Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 3. forduló

2017.09.03 - 16:30

Dömsöd, Dömsödi Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
TÓTH RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PETYARITY JÓZSEF, SLEZÁK MÁRK
Dömsödi SE
Üllő SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

MÁJ ZOLTÁN
CSERNA GÁBOR

12'

1 - 1

 

CSERNA GÁBOR

27'

2 - 1

 

TURCSÁN TAMÁS

90'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 3 3 0 0 15 3 12 9 13
2 Pereg SE Pereg SE 3 3 0 0 9 2 7 9 11.7
3 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 3 2 0 1 13 7 6 6 11.3
4 Örkény SE Örkény SE 3 2 0 1 10 6 4 6 6.3
5 Dömsödi SE Dömsödi SE 3 2 0 1 10 7 3 6 10
6 Bugyi SE Bugyi SE 3 2 0 1 4 3 1 6 11
7 Ócsa VSE Ócsa VSE 3 2 0 1 7 7 0 6 11.3
8 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 3 2 0 1 7 7 0 6 4.7
9 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 3 1 1 1 6 8 -2 4 8.7
10 Üllő SE Üllő SE 3 1 0 2 9 7 2 3 8.7
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 3 1 0 2 3 6 -3 3 9
12 Taksony SE II. Taksony SE II. 3 1 0 2 5 12 -7 2 5.7 (-1 pont)
13 Diósdi TC Diósdi TC 3 0 2 1 4 8 -4 2 8.7
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 3 0 1 2 3 6 -3 1 10
15 Halásztelek FC Halásztelek FC 3 0 0 3 4 8 -4 0 3.3
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 3 0 0 3 2 14 -12 0 2.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 2 2 0 0 6 0 6 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 7 0 7 9
2 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 2 3 6 3 3 0 0 7 2 5 9
3 Tököl VSK II. Örkény SE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 3 1 2 4 3 2 1 0 6 1 5 7
4 Tököl VSK II. Ócsa VSE 3 2 0 1 5 2 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 5 2 3 6
5 Tököl VSK II. Dömsödi SE 2 2 0 0 6 1 5 6 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 2 0 1 6 4 2 6
6 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 2 2 0 6 3 2 0 1 2 2 0 6
7 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 2 1 1 5
8 Tököl VSK II. Bugyi SE 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 1 1 1 1 0 4
9 Tököl VSK II. Üllő SE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 0 2 2 4 -2 0 3 1 0 2 5 5 0 3
10 Tököl VSK II. Diósdi TC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 2 4 -2 3
11 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 2 4 -2 3
12 Tököl VSK II. Pereg SE 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 3 0 2 2 0 3
13 Tököl VSK II. Halásztelek FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 1 2 1 4 -3 1
14 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 1 2 0 3 -3 1
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 0 8 -8 0 3 0 1 2 1 9 -8 1
16 Tököl VSK II. Taksony SE II. 2 0 0 2 2 5 -3 0 1 0 0 1 1 3 -2 -1 3 0 0 3 3 8 -5 -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 2 2 0 0 12 1 11 6 1 1 0 0 3 2 1 3 3 3 0 0 15 3 12 9
2 Tököl VSK II. Pereg SE 2 2 0 0 6 1 5 6 1 1 0 0 3 1 2 3 3 3 0 0 9 2 7 9
3 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 1 1 0 0 5 2 3 3 2 1 0 1 8 5 3 3 3 2 0 1 13 7 6 6
4 Tököl VSK II. Örkény SE 1 1 0 0 6 2 4 3 2 1 0 1 4 4 0 3 3 2 0 1 10 6 4 6
5 Tököl VSK II. Dömsödi SE 2 2 0 0 8 1 7 6 1 0 0 1 2 6 -4 0 3 2 0 1 10 7 3 6
6 Tököl VSK II. Bugyi SE 2 1 0 1 2 3 -1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 0 1 4 3 1 6
7 Tököl VSK II. Ócsa VSE 3 2 0 1 7 7 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 7 7 0 6
8 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 7 7 0 6 3 2 0 1 7 7 0 6
9 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 2 1 1 0 4 3 1 4 1 0 0 1 2 5 -3 0 3 1 1 1 6 8 -2 4
10 Tököl VSK II. Üllő SE 1 1 0 0 6 1 5 3 2 0 0 2 3 6 -3 0 3 1 0 2 9 7 2 3
11 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 1 0 2 3 6 -3 3
12 Tököl VSK II. Taksony SE II. 2 1 0 1 4 6 -2 3 1 0 0 1 1 6 -5 -1 3 1 0 2 5 12 -7 2
13 Tököl VSK II. Diósdi TC 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 2 0 3 3 0 2 3 0 2 1 4 8 -4 2
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 2 0 1 1 3 4 -1 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 1 2 3 6 -3 1
15 Tököl VSK II. Halásztelek FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 0 0 3 4 8 -4 0
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 11 -10 0 3 0 0 3 2 14 -12 0
 
Alsónémedi SE
0 - 2--------------
Bugyi SE
--------2 - 0--0 - 3---
Diósdi TC
-------------1 - 5-
Dömsödi SE
----------5 - 0---3 - 1
Felsőpakonyi KSE
----------6 - 16 - 0---
Halásztelek FC
----2 - 3----------
Ócsa VSE
3 - 1----3 - 2-----1 - 4---
Örkény SE
---6 - 2-----------
Pereg SE
-----2 - 0-4 - 1-------
Ráckeve VAFC
1 - 2-2 - 2------------
Taksony SE II.
-------0 - 3-----4 - 3-
Tököl VSK II.
--------1 - 3------
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
--1 - 1-----------3 - 2
Újlengyel DSE
-------------5 - 2-
Üllő SE
----------6 - 1----

Meccsek

Dömsödi SE

2017. 08. 19. 17:00
Dömsödi Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Tököl VSK II.
2017. 08. 27. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2017. 08. 27. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Dömsödi SE
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi Sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Üllő SE
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Dömsödi SE
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dömsödi SE
2017. 09. 24. 16:00
Újhartyán Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Dömsödi SE
2017. 09. 30. 15:00
Dömsödi Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Taksony SE II.
2017. 10. 07. 13:30
Dömsödi Sporttelep
2017. 10. 07. 13:30
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Ráckeve VAFC
2017. 10. 15. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2017. 10. 15. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Dömsödi SE
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 29. 13:30
Ócsai sporttelep
2017. 10. 29. 13:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Dömsödi SE
2017. 11. 05. 13:30
Dömsödi Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Bugyi SE
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Dömsödi SE
2017. 11. 19. 13:00
Dömsödi Sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Törökbálinti TC
2017. 11. 25. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Dömsödi SE
2018. 05. 02.
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 02.
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Dömsödi SE
2018. 05. 31. 18:00
Dömsödi Sporttelep
2018. 05. 31. 18:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Örkény SE
2018. 06. 06. 18:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 06. 18:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Dömsödi SE
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi Sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecse Sporttelep
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecse Sporttelep
Dömsödi SE
Diósdi TC
2018. 04. 08. 15:30
Dömsödi Sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Újhartyán VSE
2018. 04. 15. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Dömsödi SE
2018. 04. 22. 16:00
Ráckevei városi sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Dömsödi SE
2018. 04. 29. 16:30
Dömsödi Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Pereg SE
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Dömsödi SE
2018. 05. 13. 16:30
Dömsödi Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Ócsa VSE
2018. 05. 20. 17:00
Bugyi Sportpálya
2018. 05. 20. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Dömsödi SE
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Alsónémedi SE
2018. 06. 02. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Dömsödi SE
2018. 06. 10. 17:00
Dömsödi Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Halásztelek FC

Üllő SE

2017. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Üllő SE
2017. 08. 26. 16:30
Üllői Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi Sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Üllő SE
2017. 09. 09. 16:00
Üllői Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2017. 09. 23. 16:00
Üllői Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Ócsa VSE
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi Sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Üllő SE
2017. 10. 07. 15:00
Üllői Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2017. 10. 14. 14:00
Üllői Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2017. 10. 21. 13:30
Üllői Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSK Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Üllő SE
2017. 11. 04. 13:30
Üllői Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Üllő SE
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Üllő SE
2017. 11. 25. 13:00
Üllői Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Diósdi TC
2018. 03. 03. 14:00
Üllői Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2018. 05. 16. 18:00
Üllői Sporttelep
2018. 05. 16. 18:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 11. 14:30
Taksony műfüves pálya
2018. 03. 11. 14:30
Taksony műfüves pálya
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 06. 06. 18:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 06. 18:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Dömsödi SE
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Üllő SE
2018. 03. 31.
Üllői Sporttelep
2018. 03. 31.
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Üllő SE
2018. 04. 14. 16:00
Üllői Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Bugyi SE
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Üllő SE
2018. 05. 05. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 05. 13.
Üllői Sporttelep
2018. 05. 13.
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE
2018. 05. 27. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Ráckeve VAFC
2018. 06. 02. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
FÉLBESZAKADT
Újlengyel DSE
2018. 06. 03. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol