Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 20. forduló

2018.03.31 - 00:00

Üllő, Üllői Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KÁLÉ ELEMÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÍRÓ ZSOLT, KOLOK ISTVÁN BAKSA
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
90'
45'

Gólok

POTEMKIN KÁROLY

36'

1 - 0

 

POTEMKIN KÁROLY

56'

2 - 0

 

BARTA DÁVID

61'

3 - 0

 

LANTOS ISTVÁN

79'

4 - 0

 

POTEMKIN KÁROLY

87'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 20 18 0 2 69 21 48 54 8.6
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 20 13 5 2 73 34 39 44 8.8
3 Üllő SE Üllő SE 20 10 4 6 62 40 22 34 8.3
4 Taksony SE II. Taksony SE II. 20 11 1 8 48 43 5 33 8.7 (-1 pont)
5 Bugyi SE Bugyi SE 20 10 3 7 39 32 7 33 9
6 Örkény SE Örkény SE 20 10 2 8 57 46 11 32 8.5
7 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 20 10 0 10 39 45 -6 30 8.8
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 20 8 3 9 43 45 -2 27 8.7
9 Pereg SE Pereg SE 20 8 3 9 40 45 -5 27 8.8
10 Halásztelek FC Halásztelek FC 20 8 2 10 46 43 3 26 8.2
11 Dömsödi SE Dömsödi SE 20 6 6 8 34 43 -9 24 8.8
12 Diósdi TC Diósdi TC 20 6 6 8 26 41 -15 24 8.7
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 20 6 5 9 39 44 -5 23 8.4
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 20 6 3 11 40 54 -14 21 7.8
15 Ócsa VSE Ócsa VSE 20 5 0 15 39 68 -29 15 8.1
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 20 3 1 16 19 69 -50 10 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 10 8 2 0 21 4 17 26 10 6 1 3 10 5 5 19 20 14 3 3 31 9 22 45
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 5 4 0 1 11 3 8 12 15 10 3 2 26 13 13 33 20 14 3 3 37 16 21 45
3 Tököl VSK II. Üllő SE 11 7 2 2 22 11 11 23 9 4 1 4 16 8 8 13 20 11 3 6 38 19 19 36
4 Tököl VSK II. Örkény SE 10 3 3 4 10 11 -1 12 10 6 2 2 17 9 8 20 20 9 5 6 27 20 7 32
5 Tököl VSK II. Bugyi SE 10 5 2 3 7 6 1 17 10 4 3 3 8 6 2 15 20 9 5 6 15 12 3 32
6 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 10 3 3 4 8 6 2 12 10 6 1 3 12 9 3 19 20 9 4 7 20 15 5 31
7 Tököl VSK II. Taksony SE II. 11 5 2 4 11 14 -3 17 9 3 3 3 10 7 3 11 20 8 5 7 21 21 0 28
8 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 10 4 3 3 10 10 0 15 10 3 3 4 12 13 -1 12 20 7 6 7 22 23 -1 27
9 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 10 4 3 3 13 12 1 15 10 3 1 6 6 10 -4 10 20 7 4 9 19 22 -3 25
10 Tököl VSK II. Dömsödi SE 10 3 3 4 9 8 1 12 10 3 3 4 10 15 -5 12 20 6 6 8 19 23 -4 24
11 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 10 3 3 4 8 7 1 12 10 3 2 5 8 8 0 11 20 6 5 9 16 15 1 23
12 Tököl VSK II. Halásztelek FC 10 3 4 3 8 8 0 13 10 2 4 4 9 13 -4 10 20 5 8 7 17 21 -4 23
13 Tököl VSK II. Diósdi TC 11 3 4 4 9 10 -1 13 9 2 2 5 4 9 -5 8 20 5 6 9 13 19 -6 21
14 Tököl VSK II. Pereg SE 11 2 3 6 9 20 -11 9 9 2 4 3 4 8 -4 10 20 4 7 9 13 28 -15 19
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 10 3 0 7 11 16 -5 9 10 1 3 6 9 19 -10 6 20 4 3 13 20 35 -15 15
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 11 2 1 8 4 21 -17 7 9 2 2 5 6 19 -13 8 20 4 3 13 10 40 -30 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 10 10 0 0 43 8 35 30 10 8 0 2 26 13 13 24 20 18 0 2 69 21 48 54
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 5 3 1 1 24 8 16 10 15 10 4 1 49 26 23 34 20 13 5 2 73 34 39 44
3 Tököl VSK II. Üllő SE 11 7 2 2 39 23 16 23 9 3 2 4 23 17 6 11 20 10 4 6 62 40 22 34
4 Tököl VSK II. Taksony SE II. 11 7 0 4 28 24 4 21 9 4 1 4 20 19 1 12 20 11 1 8 48 43 5 33
5 Tököl VSK II. Bugyi SE 10 6 1 3 22 15 7 19 10 4 2 4 17 17 0 14 20 10 3 7 39 32 7 33
6 Tököl VSK II. Örkény SE 10 4 1 5 24 22 2 13 10 6 1 3 33 24 9 19 20 10 2 8 57 46 11 32
7 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 10 6 0 4 25 19 6 18 10 4 0 6 14 26 -12 12 20 10 0 10 39 45 -6 30
8 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 10 5 2 3 19 15 4 17 10 3 1 6 24 30 -6 10 20 8 3 9 43 45 -2 27
9 Tököl VSK II. Pereg SE 11 5 2 4 26 27 -1 17 9 3 1 5 14 18 -4 10 20 8 3 9 40 45 -5 27
10 Tököl VSK II. Halásztelek FC 10 5 0 5 23 18 5 15 10 3 2 5 23 25 -2 11 20 8 2 10 46 43 3 26
11 Tököl VSK II. Dömsödi SE 10 3 4 3 19 17 2 13 10 3 2 5 15 26 -11 11 20 6 6 8 34 43 -9 24
12 Tököl VSK II. Diósdi TC 11 5 3 3 19 21 -2 18 9 1 3 5 7 20 -13 6 20 6 6 8 26 41 -15 24
13 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 10 3 4 3 19 16 3 13 10 3 1 6 20 28 -8 10 20 6 5 9 39 44 -5 23
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 10 3 2 5 21 28 -7 11 10 3 1 6 19 26 -7 10 20 6 3 11 40 54 -14 21
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 10 3 0 7 21 31 -10 9 10 2 0 8 18 37 -19 6 20 5 0 15 39 68 -29 15
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 11 1 0 10 9 40 -31 3 9 2 1 6 10 29 -19 7 20 3 1 16 19 69 -50 10
 
Alsónémedi SE
0 - 2-4 - 24 - 03 - 24 - 11 - 2-3 - 1--3 - 61 - 32 - 0-
Bugyi SE
5 - 23 - 1--2 - 23 - 0-2 - 32 - 00 - 22 - 00 - 3--3 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 1-0 - 33 - 23 - 31 - 13 - 22 - 0-2 - 22 - 11 - 5-
Dömsödi SE
-3 - 21 - 10 - 1--1 - 5-1 - 11 - 15 - 02 - 3-2 - 23 - 1
Felsőpakonyi KSE
-5 - 21 - 0-5 - 3-6 - 06 - 13 - 13 - 06 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
4 - 02 - 4-1 - 02 - 31 - 24 - 12 - 1---1 - 22 - 54 - 0-
Ócsa VSE
3 - 1--0 - 21 - 23 - 21 - 5-2 - 5-7 - 11 - 42 - 61 - 3-
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2-2 - 01 - 0-4 - 62 - 31 - 43 - 34 - 1-
Pereg SE
2 - 5--1 - 1-2 - 04 - 34 - 10 - 4-0 - 21 - 74 - 06 - 22 - 2
Ráckeve VAFC
1 - 22 - 02 - 2--1 - 5-3 - 7--4 - 11 - 43 - 01 - 43 - 3
Taksony SE II.
3 - 0-0 - 1--5 - 15 - 30 - 32 - 14 - 1-0 - 44 - 24 - 31 - 5
Tököl VSK II.
1 - 21 - 32 - 00 - 30 - 71 - 22 - 4-1 - 3-0 - 61 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
5 - 02 - 2--5 - 1-10 - 2--2 - 3-----
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4----6 - 11 - 32 - 11 - 13 - 03 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 06 - 12 - 20 - 3---0 - 2-2 - 11 - 13 - 35 - 20 - 1
Üllő SE
2 - 1-4 - 010 - 10 - 33 - 33 - 11 - 63 - 2-6 - 1-3 - 34 - 2-

Meccsek

Üllő SE

2017. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Üllő SE
2017. 08. 26. 16:30
Üllői Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi Sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Üllő SE
2017. 09. 09. 16:00
Üllői Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2017. 09. 23. 16:00
Üllői Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Ócsa VSE
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi Sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Üllő SE
2017. 10. 07. 15:00
Üllői Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2017. 10. 14. 14:00
Üllői Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2017. 10. 21. 13:30
Üllői Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSK Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Üllő SE
2017. 11. 04. 13:30
Üllői Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Üllő SE
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Üllő SE
2017. 11. 25. 13:00
Üllői Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Diósdi TC
2018. 03. 03. 14:00
Üllői Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2018. 05. 16. 18:00
Üllői Sporttelep
2018. 05. 16. 18:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 11. 14:30
Taksony műfüves pálya
2018. 03. 11. 14:30
Taksony műfüves pálya
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 06. 06. 18:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 06. 18:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Dömsödi SE
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Üllő SE
2018. 03. 31.
Üllői Sporttelep
2018. 03. 31.
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Üllő SE
2018. 04. 14. 16:00
Üllői Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Bugyi SE
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Üllő SE
2018. 05. 05. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 05. 13.
Üllői Sporttelep
2018. 05. 13.
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE
2018. 05. 27. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Ráckeve VAFC
2018. 06. 02. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
FÉLBESZAKADT
Újlengyel DSE
2018. 06. 03. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Üllő SE

Felsőpakonyi KSE

2017. 08. 19. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Törökbálinti TC
2017. 08. 26. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Tököl VSK II.
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Diósdi TC
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyán Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Taksony SE II.
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 28. 13:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Pereg SE
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ráckeve VAFC
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 11. 18. 13:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Bugyi SE
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 03. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Halásztelek FC
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Örkény SE
2018. 03. 31.
Üllői Sporttelep
2018. 03. 31.
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újhartyán VSE
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Dömsödi SE
2018. 05. 13. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei városi sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ócsa VSE
2018. 06. 03. 17:00
Bugyi Sportpálya
2018. 06. 03. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Alsónémedi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol