Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 5. forduló

2017.09.16 - 16:00

Felsőpakony, Felsőpakonyi KSE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
GÁSPÁR GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LIKTOR ANDRÁS, KISS BÁLINT
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
90'
45'

Gólok

HAJDÚ PATRIK

16'

1 - 0

 

VEIBL VIKTOR

60'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 5 5 0 0 19 4 15 15 10
2 Pereg SE Pereg SE 5 4 0 1 17 7 10 12 11
3 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 5 4 0 1 17 11 6 12 7.4
4 Bugyi SE Bugyi SE 5 4 0 1 10 5 5 12 12
5 Örkény SE Örkény SE 5 3 0 2 16 9 7 9 6.2
6 Ócsa VSE Ócsa VSE 5 3 0 2 12 14 -2 9 10.2
7 Diósdi TC Diósdi TC 5 2 2 1 8 9 -1 8 10.8
8 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 5 2 1 2 17 15 2 7 8.2
9 Dömsödi SE Dömsödi SE 5 2 1 2 13 11 2 7 9.4
10 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 5 2 1 2 14 13 1 7 10.6
11 Üllő SE Üllő SE 5 2 0 3 12 11 1 6 7
12 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 5 2 0 3 9 14 -5 6 8.4
13 Taksony SE II. Taksony SE II. 5 2 0 3 9 16 -7 5 8.2 (-1 pont)
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 5 0 1 4 5 16 -11 1 7.2
15 Halásztelek FC Halásztelek FC 5 0 0 5 8 15 -7 0 5
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 5 0 0 5 4 20 -16 0 4.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 3 3 0 0 7 0 7 9 2 2 0 0 3 0 3 6 5 5 0 0 10 0 10 15
2 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 2 1 0 1 2 2 0 3 3 3 0 0 7 2 5 9 5 4 0 1 9 4 5 12
3 Tököl VSK II. Örkény SE 2 1 0 1 3 2 1 3 3 2 1 0 6 1 5 7 5 3 1 1 9 3 6 10
4 Tököl VSK II. Dömsödi SE 2 2 0 0 6 1 5 6 3 1 1 1 3 4 -1 4 5 3 1 1 9 5 4 10
5 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 5 3 1 1 9 5 4 10 5 3 1 1 9 5 4 10
6 Tököl VSK II. Ócsa VSE 4 2 0 2 5 5 0 6 1 1 0 0 3 0 3 3 5 3 0 2 8 5 3 9
7 Tököl VSK II. Bugyi SE 3 0 2 1 0 1 -1 2 2 2 0 0 3 0 3 6 5 2 2 1 3 1 2 8
8 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 3 2 0 1 6 3 3 6 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 2 1 2 6 5 1 7
9 Tököl VSK II. Üllő SE 2 2 0 0 5 1 4 6 3 0 0 3 2 5 -3 0 5 2 0 3 7 6 1 6
10 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 3 1 2 0 3 2 1 5 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 1 3 1 4 6 -2 6
11 Tököl VSK II. Diósdi TC 3 0 2 1 1 3 -2 2 2 1 0 1 2 2 0 3 5 1 2 2 3 5 -2 5
12 Tököl VSK II. Pereg SE 3 0 2 1 1 3 -2 2 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 3 2 2 6 -4 3
13 Tököl VSK II. Halásztelek FC 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 2 1 2 4 -2 2 5 0 2 3 2 7 -5 2
14 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 3 0 1 2 3 8 -5 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 2 3 3 10 -7 2
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 2 0 1 1 1 4 -3 1 3 0 1 2 0 8 -8 1 5 0 2 3 1 12 -11 2
16 Tököl VSK II. Taksony SE II. 3 0 1 2 2 5 -3 1 2 0 1 1 1 3 -2 0 5 0 2 3 3 8 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 3 3 0 0 14 1 13 9 2 2 0 0 5 3 2 6 5 5 0 0 19 4 15 15
2 Tököl VSK II. Pereg SE 3 3 0 0 12 3 9 9 2 1 0 1 5 4 1 3 5 4 0 1 17 7 10 12
3 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 5 4 0 1 17 11 6 12 5 4 0 1 17 11 6 12
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 3 2 0 1 4 3 1 6 2 2 0 0 6 2 4 6 5 4 0 1 10 5 5 12
5 Tököl VSK II. Örkény SE 2 1 0 1 7 4 3 3 3 2 0 1 9 5 4 6 5 3 0 2 16 9 7 9
6 Tököl VSK II. Ócsa VSE 4 2 0 2 8 12 -4 6 1 1 0 0 4 2 2 3 5 3 0 2 12 14 -2 9
7 Tököl VSK II. Diósdi TC 3 2 0 1 5 6 -1 6 2 0 2 0 3 3 0 2 5 2 2 1 8 9 -1 8
8 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 2 1 1 0 7 4 3 4 3 1 0 2 10 11 -1 3 5 2 1 2 17 15 2 7
9 Tököl VSK II. Dömsödi SE 2 2 0 0 8 1 7 6 3 0 1 2 5 10 -5 1 5 2 1 2 13 11 2 7
10 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 3 2 1 0 10 4 6 7 2 0 0 2 4 9 -5 0 5 2 1 2 14 13 1 7
11 Tököl VSK II. Üllő SE 2 2 0 0 9 3 6 6 3 0 0 3 3 8 -5 0 5 2 0 3 12 11 1 6
12 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 3 1 0 2 6 10 -4 3 2 1 0 1 3 4 -1 3 5 2 0 3 9 14 -5 6
13 Tököl VSK II. Taksony SE II. 3 2 0 1 8 8 0 6 2 0 0 2 1 8 -7 -1 5 2 0 3 9 16 -7 5
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 3 0 1 2 4 8 -4 1 2 0 0 2 1 8 -7 0 5 0 1 4 5 16 -11 1
15 Tököl VSK II. Halásztelek FC 2 0 0 2 4 7 -3 0 3 0 0 3 4 8 -4 0 5 0 0 5 8 15 -7 0
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 2 0 0 2 3 7 -4 0 3 0 0 3 1 13 -12 0 5 0 0 5 4 20 -16 0
 
Alsónémedi SE
0 - 2---3 - 2------3 - 6---
Bugyi SE
--------2 - 0-2 - 00 - 3---
Diósdi TC
--2 - 1------2 - 0---1 - 5-
Dömsödi SE
----------5 - 0---3 - 1
Felsőpakonyi KSE
----------6 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
-2 - 4--2 - 3----------
Ócsa VSE
3 - 1----3 - 21 - 5----1 - 4---
Örkény SE
---6 - 21 - 2----------
Pereg SE
-----2 - 0-4 - 1-----6 - 2-
Ráckeve VAFC
1 - 2-2 - 2--------1 - 4---
Taksony SE II.
-------0 - 3----4 - 24 - 3-
Tököl VSK II.
------2 - 4-1 - 3------
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
--1 - 1------6 - 1----3 - 2
Újlengyel DSE
---2 - 2---------5 - 2-
Üllő SE
--------3 - 2-6 - 1----

Meccsek

Felsőpakonyi KSE

2017. 08. 19. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Törökbálinti TC
2017. 08. 26. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 08. 26. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Tököl VSK II.
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Diósdi TC
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Taksony SE II.
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 28. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Pereg SE
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ráckeve VAFC
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 11. 18. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Bugyi SE
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 03. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Felsőpakonyi KSE
Halásztelek FC
2018. 05. 09. 17:00
Tököli Sporttelep
2018. 05. 09. 17:00
Tököli Sporttelep
Tököl VSK II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Örkény SE
2018. 03. 31.
Üllő Városi Sporttelep
2018. 03. 31.
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újhartyán VSE
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Dömsödi SE
2018. 05. 13. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 05. 13. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei sportpálya
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ócsa VSE
2018. 06. 03. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Alsónémedi SE

Üllő SE

2017. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllő SE
2017. 08. 26. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Üllő SE
2017. 09. 09. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2017. 09. 23. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Ócsa VSE
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllő SE
2017. 10. 07. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2017. 10. 14. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2017. 10. 21. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2017. 10. 28. 13:30
Tököli Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Tököli Sporttelep
Tököl VSK II.
Üllő SE
2017. 11. 04. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei sportpálya
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Üllő SE
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Üllő SE
2017. 11. 25. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Diósdi TC
2018. 03. 03. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2018. 05. 16. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 16. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 11. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2018. 03. 11. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 06. 06. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 06. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Dömsödi SE
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Üllő SE
2018. 03. 31.
Üllő Városi Sporttelep
2018. 03. 31.
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Üllő SE
2018. 04. 14. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Bugyi SE
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Üllő SE
2018. 05. 05. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 05. 05. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 05. 13.
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 13.
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE
2018. 05. 27. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Ráckeve VAFC
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
FÉLBESZAKADT
Újlengyel DSE
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom