Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Pest megyei női 3/4 pályás bajnokság, Déli csoport 1. forduló

2017.09.17 - 10:00

Tatárszentgyörgy, Tatárszentgyörgy SE Sporttelep

Pest

Pest megyei női 3/4 pályás bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KUN ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JÓZSA FERENC
Tatárszentgyörgyi KSKE
Ócsa VSE
80'
40'

Gólok

BUSCH ZSOLTNÉ

9'

1 - 0

 

 

1 - 1

11'

HORVÁTH BÍBORKA
KENDERES KINGA

49'

2 - 1

 

FEKETE KATA

53'

3 - 1

 

KENDERES KINGA

55'

4 - 1

 

KANCSÁR EVELIN RENÁTA

57'

5 - 1

 

FEKETE KATA

60'

6 - 1

 

KENDERES KINGA

65'

7 - 1

 

BUSCH ZSOLTNÉ

80'

8 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Tatárszentgyörgyi KSKE Tatárszentgyörgyi KSKE 1 1 0 0 8 1 7 3 9
2 Dunaújváros PASE Dunaújváros PASE 1 1 0 0 2 0 2 3 8
3 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 1 1 0 0 2 0 2 3 7
4 Baracsi SE Baracsi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pilisi LK Pilisi LK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Monori SE Monori SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 3
7 Üllő SE Üllő SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2
8 Ócsa VSE Ócsa VSE 1 0 0 1 1 8 -7 0 1
9 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) Dunaújváros PASE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
2 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) UFC Gyömrő 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
3 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) Ócsa VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
4 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) Tatárszentgyörgyi KSKE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
5 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) Baracsi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) Pilisi LK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) Monori SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
9 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) Üllő SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) Tatárszentgyörgyi KSKE 1 1 0 0 8 1 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 1 7 3
2 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) Dunaújváros PASE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
3 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) UFC Gyömrő 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) Baracsi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) Pilisi LK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) Monori SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
8 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) Üllő SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
9 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) Ócsa VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 8 -7 0 1 0 0 1 1 8 -7 0
10 Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) Szigetszentmiklósi TK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Baracsi SE
---------
Dunaújváros PASE
---------
Halásztelek FC
---------
Monori SE
-------0 - 2-
Ócsa VSE
---------
Pilisi LK
---------
Szigetszentmiklósi TK
---------
Tatárszentgyörgyi KSKE
----8 - 1----
UFC Gyömrő
---------
Üllő SE
-0 - 2-------

Meccsek

Tatárszentgyörgyi KSKE

2017. 09. 17. 10:00
Tatárszentgyörgy SE Sporttelep
2017. 09. 17. 10:00
Tatárszentgyörgy SE Sporttelep
Tatárszentgyörgyi KSKE
Ócsa VSE
2017. 09. 24. 10:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 09. 24. 10:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő
Tatárszentgyörgyi KSKE
2017. 10. 01. 10:00
Tatárszentgyörgy SE Sporttelep
2017. 10. 01. 10:00
Tatárszentgyörgy SE Sporttelep
Tatárszentgyörgyi KSKE
Dunaújváros PASE
2017. 10. 08. 18:00
Pilisi LK Sporttelep
2017. 10. 08. 18:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK
Tatárszentgyörgyi KSKE
2017. 10. 22. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 22. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Tatárszentgyörgyi KSKE
2017. 11. 25. 11:00
Tatárszentgyörgy SE Sporttelep
2017. 11. 25. 11:00
Tatárszentgyörgy SE Sporttelep
Tatárszentgyörgyi KSKE
Monori SE
2017. 11. 12. 13:00
Baracs Sportpálya
2017. 11. 12. 13:00
Baracs Sportpálya
Baracsi SE
Tatárszentgyörgyi KSKE
2018. 05. 19. 15:00
Ócsai sporttelep
2018. 05. 19. 15:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Tatárszentgyörgyi KSKE
2018. 04. 22. 16:00
Tatárszentgyörgy SE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Tatárszentgyörgy SE Sporttelep
Tatárszentgyörgyi KSKE
UFC Gyömrő
2018. 04. 07. 17:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
2018. 04. 07. 17:00
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
Dunaújváros PASE
Tatárszentgyörgyi KSKE
2018. 04. 15. 10:00
Tatárszentgyörgy SE Sporttelep
2018. 04. 15. 10:00
Tatárszentgyörgy SE Sporttelep
Tatárszentgyörgyi KSKE
Pilisi LK
2018. 05. 13. 10:00
Tatárszentgyörgy SE Sporttelep
2018. 05. 13. 10:00
Tatárszentgyörgy SE Sporttelep
Tatárszentgyörgyi KSKE
Üllő SE
2018. 05. 26. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 05. 26. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Tatárszentgyörgyi KSKE
2018. 06. 10. 10:00
Tatárszentgyörgy SE Sporttelep
2018. 06. 10. 10:00
Tatárszentgyörgy SE Sporttelep
Tatárszentgyörgyi KSKE
Baracsi SE

Ócsa VSE

2017. 09. 17. 10:00
Tatárszentgyörgy SE Sporttelep
2017. 09. 17. 10:00
Tatárszentgyörgy SE Sporttelep
Tatárszentgyörgyi KSKE
Ócsa VSE
2017. 09. 24. 10:00
Ócsai sporttelep
2017. 09. 24. 10:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Baracsi SE
2017. 10. 08. 10:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 10. 08. 10:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő
Ócsa VSE
2017. 10. 15. 10:00
Ócsai sporttelep
2017. 10. 15. 10:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Dunaújváros PASE
2017. 10. 21. 10:00
Pilisi LK Sporttelep
2017. 10. 21. 10:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK
Ócsa VSE
2017. 11. 27. 18:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 11. 27. 18:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Ócsa VSE
2017. 11. 12. 09:30
Ócsai sporttelep
2017. 11. 12. 09:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Monori SE
2018. 05. 19. 15:00
Ócsai sporttelep
2018. 05. 19. 15:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Tatárszentgyörgyi KSKE
2018. 03. 25. 10:00
Baracs Sportpálya
2018. 03. 25. 10:00
Baracs Sportpálya
Baracsi SE
Ócsa VSE
2018. 04. 28. 13:00
Ócsai sporttelep
2018. 04. 28. 13:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
UFC Gyömrő
2018. 05. 01. 13:00
Dunaújvárosi Stadion
2018. 05. 01. 13:00
Dunaújvárosi Stadion
Dunaújváros PASE
Ócsa VSE
2018. 05. 13. 10:00
Ócsai sporttelep
2018. 05. 13. 10:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Pilisi LK
2018. 06. 03. 15:00
Ócsai sporttelep
2018. 06. 03. 15:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Üllő SE
2018. 06. 09. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 06. 09. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Ócsa VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom