Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság 11. forduló

2017.11.29 - 21:30

Törökbálint, Aréna Törökbálint (Törökbálinti Futsal Aréna)

Pest

Regionális futsalbajnokság

Játékvezető
FENYVESI SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR PÉTER, KOVÁCS PÉTER RÓBERT
Viadukt SE-Biatorbágy
Üllő SE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

2'

SIMON ZSOLT

 

0 - 2

2'

SIMON ZSOLT

 

0 - 3

3'

HUNYA KRISZTIÁN

 

0 - 4

3'

LANTOS ISTVÁN

 

0 - 5

3'

SIMON ZSOLT

 

0 - 6

5'

SIMON ZSOLT

 

0 - 7

8'

SIMON ZSOLT

 

0 - 8

9'

BARTA TIBOR GYÖRGY
GRISZBACHER NORBERT

11'

1 - 8

 

 

1 - 9

15'

MAGYAR TAMÁS

 

1 - 10

17'

LANTOS ISTVÁN

 

1 - 11

17'

SIMON ZSOLT

 

1 - 12

17'

SIMON ZSOLT

 

1 - 13

18'

SIMON ZSOLT

 

1 - 14

20'

LANTOS ISTVÁN

 

1 - 15

21'

PAPP KRISZTIÁN

 

1 - 16

25'

DÁNYI RÓBERT

 

1 - 17

29'

SIMON ZSOLT

 

1 - 18

31'

HUNYA KRISZTIÁN
ZAVARKÓ MÁTÉ

32'

2 - 18

 

 

2 - 19

33'

SIMON ZSOLT

 

2 - 20

34'

HUNYA KRISZTIÁN

 

2 - 21

34'

LANTOS ISTVÁN

 

2 - 22

35'

SIMON ZSOLT

 

2 - 23

36'

LANTOS ISTVÁN
GECSE VIKTOR

37'

3 - 23

 

 

3 - 24

37'

SIMON ZSOLT

 

3 - 25

38'

DÁNYI RÓBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Maglódi TC Maglódi TC 9 8 1 0 77 26 51 25 7.8
2 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 9 8 1 0 50 19 31 25 7.9
3 Üllő SE Üllő SE 10 8 0 2 85 51 34 24 8.3
4 Kartal SE Kartal SE 9 7 0 2 95 27 68 21 7.7
5 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 9 6 0 3 69 36 33 18 8.1
6 SK Tóalmás SK Tóalmás 10 5 0 5 64 63 1 15 7.3
7 Mogyoród-Leányfalu Mogyoród-Leányfalu 9 5 1 3 57 48 9 13 9 (-3 pont)
8 TSE NAGYKÁTA FUTSAL TSE NAGYKÁTA FUTSAL 9 3 1 5 45 47 -2 10 9.1
9 FŐNIX ISE FŐNIX ISE 10 3 0 7 44 44 0 9 6.1
10 Garvittax Garvittax 10 3 0 7 59 90 -31 9 7
11 Asterix SC-Érd Asterix SC-Érd 9 2 2 5 48 54 -6 8 7.6
12 Törökbálinti FSE Törökbálinti FSE 9 3 0 6 43 69 -26 6 6.8 (-3 pont)
13 FC Dabas FC Dabas 11 1 2 8 43 95 -52 5 6.5
14 Viadukt SE-Biatorbágy Viadukt SE-Biatorbágy 9 0 0 9 20 130 -110 0 8.2
15 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kartal SE 5 4 1 0 28 4 24 13 4 3 0 1 10 5 5 9 9 7 1 1 38 9 29 22
2 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Üllő SE 5 3 1 1 13 10 3 10 5 3 1 1 24 10 14 10 10 6 2 2 37 20 17 20
3 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Maglódi TC 4 2 0 2 6 7 -1 6 5 4 1 0 20 6 14 13 9 6 1 2 26 13 13 19
4 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 5 2 2 1 18 7 11 8 4 3 1 0 18 6 12 10 9 5 3 1 36 13 23 18
5 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kistarcsai VSC 5 1 3 1 7 5 2 6 4 3 1 0 8 2 6 10 9 4 4 1 15 7 8 16
6 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) SK Tóalmás 3 1 0 2 8 10 -2 3 7 3 3 1 20 16 4 12 10 4 3 3 28 26 2 15
7 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Mogyoród-Leányfalu 5 3 1 1 13 12 1 10 4 2 1 1 8 7 1 4 9 5 2 2 21 19 2 14
8 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Asterix SC-Érd 4 3 0 1 11 6 5 9 5 1 2 2 10 14 -4 5 9 4 2 3 21 20 1 14
9 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Garvittax 4 0 3 1 9 10 -1 3 6 2 1 3 22 25 -3 7 10 2 4 4 31 35 -4 10
10 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) TSE NAGYKÁTA FUTSAL 4 1 1 2 14 13 1 4 5 1 1 3 5 8 -3 4 9 2 2 5 19 21 -2 8
11 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) FC Dabas 6 1 1 4 13 22 -9 4 5 1 1 3 6 19 -13 4 11 2 2 7 19 41 -22 8
12 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Törökbálinti FSE 5 1 2 2 17 19 -2 5 4 1 1 2 6 12 -6 1 9 2 3 4 23 31 -8 6
13 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) FŐNIX ISE 6 1 1 4 11 8 3 4 4 0 2 2 5 10 -5 2 10 1 3 6 16 18 -2 6
14 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Viadukt SE-Biatorbágy 5 0 0 5 6 31 -25 0 4 0 0 4 2 34 -32 0 9 0 0 9 8 65 -57 0
16 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) NBH-Futsal Vácduka (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Maglódi TC 4 3 1 0 24 11 13 10 5 5 0 0 53 15 38 15 9 8 1 0 77 26 51 25
2 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kistarcsai VSC 5 5 0 0 30 13 17 15 4 3 1 0 20 6 14 10 9 8 1 0 50 19 31 25
3 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Üllő SE 5 4 0 1 31 24 7 12 5 4 0 1 54 27 27 12 10 8 0 2 85 51 34 24
4 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kartal SE 5 4 0 1 74 15 59 12 4 3 0 1 21 12 9 9 9 7 0 2 95 27 68 21
5 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 5 2 0 3 32 25 7 6 4 4 0 0 37 11 26 12 9 6 0 3 69 36 33 18
6 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) SK Tóalmás 3 2 0 1 16 22 -6 6 7 3 0 4 48 41 7 9 10 5 0 5 64 63 1 15
7 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Mogyoród-Leányfalu 5 4 0 1 32 27 5 12 4 1 1 2 25 21 4 1 9 5 1 3 57 48 9 13
8 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) TSE NAGYKÁTA FUTSAL 4 1 1 2 28 21 7 4 5 2 0 3 17 26 -9 6 9 3 1 5 45 47 -2 10
9 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) FŐNIX ISE 6 2 0 4 32 20 12 6 4 1 0 3 12 24 -12 3 10 3 0 7 44 44 0 9
10 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Garvittax 4 1 0 3 19 29 -10 3 6 2 0 4 40 61 -21 6 10 3 0 7 59 90 -31 9
11 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Asterix SC-Érd 4 1 0 3 23 26 -3 3 5 1 2 2 25 28 -3 5 9 2 2 5 48 54 -6 8
12 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Törökbálinti FSE 5 2 0 3 31 40 -9 6 4 1 0 3 12 29 -17 0 9 3 0 6 43 69 -26 6
13 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) FC Dabas 6 0 2 4 29 48 -19 2 5 1 0 4 14 47 -33 3 11 1 2 8 43 95 -52 5
14 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Viadukt SE-Biatorbágy 5 0 0 5 16 61 -45 0 4 0 0 4 4 69 -65 0 9 0 0 9 20 130 -110 0
16 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) NBH-Futsal Vácduka (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Asterix SC-Érd
---2 - 4-3 - 10------8 - 910 - 3
FC Dabas
7 - 7-6 - 8---1 - 115 - 5-5 - 11-5 - 6--
FŐNIX ISE
---4 - 81 - 30 - 3---2 - 1--2 - 523 - 0
Garvittax
4 - 9-9 - 5-2 - 8-4 - 7-------
Kartal SE
-27 - 2-16 - 6--5 - 7---18 - 08 - 0--
Kincsem Lovaspark SE II.
-5 - 3---0 - 4---3 - 9--5 - 919 - 0
Kistarcsai VSC
-8 - 3-8 - 13 - 2----8 - 73 - 0---
Maglódi TC
6 - 0-6 - 2---3 - 3-----9 - 6-
Mogyoród-Leányfalu
--6 - 16 - 4-3 - 13---10 - 5-7 - 4--
NBH-Futsal Vácduka
--------------
SK Tóalmás
---11 - 5---1 - 14---4 - 3--
Törökbálinti FSE
8 - 6--14 - 16---4 - 143 - 0--2 - 4--
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
3 - 3-3 - 4--5 - 13-------17 - 1
Üllő SE
-3 - 0--3 - 7---7 - 6-11 - 67 - 5--
Viadukt SE-Biatorbágy
-4 - 6------6 - 14-2 - 91 - 7-3 - 25

