Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 23. forduló

2018.04.22 - 16:00

Alsónémedi, Alsónémedi SE Sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
MÁRTON LAJOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FILÁCZ RICHÁRD, TÁBI ZOLTÁN
Alsónémedi SE
Üllő SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

57'

POTEMKIN KÁROLY

 

0 - 2

73'

POTEMKIN KÁROLY

 

0 - 3

83'

BARTA DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 23 20 0 3 76 25 51 60 9
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 23 16 5 2 87 35 52 53 9
3 Üllő SE Üllő SE 23 12 5 6 72 44 28 41 8.5
4 Bugyi SE Bugyi SE 23 12 4 7 51 35 16 40 8.8
5 Taksony SE II. Taksony SE II. 23 12 2 9 51 47 4 37 9 (-1 pont)
6 Örkény SE Örkény SE 23 10 3 10 59 59 0 33 8
7 Pereg SE Pereg SE 23 10 3 10 45 48 -3 33 8.8
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 23 10 2 11 58 48 10 32 8.5
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 23 10 1 12 41 52 -11 31 8.5
10 Dömsödi SE Dömsödi SE 23 8 7 8 44 47 -3 31 9
11 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 23 9 3 11 48 53 -5 30 8.3
12 Diósdi TC Diósdi TC 23 8 6 9 35 46 -11 30 8.7
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 23 7 5 11 48 54 -6 26 8.2
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 23 6 3 14 41 64 -23 21 8
15 Ócsa VSE Ócsa VSE 23 5 0 18 44 86 -42 15 8.3
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 23 4 1 18 21 78 -57 13 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 8 7 0 1 19 4 15 21 15 10 3 2 26 13 13 33 23 17 3 3 45 17 28 54
2 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 12 9 3 0 23 4 19 30 11 6 1 4 10 8 2 19 23 15 4 4 33 12 21 49
3 Tököl VSK II. Üllő SE 12 8 2 2 25 11 14 26 11 5 2 4 19 8 11 17 23 13 4 6 44 19 25 43
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 12 7 2 3 10 6 4 23 11 4 3 4 8 9 -1 15 23 11 5 7 18 15 3 38
5 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 11 4 3 4 11 7 4 15 12 6 1 5 12 13 -1 19 23 10 4 9 23 20 3 34
6 Tököl VSK II. Örkény SE 11 3 4 4 11 12 -1 13 12 6 2 4 17 14 3 20 23 9 6 8 28 26 2 33
7 Tököl VSK II. Taksony SE II. 12 5 3 4 12 15 -3 18 11 4 4 3 12 8 4 15 23 9 7 7 24 23 1 33
8 Tököl VSK II. Dömsödi SE 11 4 3 4 12 9 3 15 12 4 4 4 12 16 -4 16 23 8 7 8 24 25 -1 31
9 Tököl VSK II. Halásztelek FC 12 5 4 3 14 9 5 19 11 2 4 5 10 15 -5 10 23 7 8 8 24 24 0 29
10 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 11 4 3 4 9 7 2 15 12 3 3 6 9 11 -2 12 23 7 6 10 18 18 0 27
11 Tököl VSK II. Diósdi TC 12 4 4 4 12 10 2 16 11 3 2 6 6 10 -4 11 23 7 6 10 18 20 -2 27
12 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 12 4 4 4 13 13 0 16 11 3 2 6 7 11 -4 11 23 7 6 10 20 24 -4 27
13 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 12 4 3 5 10 12 -2 15 11 3 3 5 13 18 -5 12 23 7 6 10 23 30 -7 27
14 Tököl VSK II. Pereg SE 13 3 4 6 11 21 -10 13 10 2 4 4 4 9 -5 10 23 5 8 10 15 30 -15 23
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 11 2 1 8 4 21 -17 7 12 3 2 7 7 22 -15 11 23 5 3 15 11 43 -32 18
16 Tököl VSK II. Ócsa VSE 12 3 0 9 11 21 -10 9 11 1 3 7 10 22 -12 6 23 4 3 16 21 43 -22 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 12 12 0 0 48 8 40 36 11 8 0 3 28 17 11 24 23 20 0 3 76 25 51 60
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 8 6 1 1 38 9 29 19 15 10 4 1 49 26 23 34 23 16 5 2 87 35 52 53
3 Tököl VSK II. Üllő SE 12 7 3 2 42 26 16 24 11 5 2 4 30 18 12 17 23 12 5 6 72 44 28 41
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 12 8 1 3 31 15 16 25 11 4 3 4 20 20 0 15 23 12 4 7 51 35 16 40
5 Tököl VSK II. Taksony SE II. 12 7 1 4 29 25 4 22 11 5 1 5 22 22 0 15 23 12 2 9 51 47 4 37
6 Tököl VSK II. Örkény SE 11 4 2 5 26 24 2 14 12 6 1 5 33 35 -2 19 23 10 3 10 59 59 0 33
7 Tököl VSK II. Pereg SE 13 7 2 4 30 28 2 23 10 3 1 6 15 20 -5 10 23 10 3 10 45 48 -3 33
8 Tököl VSK II. Halásztelek FC 12 7 0 5 34 19 15 21 11 3 2 6 24 29 -5 11 23 10 2 11 58 48 10 32
9 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 12 6 0 6 25 24 1 18 11 4 1 6 16 28 -12 13 23 10 1 12 41 52 -11 31
10 Tököl VSK II. Dömsödi SE 11 4 4 3 25 20 5 16 12 4 3 5 19 27 -8 15 23 8 7 8 44 47 -3 31
11 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 11 6 2 3 21 16 5 20 12 3 1 8 27 37 -10 10 23 9 3 11 48 53 -5 30
12 Tököl VSK II. Diósdi TC 12 6 3 3 23 23 0 21 11 2 3 6 12 23 -11 9 23 8 6 9 35 46 -11 30
13 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 11 4 4 3 28 18 10 16 12 3 1 8 20 36 -16 10 23 7 5 11 48 54 -6 26
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 12 3 2 7 21 32 -11 11 11 3 1 7 20 32 -12 10 23 6 3 14 41 64 -23 21
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 12 3 0 9 24 40 -16 9 11 2 0 9 20 46 -26 6 23 5 0 18 44 86 -42 15
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 11 1 0 10 9 40 -31 3 12 3 1 8 12 38 -26 10 23 4 1 18 21 78 -57 13
 
Alsónémedi SE
0 - 2-4 - 24 - 03 - 24 - 11 - 2-3 - 1-0 - 23 - 61 - 32 - 00 - 3
Bugyi SE
5 - 23 - 1--2 - 23 - 05 - 02 - 32 - 00 - 22 - 00 - 3-4 - 03 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 14 - 20 - 33 - 23 - 31 - 13 - 22 - 0-2 - 22 - 11 - 5-
Dömsödi SE
-3 - 21 - 10 - 1--1 - 5-1 - 11 - 15 - 02 - 36 - 32 - 23 - 1
Felsőpakonyi KSE
-5 - 21 - 0-5 - 3-6 - 06 - 13 - 13 - 06 - 16 - 01 - 04 - 02 - 0
Halásztelek FC
4 - 02 - 4-1 - 02 - 31 - 24 - 12 - 16 - 1-5 - 01 - 22 - 54 - 0-
Ócsa VSE
3 - 1-2 - 50 - 21 - 23 - 21 - 5-2 - 5-7 - 11 - 42 - 61 - 31 - 4
Örkény SE
2 - 20 - 1-6 - 21 - 2-2 - 01 - 0-4 - 62 - 31 - 43 - 34 - 1-
Pereg SE
2 - 5-1 - 01 - 1-2 - 04 - 34 - 10 - 43 - 10 - 21 - 74 - 06 - 22 - 2
Ráckeve VAFC
1 - 22 - 02 - 20 - 3-1 - 5-3 - 7-0 - 14 - 11 - 43 - 01 - 43 - 3
Taksony SE II.
3 - 0-0 - 11 - 1-5 - 15 - 30 - 32 - 14 - 1-0 - 44 - 24 - 31 - 5
Tököl VSK II.
1 - 21 - 32 - 00 - 30 - 71 - 22 - 4-1 - 3-0 - 61 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
5 - 02 - 2--5 - 14 - 110 - 26 - 0-2 - 3-4 - 0---
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4---2 - 16 - 11 - 32 - 11 - 13 - 03 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 06 - 12 - 20 - 3-9 - 2-0 - 2-2 - 11 - 13 - 35 - 20 - 1
Üllő SE
2 - 13 - 34 - 010 - 10 - 33 - 33 - 11 - 63 - 2-6 - 1-3 - 34 - 2-

Meccsek

Alsónémedi SE

2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Alsónémedi SE
2017. 08. 27. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Alsónémedi SE
2017. 09. 10. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Törökbálinti TC
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Alsónémedi SE
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2017. 10. 07. 15:00
Üllői Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Újlengyel DSE
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Alsónémedi SE
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Dömsödi SE
2017. 11. 19. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Alsónémedi SE
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Ócsa VSE
2018. 03. 11. 14:30
Bugyi Sportpálya
2018. 03. 11. 14:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
2018. 03. 24. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Alsónémedi SE
2018. 03. 31. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 03. 31. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Tököl VSK II.
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Diósdi TC
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyán Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Alsónémedi SE
2018. 06. 03. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 06. 03. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Alsónémedi SE

Üllő SE

2017. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Üllő SE
2017. 08. 26. 16:30
Üllői Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi Sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Üllő SE
2017. 09. 09. 16:00
Üllői Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2017. 09. 23. 16:00
Üllői Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Ócsa VSE
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi Sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Üllő SE
2017. 10. 07. 15:00
Üllői Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2017. 10. 14. 14:00
Üllői Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2017. 10. 21. 13:30
Üllői Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSK Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Üllő SE
2017. 11. 04. 13:30
Üllői Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Üllő SE
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Üllő SE
2017. 11. 25. 13:00
Üllői Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Diósdi TC
2018. 03. 03. 14:00
Üllői Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2018. 05. 16. 18:00
Üllői Sporttelep
2018. 05. 16. 18:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 11. 14:30
Taksony műfüves pálya
2018. 03. 11. 14:30
Taksony műfüves pálya
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 06. 06. 18:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 06. 18:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Dömsödi SE
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Üllő SE
2018. 03. 31.
Üllői Sporttelep
2018. 03. 31.
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Üllő SE
2018. 04. 14. 16:00
Üllői Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Bugyi SE
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Üllő SE
2018. 05. 05. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 05. 13.
Üllői Sporttelep
2018. 05. 13.
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE
2018. 05. 27. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Ráckeve VAFC
2018. 06. 02. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
FÉLBESZAKADT
Újlengyel DSE
2018. 06. 03. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol