Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 17. forduló

2018.03.11 - 14:30

Dabas, OBO Csarnok Műfüves pálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
CSŐSZ BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KUPECZ NORBERT, KELEMEN ISTVÁN
Újhartyán VSE
Újlengyel DSE
90'
45'

Gólok

DOMOKOS ATTILA ZSOLT

52'

1 - 0

 

SZABÓ GÁBOR

68'

2 - 0

 

TŐKÉS JÁNOS LEVENTE

75'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 17 15 0 2 53 21 32 45 8.6
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 17 12 4 1 64 29 35 40 8.9
3 Taksony SE II. Taksony SE II. 17 10 1 6 44 39 5 30 8.5 (-1 pont)
4 Üllő SE Üllő SE 17 9 3 5 50 34 16 30 8.4
5 Bugyi SE Bugyi SE 17 9 1 7 32 27 5 28 8.9
6 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 17 9 0 8 36 35 1 27 8.9
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 17 8 3 6 41 37 4 27 8.5
8 Örkény SE Örkény SE 17 8 2 7 54 40 14 26 8.4
9 Pereg SE Pereg SE 17 7 2 8 36 42 -6 23 8.9
10 Halásztelek FC Halásztelek FC 17 7 1 9 39 39 0 22 8
11 Dömsödi SE Dömsödi SE 17 6 4 7 30 30 0 22 8.7
12 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 17 5 4 8 35 39 -4 19 8.5
13 Diósdi TC Diósdi TC 17 4 5 8 22 39 -17 17 8.8
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 17 4 3 10 33 49 -16 15 8.2
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 17 3 1 13 17 52 -35 10 8.3
16 Ócsa VSE Ócsa VSE 17 3 0 14 30 64 -34 9 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Ócsa VSE Törökbálinti TC 2 2 0 0 7 1 6 6 15 10 3 2 26 13 13 33 17 12 3 2 33 14 19 39
2 Ócsa VSE Felsőpakonyi KSE 9 7 2 0 18 4 14 23 8 5 1 2 7 4 3 16 17 12 3 2 25 8 17 39
3 Ócsa VSE Örkény SE 8 3 1 4 10 11 -1 10 9 6 2 1 17 6 11 20 17 9 3 5 27 17 10 30
4 Ócsa VSE Üllő SE 9 5 2 2 16 10 6 17 8 3 1 4 14 7 7 10 17 8 3 6 30 17 13 27
5 Ócsa VSE Újlengyel DSE 8 3 2 3 7 4 3 11 9 5 1 3 11 9 2 16 17 8 3 6 18 13 5 27
6 Ócsa VSE Bugyi SE 9 4 2 3 6 6 0 14 8 3 3 2 7 5 2 12 17 7 5 5 13 11 2 26
7 Ócsa VSE Taksony SE II. 10 5 1 4 11 14 -3 16 7 3 1 3 9 6 3 9 17 8 2 7 20 20 0 25
8 Ócsa VSE Alsónémedi SE 9 4 2 3 12 11 1 14 8 3 1 4 6 7 -1 10 17 7 3 7 18 18 0 24
9 Ócsa VSE Dömsödi SE 8 3 3 2 9 6 3 12 9 3 3 3 9 10 -1 12 17 6 6 5 18 16 2 24
10 Ócsa VSE Újhartyán VSE 9 3 2 4 8 7 1 11 8 3 2 3 8 6 2 11 17 6 4 7 16 13 3 22
11 Ócsa VSE Ráckeve VAFC 9 3 3 3 9 10 -1 12 8 2 2 4 9 11 -2 8 17 5 5 7 18 21 -3 20
12 Ócsa VSE Halásztelek FC 8 2 3 3 6 7 -1 9 9 2 4 3 9 12 -3 10 17 4 7 6 15 19 -4 19
13 Ócsa VSE Tököl VSK II. 9 2 1 6 4 17 -13 7 8 2 2 4 5 14 -9 8 17 4 3 10 9 31 -22 15
14 Ócsa VSE Pereg SE 10 2 3 5 8 18 -10 9 7 1 3 3 3 8 -5 6 17 3 6 8 11 26 -15 15
15 Ócsa VSE Diósdi TC 10 2 4 4 8 10 -2 10 7 1 1 5 3 9 -6 4 17 3 5 9 11 19 -8 14
16 Ócsa VSE Ócsa VSE 9 2 0 7 6 15 -9 6 8 1 1 6 8 18 -10 4 17 3 1 13 14 33 -19 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Ócsa VSE Felsőpakonyi KSE 9 9 0 0 37 8 29 27 8 6 0 2 16 13 3 18 17 15 0 2 53 21 32 45
2 Ócsa VSE Törökbálinti TC 2 2 0 0 15 3 12 6 15 10 4 1 49 26 23 34 17 12 4 1 64 29 35 40
3 Ócsa VSE Taksony SE II. 10 7 0 3 28 23 5 21 7 3 1 3 16 16 0 9 17 10 1 6 44 39 5 30
4 Ócsa VSE Üllő SE 9 6 2 1 29 19 10 20 8 3 1 4 21 15 6 10 17 9 3 5 50 34 16 30
5 Ócsa VSE Bugyi SE 9 6 0 3 20 13 7 18 8 3 1 4 12 14 -2 10 17 9 1 7 32 27 5 28
6 Ócsa VSE Alsónémedi SE 9 5 0 4 22 18 4 15 8 4 0 4 14 17 -3 12 17 9 0 8 36 35 1 27
7 Ócsa VSE Újhartyán VSE 9 5 2 2 18 12 6 17 8 3 1 4 23 25 -2 10 17 8 3 6 41 37 4 27
8 Ócsa VSE Örkény SE 8 2 1 5 21 22 -1 7 9 6 1 2 33 18 15 19 17 8 2 7 54 40 14 26
9 Ócsa VSE Pereg SE 10 5 1 4 24 25 -1 16 7 2 1 4 12 17 -5 7 17 7 2 8 36 42 -6 23
10 Ócsa VSE Halásztelek FC 8 4 0 4 18 16 2 12 9 3 1 5 21 23 -2 10 17 7 1 9 39 39 0 22
11 Ócsa VSE Dömsödi SE 8 3 2 3 16 14 2 11 9 3 2 4 14 16 -2 11 17 6 4 7 30 30 0 22
12 Ócsa VSE Újlengyel DSE 8 2 4 2 17 13 4 10 9 3 0 6 18 26 -8 9 17 5 4 8 35 39 -4 19
13 Ócsa VSE Diósdi TC 10 4 3 3 17 20 -3 15 7 0 2 5 5 19 -14 2 17 4 5 8 22 39 -17 17
14 Ócsa VSE Ráckeve VAFC 9 2 2 5 18 28 -10 8 8 2 1 5 15 21 -6 7 17 4 3 10 33 49 -16 15
15 Ócsa VSE Tököl VSK II. 9 1 0 8 8 30 -22 3 8 2 1 5 9 22 -13 7 17 3 1 13 17 52 -35 10
16 Ócsa VSE Ócsa VSE 9 2 0 7 14 30 -16 6 8 1 0 7 16 34 -18 3 17 3 0 14 30 64 -34 9
 
Alsónémedi SE
0 - 2-4 - 24 - 03 - 24 - 11 - 2----3 - 61 - 32 - 0-
Bugyi SE
5 - 23 - 1---3 - 0-2 - 32 - 00 - 22 - 00 - 3--3 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 1-0 - 33 - 23 - 31 - 13 - 22 - 0-2 - 2-1 - 5-
Dömsödi SE
-3 - 2-0 - 1--1 - 5-1 - 11 - 15 - 02 - 3--3 - 1
Felsőpakonyi KSE
-5 - 21 - 0-5 - 3--6 - 13 - 13 - 06 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
-2 - 4-1 - 02 - 3-4 - 12 - 1---1 - 22 - 54 - 0-
Ócsa VSE
3 - 1--0 - 21 - 23 - 21 - 5-2 - 5--1 - 42 - 61 - 3-
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2----4 - 62 - 31 - 43 - 34 - 1-
Pereg SE
2 - 5--1 - 1-2 - 04 - 34 - 10 - 4-0 - 21 - 74 - 06 - 2-
Ráckeve VAFC
1 - 22 - 02 - 2--1 - 5-3 - 7--4 - 11 - 4-1 - 43 - 3
Taksony SE II.
3 - 0----5 - 15 - 30 - 32 - 14 - 1-0 - 44 - 24 - 31 - 5
Tököl VSK II.
1 - 2-2 - 00 - 3-1 - 22 - 4-1 - 3-0 - 61 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
----5 - 1-10 - 2--------
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4----6 - 1-2 - 11 - 13 - 03 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 06 - 12 - 20 - 3------1 - 13 - 35 - 20 - 1
Üllő SE
2 - 1-4 - 0--3 - 33 - 11 - 63 - 2-6 - 1-3 - 34 - 2-

Meccsek

Újhartyán VSE

2017. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllő SE
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Újhartyán VSE
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Diósdi TC
2017. 09. 10. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ráckeve VAFC
2017. 09. 17. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 17. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újhartyán VSE
2017. 09. 24. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Dömsödi SE
2017. 10. 01. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 10. 01. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újhartyán VSE
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 15. 15:00
Ócsai sportpálya
2017. 10. 15. 15:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Újhartyán VSE
2017. 10. 22. 14:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 10. 22. 14:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Bugyi SE
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2017. 11. 05. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 11. 05. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Törökbálinti TC
2017. 11. 11. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 11. 11. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2017. 11. 19. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 11. 19. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 26. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 03. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2018. 05. 16. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 16. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
Újhartyán VSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újhartyán VSE
2018. 03. 24. 15:00
Ráckevei Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Újhartyán VSE
2018. 04. 01. 15:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Taksony SE II.
2018. 04. 08. 15:30
Dömsödi sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Újhartyán VSE
2018. 04. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Pereg SE
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újhartyán VSE
2018. 04. 29. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ócsa VSE
2018. 05. 06. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 05. 06. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 19. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újhartyán VSE
2018. 05. 27. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2018. 06. 02. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Újhartyán VSE
2018. 06. 10. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Örkény SE

Újlengyel DSE

2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újlengyel DSE
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Újhartyán VSE
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újlengyel DSE
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dömsödi SE
2017. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újlengyel DSE
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Újlengyel DSE
2017. 10. 08. 15:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Bugyi SE
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újlengyel DSE
2017. 10. 22. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 10. 22. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Törökbálinti TC
2017. 10. 28. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 10. 28. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újlengyel DSE
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újlengyel DSE
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Üllő SE
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Újlengyel DSE
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Wellis Sportpark
Újlengyel DSE
Diósdi TC
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
Újhartyán VSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Taksony SE II.
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi sportpálya
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 01. 15:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Pereg SE
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Ócsa VSE
2018. 04. 22. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 05. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újlengyel DSE
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Halásztelek FC
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Újlengyel DSE
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Örkény SE
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
FÉLBESZAKADT
Újlengyel DSE
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Ráckeve VAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->