Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Közép-csoport 7. forduló

2017.10.08 - 15:00

Mende, Mendei Sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Közép-csoport

Játékvezető
DÁNIEL BÉLA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÍMÁR LÓRÁND, CSERNI TAMÁS
Mendei LSE
Dány KSK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

LAKATOS LÁSZLÓ

 

0 - 2

12'

LAKATOS LÁSZLÓ

 

0 - 3

19'

LAKATOS LÁSZLÓ

 

0 - 4

29'

BOBKÓ ZSOLT NORBERT

 

0 - 5

61'

LAKATOS LÁSZLÓ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dány KSK Dány KSK 7 5 1 1 21 6 15 16 6.1
2 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 6 4 1 1 22 9 13 13 5.3
3 Ecser SE Ecser SE 5 3 2 0 14 6 8 11 5.6
4 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 6 3 2 1 17 10 7 11 6.3
5 Gyáli BKSE Gyáli BKSE 6 3 1 2 21 16 5 10 5.5
6 Zsámboki SE Zsámboki SE 5 2 1 2 9 9 0 7 6
7 Vácszentlászló SE Vácszentlászló SE 6 1 1 4 17 25 -8 4 5.8
8 Mendei LSE Mendei LSE 5 1 1 3 7 18 -11 4 4.2
9 Mogyoród FC II. Mogyoród FC II. 5 1 0 4 12 21 -9 3 5
10 Felsőpakonyi KSE II. Felsőpakonyi KSE II. 7 1 0 6 9 29 -20 3 4.3
11 Üllő SE II. (Kizárva) Üllő SE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Üllő SE II. (Kizárva) Ecser SE 3 2 1 0 4 2 2 7 2 2 0 0 6 0 6 6 5 4 1 0 10 2 8 13
2 Üllő SE II. (Kizárva) Gyáli BKSE 1 1 0 0 2 1 1 3 5 3 1 1 7 6 1 10 6 4 1 1 9 7 2 13
3 Üllő SE II. (Kizárva) Dány KSK 5 2 2 1 5 3 2 8 2 1 0 1 4 1 3 3 7 3 2 2 9 4 5 11
4 Üllő SE II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 4 3 0 1 7 2 5 9 2 0 2 0 1 1 0 2 6 3 2 1 8 3 5 11
5 Üllő SE II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 4 2 1 1 5 2 3 7 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 2 2 2 6 4 2 8
6 Üllő SE II. (Kizárva) Zsámboki SE 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 2 0 1 4 2 2 6 5 2 1 2 5 5 0 7
7 Üllő SE II. (Kizárva) Vácszentlászló SE 3 1 0 2 5 6 -1 3 3 1 0 2 4 4 0 3 6 2 0 4 9 10 -1 6
8 Üllő SE II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 1 1 0 0 2 0 2 3 4 1 0 3 3 11 -8 3 5 2 0 3 5 11 -6 6
9 Üllő SE II. (Kizárva) Felsőpakonyi KSE II. 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 1 1 3 2 4 -2 4 7 1 1 5 3 9 -6 4
10 Üllő SE II. (Kizárva) Mendei LSE 4 0 0 4 0 10 -10 0 1 1 0 0 2 1 1 3 5 1 0 4 2 11 -9 3
11 Üllő SE II. (Kizárva) Üllő SE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Üllő SE II. (Kizárva) Dány KSK 5 4 1 0 16 4 12 13 2 1 0 1 5 2 3 3 7 5 1 1 21 6 15 16
2 Üllő SE II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 4 4 0 0 21 7 14 12 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 4 1 1 22 9 13 13
3 Üllő SE II. (Kizárva) Ecser SE 3 1 2 0 6 4 2 5 2 2 0 0 8 2 6 6 5 3 2 0 14 6 8 11
4 Üllő SE II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 4 3 1 0 12 4 8 10 2 0 1 1 5 6 -1 1 6 3 2 1 17 10 7 11
5 Üllő SE II. (Kizárva) Gyáli BKSE 1 1 0 0 5 3 2 3 5 2 1 2 16 13 3 7 6 3 1 2 21 16 5 10
6 Üllő SE II. (Kizárva) Zsámboki SE 2 0 1 1 2 4 -2 1 3 2 0 1 7 5 2 6 5 2 1 2 9 9 0 7
7 Üllő SE II. (Kizárva) Vácszentlászló SE 3 1 0 2 9 14 -5 3 3 0 1 2 8 11 -3 1 6 1 1 4 17 25 -8 4
8 Üllő SE II. (Kizárva) Mendei LSE 4 1 0 3 5 16 -11 3 1 0 1 0 2 2 0 1 5 1 1 3 7 18 -11 4
9 Üllő SE II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 1 1 0 0 6 2 4 3 4 0 0 4 6 19 -13 0 5 1 0 4 12 21 -9 3
10 Üllő SE II. (Kizárva) Felsőpakonyi KSE II. 2 0 0 2 2 7 -5 0 5 1 0 4 7 22 -15 3 7 1 0 6 9 29 -20 3
11 Üllő SE II. (Kizárva) Üllő SE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Dány KSK
-6 - 02 - 2-2 - 1-2 - 1---4 - 0
Ecser SE
2 - 0---0 - 0----4 - 4-
Felsőpakonyi KSE II.
-1 - 31 - 4--------
Gyáli BKSE
------5 - 3----
Kerepesi SBE
-----------
Kistarcsai VSC
--6 - 14 - 2--6 - 05 - 4---
Mendei LSE
0 - 51 - 5-------4 - 30 - 3
Mogyoród FC II.
--6 - 2--------
UFC Gyömrő II.
--3 - 14 - 0--2 - 2--3 - 1-
Üllő SE II.
-----------
Vácszentlászló SE
---2 - 8---6 - 2--1 - 4
Zsámboki SE
--1 - 3-----1 - 1--

Meccsek

Mendei LSE

2017. 08. 27. 16:30
Mendei Sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Mendei Sportpálya
Mendei LSE
Ecser SE
2017. 09. 03. 16:30
Mendei Sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Mendei Sportpálya
Mendei LSE
Zsámboki SE
2017. 09. 10. 16:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Mendei LSE
2017. 09. 24. 16:00
Mendei Sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Mendei Sportpálya
Mendei LSE
Vácszentlászló SE
2017. 10. 08. 15:00
Mendei Sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Mendei Sportpálya
Mendei LSE
Dány KSK
2017. 10. 15. 14:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 10. 15. 14:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Mendei LSE
2017. 10. 22. 13:30
Mendei Sportpálya
2017. 10. 22. 13:30
Mendei Sportpálya
Mendei LSE
Kistarcsai VSC
2017. 10. 29. 13:30
Gyáli BKSE Sporttelep
2017. 10. 29. 13:30
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Mendei LSE
2017. 11. 05. 13:30
Mendei Sportpálya
2017. 11. 05. 13:30
Mendei Sportpálya
Mendei LSE
Mogyoród FC II.
2018. 03. 25. 15:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
2018. 03. 25. 15:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
Ecser SE
Mendei LSE
2018. 03. 31.
Zsámboki Sportpálya
2018. 03. 31.
Zsámboki Sportpálya
Zsámboki SE
Mendei LSE
2018. 04. 08. 15:30
Mendei Sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Mendei Sportpálya
Mendei LSE
UFC Gyömrő II.
2018. 04. 22. 11:00
Vácszentlászlói Sporttelep
2018. 04. 22. 11:00
Vácszentlászlói Sporttelep
Vácszentlászló SE
Mendei LSE
2018. 05. 06. 16:30
Dány KSK Sportpálya
2018. 05. 06. 16:30
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
Mendei LSE
2018. 05. 13. 16:30
Mendei Sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Mendei Sportpálya
Mendei LSE
Felsőpakonyi KSE II.
2018. 05. 19. 17:00
Kistarcsai Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Kistarcsai Sporttelep
Kistarcsai VSC
Mendei LSE
2018. 05. 27. 17:00
Mendei Sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Mendei Sportpálya
Mendei LSE
Gyáli BKSE
2018. 06. 02.
Ober János Sportcentrum
2018. 06. 02.
Ober János Sportcentrum
Mogyoród FC II.
Mendei LSE

Dány KSK

2017. 08. 27. 16:30
Dány KSK Sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
Felsőpakonyi KSE II.
2017. 09. 03. 16:30
Dány KSK Sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
Kistarcsai VSC
2017. 09. 10. 16:00
Dány KSK Sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
Gyáli BKSE
2017. 09. 17. 16:00
Dány KSK Sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
Mogyoród FC II.
2017. 09. 24. 16:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
2017. 09. 24. 16:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
Ecser SE
Dány KSK
2017. 10. 01. 15:00
Dány KSK Sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
Zsámboki SE
2017. 10. 08. 15:00
Mendei Sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Mendei Sportpálya
Mendei LSE
Dány KSK
2017. 10. 22. 13:30
Vácszentlászlói Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Vácszentlászlói Sporttelep
Vácszentlászló SE
Dány KSK
2017. 11. 05. 13:30
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Dány KSK
2018. 03. 25. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Dány KSK
2018. 03. 31. 15:30
Kistarcsai Sporttelep
2018. 03. 31. 15:30
Kistarcsai Sporttelep
Kistarcsai VSC
Dány KSK
2018. 04. 08. 15:30
Gyáli BKSE Sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Dány KSK
2018. 04. 14. 17:00
Ober János Sportcentrum
2018. 04. 14. 17:00
Ober János Sportcentrum
Mogyoród FC II.
Dány KSK
2018. 04. 22. 11:00
Dány KSK Sportpálya
2018. 04. 22. 11:00
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
Ecser SE
2018. 04. 28. 17:00
Zsámboki Sportpálya
2018. 04. 28. 17:00
Zsámboki Sportpálya
Zsámboki SE
Dány KSK
2018. 05. 06. 16:30
Dány KSK Sportpálya
2018. 05. 06. 16:30
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
Mendei LSE
2018. 05. 20. 17:00
Dány KSK Sportpálya
2018. 05. 20. 17:00
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
Vácszentlászló SE
2018. 06. 02. 17:00
Dány KSK Sportpálya
2018. 06. 02. 17:00
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
UFC Gyömrő II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol