Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 19. forduló

2018.03.25 - 15:00

Kiskunlacháza, Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
CSŐSZ BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
OLÁH FERENC, PÁSZTOR ZSOLT
Pereg SE
Üllő SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

19'

KALINA TAMÁS

 

0 - 2

29'

SIMON ZSOLT
KOCSIS ATTILA

40'

1 - 2

 

ORGOVÁN KRISZTIÁN

65'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 19 17 0 2 66 21 45 51 8.9
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 19 13 5 1 71 31 40 44 8.5
3 Üllő SE Üllő SE 19 10 4 5 62 37 25 34 8.7
4 Taksony SE II. Taksony SE II. 19 10 1 8 45 42 3 30 8.7 (-1 pont)
5 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 19 10 0 9 39 41 -2 30 8.8
6 Bugyi SE Bugyi SE 19 9 3 7 36 31 5 30 8.5
7 Örkény SE Örkény SE 19 9 2 8 55 46 9 29 8.2
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 19 8 3 8 42 42 0 27 8.9
9 Pereg SE Pereg SE 19 7 3 9 38 45 -7 24 8.6
10 Halásztelek FC Halásztelek FC 19 7 2 10 42 43 -1 23 8.3
11 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 19 6 5 8 39 42 -3 23 8.5
12 Dömsödi SE Dömsödi SE 19 6 5 8 33 42 -9 23 8.5
13 Diósdi TC Diósdi TC 19 6 5 8 25 40 -15 23 8.4
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 19 5 3 11 37 52 -15 18 8.1
15 Ócsa VSE Ócsa VSE 19 5 0 14 39 66 -27 15 8.1
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 19 3 1 15 18 66 -48 10 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 10 8 2 0 21 4 17 26 9 6 1 2 10 4 6 19 19 14 3 2 31 8 23 45
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 4 4 0 0 10 1 9 12 15 10 3 2 26 13 13 33 19 14 3 2 36 14 22 45
3 Tököl VSK II. Üllő SE 10 6 2 2 21 11 10 20 9 4 1 4 16 8 8 13 19 10 3 6 37 19 18 33
4 Tököl VSK II. Örkény SE 9 3 2 4 10 11 -1 11 10 6 2 2 17 9 8 20 19 9 4 6 27 20 7 31
5 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 9 3 3 3 8 5 3 12 10 6 1 3 12 9 3 19 19 9 4 6 20 14 6 31
6 Tököl VSK II. Bugyi SE 10 5 2 3 7 6 1 17 9 3 3 3 7 6 1 12 19 8 5 6 14 12 2 29
7 Tököl VSK II. Taksony SE II. 11 5 2 4 11 14 -3 17 8 3 2 3 10 7 3 10 19 8 4 7 21 21 0 27
8 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 10 4 3 3 13 12 1 15 9 3 1 5 6 9 -3 10 19 7 4 8 19 21 -2 25
9 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 10 4 3 3 10 10 0 15 9 2 3 4 10 12 -2 9 19 6 6 7 20 22 -2 24
10 Tököl VSK II. Dömsödi SE 9 3 3 3 9 7 2 12 10 3 3 4 10 15 -5 12 19 6 6 7 19 22 -3 24
11 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 9 3 2 4 8 7 1 11 10 3 2 5 8 8 0 11 19 6 4 9 16 15 1 22
12 Tököl VSK II. Halásztelek FC 9 2 4 3 7 8 -1 10 10 2 4 4 9 13 -4 10 19 4 8 7 16 21 -5 20
13 Tököl VSK II. Diósdi TC 11 3 4 4 9 10 -1 13 8 1 2 5 3 9 -6 5 19 4 6 9 12 19 -7 18
14 Tököl VSK II. Pereg SE 11 2 3 6 9 20 -11 9 8 1 4 3 3 8 -5 7 19 3 7 9 12 28 -16 16
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 10 2 1 7 4 20 -16 7 9 2 2 5 6 19 -13 8 19 4 3 12 10 39 -29 15
16 Tököl VSK II. Ócsa VSE 10 3 0 7 11 16 -5 9 9 1 2 6 9 19 -10 5 19 4 2 13 20 35 -15 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 10 10 0 0 43 8 35 30 9 7 0 2 23 13 10 21 19 17 0 2 66 21 45 51
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 4 3 1 0 22 5 17 10 15 10 4 1 49 26 23 34 19 13 5 1 71 31 40 44
3 Tököl VSK II. Üllő SE 10 7 2 1 39 20 19 23 9 3 2 4 23 17 6 11 19 10 4 5 62 37 25 34
4 Tököl VSK II. Taksony SE II. 11 7 0 4 28 24 4 21 8 3 1 4 17 18 -1 9 19 10 1 8 45 42 3 30
5 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 10 6 0 4 25 19 6 18 9 4 0 5 14 22 -8 12 19 10 0 9 39 41 -2 30
6 Tököl VSK II. Bugyi SE 10 6 1 3 22 15 7 19 9 3 2 4 14 16 -2 11 19 9 3 7 36 31 5 30
7 Tököl VSK II. Örkény SE 9 3 1 5 22 22 0 10 10 6 1 3 33 24 9 19 19 9 2 8 55 46 9 29
8 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 9 5 2 2 18 12 6 17 10 3 1 6 24 30 -6 10 19 8 3 8 42 42 0 27
9 Tököl VSK II. Pereg SE 11 5 2 4 26 27 -1 17 8 2 1 5 12 18 -6 7 19 7 3 9 38 45 -7 24
10 Tököl VSK II. Halásztelek FC 9 4 0 5 19 18 1 12 10 3 2 5 23 25 -2 11 19 7 2 10 42 43 -1 23
11 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 9 3 4 2 19 14 5 13 10 3 1 6 20 28 -8 10 19 6 5 8 39 42 -3 23
12 Tököl VSK II. Dömsödi SE 9 3 3 3 18 16 2 12 10 3 2 5 15 26 -11 11 19 6 5 8 33 42 -9 23
13 Tököl VSK II. Diósdi TC 11 5 3 3 19 21 -2 18 8 1 2 5 6 19 -13 5 19 6 5 8 25 40 -15 23
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 10 3 2 5 21 28 -7 11 9 2 1 6 16 24 -8 7 19 5 3 11 37 52 -15 18
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 10 3 0 7 21 31 -10 9 9 2 0 7 18 35 -17 6 19 5 0 14 39 66 -27 15
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 10 1 0 9 8 37 -29 3 9 2 1 6 10 29 -19 7 19 3 1 15 18 66 -48 10
 
Alsónémedi SE
0 - 2-4 - 24 - 03 - 24 - 11 - 2-3 - 1--3 - 61 - 32 - 0-
Bugyi SE
5 - 23 - 1--2 - 23 - 0-2 - 32 - 00 - 22 - 00 - 3--3 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 1-0 - 33 - 23 - 31 - 13 - 22 - 0-2 - 22 - 11 - 5-
Dömsödi SE
-3 - 2-0 - 1--1 - 5-1 - 11 - 15 - 02 - 3-2 - 23 - 1
Felsőpakonyi KSE
-5 - 21 - 0-5 - 3-6 - 06 - 13 - 13 - 06 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
-2 - 4-1 - 02 - 31 - 24 - 12 - 1---1 - 22 - 54 - 0-
Ócsa VSE
3 - 1--0 - 21 - 23 - 21 - 5-2 - 5-7 - 11 - 42 - 61 - 3-
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2--1 - 0-4 - 62 - 31 - 43 - 34 - 1-
Pereg SE
2 - 5--1 - 1-2 - 04 - 34 - 10 - 4-0 - 21 - 74 - 06 - 22 - 2
Ráckeve VAFC
1 - 22 - 02 - 2--1 - 5-3 - 7--4 - 11 - 43 - 01 - 43 - 3
Taksony SE II.
3 - 0-0 - 1--5 - 15 - 30 - 32 - 14 - 1-0 - 44 - 24 - 31 - 5
Tököl VSK II.
1 - 2-2 - 00 - 30 - 71 - 22 - 4-1 - 3-0 - 61 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
5 - 02 - 2--5 - 1-10 - 2--------
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4----6 - 1-2 - 11 - 13 - 03 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 06 - 12 - 20 - 3-----2 - 11 - 13 - 35 - 20 - 1
Üllő SE
2 - 1-4 - 010 - 1-3 - 33 - 11 - 63 - 2-6 - 1-3 - 34 - 2-

Meccsek

Pereg SE

2017. 08. 19. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 08. 19. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Halásztelek FC
2017. 08. 26. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Pereg SE
2017. 09. 03. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 09. 03. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Örkény SE
2017. 09. 09. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2017. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újlengyel DSE
2017. 09. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 09. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Pereg SE
2017. 10. 01. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 10. 01. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újhartyán VSE
2017. 10. 07. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 10. 07. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Pereg SE
2017. 10. 15. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 10. 15. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Dömsödi SE
2017. 10. 22. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 10. 22. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Ráckeve VAFC
2017. 10. 28. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Pereg SE
2017. 11. 05. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 11. 05. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Ócsa VSE
2017. 11. 12. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Pereg SE
2017. 11. 19. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 11. 19. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Alsónémedi SE
2017. 11. 26. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 11. 26. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Törökbálinti TC
2018. 05. 08. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 05. 08. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Pereg SE
2018. 03. 11. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 03. 11. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Pereg SE
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Üllő SE
2018. 04. 01. 15:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Pereg SE
2018. 04. 08. 16:15
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 04. 08. 16:15
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Diósdi TC
2018. 04. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Pereg SE
2018. 04. 22. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 04. 22. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Taksony SE II.
2018. 04. 29. 16:30
Dömsödi sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Pereg SE
2018. 05. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
2018. 05. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Pereg SE
2018. 05. 13. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 05. 13. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 20. 17:00
Ócsai sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Pereg SE
2018. 05. 27. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 05. 27. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Bugyi SE
2018. 06. 03. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 06. 03. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE
2018. 06. 10. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Pereg SE

Üllő SE

2017. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllő SE
2017. 08. 26. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Üllő SE
2017. 09. 09. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2017. 09. 23. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Ócsa VSE
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllő SE
2017. 10. 07. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2017. 10. 14. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2017. 10. 21. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSE Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Üllő SE
2017. 11. 04. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei sportpálya
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Üllő SE
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Üllő SE
2017. 11. 25. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Diósdi TC
2018. 03. 03. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2018. 05. 16. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 16. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 11. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2018. 03. 11. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 06. 06. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 06. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Dömsödi SE
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Üllő SE
2018. 03. 31.
Üllő Városi Sporttelep
2018. 03. 31.
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Üllő SE
2018. 04. 14. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Bugyi SE
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Üllő SE
2018. 05. 05. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 05. 05. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 05. 13.
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 13.
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE
2018. 05. 27. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Ráckeve VAFC
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
FÉLBESZAKADT
Újlengyel DSE
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple