Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 7. forduló

2017.10.01 - 15:00

Alsónémedi, Alsónémedi SE Sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
BARTA GÁBOR DR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH BÉLA TAMÁS, FARKAS NORBERT
Alsónémedi SE
Örkény SE
90'
45'

Gólok

FARAGÓ ISTVÁN

8'

1 - 0

 

 

1 - 1

80'

RUPA MÁRK

 

1 - 2

84'

NÉMETH KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 7 7 0 0 23 4 19 21 9.1
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 7 6 0 1 22 13 9 18 10
3 Bugyi SE Bugyi SE 7 6 0 1 14 7 7 18 10
4 Pereg SE Pereg SE 7 5 1 1 22 8 14 16 10.7
5 Örkény SE Örkény SE 7 4 0 3 18 11 7 12 6.3
6 Dömsödi SE Dömsödi SE 7 3 2 2 15 12 3 11 10
7 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 7 3 1 3 20 19 1 10 8
8 Üllő SE Üllő SE 7 3 0 4 17 15 2 9 6.7
9 Taksony SE II. Taksony SE II. 7 3 1 3 14 18 -4 9 9.4 (-1 pont)
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 7 3 0 4 12 17 -5 9 9.4
11 Ócsa VSE Ócsa VSE 7 3 0 4 14 20 -6 9 8.9
12 Diósdi TC Diósdi TC 7 2 3 2 9 11 -2 9 7.9
13 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 7 2 1 4 14 18 -4 7 8.7
14 Halásztelek FC Halásztelek FC 7 1 0 6 14 18 -4 3 6.6
15 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 7 0 1 6 7 25 -18 1 9
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 7 0 0 7 6 25 -19 0 5.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 4 3 1 0 7 0 7 10 3 3 0 0 4 0 4 9 7 6 1 0 11 0 11 19
2 Tököl VSK II. Dömsödi SE 3 3 0 0 7 1 6 9 4 2 1 1 4 4 0 7 7 5 1 1 11 5 6 16
3 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 3 1 0 2 2 3 -1 3 4 4 0 0 8 2 6 12 7 5 0 2 10 5 5 15
4 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 7 4 2 1 12 6 6 14 7 4 2 1 12 6 6 14
5 Tököl VSK II. Bugyi SE 4 1 2 1 1 1 0 5 3 3 0 0 4 0 4 9 7 4 2 1 5 1 4 14
6 Tököl VSK II. Örkény SE 3 1 0 2 3 3 0 3 4 2 1 1 6 2 4 7 7 3 1 3 9 5 4 10
7 Tököl VSK II. Ócsa VSE 5 2 0 3 5 6 -1 6 2 1 1 0 4 1 3 4 7 3 1 3 9 7 2 10
8 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 4 1 1 2 4 8 -4 4 3 1 1 1 1 2 -1 4 7 2 2 3 5 10 -5 8
9 Tököl VSK II. Üllő SE 3 2 1 0 6 2 4 7 4 0 0 4 2 6 -4 0 7 2 1 4 8 8 0 7
10 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 4 2 0 2 6 4 2 6 3 0 1 2 0 3 -3 1 7 2 1 4 6 7 -1 7
11 Tököl VSK II. Diósdi TC 4 0 3 1 2 4 -2 3 3 1 1 1 2 2 0 4 7 1 4 2 4 6 -2 7
12 Tököl VSK II. Pereg SE 4 1 2 1 2 3 -1 5 3 0 2 1 2 4 -2 2 7 1 4 2 4 7 -3 7
13 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 4 1 3 0 4 3 1 6 3 0 1 2 1 6 -5 1 7 1 4 2 5 9 -4 7
14 Tököl VSK II. Taksony SE II. 4 1 1 2 4 5 -1 4 3 0 1 2 1 4 -3 0 7 1 2 4 5 9 -4 4
15 Tököl VSK II. Halásztelek FC 3 0 1 2 1 4 -3 1 4 0 3 1 3 5 -2 3 7 0 4 3 4 9 -5 4
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 4 0 1 3 1 7 -6 1 3 0 1 2 0 8 -8 1 7 0 2 5 1 15 -14 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 4 4 0 0 15 1 14 12 3 3 0 0 8 3 5 9 7 7 0 0 23 4 19 21
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 7 6 0 1 22 13 9 18 7 6 0 1 22 13 9 18
3 Tököl VSK II. Bugyi SE 4 3 0 1 7 5 2 9 3 3 0 0 7 2 5 9 7 6 0 1 14 7 7 18
4 Tököl VSK II. Pereg SE 4 4 0 0 16 3 13 12 3 1 1 1 6 5 1 4 7 5 1 1 22 8 14 16
5 Tököl VSK II. Örkény SE 3 1 0 2 7 5 2 3 4 3 0 1 11 6 5 9 7 4 0 3 18 11 7 12
6 Tököl VSK II. Dömsödi SE 3 2 1 0 9 2 7 7 4 1 1 2 6 10 -4 4 7 3 2 2 15 12 3 11
7 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 3 1 1 1 7 7 0 4 4 2 0 2 13 12 1 6 7 3 1 3 20 19 1 10
8 Tököl VSK II. Üllő SE 3 3 0 0 12 4 8 9 4 0 0 4 5 11 -6 0 7 3 0 4 17 15 2 9
9 Tököl VSK II. Taksony SE II. 4 3 0 1 12 9 3 9 3 0 1 2 2 9 -7 0 7 3 1 3 14 18 -4 9
10 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 4 1 0 3 7 12 -5 3 3 2 0 1 5 5 0 6 7 3 0 4 12 17 -5 9
11 Tököl VSK II. Ócsa VSE 5 2 0 3 9 15 -6 6 2 1 0 1 5 5 0 3 7 3 0 4 14 20 -6 9
12 Tököl VSK II. Diósdi TC 4 2 1 1 6 7 -1 7 3 0 2 1 3 4 -1 2 7 2 3 2 9 11 -2 9
13 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 4 2 1 1 10 5 5 7 3 0 0 3 4 13 -9 0 7 2 1 4 14 18 -4 7
14 Tököl VSK II. Halásztelek FC 3 0 0 3 5 9 -4 0 4 1 0 3 9 9 0 3 7 1 0 6 14 18 -4 3
15 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 4 0 1 3 5 13 -8 1 3 0 0 3 2 12 -10 0 7 0 1 6 7 25 -18 1
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 4 0 0 4 5 12 -7 0 3 0 0 3 1 13 -12 0 7 0 0 7 6 25 -19 0
 
Alsónémedi SE
0 - 2---3 - 2-1 - 2----3 - 6---
Bugyi SE
--------2 - 0-2 - 00 - 3--3 - 2
Diósdi TC
--2 - 1----1 - 1-2 - 0---1 - 5-
Dömsödi SE
---------1 - 15 - 0---3 - 1
Felsőpakonyi KSE
--1 - 0-------6 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
-2 - 4--2 - 3------1 - 2---
Ócsa VSE
3 - 1----3 - 21 - 5----1 - 4-1 - 3-
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2----------
Pereg SE
-----2 - 0-4 - 1----4 - 06 - 2-
Ráckeve VAFC
1 - 2-2 - 2--1 - 5-----1 - 4---
Taksony SE II.
-------0 - 3-4 - 1--4 - 24 - 3-
Tököl VSK II.
1 - 2-----2 - 4-1 - 3--1 - 3---
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
--1 - 10 - 1-----6 - 1----3 - 2
Újlengyel DSE
---2 - 20 - 3--------5 - 2-
Üllő SE
------3 - 1-3 - 2-6 - 1----

Meccsek

Alsónémedi SE

2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Alsónémedi SE
2017. 08. 27. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Alsónémedi SE
2017. 09. 10. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Törökbálinti TC
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Alsónémedi SE
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2017. 10. 07. 15:00
Üllői Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Újlengyel DSE
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Alsónémedi SE
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Dömsödi SE
2017. 11. 19. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Alsónémedi SE
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Ócsa VSE
2018. 03. 11. 14:30
Bugyi Sportpálya
2018. 03. 11. 14:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
2018. 03. 24. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Alsónémedi SE
2018. 03. 31. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 03. 31. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Tököl VSK II.
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Diósdi TC
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyán Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Alsónémedi SE
2018. 06. 03. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 06. 03. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Alsónémedi SE

Örkény SE

2017. 08. 19. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Örkény SE
2017. 08. 27. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2017. 08. 27. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Dömsödi SE
2017. 09. 03. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Örkény SE
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 17. 16:00
Ócsai sporttelep
2017. 09. 17. 16:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Örkény SE
2017. 09. 24. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Bugyi SE
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2017. 10. 08. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Törökbálinti TC
2017. 10. 14. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Örkény SE
2017. 10. 22. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Tököl VSK II.
2017. 10. 28. 13:30
Ráckevei városi sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Örkény SE
2017. 11. 04. 13:30
Üllői Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újlengyel DSE
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Örkény SE
2017. 11. 26. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újhartyán VSE
2018. 05. 01. 10:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 01. 10:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Taksony SE II.
2018. 05. 31. 18:00
Dömsödi Sporttelep
2018. 05. 31. 18:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Örkény SE
2018. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Pereg SE
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Örkény SE
2018. 04. 01. 15:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 01. 15:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Ócsa VSE
2018. 04. 08. 15:30
Bugyi Sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Örkény SE
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 04. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Örkény SE
2018. 04. 29. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Halásztelek FC
2018. 05. 05. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Örkény SE
2018. 05. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Ráckeve VAFC
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Örkény SE
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Diósdi TC
2018. 06. 10. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Örkény SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol