Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 30. forduló

2018.06.10 - 17:00

Diósd, Diósdi TC Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
TÓTH SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ALBERT GERGŐ, WEIL LEVENTE
Diósdi TC
Üllő SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

2'

BARTA DÁVID

 

0 - 2

47'

LANTOS ISTVÁN

 

0 - 3

52'

POTEMKIN KÁROLY
KÁDÁR JÓZSEF

63'

1 - 3

 

GYULAY GÁBOR

84'

2 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 30 25 1 4 108 35 73 76 9
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 30 21 5 4 116 50 66 68 8.9
3 Üllő SE Üllő SE 30 18 5 7 100 58 42 59 8.9
4 Bugyi SE Bugyi SE 30 16 7 7 70 44 26 55 8.8
5 Örkény SE Örkény SE 30 14 4 12 81 74 7 46 8.7
6 Pereg SE Pereg SE 30 14 4 12 62 55 7 46 8.7
7 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 30 14 1 15 55 63 -8 43 8.6
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 30 12 4 14 74 66 8 40 8.5
9 Taksony SE II. Taksony SE II. 30 13 3 14 64 70 -6 37 8.5 (-5 pont)
10 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 30 12 4 14 67 73 -6 37 8.4 (-3 pont)
11 Diósdi TC Diósdi TC 30 10 7 13 46 56 -10 37 8.3
12 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 30 10 5 15 64 69 -5 35 8.3
13 Dömsödi SE Dömsödi SE 30 11 7 12 56 75 -19 34 8.2 (-6 pont)
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 30 8 4 18 61 90 -29 28 8.1
15 Ócsa VSE Ócsa VSE 30 6 2 22 56 118 -62 20 8.1
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 30 4 1 25 27 111 -84 13 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 15 11 1 3 31 9 22 34 15 10 3 2 26 13 13 33 30 21 4 5 57 22 35 67
2 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 15 11 4 0 32 6 26 37 15 7 4 4 16 11 5 25 30 18 8 4 48 17 31 62
3 Tököl VSK II. Üllő SE 15 9 4 2 30 11 19 31 15 7 4 4 25 11 14 25 30 16 8 6 55 22 33 56
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 15 7 5 3 12 8 4 26 15 6 5 4 13 11 2 23 30 13 10 7 25 19 6 49
5 Tököl VSK II. Örkény SE 15 4 7 4 15 15 0 19 15 8 2 5 21 16 5 26 30 12 9 9 36 31 5 45
6 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 15 5 4 6 13 9 4 19 15 7 2 6 14 14 0 23 30 12 6 12 27 23 4 42
7 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 15 4 7 4 13 13 0 19 15 5 4 6 13 14 -1 19 30 9 11 10 26 27 -1 38
8 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 15 5 5 5 16 15 1 20 15 4 4 7 17 27 -10 16 30 9 9 12 33 42 -9 36
9 Tököl VSK II. Halásztelek FC 15 5 6 4 18 14 4 21 15 3 6 6 13 19 -6 15 30 8 12 10 31 33 -2 36
10 Tököl VSK II. Pereg SE 15 3 6 6 11 21 -10 15 15 5 6 4 8 10 -2 21 30 8 12 10 19 31 -12 36
11 Tököl VSK II. Taksony SE II. 15 5 4 6 14 22 -8 15 15 5 6 4 16 12 4 20 30 10 10 10 30 34 -4 35
12 Tököl VSK II. Diósdi TC 15 5 4 6 16 12 4 19 15 4 4 7 8 12 -4 16 30 9 8 13 24 24 0 35
13 Tököl VSK II. Dömsödi SE 15 6 3 6 15 11 4 15 15 4 5 6 14 28 -14 17 30 10 8 12 29 39 -10 32
14 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 15 4 5 6 12 14 -2 14 15 4 4 7 12 14 -2 16 30 8 9 13 24 28 -4 30
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 15 3 1 11 7 28 -21 10 15 3 4 8 9 28 -19 13 30 6 5 19 16 56 -40 23
16 Tököl VSK II. Ócsa VSE 15 3 1 11 15 27 -12 10 15 1 4 10 10 30 -20 7 30 4 5 21 25 57 -32 17
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 15 15 0 0 69 11 58 45 15 10 1 4 39 24 15 31 30 25 1 4 108 35 73 76
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 15 11 1 3 67 24 43 34 15 10 4 1 49 26 23 34 30 21 5 4 116 50 66 68
3 Tököl VSK II. Üllő SE 15 10 3 2 55 28 27 33 15 8 2 5 45 30 15 26 30 18 5 7 100 58 42 59
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 15 11 1 3 41 17 24 34 15 5 6 4 29 27 2 21 30 16 7 7 70 44 26 55
5 Tököl VSK II. Örkény SE 15 6 3 6 39 33 6 21 15 8 1 6 42 41 1 25 30 14 4 12 81 74 7 46
6 Tököl VSK II. Pereg SE 15 7 3 5 32 31 1 24 15 7 1 7 30 24 6 22 30 14 4 12 62 55 7 46
7 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 15 9 0 6 32 26 6 27 15 5 1 9 23 37 -14 16 30 14 1 15 55 63 -8 43
8 Tököl VSK II. Halásztelek FC 15 8 1 6 40 24 16 25 15 4 3 8 34 42 -8 15 30 12 4 14 74 66 8 40
9 Tököl VSK II. Taksony SE II. 15 8 1 6 37 34 3 21 15 5 2 8 27 36 -9 16 30 13 3 14 64 70 -6 37
10 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 15 8 3 4 34 27 7 24 15 4 1 10 33 46 -13 13 30 12 4 14 67 73 -6 37
11 Tököl VSK II. Diósdi TC 15 7 4 4 31 27 4 25 15 3 3 9 15 29 -14 12 30 10 7 13 46 56 -10 37
12 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 15 6 4 5 38 27 11 22 15 4 1 10 26 42 -16 13 30 10 5 15 64 69 -5 35
13 Tököl VSK II. Dömsödi SE 15 7 4 4 32 26 6 19 15 4 3 8 24 49 -25 15 30 11 7 12 56 75 -19 34
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 15 4 3 8 31 39 -8 15 15 4 1 10 30 51 -21 13 30 8 4 18 61 90 -29 28
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 15 4 1 10 32 52 -20 13 15 2 1 12 24 66 -42 7 30 6 2 22 56 118 -62 20
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 15 1 0 14 13 58 -45 3 15 3 1 11 14 53 -39 10 30 4 1 25 27 111 -84 13
 
Alsónémedi SE
0 - 22 - 14 - 24 - 03 - 24 - 11 - 23 - 13 - 12 - 00 - 23 - 61 - 32 - 00 - 3
Bugyi SE
5 - 23 - 13 - 11 - 02 - 23 - 05 - 02 - 32 - 00 - 22 - 00 - 36 - 14 - 03 - 2
Diósdi TC
0 - 11 - 12 - 14 - 20 - 33 - 23 - 31 - 13 - 22 - 05 - 02 - 22 - 11 - 52 - 3
Dömsödi SE
2 - 13 - 21 - 10 - 13 - 12 - 11 - 50 - 31 - 11 - 15 - 02 - 36 - 32 - 23 - 1
Felsőpakonyi KSE
3 - 25 - 21 - 07 - 15 - 311 - 06 - 06 - 13 - 13 - 06 - 16 - 01 - 04 - 02 - 0
Halásztelek FC
4 - 02 - 41 - 21 - 02 - 31 - 24 - 12 - 16 - 12 - 25 - 01 - 22 - 54 - 03 - 1
Ócsa VSE
3 - 14 - 42 - 50 - 21 - 23 - 21 - 51 - 62 - 53 - 27 - 11 - 42 - 61 - 31 - 4
Örkény SE
2 - 20 - 12 - 06 - 21 - 23 - 32 - 01 - 04 - 14 - 62 - 31 - 43 - 34 - 14 - 5
Pereg SE
2 - 51 - 11 - 01 - 11 - 22 - 04 - 34 - 10 - 43 - 10 - 21 - 74 - 06 - 22 - 2
Ráckeve VAFC
1 - 22 - 02 - 20 - 35 - 51 - 55 - 13 - 70 - 10 - 14 - 11 - 43 - 01 - 43 - 3
Taksony SE II.
3 - 01 - 30 - 11 - 10 - 45 - 15 - 30 - 32 - 14 - 17 - 20 - 44 - 24 - 31 - 5
Tököl VSK II.
1 - 21 - 32 - 00 - 30 - 71 - 22 - 41 - 31 - 32 - 50 - 61 - 31 - 50 - 50 - 7
Törökbálinti TC
5 - 02 - 21 - 012 - 35 - 14 - 110 - 26 - 00 - 42 - 37 - 14 - 02 - 04 - 13 - 6
Újhartyán VSE
4 - 32 - 11 - 10 - 10 - 46 - 22 - 21 - 42 - 16 - 11 - 32 - 11 - 13 - 03 - 2
Újlengyel DSE
0 - 10 - 06 - 12 - 20 - 31 - 49 - 24 - 20 - 25 - 22 - 11 - 13 - 35 - 20 - 1
Üllő SE
2 - 13 - 34 - 010 - 10 - 33 - 33 - 11 - 63 - 28 - 26 - 13 - 03 - 34 - 22 - 0

Meccsek

Diósdi TC

2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újlengyel DSE
2017. 08. 26. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Diósdi TC
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyán Sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Diósdi TC
2017. 09. 10. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 09. 10. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Taksony SE II.
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dömsödi SE
2017. 09. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 09. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Pereg SE
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Diósdi TC
2017. 10. 08. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 08. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ócsa VSE
2017. 10. 15. 14:00
Bugyi Sportpálya
2017. 10. 15. 14:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Diósdi TC
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Alsónémedi SE
2017. 10. 29. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 29. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Törökbálinti TC
2017. 11. 05. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Halásztelek FC
2017. 11. 12. 13:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Diósdi TC
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Örkény SE
2017. 11. 25. 13:00
Üllői Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Diósdi TC
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
Újlengyel DSE
Diósdi TC
2018. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ráckeve VAFC
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újhartyán VSE
2018. 03. 24. 15:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Diósdi TC
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecse Sporttelep
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecse Sporttelep
Dömsödi SE
Diósdi TC
2018. 04. 08. 16:15
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 04. 08. 16:15
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Diósdi TC
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 22. 16:00
Ócsai sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Diósdi TC
2018. 04. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Bugyi SE
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Diósdi TC
2018. 05. 12. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 12. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Diósdi TC
2018. 05. 19. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Diósdi TC
2018. 05. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 05. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Tököl VSK II.
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Diósdi TC
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Üllő SE

Üllő SE

2017. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Üllő SE
2017. 08. 26. 16:30
Üllői Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi Sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Üllő SE
2017. 09. 09. 16:00
Üllői Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2017. 09. 23. 16:00
Üllői Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Ócsa VSE
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi Sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Üllő SE
2017. 10. 07. 15:00
Üllői Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2017. 10. 14. 14:00
Üllői Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2017. 10. 21. 13:30
Üllői Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSK Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Üllő SE
2017. 11. 04. 13:30
Üllői Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Üllő SE
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Üllő SE
2017. 11. 25. 13:00
Üllői Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Diósdi TC
2018. 03. 03. 14:00
Üllői Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2018. 05. 16. 18:00
Üllői Sporttelep
2018. 05. 16. 18:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 11. 14:30
Taksony műfüves pálya
2018. 03. 11. 14:30
Taksony műfüves pálya
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 06. 06. 18:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 06. 18:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Dömsödi SE
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Üllő SE
2018. 03. 31.
Üllői Sporttelep
2018. 03. 31.
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Üllő SE
2018. 04. 14. 16:00
Üllői Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Bugyi SE
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Üllő SE
2018. 05. 05. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 05. 13.
Üllői Sporttelep
2018. 05. 13.
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE
2018. 05. 27. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Ráckeve VAFC
2018. 06. 02. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
FÉLBESZAKADT
Újlengyel DSE
2018. 06. 03. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol