Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 18. forduló

2018.05.16 - 18:00

Alsónémedi, Alsónémedi sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
FUTÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FUHRMANN PATRICK BENCE, GÁSPÁR GERGELY
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
90'
45'

Gólok

BAKÓ ÁDÁM

15'

1 - 0

 

 

1 - 1

34'

FÖLDI MÁTÉ
SZALAI JÓZSEF

86'

2 - 1

 

FARAGÓ ISTVÁN

93'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 18 16 0 2 60 21 39 48 9.1
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 18 12 5 1 66 31 35 41 8.7
3 Üllő SE Üllő SE 18 10 3 5 60 35 25 33 8.7
4 Taksony SE II. Taksony SE II. 18 10 1 7 45 41 4 30 8.4 (-1 pont)
5 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 18 10 0 8 39 36 3 30 9.3
6 Örkény SE Örkény SE 18 9 2 7 55 40 15 29 8.6
7 Bugyi SE Bugyi SE 18 9 2 7 34 29 5 29 8.3
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 18 8 3 7 42 39 3 27 8.6
9 Pereg SE Pereg SE 18 7 2 9 36 43 -7 23 8.8
10 Halásztelek FC Halásztelek FC 18 7 1 10 40 41 -1 22 8.4
11 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 18 6 4 8 37 40 -3 22 8.3
12 Dömsödi SE Dömsödi SE 18 6 4 8 31 40 -9 22 8.3
13 Diósdi TC Diósdi TC 18 5 5 8 24 40 -16 20 8.7
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 18 4 3 11 34 52 -18 15 8.2
15 Ócsa VSE Ócsa VSE 18 4 0 14 32 65 -33 12 7.7
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 18 3 1 14 17 59 -42 10 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 3 3 0 0 8 1 7 9 15 10 3 2 26 13 13 33 18 13 3 2 34 14 20 42
2 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 9 7 2 0 18 4 14 23 9 6 1 2 10 4 6 19 18 13 3 2 28 8 20 42
3 Tököl VSK II. Örkény SE 9 3 2 4 10 11 -1 11 9 6 2 1 17 6 11 20 18 9 4 5 27 17 10 31
4 Tököl VSK II. Üllő SE 10 6 2 2 21 11 10 20 8 3 1 4 14 7 7 10 18 9 3 6 35 18 17 30
5 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 9 3 3 3 8 5 3 12 9 5 1 3 11 9 2 16 18 8 4 6 19 14 5 28
6 Tököl VSK II. Taksony SE II. 10 5 1 4 11 14 -3 16 8 3 2 3 10 7 3 10 18 8 3 7 21 21 0 26
7 Tököl VSK II. Bugyi SE 9 4 2 3 6 6 0 14 9 3 3 3 7 6 1 12 18 7 5 6 13 12 1 26
8 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 10 4 3 3 13 12 1 15 8 3 1 4 6 7 -1 10 18 7 4 7 19 19 0 25
9 Tököl VSK II. Dömsödi SE 8 3 3 2 9 6 3 12 10 3 3 4 10 15 -5 12 18 6 6 6 19 21 -2 24
10 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 9 3 2 4 8 7 1 11 9 3 2 4 8 7 1 11 18 6 4 8 16 14 2 22
11 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 9 3 3 3 9 10 -1 12 9 2 3 4 10 12 -2 9 18 5 6 7 19 22 -3 21
12 Tököl VSK II. Halásztelek FC 9 2 4 3 7 8 -1 10 9 2 4 3 9 12 -3 10 18 4 8 6 16 20 -4 20
13 Tököl VSK II. Diósdi TC 11 3 4 4 9 10 -1 13 7 1 1 5 3 9 -6 4 18 4 5 9 12 19 -7 17
14 Tököl VSK II. Pereg SE 10 2 3 5 8 18 -10 9 8 1 4 3 3 8 -5 7 18 3 7 8 11 26 -15 16
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 10 2 1 7 4 20 -16 7 8 2 2 4 5 14 -9 8 18 4 3 11 9 34 -25 15
16 Tököl VSK II. Ócsa VSE 9 2 0 7 6 15 -9 6 9 1 2 6 9 19 -10 5 18 3 2 13 15 34 -19 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 9 9 0 0 37 8 29 27 9 7 0 2 23 13 10 21 18 16 0 2 60 21 39 48
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 3 2 1 0 17 5 12 7 15 10 4 1 49 26 23 34 18 12 5 1 66 31 35 41
3 Tököl VSK II. Üllő SE 10 7 2 1 39 20 19 23 8 3 1 4 21 15 6 10 18 10 3 5 60 35 25 33
4 Tököl VSK II. Taksony SE II. 10 7 0 3 28 23 5 21 8 3 1 4 17 18 -1 9 18 10 1 7 45 41 4 30
5 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 10 6 0 4 25 19 6 18 8 4 0 4 14 17 -3 12 18 10 0 8 39 36 3 30
6 Tököl VSK II. Örkény SE 9 3 1 5 22 22 0 10 9 6 1 2 33 18 15 19 18 9 2 7 55 40 15 29
7 Tököl VSK II. Bugyi SE 9 6 0 3 20 13 7 18 9 3 2 4 14 16 -2 11 18 9 2 7 34 29 5 29
8 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 9 5 2 2 18 12 6 17 9 3 1 5 24 27 -3 10 18 8 3 7 42 39 3 27
9 Tököl VSK II. Pereg SE 10 5 1 4 24 25 -1 16 8 2 1 5 12 18 -6 7 18 7 2 9 36 43 -7 23
10 Tököl VSK II. Halásztelek FC 9 4 0 5 19 18 1 12 9 3 1 5 21 23 -2 10 18 7 1 10 40 41 -1 22
11 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 9 3 4 2 19 14 5 13 9 3 0 6 18 26 -8 9 18 6 4 8 37 40 -3 22
12 Tököl VSK II. Dömsödi SE 8 3 2 3 16 14 2 11 10 3 2 5 15 26 -11 11 18 6 4 8 31 40 -9 22
13 Tököl VSK II. Diósdi TC 11 5 3 3 19 21 -2 18 7 0 2 5 5 19 -14 2 18 5 5 8 24 40 -16 20
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 9 2 2 5 18 28 -10 8 9 2 1 6 16 24 -8 7 18 4 3 11 34 52 -18 15
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 9 2 0 7 14 30 -16 6 9 2 0 7 18 35 -17 6 18 4 0 14 32 65 -33 12
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 10 1 0 9 8 37 -29 3 8 2 1 5 9 22 -13 7 18 3 1 14 17 59 -42 10
 
Alsónémedi SE
0 - 2-4 - 24 - 03 - 24 - 11 - 2-3 - 1--3 - 61 - 32 - 0-
Bugyi SE
5 - 23 - 1---3 - 0-2 - 32 - 00 - 22 - 00 - 3--3 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 1-0 - 33 - 23 - 31 - 13 - 22 - 0-2 - 22 - 11 - 5-
Dömsödi SE
-3 - 2-0 - 1--1 - 5-1 - 11 - 15 - 02 - 3--3 - 1
Felsőpakonyi KSE
-5 - 21 - 0-5 - 3--6 - 13 - 13 - 06 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
-2 - 4-1 - 02 - 31 - 24 - 12 - 1---1 - 22 - 54 - 0-
Ócsa VSE
3 - 1--0 - 21 - 23 - 21 - 5-2 - 5--1 - 42 - 61 - 3-
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2--1 - 0-4 - 62 - 31 - 43 - 34 - 1-
Pereg SE
2 - 5--1 - 1-2 - 04 - 34 - 10 - 4-0 - 21 - 74 - 06 - 2-
Ráckeve VAFC
1 - 22 - 02 - 2--1 - 5-3 - 7--4 - 11 - 4-1 - 43 - 3
Taksony SE II.
3 - 0----5 - 15 - 30 - 32 - 14 - 1-0 - 44 - 24 - 31 - 5
Tököl VSK II.
1 - 2-2 - 00 - 30 - 71 - 22 - 4-1 - 3-0 - 61 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
-2 - 2--5 - 1-10 - 2--------
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4----6 - 1-2 - 11 - 13 - 03 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 06 - 12 - 20 - 3-----2 - 11 - 13 - 35 - 20 - 1
Üllő SE
2 - 1-4 - 010 - 1-3 - 33 - 11 - 63 - 2-6 - 1-3 - 34 - 2-

Meccsek

Alsónémedi SE

2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Alsónémedi SE
2017. 08. 27. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Alsónémedi SE
2017. 09. 10. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Törökbálinti TC
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Alsónémedi SE
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2017. 10. 07. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újlengyel DSE
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Alsónémedi SE
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Dömsödi SE
2017. 11. 19. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 11. 19. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Alsónémedi SE
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Ócsa VSE
2018. 03. 11. 14:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 03. 11. 14:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
2018. 03. 24. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Alsónémedi SE
2018. 03. 31. 15:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 03. 31. 15:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tököl VSK II.
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Diósdi TC
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Alsónémedi SE
2018. 06. 03. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 06. 03. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Alsónémedi SE

Ráckeve VAFC

2017. 08. 19. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Ráckeve VAFC
2017. 08. 26. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Diósdi TC
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Alsónémedi SE
2017. 09. 10. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ráckeve VAFC
2017. 09. 16. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Törökbálinti TC
2017. 09. 23. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 23. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Ráckeve VAFC
2017. 09. 30. 15:00
Ráckevei Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Halásztelek FC
2017. 10. 07. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 10. 07. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Ráckeve VAFC
2017. 10. 14. 14:00
Ráckevei Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Tököl VSK II.
2017. 10. 22. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 10. 22. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Ráckeve VAFC
2017. 10. 28. 13:30
Ráckevei Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Örkény SE
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ráckeve VAFC
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei Sporttelep
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Üllő SE
2017. 11. 19. 13:00
Ócsai sportpálya
2017. 11. 19. 13:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Ráckeve VAFC
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Újlengyel DSE
2018. 04. 25. 17:30
Ráckevei Sporttelep
2018. 04. 25. 17:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Bugyi SE
2018. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ráckeve VAFC
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
2018. 03. 24. 15:00
Ráckevei Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Újhartyán VSE
2018. 03. 31. 15:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 31. 15:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Ráckeve VAFC
2018. 04. 07. 15:30
Ráckevei Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Taksony SE II.
2018. 04. 14. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 04. 14. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Ráckeve VAFC
2018. 04. 22. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Dömsödi SE
2018. 04. 28. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Ráckeve VAFC
2018. 05. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Pereg SE
2018. 05. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Ráckeve VAFC
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 27. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Ráckeve VAFC
2018. 06. 02. 17:00
Ráckevei Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Ócsa VSE
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Ráckeve VAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->