Meccsek

Viadukt SE-Biatorbágy

2017. 09. 21. 20:50
Aréna Törökbálint
2017. 09. 21. 20:50
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
Viadukt SE-Biatorbágy
2017. 09. 27. 21:30
Aréna Törökbálint
2017. 09. 27. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
Törökbálinti FSE
2017. 10. 11. 21:30
Aréna Törökbálint
2017. 10. 11. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
FC Dabas
2017. 10. 17. 20:45
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2017. 10. 17. 20:45
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
FŐNIX ISE
Viadukt SE-Biatorbágy
2017. 10. 25. 21:30
Aréna Törökbálint
2017. 10. 25. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
SK Tóalmás
2017. 10. 30. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 10. 30. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Viadukt SE-Biatorbágy
2017. 11. 08. 21:30
Aréna Törökbálint
2017. 11. 08. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
Mogyoród-Leányfalu
2017. 11. 23. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2017. 11. 23. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
Viadukt SE-Biatorbágy
2017. 11. 29. 21:30
Aréna Törökbálint
2017. 11. 29. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
Üllő SE
2017. 12. 08. 20:15
Vasas Sportcsarnok
2017. 12. 08. 20:15
Vasas Sportcsarnok
Garvittax
Viadukt SE-Biatorbágy
2017. 12. 13. 21:30
Aréna Törökbálint
2017. 12. 13. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
Kistarcsai VSC
2017. 12. 19. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2017. 12. 19. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
Maglódi TC
Viadukt SE-Biatorbágy
2018. 01. 10. 21:30
Aréna Törökbálint
2018. 01. 10. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
Kartal SE
2018. 02. 12. 20:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 02. 12. 20:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Viadukt SE-Biatorbágy
2018. 01. 29. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 01. 29. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Viadukt SE-Biatorbágy
2018. 02. 07. 21:30
Aréna Törökbálint
2018. 02. 07. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
FŐNIX ISE
2018. 02. 15. 20:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2018. 02. 15. 20:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
Viadukt SE-Biatorbágy
2018. 02. 21. 21:30
Aréna Törökbálint
2018. 02. 21. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 02. 28. 21:30
Aréna Törökbálint
2018. 02. 28. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
2018. 03. 09. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 03. 09. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Viadukt SE-Biatorbágy
2018. 03. 14. 21:30
Aréna Törökbálint
2018. 03. 14. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
Garvittax
2018. 03. 20. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 03. 20. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
Kistarcsai VSC
Viadukt SE-Biatorbágy
2018. 03. 28. 21:30
Aréna Törökbálint
2018. 03. 28. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
Maglódi TC
2018. 04. 02.
Kartal Általános Iskola
2018. 04. 02.
Kartal Általános Iskola
Kartal SE
Viadukt SE-Biatorbágy
2018. 04. 11. 21:30
Aréna Törökbálint
2018. 04. 11. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
Asterix SC-Érd
2018. 04. 16. 21:00
Aréna Törökbálint
2018. 04. 16. 21:00
Aréna Törökbálint
Törökbálinti FSE
Viadukt SE-Biatorbágy

Üllő SE

2017. 09. 19. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2017. 09. 19. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
Maglódi TC
Üllő SE
2017. 09. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 09. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Kartal SE
2017. 10. 05. 21:00
Aréna Törökbálint
2017. 10. 05. 21:00
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
Üllő SE
2017. 10. 13. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 10. 13. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Törökbálinti FSE
2017. 10. 27.
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 10. 27.
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
FC Dabas
2017. 10. 31. 20:45
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2017. 10. 31. 20:45
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
FŐNIX ISE
Üllő SE
2017. 11. 10. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 11. 10. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
SK Tóalmás
2017. 11. 13. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 11. 13. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllő SE
2017. 11. 23. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2017. 11. 23. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Üllő SE
Mogyoród-Leányfalu
2017. 11. 29. 21:30
Aréna Törökbálint
2017. 11. 29. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
Üllő SE
2017. 12. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 12. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
2017. 12. 22. 20:15
Vasas Sportcsarnok
2017. 12. 22. 20:15
Vasas Sportcsarnok
Garvittax
Üllő SE
2018. 01. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Kistarcsai VSC
2018. 01. 26.
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 26.
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Asterix SC-Érd
2018. 01. 29. 21:00
Aréna Törökbálint
2018. 01. 29. 21:00
Aréna Törökbálint
Törökbálinti FSE
Üllő SE
2018. 02. 05. 20:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 02. 05. 20:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Üllő SE
2018. 02. 12. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 02. 12. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Üllő SE
2018. 02. 23. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 02. 23. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
FŐNIX ISE
2018. 02. 02. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 02. 02. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Mogyoród-Leányfalu
Üllő SE
2018. 03. 09. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 03. 09. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Viadukt SE-Biatorbágy
2018. 03. 13. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 03. 13. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
Üllő SE
2018. 03. 23. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 03. 23. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 03. 30. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 03. 30. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Garvittax
2018. 04. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 04. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
Kistarcsai VSC
Üllő SE
2018. 01. 19. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 19. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Maglódi TC
2018. 04. 16. 19:00
Kartal Általános Iskola
2018. 04. 16. 19:00
Kartal Általános Iskola
Kartal SE
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol