Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Közép-csoport 2. forduló

2017.09.03 - 16:30

Gyömrő, Gyömrő Városi Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Közép-csoport

Játékvezető
PALLAI PÁL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÁLFI BENCE
UFC Gyömrő II.
Felsőpakonyi KSE II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

50'

MAGYAR PÉTER
SZEGEDI MIKE ZOLTÁN

86'

1 - 1

 

RUDOLF KRISZTIÁN

88'

2 - 1

 

HORVÁTH LÁSZLÓ DÁVID

93'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dány KSK Dány KSK 2 2 0 0 8 1 7 6 8.5
2 Zsámboki SE Zsámboki SE 2 1 1 0 4 1 3 4 6
3 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 2 1 1 0 4 2 2 4 6
4 Gyáli BKSE Gyáli BKSE 1 1 0 0 8 2 6 3 6
5 Ecser SE Ecser SE 1 1 0 0 5 1 4 3 9
6 Vácszentlászló SE Vácszentlászló SE 2 1 0 1 8 10 -2 3 6
7 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1
8 Mogyoród FC II. Mogyoród FC II. 1 0 0 1 2 6 -4 0 6
9 Mendei LSE Mendei LSE 2 0 0 2 1 8 -7 0 3.5
10 Felsőpakonyi KSE II. Felsőpakonyi KSE II. 2 0 0 2 1 9 -8 0 2
11 Üllő SE II. (Kizárva) Üllő SE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Üllő SE II. (Kizárva) Dány KSK 2 1 1 0 2 1 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 4
2 Üllő SE II. (Kizárva) Zsámboki SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
3 Üllő SE II. (Kizárva) Ecser SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
4 Üllő SE II. (Kizárva) Vácszentlászló SE 2 1 0 1 5 3 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 5 3 2 3
5 Üllő SE II. (Kizárva) Gyáli BKSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
6 Üllő SE II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
7 Üllő SE II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 Üllő SE II. (Kizárva) Felsőpakonyi KSE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
9 Üllő SE II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
10 Üllő SE II. (Kizárva) Mendei LSE 2 0 0 2 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
11 Üllő SE II. (Kizárva) Üllő SE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Üllő SE II. (Kizárva) Dány KSK 2 2 0 0 8 1 7 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 8 1 7 6
2 Üllő SE II. (Kizárva) Zsámboki SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 4 1 3 4
3 Üllő SE II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 2 2 4
4 Üllő SE II. (Kizárva) Gyáli BKSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 2 6 3 1 1 0 0 8 2 6 3
5 Üllő SE II. (Kizárva) Ecser SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 5 1 4 3
6 Üllő SE II. (Kizárva) Vácszentlászló SE 2 1 0 1 8 10 -2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 8 10 -2 3
7 Üllő SE II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
8 Üllő SE II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 0 1 2 6 -4 0
9 Üllő SE II. (Kizárva) Mendei LSE 2 0 0 2 1 8 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
10 Üllő SE II. (Kizárva) Felsőpakonyi KSE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 9 -8 0 2 0 0 2 1 9 -8 0
11 Üllő SE II. (Kizárva) Üllő SE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Dány KSK
-6 - 0--2 - 1------
Ecser SE
-----------
Felsőpakonyi KSE II.
-----------
Gyáli BKSE
-----------
Kerepesi SBE
-----------
Kistarcsai VSC
-----------
Mendei LSE
-1 - 5--------0 - 3
Mogyoród FC II.
-----------
UFC Gyömrő II.
--3 - 1--------
Üllő SE II.
-----------
Vácszentlászló SE
---2 - 8---6 - 2---
Zsámboki SE
--------1 - 1--

Meccsek

UFC Gyömrő II.

2017. 08. 26. 16:30
Zsámboki Sportpálya
2017. 08. 26. 16:30
Zsámboki Sportpálya
Zsámboki SE
UFC Gyömrő II.
2017. 09. 03. 16:30
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Felsőpakonyi KSE II.
2017. 09. 10. 16:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Mendei LSE
2017. 09. 16. 16:00
Kistarcsai Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Kistarcsai Sporttelep
Kistarcsai VSC
UFC Gyömrő II.
2017. 10. 01. 15:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 10. 01. 15:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Gyáli BKSE
2017. 10. 08. 15:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Vácszentlászló SE
2017. 10. 15. 17:00
Ober János Sportcentrum
2017. 10. 15. 17:00
Ober János Sportcentrum
Mogyoród FC II.
UFC Gyömrő II.
2017. 10. 29. 13:30
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
2017. 10. 29. 13:30
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
Ecser SE
UFC Gyömrő II.
2017. 11. 05. 13:30
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Dány KSK
2018. 03. 25. 15:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Zsámboki SE
2018. 03. 28. 19:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 03. 28. 19:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
UFC Gyömrő II.
2018. 04. 08. 15:30
Mendei Sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Mendei Sportpálya
Mendei LSE
UFC Gyömrő II.
2018. 04. 15. 16:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Kistarcsai VSC
2018. 04. 29. 16:30
Gyáli BKSE Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
UFC Gyömrő II.
2018. 05. 05. 16:30
Vácszentlászlói Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Vácszentlászlói Sporttelep
Vácszentlászló SE
UFC Gyömrő II.
2018. 05. 13. 16:30
Gyömrő Városi Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Mogyoród FC II.
2018. 05. 27. 17:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Ecser SE
2018. 06. 02. 17:00
Dány KSK Sportpálya
2018. 06. 02. 17:00
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
UFC Gyömrő II.

Felsőpakonyi KSE II.

2017. 08. 27. 16:30
Dány KSK Sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
Felsőpakonyi KSE II.
2017. 09. 03. 16:30
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Felsőpakonyi KSE II.
2017. 09. 09. 16:00
Kistarcsai Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Kistarcsai Sporttelep
Kistarcsai VSC
Felsőpakonyi KSE II.
2017. 09. 17. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 17. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Gyáli BKSE
2017. 09. 24. 16:00
Ober János Sportcentrum
2017. 09. 24. 16:00
Ober János Sportcentrum
Mogyoród FC II.
Felsőpakonyi KSE II.
2017. 10. 01. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 10. 01. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Ecser SE
2017. 10. 07. 15:00
Zsámboki Sportpálya
2017. 10. 07. 15:00
Zsámboki Sportpálya
Zsámboki SE
Felsőpakonyi KSE II.
2017. 10. 15. 14:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 10. 15. 14:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Mendei LSE
2017. 10. 29. 13:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 10. 29. 13:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Vácszentlászló SE
2018. 03. 25. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Dány KSK
2018. 03. 28. 19:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 03. 28. 19:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
UFC Gyömrő II.
2018. 04. 08. 15:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Kistarcsai VSC
2018. 04. 15. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Felsőpakonyi KSE II.
2018. 04. 22. 13:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 04. 22. 13:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Mogyoród FC II.
2018. 04. 29. 16:30
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
2018. 04. 29. 16:30
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
Ecser SE
Felsőpakonyi KSE II.
2018. 05. 06. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 05. 06. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Zsámboki SE
2018. 05. 13. 16:30
Mendei Sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Mendei Sportpálya
Mendei LSE
Felsőpakonyi KSE II.
2018. 05. 27. 17:00
Vácszentlászlói Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Vácszentlászlói Sporttelep
Vácszentlászló SE
Felsőpakonyi KSE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol