Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság 10. forduló

2017.11.23 - 20:30

Mogyoród, Szent László Általános Iskola (Mogyoród) (Grosics Gyula Sportcsarnok)

Pest

Regionális futsalbajnokság

Játékvezető
MOLNÁR CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GAÁL BENCE KRISTÓF, MUHARI GERGŐ
Üllő SE
Mogyoród-Leányfalu
40'
20'

Gólok

SIMON ZSOLT

4'

1 - 0

 

 

1 - 1

11'

PÁPAI CSABA
SIMON ZSOLT

20'

2 - 1

 

MAGYAR TAMÁS

21'

3 - 1

 

SIMON ZSOLT

21'

4 - 1

 

BARTA TIBOR GYÖRGY

24'

5 - 1

 

 

5 - 2

34'

HELEMBAI TAMÁS

 

5 - 3

34'

IGNÁCZ GERGELY

 

5 - 4

35'

BÁLINT DÁVID
SIMON ZSOLT

37'

6 - 4

 

MAGYAR TAMÁS

39'

7 - 4

 

 

7 - 5

39'

BÁLINT DÁVID

 

7 - 6

39'

HELEMBAI TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Maglódi TC Maglódi TC 8 7 1 0 63 25 38 22 8
2 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 8 7 1 0 46 19 27 22 8.3
3 Üllő SE Üllő SE 9 7 0 2 60 48 12 21 7.6
4 Kartal SE Kartal SE 8 6 0 2 87 23 64 18 7.5
5 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 8 6 0 2 69 32 37 18 8.9
6 SK Tóalmás SK Tóalmás 9 5 0 4 63 49 14 15 8
7 Mogyoród-Leányfalu Mogyoród-Leányfalu 8 4 1 3 51 44 7 10 8.9 (-3 pont)
8 TSE NAGYKÁTA FUTSAL TSE NAGYKÁTA FUTSAL 9 3 1 5 45 47 -2 10 9.1
9 FŐNIX ISE FŐNIX ISE 9 3 0 6 40 36 4 9 6.3
10 Garvittax Garvittax 9 3 0 6 55 84 -29 9 7
11 Asterix SC-Érd Asterix SC-Érd 8 2 1 5 41 47 -6 7 6.9
12 Törökbálinti FSE Törökbálinti FSE 9 3 0 6 43 69 -26 6 6.8 (-3 pont)
13 FC Dabas FC Dabas 10 1 1 8 36 88 -52 4 6.1
14 Viadukt SE-Biatorbágy Viadukt SE-Biatorbágy 8 0 0 8 17 105 -88 0 8.9
15 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kartal SE 5 4 1 0 28 4 24 13 3 2 0 1 6 3 3 6 8 6 1 1 34 7 27 19
2 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 4 2 1 1 18 7 11 7 4 3 1 0 18 6 12 10 8 5 2 1 36 13 23 17
3 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Üllő SE 5 3 1 1 13 10 3 10 4 2 1 1 10 9 1 7 9 5 2 2 23 19 4 17
4 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Maglódi TC 4 2 0 2 6 7 -1 6 4 3 1 0 16 5 11 10 8 5 1 2 22 12 10 16
5 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kistarcsai VSC 5 1 3 1 7 5 2 6 3 3 0 0 8 2 6 9 8 4 3 1 15 7 8 15
6 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) SK Tóalmás 2 1 0 1 7 6 1 3 7 3 3 1 20 16 4 12 9 4 3 2 27 22 5 15
7 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Asterix SC-Érd 4 3 0 1 11 6 5 9 4 1 1 2 6 10 -4 4 8 4 1 3 17 16 1 13
8 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Mogyoród-Leányfalu 4 2 1 1 11 11 0 7 4 2 1 1 8 7 1 4 8 4 2 2 19 18 1 11
9 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Garvittax 4 0 3 1 9 10 -1 3 5 2 1 2 21 23 -2 7 9 2 4 3 30 33 -3 10
10 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) TSE NAGYKÁTA FUTSAL 4 1 1 2 14 13 1 4 5 1 1 3 5 8 -3 4 9 2 2 5 19 21 -2 8
11 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) FC Dabas 5 1 0 4 9 18 -9 3 5 1 1 3 6 19 -13 4 10 2 1 7 15 37 -22 7
12 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Törökbálinti FSE 5 1 2 2 17 19 -2 5 4 1 1 2 6 12 -6 1 9 2 3 4 23 31 -8 6
13 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) FŐNIX ISE 5 1 1 3 9 4 5 4 4 0 2 2 5 10 -5 2 9 1 3 5 14 14 0 6
14 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Viadukt SE-Biatorbágy 4 0 0 4 5 17 -12 0 4 0 0 4 2 34 -32 0 8 0 0 8 7 51 -44 0
16 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) NBH-Futsal Vácduka (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Maglódi TC 4 3 1 0 24 11 13 10 4 4 0 0 39 14 25 12 8 7 1 0 63 25 38 22
2 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kistarcsai VSC 5 5 0 0 30 13 17 15 3 2 1 0 16 6 10 7 8 7 1 0 46 19 27 22
3 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Üllő SE 5 4 0 1 31 24 7 12 4 3 0 1 29 24 5 9 9 7 0 2 60 48 12 21
4 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kartal SE 5 4 0 1 74 15 59 12 3 2 0 1 13 8 5 6 8 6 0 2 87 23 64 18
5 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 4 2 0 2 32 21 11 6 4 4 0 0 37 11 26 12 8 6 0 2 69 32 37 18
6 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) SK Tóalmás 2 2 0 0 15 8 7 6 7 3 0 4 48 41 7 9 9 5 0 4 63 49 14 15
7 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Mogyoród-Leányfalu 4 3 0 1 26 23 3 9 4 1 1 2 25 21 4 1 8 4 1 3 51 44 7 10
8 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) TSE NAGYKÁTA FUTSAL 4 1 1 2 28 21 7 4 5 2 0 3 17 26 -9 6 9 3 1 5 45 47 -2 10
9 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) FŐNIX ISE 5 2 0 3 28 12 16 6 4 1 0 3 12 24 -12 3 9 3 0 6 40 36 4 9
10 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Garvittax 4 1 0 3 19 29 -10 3 5 2 0 3 36 55 -19 6 9 3 0 6 55 84 -29 9
11 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Asterix SC-Érd 4 1 0 3 23 26 -3 3 4 1 1 2 18 21 -3 4 8 2 1 5 41 47 -6 7
12 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Törökbálinti FSE 5 2 0 3 31 40 -9 6 4 1 0 3 12 29 -17 0 9 3 0 6 43 69 -26 6
13 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) FC Dabas 5 0 1 4 22 41 -19 1 5 1 0 4 14 47 -33 3 10 1 1 8 36 88 -52 4
14 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Viadukt SE-Biatorbágy 4 0 0 4 13 36 -23 0 4 0 0 4 4 69 -65 0 8 0 0 8 17 105 -88 0
16 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) NBH-Futsal Vácduka (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Asterix SC-Érd
---2 - 4-3 - 10------8 - 910 - 3
FC Dabas
--6 - 8---1 - 115 - 5-5 - 11-5 - 6--
FŐNIX ISE
----1 - 30 - 3---2 - 1--2 - 523 - 0
Garvittax
4 - 9-9 - 5-2 - 8-4 - 7-------
Kartal SE
-27 - 2-16 - 6--5 - 7---18 - 08 - 0--
Kincsem Lovaspark SE II.
-5 - 3-------3 - 9--5 - 919 - 0
Kistarcsai VSC
-8 - 3-8 - 13 - 2----8 - 73 - 0---
Maglódi TC
6 - 0-6 - 2---3 - 3-----9 - 6-
Mogyoród-Leányfalu
--6 - 1--3 - 13---10 - 5-7 - 4--
NBH-Futsal Vácduka
--------------
SK Tóalmás
---11 - 5-------4 - 3--
Törökbálinti FSE
8 - 6--14 - 16---4 - 143 - 0--2 - 4--
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
3 - 3-3 - 4--5 - 13-------17 - 1
Üllő SE
-3 - 0--3 - 7---7 - 6-11 - 67 - 5--
Viadukt SE-Biatorbágy
-4 - 6------6 - 14-2 - 91 - 7--

Meccsek

Üllő SE

2017. 09. 19. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2017. 09. 19. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
Maglódi TC
Üllő SE
2017. 09. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 09. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Kartal SE
2017. 10. 05. 21:00
Aréna Törökbálint
2017. 10. 05. 21:00
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
Üllő SE
2017. 10. 13. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 10. 13. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Törökbálinti FSE
2017. 10. 27.
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 10. 27.
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
FC Dabas
2017. 10. 31. 20:45
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2017. 10. 31. 20:45
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
FŐNIX ISE
Üllő SE
2017. 11. 10. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 11. 10. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
SK Tóalmás
2017. 11. 13. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 11. 13. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllő SE
2017. 11. 23. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2017. 11. 23. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Üllő SE
Mogyoród-Leányfalu
2017. 11. 29. 21:30
Aréna Törökbálint
2017. 11. 29. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
Üllő SE
2017. 12. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 12. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
2017. 12. 22. 20:15
Vasas Sportcsarnok
2017. 12. 22. 20:15
Vasas Sportcsarnok
Garvittax
Üllő SE
2018. 01. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Kistarcsai VSC
2018. 01. 26.
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 26.
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Asterix SC-Érd
2018. 01. 29. 21:00
Aréna Törökbálint
2018. 01. 29. 21:00
Aréna Törökbálint
Törökbálinti FSE
Üllő SE
2018. 02. 05. 20:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 02. 05. 20:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Üllő SE
2018. 02. 12. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 02. 12. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Üllő SE
2018. 02. 23. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 02. 23. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
FŐNIX ISE
2018. 02. 02. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 02. 02. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Mogyoród-Leányfalu
Üllő SE
2018. 03. 09. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 03. 09. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Viadukt SE-Biatorbágy
2018. 03. 13. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 03. 13. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
Üllő SE
2018. 03. 23. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 03. 23. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 03. 30. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 03. 30. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Garvittax
2018. 04. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 04. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
Kistarcsai VSC
Üllő SE
2018. 01. 19. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 19. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Maglódi TC
2018. 04. 16. 19:00
Kartal Általános Iskola
2018. 04. 16. 19:00
Kartal Általános Iskola
Kartal SE
Üllő SE

Mogyoród-Leányfalu

2017. 09. 18. 21:00
Aréna Törökbálint
2017. 09. 18. 21:00
Aréna Törökbálint
Törökbálinti FSE
Mogyoród-Leányfalu
2017. 10. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2017. 10. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Mogyoród-Leányfalu
2017. 10. 12. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2017. 10. 12. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
FŐNIX ISE
2017. 10. 16. 21:00
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2017. 10. 16. 21:00
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
SK Tóalmás
2017. 10. 26. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2017. 10. 26. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
Kincsem Lovaspark SE II.
2017. 11. 08. 21:30
Aréna Törökbálint
2017. 11. 08. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
Mogyoród-Leányfalu
2017. 11. 16. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2017. 11. 16. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
2017. 11. 23. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2017. 11. 23. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Üllő SE
Mogyoród-Leányfalu
2017. 11. 30. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2017. 11. 30. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
Garvittax
2017. 12. 05. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2017. 12. 05. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
Kistarcsai VSC
Mogyoród-Leányfalu
2017. 12. 14. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2017. 12. 14. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
Maglódi TC
2017. 12. 18. 19:00
Kartal Általános Iskola
2017. 12. 18. 19:00
Kartal Általános Iskola
Kartal SE
Mogyoród-Leányfalu
2018. 01. 11. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2018. 01. 11. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
Asterix SC-Érd
2018. 01. 25. 20:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2018. 01. 25. 20:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
FC Dabas
2018. 01. 30. 20:45
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 01. 30. 20:45
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
FŐNIX ISE
Mogyoród-Leányfalu
2018. 02. 05. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 02. 05. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Mogyoród-Leányfalu
2018. 02. 15. 20:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2018. 02. 15. 20:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
Viadukt SE-Biatorbágy
2018. 02. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 02. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
Mogyoród-Leányfalu
2018. 02. 02. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 02. 02. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Mogyoród-Leányfalu
Üllő SE
2018. 03. 09. 20:15
Vasas Sportcsarnok
2018. 03. 09. 20:15
Vasas Sportcsarnok
Garvittax
Mogyoród-Leányfalu
2018. 04. 09. 20:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2018. 04. 09. 20:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
Kistarcsai VSC
2018. 03. 20. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2018. 03. 20. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
Maglódi TC
Mogyoród-Leányfalu
2018. 03. 29. 20:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2018. 03. 29. 20:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
Kartal SE
2018. 04. 05. 21:15
Aréna Törökbálint
2018. 04. 05. 21:15
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
Mogyoród-Leányfalu
2018. 04. 12.
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2018. 04. 12.
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
Törökbálinti FSE
2018. 04. 16. 20:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 04. 16. 20:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Mogyoród-Leányfalu
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol