Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 21. forduló

2018.04.08 - 15:30

Ócsa, Ócsai sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
NEMES ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PORKOLÁB FERENC, BÍRÓ ZSOLT
Ócsa VSE
Üllő SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

29'

FARKAS TAMÁS

 

0 - 2

37'

POTEMKIN KÁROLY

 

0 - 3

39'

FALU ATTILA KRISZTIÁN

 

0 - 4

73'

POTEMKIN KÁROLY
CSORBA ZOLTÁN

75'

1 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 21 19 0 2 73 21 52 57 8.9
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 21 14 5 2 77 35 42 47 8.9
3 Üllő SE Üllő SE 21 11 4 6 66 41 25 37 8.6
4 Taksony SE II. Taksony SE II. 21 12 1 8 49 43 6 36 9 (-1 pont)
5 Bugyi SE Bugyi SE 21 11 3 7 44 32 12 36 8.9
6 Örkény SE Örkény SE 21 10 2 9 57 51 6 32 8.2
7 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 21 10 0 11 39 47 -8 30 9.1
8 Pereg SE Pereg SE 21 9 3 9 41 45 -4 30 9
9 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 21 8 3 10 46 51 -5 27 8.7
10 Dömsödi SE Dömsödi SE 21 7 6 8 40 46 -6 27 8.8
11 Halásztelek FC Halásztelek FC 21 8 2 11 47 47 0 26 7.8
12 Diósdi TC Diósdi TC 21 6 6 9 26 42 -16 24 8.7
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 21 6 5 10 39 48 -9 23 8
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 21 6 3 12 40 55 -15 21 7.7
15 Ócsa VSE Ócsa VSE 21 5 0 16 40 72 -32 15 7.9
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 21 4 1 16 21 69 -48 13 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 11 9 2 0 23 4 19 29 10 6 1 3 10 5 5 19 21 15 3 3 33 9 24 48
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 6 5 0 1 13 4 9 15 15 10 3 2 26 13 13 33 21 15 3 3 39 17 22 48
3 Tököl VSK II. Üllő SE 11 7 2 2 22 11 11 23 10 5 1 4 19 8 11 16 21 12 3 6 41 19 22 39
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 11 6 2 3 8 6 2 20 10 4 3 3 8 6 2 15 21 10 5 6 16 12 4 35
5 Tököl VSK II. Örkény SE 10 3 3 4 10 11 -1 12 11 6 2 3 17 10 7 20 21 9 5 7 27 21 6 32
6 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 10 3 3 4 8 6 2 12 11 6 1 4 12 11 1 19 21 9 4 8 20 17 3 31
7 Tököl VSK II. Taksony SE II. 11 5 2 4 11 14 -3 17 10 4 3 3 11 7 4 14 21 9 5 7 22 21 1 31
8 Tököl VSK II. Dömsödi SE 11 4 3 4 12 9 3 15 10 3 3 4 10 15 -5 12 21 7 6 8 22 24 -2 27
9 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 11 4 3 4 10 11 -1 15 10 3 3 4 12 13 -1 12 21 7 6 8 22 24 -2 27
10 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 11 4 3 4 13 13 0 15 10 3 1 6 6 10 -4 10 21 7 4 10 19 23 -4 25
11 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 10 3 3 4 8 7 1 12 11 3 2 6 9 11 -2 11 21 6 5 10 17 18 -1 23
12 Tököl VSK II. Halásztelek FC 10 3 4 3 8 8 0 13 11 2 4 5 10 15 -5 10 21 5 8 8 18 23 -5 23
13 Tököl VSK II. Pereg SE 12 3 3 6 10 20 -10 12 9 2 4 3 4 8 -4 10 21 5 7 9 14 28 -14 22
14 Tököl VSK II. Diósdi TC 11 3 4 4 9 10 -1 13 10 2 2 6 4 10 -6 8 21 5 6 10 13 20 -7 21
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 11 2 1 8 4 21 -17 7 10 3 2 5 7 19 -12 11 21 5 3 13 11 40 -29 18
16 Tököl VSK II. Ócsa VSE 11 3 0 8 11 19 -8 9 10 1 3 6 9 19 -10 6 21 4 3 14 20 38 -18 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 11 11 0 0 47 8 39 33 10 8 0 2 26 13 13 24 21 19 0 2 73 21 52 57
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 6 4 1 1 28 9 19 13 15 10 4 1 49 26 23 34 21 14 5 2 77 35 42 47
3 Tököl VSK II. Üllő SE 11 7 2 2 39 23 16 23 10 4 2 4 27 18 9 14 21 11 4 6 66 41 25 37
4 Tököl VSK II. Taksony SE II. 11 7 0 4 28 24 4 21 10 5 1 4 21 19 2 15 21 12 1 8 49 43 6 36
5 Tököl VSK II. Bugyi SE 11 7 1 3 27 15 12 22 10 4 2 4 17 17 0 14 21 11 3 7 44 32 12 36
6 Tököl VSK II. Örkény SE 10 4 1 5 24 22 2 13 11 6 1 4 33 29 4 19 21 10 2 9 57 51 6 32
7 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 11 6 0 5 25 21 4 18 10 4 0 6 14 26 -12 12 21 10 0 11 39 47 -8 30
8 Tököl VSK II. Pereg SE 12 6 2 4 27 27 0 20 9 3 1 5 14 18 -4 10 21 9 3 9 41 45 -4 30
9 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 10 5 2 3 19 15 4 17 11 3 1 7 27 36 -9 10 21 8 3 10 46 51 -5 27
10 Tököl VSK II. Dömsödi SE 11 4 4 3 25 20 5 16 10 3 2 5 15 26 -11 11 21 7 6 8 40 46 -6 27
11 Tököl VSK II. Halásztelek FC 10 5 0 5 23 18 5 15 11 3 2 6 24 29 -5 11 21 8 2 11 47 47 0 26
12 Tököl VSK II. Diósdi TC 11 5 3 3 19 21 -2 18 10 1 3 6 7 21 -14 6 21 6 6 9 26 42 -16 24
13 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 10 3 4 3 19 16 3 13 11 3 1 7 20 32 -12 10 21 6 5 10 39 48 -9 23
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 11 3 2 6 21 29 -8 11 10 3 1 6 19 26 -7 10 21 6 3 12 40 55 -15 21
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 11 3 0 8 22 35 -13 9 10 2 0 8 18 37 -19 6 21 5 0 16 40 72 -32 15
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 11 1 0 10 9 40 -31 3 10 3 1 6 12 29 -17 10 21 4 1 16 21 69 -48 13
 
Alsónémedi SE
0 - 2-4 - 24 - 03 - 24 - 11 - 2-3 - 1-0 - 23 - 61 - 32 - 0-
Bugyi SE
5 - 23 - 1--2 - 23 - 05 - 02 - 32 - 00 - 22 - 00 - 3--3 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 1-0 - 33 - 23 - 31 - 13 - 22 - 0-2 - 22 - 11 - 5-
Dömsödi SE
-3 - 21 - 10 - 1--1 - 5-1 - 11 - 15 - 02 - 36 - 32 - 23 - 1
Felsőpakonyi KSE
-5 - 21 - 0-5 - 3-6 - 06 - 13 - 13 - 06 - 16 - 0-4 - 02 - 0
Halásztelek FC
4 - 02 - 4-1 - 02 - 31 - 24 - 12 - 1---1 - 22 - 54 - 0-
Ócsa VSE
3 - 1--0 - 21 - 23 - 21 - 5-2 - 5-7 - 11 - 42 - 61 - 31 - 4
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2-2 - 01 - 0-4 - 62 - 31 - 43 - 34 - 1-
Pereg SE
2 - 5-1 - 01 - 1-2 - 04 - 34 - 10 - 4-0 - 21 - 74 - 06 - 22 - 2
Ráckeve VAFC
1 - 22 - 02 - 2--1 - 5-3 - 7-0 - 14 - 11 - 43 - 01 - 43 - 3
Taksony SE II.
3 - 0-0 - 1--5 - 15 - 30 - 32 - 14 - 1-0 - 44 - 24 - 31 - 5
Tököl VSK II.
1 - 21 - 32 - 00 - 30 - 71 - 22 - 4-1 - 3-0 - 61 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
5 - 02 - 2--5 - 14 - 110 - 2--2 - 3-----
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4----6 - 11 - 32 - 11 - 13 - 03 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 06 - 12 - 20 - 3---0 - 2-2 - 11 - 13 - 35 - 20 - 1
Üllő SE
2 - 1-4 - 010 - 10 - 33 - 33 - 11 - 63 - 2-6 - 1-3 - 34 - 2-

Meccsek

Ócsa VSE

2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Alsónémedi SE
2017. 08. 27. 16:30
Ócsai sporttelep
2017. 08. 27. 16:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Törökbálinti TC
2017. 09. 03. 16:30
Ócsai sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Halásztelek FC
2017. 09. 09. 16:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Ócsa VSE
2017. 09. 17. 16:00
Ócsai sporttelep
2017. 09. 17. 16:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Örkény SE
2017. 09. 23. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Ócsa VSE
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sporttelep
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Újlengyel DSE
2017. 10. 08. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 08. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ócsa VSE
2017. 10. 15. 15:00
Ócsai sporttelep
2017. 10. 15. 15:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Újhartyán VSE
2017. 10. 21. 14:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 10. 21. 14:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Ócsa VSE
2017. 10. 29. 13:30
Ócsai sporttelep
2017. 10. 29. 13:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Dömsödi SE
2017. 11. 05. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 11. 05. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Ócsa VSE
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 11. 19. 13:00
Ócsai sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Ráckeve VAFC
2017. 11. 26. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Ócsa VSE
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Ócsa VSE
2018. 03. 11. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 11. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Ócsa VSE
2018. 03. 17. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 03. 17. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
Halásztelek FC
Ócsa VSE
2018. 03. 25. 15:00
Ócsai sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Tököl VSK II.
2018. 04. 01. 15:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 01. 15:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Ócsa VSE
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Üllő SE
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Ócsa VSE
2018. 04. 22. 16:00
Ócsai sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Diósdi TC
2018. 04. 29. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ócsa VSE
2018. 05. 06. 16:30
Ócsai sporttelep
2018. 05. 06. 16:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Taksony SE II.
2018. 05. 13. 16:30
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Ócsa VSE
2018. 05. 20. 17:00
Ócsai sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Pereg SE
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ócsa VSE
2018. 06. 02. 17:00
Ráckevei sportpálya
2018. 06. 02. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Ócsa VSE
2018. 06. 10. 17:00
Ócsai sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Bugyi SE

Üllő SE

2017. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllő SE
2017. 08. 26. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Üllő SE
2017. 09. 09. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2017. 09. 23. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Ócsa VSE
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllő SE
2017. 10. 07. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2017. 10. 14. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2017. 10. 21. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSE Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Üllő SE
2017. 11. 04. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei sportpálya
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Üllő SE
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Üllő SE
2017. 11. 25. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Diósdi TC
2018. 03. 03. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2018. 05. 16. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 16. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 11. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2018. 03. 11. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 06. 06. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 06. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Dömsödi SE
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Üllő SE
2018. 03. 31.
Üllő Városi Sporttelep
2018. 03. 31.
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Üllő SE
2018. 04. 14. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Bugyi SE
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Üllő SE
2018. 05. 05. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 05. 05. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 05. 13.
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 13.
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE
2018. 05. 27. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Ráckeve VAFC
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
FÉLBESZAKADT
Újlengyel DSE
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple