Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 6. forduló

2017.09.23 - 16:00

Üllő, Üllő Városi Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
MÁRTON LAJOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NEMES DÁVID, MOLNÁR MÁRK
Üllő SE
Ócsa VSE
90'
45'

Gólok

POTEMKIN KÁROLY

10'

1 - 0

 

 

1 - 1

44'

GALAMBOS ATTILA
SINKÓ BALÁZS

60'

2 - 1

 

POTEMKIN KÁROLY

85'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 6 6 0 0 22 4 18 18 9.8
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 6 5 0 1 19 12 7 15 8.3
3 Bugyi SE Bugyi SE 6 5 0 1 11 5 6 15 10.3
4 Pereg SE Pereg SE 6 4 1 1 18 8 10 13 11.2
5 Dömsödi SE Dömsödi SE 6 3 1 2 14 11 3 10 10.7
6 Örkény SE Örkény SE 6 3 0 3 16 10 6 9 5.3
7 Üllő SE Üllő SE 6 3 0 3 15 12 3 9 6.8
8 Ócsa VSE Ócsa VSE 6 3 0 3 13 17 -4 9 9.2
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 6 3 0 3 11 15 -4 9 9.7
10 Diósdi TC Diósdi TC 6 2 3 1 9 10 -1 9 9.8
11 Taksony SE II. Taksony SE II. 6 3 0 3 13 17 -4 8 10.3 (-1 pont)
12 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 6 2 1 3 14 14 0 7 10
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 6 2 1 3 17 18 -1 7 7.2
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 6 0 1 5 6 20 -14 1 7.8
15 Halásztelek FC Halásztelek FC 6 0 0 6 9 17 -8 0 4.5
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 6 0 0 6 5 22 -17 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 3 3 0 0 7 0 7 9 3 3 0 0 4 0 4 9 6 6 0 0 11 0 11 18
2 Tököl VSK II. Dömsödi SE 2 2 0 0 6 1 5 6 4 2 1 1 4 4 0 7 6 4 1 1 10 5 5 13
3 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 3 1 0 2 2 3 -1 3 3 3 0 0 7 2 5 9 6 4 0 2 9 5 4 12
4 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 6 3 2 1 10 6 4 11 6 3 2 1 10 6 4 11
5 Tököl VSK II. Bugyi SE 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 3 0 0 4 0 4 9 6 3 2 1 4 1 3 11
6 Tököl VSK II. Örkény SE 3 1 0 2 3 3 0 3 3 2 1 0 6 1 5 7 6 3 1 2 9 4 5 10
7 Tököl VSK II. Ócsa VSE 4 2 0 2 5 5 0 6 2 1 1 0 4 1 3 4 6 3 1 2 9 6 3 10
8 Tököl VSK II. Üllő SE 3 2 1 0 6 2 4 7 3 0 0 3 2 5 -3 0 6 2 1 3 8 7 1 7
9 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 4 2 0 2 6 4 2 6 2 0 1 1 0 2 -2 1 6 2 1 3 6 6 0 7
10 Tököl VSK II. Diósdi TC 4 0 3 1 2 4 -2 3 2 1 0 1 2 2 0 3 6 1 3 2 4 6 -2 6
11 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 3 1 2 0 3 2 1 5 3 0 1 2 1 6 -5 1 6 1 3 2 4 8 -4 6
12 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 3 0 1 2 3 8 -5 1 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 1 2 3 4 10 -6 5
13 Tököl VSK II. Taksony SE II. 4 1 1 2 4 5 -1 4 2 0 1 1 1 3 -2 0 6 1 2 3 5 8 -3 4
14 Tököl VSK II. Pereg SE 3 0 2 1 1 3 -2 2 3 0 2 1 2 4 -2 2 6 0 4 2 3 7 -4 4
15 Tököl VSK II. Halásztelek FC 3 0 1 2 1 4 -3 1 3 0 2 1 2 4 -2 2 6 0 3 3 3 8 -5 3
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 3 0 1 2 1 5 -4 1 3 0 1 2 0 8 -8 1 6 0 2 4 1 13 -12 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 3 3 0 0 14 1 13 9 3 3 0 0 8 3 5 9 6 6 0 0 22 4 18 18
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 6 5 0 1 19 12 7 15 6 5 0 1 19 12 7 15
3 Tököl VSK II. Bugyi SE 3 2 0 1 4 3 1 6 3 3 0 0 7 2 5 9 6 5 0 1 11 5 6 15
4 Tököl VSK II. Pereg SE 3 3 0 0 12 3 9 9 3 1 1 1 6 5 1 4 6 4 1 1 18 8 10 13
5 Tököl VSK II. Dömsödi SE 2 2 0 0 8 1 7 6 4 1 1 2 6 10 -4 4 6 3 1 2 14 11 3 10
6 Tököl VSK II. Örkény SE 3 1 0 2 7 5 2 3 3 2 0 1 9 5 4 6 6 3 0 3 16 10 6 9
7 Tököl VSK II. Üllő SE 3 3 0 0 12 4 8 9 3 0 0 3 3 8 -5 0 6 3 0 3 15 12 3 9
8 Tököl VSK II. Ócsa VSE 4 2 0 2 8 12 -4 6 2 1 0 1 5 5 0 3 6 3 0 3 13 17 -4 9
9 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 3 1 0 2 6 10 -4 3 3 2 0 1 5 5 0 6 6 3 0 3 11 15 -4 9
10 Tököl VSK II. Diósdi TC 4 2 1 1 6 7 -1 7 2 0 2 0 3 3 0 2 6 2 3 1 9 10 -1 9
11 Tököl VSK II. Taksony SE II. 4 3 0 1 12 9 3 9 2 0 0 2 1 8 -7 -1 6 3 0 3 13 17 -4 8
12 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 4 2 1 1 10 5 5 7 2 0 0 2 4 9 -5 0 6 2 1 3 14 14 0 7
13 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 3 1 1 1 7 7 0 4 3 1 0 2 10 11 -1 3 6 2 1 3 17 18 -1 7
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 3 0 1 2 4 8 -4 1 3 0 0 3 2 12 -10 0 6 0 1 5 6 20 -14 1
15 Tököl VSK II. Halásztelek FC 3 0 0 3 5 9 -4 0 3 0 0 3 4 8 -4 0 6 0 0 6 9 17 -8 0
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 3 0 0 3 4 9 -5 0 3 0 0 3 1 13 -12 0 6 0 0 6 5 22 -17 0
 
Alsónémedi SE
0 - 2---3 - 2------3 - 6---
Bugyi SE
--------2 - 0-2 - 00 - 3---
Diósdi TC
--2 - 1----1 - 1-2 - 0---1 - 5-
Dömsödi SE
----------5 - 0---3 - 1
Felsőpakonyi KSE
----------6 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
-2 - 4--2 - 3------1 - 2---
Ócsa VSE
3 - 1----3 - 21 - 5----1 - 4---
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2----------
Pereg SE
-----2 - 0-4 - 1-----6 - 2-
Ráckeve VAFC
1 - 2-2 - 2--------1 - 4---
Taksony SE II.
-------0 - 3-4 - 1--4 - 24 - 3-
Tököl VSK II.
1 - 2-----2 - 4-1 - 3------
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
--1 - 10 - 1-----6 - 1----3 - 2
Újlengyel DSE
---2 - 20 - 3--------5 - 2-
Üllő SE
------3 - 1-3 - 2-6 - 1----

Meccsek

Üllő SE

2017. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllő SE
2017. 08. 26. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Üllő SE
2017. 09. 09. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2017. 09. 23. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Ócsa VSE
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllő SE
2017. 10. 07. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2017. 10. 14. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2017. 10. 21. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2017. 10. 28. 13:30
Tököli Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Tököli Sporttelep
Tököl VSK II.
Üllő SE
2017. 11. 04. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei sportpálya
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Üllő SE
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Üllő SE
2017. 11. 25. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Diósdi TC
2018. 03. 03. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2018. 05. 16. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 16. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 11. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2018. 03. 11. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 06. 06. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 06. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Dömsödi SE
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Üllő SE
2018. 03. 31.
Üllő Városi Sporttelep
2018. 03. 31.
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Üllő SE
2018. 04. 14. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Bugyi SE
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Üllő SE
2018. 05. 05. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 05. 05. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 05. 13.
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 13.
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE
2018. 05. 27. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Ráckeve VAFC
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
FÉLBESZAKADT
Újlengyel DSE
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Üllő SE

Ócsa VSE

2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Alsónémedi SE
2017. 08. 27. 16:30
Ócsai sporttelep
2017. 08. 27. 16:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Törökbálinti TC
2017. 09. 03. 16:30
Ócsai sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Halásztelek FC
2017. 09. 09. 16:00
Tököli Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Tököli Sporttelep
Tököl VSK II.
Ócsa VSE
2017. 09. 17. 16:00
Ócsai sporttelep
2017. 09. 17. 16:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Örkény SE
2017. 09. 23. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Ócsa VSE
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sporttelep
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Újlengyel DSE
2017. 10. 08. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 08. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ócsa VSE
2017. 10. 15. 15:00
Ócsai sporttelep
2017. 10. 15. 15:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Újhartyán VSE
2017. 10. 21. 14:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 10. 21. 14:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Ócsa VSE
2017. 10. 29. 13:30
Ócsai sporttelep
2017. 10. 29. 13:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Dömsödi SE
2017. 11. 05. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 11. 05. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Ócsa VSE
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 11. 19. 13:00
Ócsai sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Ráckeve VAFC
2017. 11. 26. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Ócsa VSE
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Ócsa VSE
2018. 03. 11. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 11. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Ócsa VSE
2018. 03. 17. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 03. 17. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
Halásztelek FC
Ócsa VSE
2018. 03. 25. 15:00
Ócsai sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Tököl VSK II.
2018. 04. 01. 15:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 01. 15:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Ócsa VSE
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Üllő SE
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Ócsa VSE
2018. 04. 22. 16:00
Ócsai sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Diósdi TC
2018. 04. 29. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ócsa VSE
2018. 05. 06. 16:30
Ócsai sporttelep
2018. 05. 06. 16:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Taksony SE II.
2018. 05. 13. 16:30
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Ócsa VSE
2018. 05. 20. 17:00
Ócsai sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Pereg SE
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ócsa VSE
2018. 06. 02. 17:00
Ráckevei sportpálya
2018. 06. 02. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Ócsa VSE
2018. 06. 10. 17:00
Ócsai sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Bugyi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom