Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 2. forduló

2017.08.26 - 16:30

Üllő, Üllő Városi Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
TÓTH ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
EISENBACHER MIHÁLY, NAGY ÁDÁM
Üllő SE
Taksony SE II.
90'
45'

Gólok

SIMON ZSOLT

5'

1 - 0

 

POTEMKIN KÁROLY

9'

2 - 0

 

 

2 - 1

18'

KISS GÁBOR
LANTOS ISTVÁN

23'

3 - 1

 

POTEMKIN KÁROLY

54'

4 - 1

 

POTEMKIN KÁROLY

79'

5 - 1

 

POTEMKIN KÁROLY

84'

6 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 2 2 0 0 10 3 7 6 10.5
2 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 2 2 0 0 9 2 7 6 11.5
3 Örkény SE Örkény SE 2 2 0 0 9 2 7 6 11.5
4 Pereg SE Pereg SE 2 2 0 0 5 1 4 6 14
5 Bugyi SE Bugyi SE 2 2 0 0 4 0 4 6 12.5
6 Üllő SE Üllő SE 2 1 0 1 8 4 4 3 12.5
7 Dömsödi SE Dömsödi SE 2 1 0 1 7 6 1 3 9
8 Ócsa VSE Ócsa VSE 2 1 0 1 4 5 -1 3 12
9 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 2 1 0 1 5 7 -2 3 3.5
10 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 2 1 0 1 4 7 -3 3 5
11 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 2 0 1 1 2 4 -2 1 8.5
12 Diósdi TC Diósdi TC 2 0 1 1 3 7 -4 1 6
13 Halásztelek FC Halásztelek FC 2 0 0 2 2 5 -3 0 3
14 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 2 0 0 2 1 5 -4 0 6.5
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 2 0 0 2 1 8 -7 0 5.5
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 2 0 0 2 1 9 -8 -1 4.5 (-1 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkény SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 Taksony SE II. Újlengyel DSE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
3 Taksony SE II. Felsőpakonyi KSE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
4 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
5 Taksony SE II. Bugyi SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
6 Taksony SE II. Dömsödi SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 4 3 1 3
7 Taksony SE II. Üllő SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 3 1 3
8 Taksony SE II. Ócsa VSE 2 1 0 1 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 1 3
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 Taksony SE II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3
11 Taksony SE II. Pereg SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
12 Taksony SE II. Halásztelek FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 Taksony SE II. Tököl VSK II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 1 5 -4 1
14 Taksony SE II. Diósdi TC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
15 Taksony SE II. Alsónémedi SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 -1 2 0 0 2 1 5 -4 -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Újlengyel DSE 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 10 3 7 6
2 Taksony SE II. Felsőpakonyi KSE 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 9 2 7 6
3 Taksony SE II. Örkény SE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 9 2 7 6
4 Taksony SE II. Pereg SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 5 1 4 6
5 Taksony SE II. Bugyi SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
6 Taksony SE II. Üllő SE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 8 4 4 3
7 Taksony SE II. Dömsödi SE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 7 6 1 3
8 Taksony SE II. Ócsa VSE 2 1 0 1 4 5 -1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 5 -1 3
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 0 1 5 7 -2 3
10 Taksony SE II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 7 -3 3 2 1 0 1 4 7 -3 3
11 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
12 Taksony SE II. Diósdi TC 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 3 7 -4 1
13 Taksony SE II. Halásztelek FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
14 Taksony SE II. Alsónémedi SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
15 Taksony SE II. Tököl VSK II. 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 6 -5 -1 2 0 0 2 1 9 -8 -1
 
Alsónémedi SE
0 - 2--------------
Bugyi SE
--------2 - 0------
Diósdi TC
-------------1 - 5-
Dömsödi SE
----------5 - 0----
Felsőpakonyi KSE
-----------6 - 0---
Halásztelek FC
----2 - 3----------
Ócsa VSE
3 - 1----------1 - 4---
Örkény SE
---6 - 2-----------
Pereg SE
-----2 - 0---------
Ráckeve VAFC
--2 - 2------------
Taksony SE II.
-------0 - 3-------
Tököl VSK II.
--------1 - 3------
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
--------------3 - 2
Újlengyel DSE
-------------5 - 2-
Üllő SE
----------6 - 1----

Meccsek

Üllő SE

2017. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllő SE
2017. 08. 26. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Üllő SE
2017. 09. 09. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2017. 09. 23. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Ócsa VSE
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllő SE
2017. 10. 07. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2017. 10. 14. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2017. 10. 21. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSE Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Üllő SE
2017. 11. 04. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei sportpálya
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Üllő SE
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Üllő SE
2017. 11. 25. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Diósdi TC
2018. 03. 03. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2018. 05. 16. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 16. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 11. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2018. 03. 11. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 06. 06. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 06. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Dömsödi SE
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Üllő SE
2018. 03. 31.
Üllő Városi Sporttelep
2018. 03. 31.
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Üllő SE
2018. 04. 14. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Bugyi SE
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Üllő SE
2018. 05. 05. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 05. 05. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 05. 13.
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 13.
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE
2018. 05. 27. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Ráckeve VAFC
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
FÉLBESZAKADT
Újlengyel DSE
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Üllő SE

Taksony SE II.

2017. 08. 19. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 08. 19. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Örkény SE
2017. 08. 26. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újlengyel DSE
2017. 09. 10. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 09. 10. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Taksony SE II.
2017. 09. 17. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 17. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újhartyán VSE
2017. 09. 23. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 23. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Ráckeve VAFC
2017. 09. 30. 15:00
Dömsödi sportpálya
2017. 09. 30. 15:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Taksony SE II.
2017. 10. 07. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 10. 07. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Pereg SE
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Taksony SE II.
2017. 10. 21. 14:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 10. 21. 14:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Ócsa VSE
2017. 10. 29. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2017. 10. 29. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Taksony SE II.
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2017. 11. 12. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 11. 12. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Törökbálinti TC
2017. 11. 18. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 11. 18. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Halásztelek FC
2017. 11. 26. 13:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Taksony SE II.
2018. 05. 01. 10:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 01. 10:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Taksony SE II.
2018. 03. 11. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2018. 03. 11. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Taksony SE II.
2018. 03. 24. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 03. 24. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Diósdi TC
2018. 04. 01. 15:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Taksony SE II.
2018. 04. 07. 15:30
Ráckevei sportpálya
2018. 04. 07. 15:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Taksony SE II.
2018. 04. 15. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 04. 15. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Dömsödi SE
2018. 04. 22. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 04. 22. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Taksony SE II.
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 06. 16:30
Ócsai sporttelep
2018. 05. 06. 16:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Taksony SE II.
2018. 05. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 05. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Bugyi SE
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2018. 05. 26. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Taksony SE II.
2018. 06. 02. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 06. 02. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Taksony SE II.
2018. 06. 10. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 06. 10. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Tököl VSK II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple