Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 25. forduló

2018.05.05 - 16:30

Halásztelek, Halásztelek FC Sporttelep (Németh Ferenc Sportcentrum)

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
NÉMETH GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS BÁLINT, PÁLFI BENCE
Halásztelek FC
Üllő SE
65'
33'

Gólok

CSORBA BENJAMIN

30'

1 - 0

 

 

1 - 1

44'

POTEMKIN KÁROLY
GÁSPÁR ANDRÁS

68'

2 - 1

 

KISS JÓZSEF

82'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 25 22 0 3 87 26 61 66 9
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 25 17 5 3 94 42 52 56 9
3 Üllő SE Üllő SE 25 13 5 7 79 50 29 44 8.1
4 Bugyi SE Bugyi SE 25 13 5 7 58 37 21 44 9
5 Pereg SE Pereg SE 25 12 3 10 49 48 1 39 9.3
6 Taksony SE II. Taksony SE II. 25 12 2 11 53 54 -1 37 8.9 (-1 pont)
7 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 25 12 1 12 44 53 -9 37 9
8 Örkény SE Örkény SE 25 11 4 10 65 63 2 37 8.2
9 Halásztelek FC Halásztelek FC 25 11 3 11 64 52 12 36 8.1
10 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 25 9 4 12 51 61 -10 31 8.4
11 Dömsödi SE Dömsödi SE 25 8 7 10 45 57 -12 31 8.5
12 Diósdi TC Diósdi TC 25 8 7 10 37 49 -12 31 8.4
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 25 7 5 13 49 59 -10 26 7.8
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 25 7 3 15 46 67 -21 24 8.2
15 Ócsa VSE Ócsa VSE 25 6 1 18 49 90 -41 19 8.3
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 25 4 1 20 24 86 -62 13 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 10 8 0 2 21 7 14 24 15 10 3 2 26 13 13 33 25 18 3 4 47 20 27 57
2 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 13 10 3 0 26 4 22 33 12 7 1 4 13 8 5 22 25 17 4 4 39 12 27 55
3 Tököl VSK II. Üllő SE 12 8 2 2 25 11 14 26 13 6 3 4 23 10 13 21 25 14 5 6 48 21 27 47
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 13 7 3 3 11 7 4 24 12 5 3 4 9 9 0 18 25 12 6 7 20 16 4 42
5 Tököl VSK II. Taksony SE II. 13 5 3 5 12 18 -6 18 12 5 4 3 14 9 5 18 25 10 7 8 26 27 -1 36
6 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 12 4 4 4 11 7 4 16 13 6 1 6 12 14 -2 19 25 10 5 10 23 21 2 35
7 Tököl VSK II. Örkény SE 12 3 5 4 12 13 -1 14 13 6 2 5 17 15 2 20 25 9 7 9 29 28 1 34
8 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 13 4 4 5 10 12 -2 16 12 4 3 5 16 19 -3 15 25 8 7 10 26 31 -5 31
9 Tököl VSK II. Dömsödi SE 12 4 3 5 12 10 2 15 13 4 4 5 12 19 -7 16 25 8 7 10 24 29 -5 31
10 Tököl VSK II. Halásztelek FC 13 5 5 3 15 10 5 20 12 2 5 5 11 16 -5 11 25 7 10 8 26 26 0 31
11 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 12 4 4 4 9 7 2 16 13 3 4 6 10 12 -2 13 25 7 8 10 19 19 0 29
12 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 13 4 5 4 13 13 0 17 12 3 3 6 7 11 -4 12 25 7 8 10 20 24 -4 29
13 Tököl VSK II. Diósdi TC 13 4 4 5 12 11 1 16 12 3 3 6 6 10 -4 12 25 7 7 11 18 21 -3 28
14 Tököl VSK II. Pereg SE 13 3 4 6 11 21 -10 13 12 3 5 4 5 9 -4 14 25 6 9 10 16 30 -14 27
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 13 3 1 9 6 24 -18 10 12 3 2 7 7 22 -15 11 25 6 3 16 13 46 -33 21
16 Tököl VSK II. Ócsa VSE 13 3 0 10 12 23 -11 9 12 1 4 7 10 22 -12 7 25 4 4 17 22 45 -23 16
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 13 13 0 0 55 9 46 39 12 9 0 3 32 17 15 27 25 22 0 3 87 26 61 66
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 10 7 1 2 45 16 29 22 15 10 4 1 49 26 23 34 25 17 5 3 94 42 52 56
3 Tököl VSK II. Üllő SE 12 7 3 2 42 26 16 24 13 6 2 5 37 24 13 20 25 13 5 7 79 50 29 44
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 13 9 1 3 37 16 21 28 12 4 4 4 21 21 0 16 25 13 5 7 58 37 21 44
5 Tököl VSK II. Pereg SE 13 7 2 4 30 28 2 23 12 5 1 6 19 20 -1 16 25 12 3 10 49 48 1 39
6 Tököl VSK II. Taksony SE II. 13 7 1 5 29 29 0 22 12 5 1 6 24 25 -1 15 25 12 2 11 53 54 -1 37
7 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 13 7 0 6 27 25 2 21 12 5 1 6 17 28 -11 16 25 12 1 12 44 53 -9 37
8 Tököl VSK II. Örkény SE 12 4 3 5 29 27 2 15 13 7 1 5 36 36 0 22 25 11 4 10 65 63 2 37
9 Tököl VSK II. Halásztelek FC 13 8 0 5 37 20 17 24 12 3 3 6 27 32 -5 12 25 11 3 11 64 52 12 36
10 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 12 6 3 3 23 18 5 21 13 3 1 9 28 43 -15 10 25 9 4 12 51 61 -10 31
11 Tököl VSK II. Dömsödi SE 12 4 4 4 25 23 2 16 13 4 3 6 20 34 -14 15 25 8 7 10 45 57 -12 31
12 Tököl VSK II. Diósdi TC 13 6 4 3 24 24 0 22 12 2 3 7 13 25 -12 9 25 8 7 10 37 49 -12 31
13 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 12 4 4 4 28 19 9 16 13 3 1 9 21 40 -19 10 25 7 5 13 49 59 -10 26
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 13 3 2 8 21 33 -12 11 12 4 1 7 25 34 -9 13 25 7 3 15 46 67 -21 24
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 13 4 0 9 27 42 -15 12 12 2 1 9 22 48 -26 7 25 6 1 18 49 90 -41 19
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 13 1 0 12 12 48 -36 3 12 3 1 8 12 38 -26 10 25 4 1 20 24 86 -62 13
 
Alsónémedi SE
0 - 22 - 14 - 24 - 03 - 24 - 11 - 2-3 - 1-0 - 23 - 61 - 32 - 00 - 3
Bugyi SE
5 - 23 - 1--2 - 23 - 05 - 02 - 32 - 00 - 22 - 00 - 36 - 14 - 03 - 2
Diósdi TC
0 - 11 - 12 - 14 - 20 - 33 - 23 - 31 - 13 - 22 - 0-2 - 22 - 11 - 5-
Dömsödi SE
-3 - 21 - 10 - 1--1 - 50 - 31 - 11 - 15 - 02 - 36 - 32 - 23 - 1
Felsőpakonyi KSE
-5 - 21 - 07 - 15 - 3-6 - 06 - 13 - 13 - 06 - 16 - 01 - 04 - 02 - 0
Halásztelek FC
4 - 02 - 4-1 - 02 - 31 - 24 - 12 - 16 - 1-5 - 01 - 22 - 54 - 03 - 1
Ócsa VSE
3 - 1-2 - 50 - 21 - 23 - 21 - 5-2 - 53 - 27 - 11 - 42 - 61 - 31 - 4
Örkény SE
2 - 20 - 1-6 - 21 - 23 - 32 - 01 - 0-4 - 62 - 31 - 43 - 34 - 1-
Pereg SE
2 - 5-1 - 01 - 1-2 - 04 - 34 - 10 - 43 - 10 - 21 - 74 - 06 - 22 - 2
Ráckeve VAFC
1 - 22 - 02 - 20 - 3-1 - 5-3 - 70 - 10 - 14 - 11 - 43 - 01 - 43 - 3
Taksony SE II.
3 - 0-0 - 11 - 10 - 45 - 15 - 30 - 32 - 14 - 1-0 - 44 - 24 - 31 - 5
Tököl VSK II.
1 - 21 - 32 - 00 - 30 - 71 - 22 - 41 - 31 - 32 - 50 - 61 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
5 - 02 - 2--5 - 14 - 110 - 26 - 0-2 - 3-4 - 0-4 - 13 - 6
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4-2 - 2-2 - 16 - 11 - 32 - 11 - 13 - 03 - 2
Újlengyel DSE
0 - 10 - 06 - 12 - 20 - 3-9 - 2-0 - 2-2 - 11 - 13 - 35 - 20 - 1
Üllő SE
2 - 13 - 34 - 010 - 10 - 33 - 33 - 11 - 63 - 2-6 - 1-3 - 34 - 2-

Meccsek

Halásztelek FC

2017. 08. 19. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Halásztelek FC
2017. 08. 26. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 03. 16:30
Ócsai sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Halásztelek FC
2017. 09. 09. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Bugyi SE
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2017. 10. 04. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 10. 04. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Törökbálinti TC
2017. 09. 30. 15:00
Ráckevei városi sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Halásztelek FC
2017. 10. 08. 15:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Halásztelek FC
2017. 10. 14. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Örkény SE
2017. 10. 21. 13:30
Üllői Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2017. 10. 28. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Újlengyel DSE
2017. 11. 05. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Halásztelek FC
2017. 11. 11. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 11. 11. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2017. 11. 18. 13:00
Taksony SE Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Halásztelek FC
2017. 11. 25. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Dömsödi SE
2018. 05. 08. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 05. 08. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Pereg SE
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Halásztelek FC
2018. 03. 17. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 03. 17. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
Halásztelek FC
Ócsa VSE
2018. 03. 25. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 03. 25. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Halásztelek FC
2018. 03. 31. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 03. 31. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 04. 07. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 07. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Halásztelek FC
2018. 04. 14. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Ráckeve VAFC
2018. 04. 21. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 04. 21. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Tököl VSK II.
2018. 04. 29. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Halásztelek FC
2018. 05. 05. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Halásztelek FC
2018. 05. 19. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Diósdi TC
2018. 05. 27. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2018. 06. 02. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Taksony SE II.
2018. 06. 10. 17:00
Dömsödi Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Halásztelek FC

Üllő SE

2017. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Üllő SE
2017. 08. 26. 16:30
Üllői Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi Sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Üllő SE
2017. 09. 09. 16:00
Üllői Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2017. 09. 23. 16:00
Üllői Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Ócsa VSE
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi Sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Üllő SE
2017. 10. 07. 15:00
Üllői Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2017. 10. 14. 14:00
Üllői Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2017. 10. 21. 13:30
Üllői Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSK Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Üllő SE
2017. 11. 04. 13:30
Üllői Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Üllő SE
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Üllő SE
2017. 11. 25. 13:00
Üllői Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Diósdi TC
2018. 03. 03. 14:00
Üllői Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2018. 05. 16. 18:00
Üllői Sporttelep
2018. 05. 16. 18:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 11. 14:30
Taksony műfüves pálya
2018. 03. 11. 14:30
Taksony műfüves pálya
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 06. 06. 18:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 06. 18:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Dömsödi SE
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Üllő SE
2018. 03. 31.
Üllői Sporttelep
2018. 03. 31.
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Üllő SE
2018. 04. 14. 16:00
Üllői Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Bugyi SE
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Üllő SE
2018. 05. 05. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 05. 13.
Üllői Sporttelep
2018. 05. 13.
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE
2018. 05. 27. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Ráckeve VAFC
2018. 06. 02. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
FÉLBESZAKADT
Újlengyel DSE
2018. 06. 03. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol