Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 29. forduló

2018.06.03 - 17:00

Üllő, Üllői Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
ASZÓDI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
OLÁH FERENC, FICSOR MÁRK
Üllő SE
Újlengyel DSE
90'
45'

Gólok

POTEMKIN KÁROLY

67'

1 - 0

 

POTEMKIN KÁROLY

79'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 29 24 1 4 105 33 72 73 9.1
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 29 21 5 3 116 46 70 68 9
3 Üllő SE Üllő SE 29 17 5 7 97 56 41 56 8.8
4 Bugyi SE Bugyi SE 29 16 6 7 66 40 26 54 8.6
5 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 29 14 1 14 53 60 -7 43 9
6 Örkény SE Örkény SE 29 13 4 12 77 73 4 43 8.7
7 Pereg SE Pereg SE 29 13 4 12 58 55 3 43 8.8
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 29 12 4 13 73 63 10 40 8.4
9 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 29 12 4 13 66 69 -3 40 8.6
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 29 12 3 14 57 68 -11 38 8.1 (-1 pont)
11 Diósdi TC Diósdi TC 29 10 7 12 44 53 -9 37 8.5
12 Dömsödi SE Dömsödi SE 29 10 7 12 53 74 -21 37 8.3
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 29 9 5 15 59 67 -8 32 8
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 29 8 4 17 59 85 -26 28 8
15 Ócsa VSE Ócsa VSE 29 6 1 22 52 114 -62 19 8.2
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 29 4 1 24 25 104 -79 13 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 14 11 1 2 31 8 23 34 15 10 3 2 26 13 13 33 29 21 4 4 57 21 36 67
2 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 14 11 3 0 30 4 26 36 15 7 4 4 16 11 5 25 29 18 7 4 46 15 31 61
3 Tököl VSK II. Üllő SE 15 9 4 2 30 11 19 31 14 6 4 4 24 11 13 22 29 15 8 6 54 22 32 53
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 15 7 5 3 12 8 4 26 14 6 4 4 11 9 2 22 29 13 9 7 23 17 6 48
5 Tököl VSK II. Örkény SE 15 4 7 4 15 15 0 19 14 7 2 5 18 15 3 23 29 11 9 9 33 30 3 42
6 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 14 4 4 6 11 9 2 16 15 7 2 6 14 14 0 23 29 11 6 12 25 23 2 39
7 Tököl VSK II. Taksony SE II. 14 5 3 6 12 20 -8 18 15 5 6 4 16 12 4 20 29 10 9 10 28 32 -4 38
8 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 15 4 7 4 13 13 0 19 14 5 3 6 11 12 -1 18 29 9 10 10 24 25 -1 37
9 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 15 5 5 5 16 15 1 20 14 4 4 6 17 25 -8 16 29 9 9 11 33 40 -7 36
10 Tököl VSK II. Halásztelek FC 15 5 6 4 18 14 4 21 14 3 6 5 13 17 -4 15 29 8 12 9 31 31 0 36
11 Tököl VSK II. Diósdi TC 14 5 4 5 16 11 5 19 15 4 4 7 8 12 -4 16 29 9 8 12 24 23 1 35
12 Tököl VSK II. Dömsödi SE 14 5 3 6 13 11 2 18 15 4 5 6 14 28 -14 17 29 9 8 12 27 39 -12 35
13 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 14 4 5 5 11 11 0 17 15 4 4 7 12 14 -2 16 29 8 9 12 23 25 -2 33
14 Tököl VSK II. Pereg SE 15 3 6 6 11 21 -10 15 14 4 6 4 7 10 -3 18 29 7 12 10 18 31 -13 33
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 15 3 1 11 7 28 -21 10 14 3 3 8 7 26 -19 12 29 6 4 19 14 54 -40 22
16 Tököl VSK II. Ócsa VSE 14 3 0 11 13 25 -12 9 15 1 4 10 10 30 -20 7 29 4 4 21 23 55 -32 16
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 14 14 0 0 66 9 57 42 15 10 1 4 39 24 15 31 29 24 1 4 105 33 72 73
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 14 11 1 2 67 20 47 34 15 10 4 1 49 26 23 34 29 21 5 3 116 46 70 68
3 Tököl VSK II. Üllő SE 15 10 3 2 55 28 27 33 14 7 2 5 42 28 14 23 29 17 5 7 97 56 41 56
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 15 11 1 3 41 17 24 34 14 5 5 4 25 23 2 20 29 16 6 7 66 40 26 54
5 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 15 9 0 6 32 26 6 27 14 5 1 8 21 34 -13 16 29 14 1 14 53 60 -7 43
6 Tököl VSK II. Örkény SE 15 6 3 6 39 33 6 21 14 7 1 6 38 40 -2 22 29 13 4 12 77 73 4 43
7 Tököl VSK II. Pereg SE 15 7 3 5 32 31 1 24 14 6 1 7 26 24 2 19 29 13 4 12 58 55 3 43
8 Tököl VSK II. Halásztelek FC 15 8 1 6 40 24 16 25 14 4 3 7 33 39 -6 15 29 12 4 13 73 63 10 40
9 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 14 8 3 3 33 23 10 27 15 4 1 10 33 46 -13 13 29 12 4 13 66 69 -3 40
10 Tököl VSK II. Taksony SE II. 14 7 1 6 30 32 -2 22 15 5 2 8 27 36 -9 16 29 12 3 14 57 68 -11 38
11 Tököl VSK II. Diósdi TC 14 7 4 3 29 24 5 25 15 3 3 9 15 29 -14 12 29 10 7 12 44 53 -9 37
12 Tököl VSK II. Dömsödi SE 14 6 4 4 29 25 4 22 15 4 3 8 24 49 -25 15 29 10 7 12 53 74 -21 37
13 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 14 5 4 5 33 25 8 19 15 4 1 10 26 42 -16 13 29 9 5 15 59 67 -8 32
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 15 4 3 8 31 39 -8 15 14 4 1 9 28 46 -18 13 29 8 4 17 59 85 -26 28
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 14 4 0 10 28 48 -20 12 15 2 1 12 24 66 -42 7 29 6 1 22 52 114 -62 19
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 15 1 0 14 13 58 -45 3 14 3 1 10 12 46 -34 10 29 4 1 24 25 104 -79 13
 
Alsónémedi SE
0 - 22 - 14 - 24 - 03 - 24 - 11 - 23 - 13 - 12 - 00 - 23 - 61 - 32 - 00 - 3
Bugyi SE
5 - 23 - 13 - 11 - 02 - 23 - 05 - 02 - 32 - 00 - 22 - 00 - 36 - 14 - 03 - 2
Diósdi TC
0 - 11 - 12 - 14 - 20 - 33 - 23 - 31 - 13 - 22 - 05 - 02 - 22 - 11 - 5-
Dömsödi SE
2 - 13 - 21 - 10 - 1-2 - 11 - 50 - 31 - 11 - 15 - 02 - 36 - 32 - 23 - 1
Felsőpakonyi KSE
-5 - 21 - 07 - 15 - 311 - 06 - 06 - 13 - 13 - 06 - 16 - 01 - 04 - 02 - 0
Halásztelek FC
4 - 02 - 41 - 21 - 02 - 31 - 24 - 12 - 16 - 12 - 25 - 01 - 22 - 54 - 03 - 1
Ócsa VSE
3 - 1-2 - 50 - 21 - 23 - 21 - 51 - 62 - 53 - 27 - 11 - 42 - 61 - 31 - 4
Örkény SE
2 - 20 - 12 - 06 - 21 - 23 - 32 - 01 - 04 - 14 - 62 - 31 - 43 - 34 - 14 - 5
Pereg SE
2 - 51 - 11 - 01 - 11 - 22 - 04 - 34 - 10 - 43 - 10 - 21 - 74 - 06 - 22 - 2
Ráckeve VAFC
1 - 22 - 02 - 20 - 35 - 51 - 55 - 13 - 70 - 10 - 14 - 11 - 43 - 01 - 43 - 3
Taksony SE II.
3 - 01 - 30 - 11 - 10 - 45 - 15 - 30 - 32 - 14 - 1-0 - 44 - 24 - 31 - 5
Tököl VSK II.
1 - 21 - 32 - 00 - 30 - 71 - 22 - 41 - 31 - 32 - 50 - 61 - 31 - 50 - 50 - 7
Törökbálinti TC
5 - 02 - 21 - 012 - 35 - 14 - 110 - 26 - 0-2 - 37 - 14 - 02 - 04 - 13 - 6
Újhartyán VSE
4 - 32 - 11 - 10 - 10 - 46 - 22 - 2-2 - 16 - 11 - 32 - 11 - 13 - 03 - 2
Újlengyel DSE
0 - 10 - 06 - 12 - 20 - 31 - 49 - 24 - 20 - 2-2 - 11 - 13 - 35 - 20 - 1
Üllő SE
2 - 13 - 34 - 010 - 10 - 33 - 33 - 11 - 63 - 28 - 26 - 13 - 03 - 34 - 22 - 0

Meccsek

Üllő SE

2017. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Üllő SE
2017. 08. 26. 16:30
Üllői Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi Sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Üllő SE
2017. 09. 09. 16:00
Üllői Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2017. 09. 23. 16:00
Üllői Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Ócsa VSE
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi Sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Üllő SE
2017. 10. 07. 15:00
Üllői Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2017. 10. 14. 14:00
Üllői Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2017. 10. 21. 13:30
Üllői Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSK Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Üllő SE
2017. 11. 04. 13:30
Üllői Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Üllő SE
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Üllő SE
2017. 11. 25. 13:00
Üllői Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Diósdi TC
2018. 03. 03. 14:00
Üllői Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2018. 05. 16. 18:00
Üllői Sporttelep
2018. 05. 16. 18:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 11. 14:30
Taksony műfüves pálya
2018. 03. 11. 14:30
Taksony műfüves pálya
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 06. 06. 18:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 06. 18:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Dömsödi SE
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Üllő SE
2018. 03. 31.
Üllői Sporttelep
2018. 03. 31.
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Üllő SE
2018. 04. 14. 16:00
Üllői Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Bugyi SE
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Üllő SE
2018. 05. 05. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 05. 13.
Üllői Sporttelep
2018. 05. 13.
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE
2018. 05. 27. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Ráckeve VAFC
2018. 06. 02. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
FÉLBESZAKADT
Újlengyel DSE
2018. 06. 03. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Üllő SE

Újlengyel DSE

2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újlengyel DSE
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Újhartyán VSE
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Újlengyel DSE
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Dömsödi SE
2017. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2017. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Újlengyel DSE
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sporttelep
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Újlengyel DSE
2017. 10. 08. 15:00
Újlengyeli Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Bugyi SE
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Újlengyel DSE
2017. 10. 22. 13:30
Újlengyeli Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Törökbálinti TC
2017. 10. 28. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Újlengyel DSE
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újlengyel DSE
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Üllő SE
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Újlengyel DSE
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
Újlengyel DSE
Diósdi TC
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
Újhartyán VSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli Sporttelep
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Taksony SE II.
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi Sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 01. 15:30
Újlengyeli Sporttelep
2018. 04. 01. 15:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Pereg SE
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Ócsa VSE
2018. 04. 22. 16:00
Bugyi Sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 05. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újlengyel DSE
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Halásztelek FC
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Újlengyel DSE
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Örkény SE
2018. 06. 02. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
FÉLBESZAKADT
Újlengyel DSE
2018. 06. 03. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Ráckeve VAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol