Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság 3. forduló

2017.10.03 - 21:15

Dabas, Dabasi OBO Aréna

Pest

Regionális futsalbajnokság

Játékvezető
MOHÁCSI ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS TIBOR ZOLTÁN, SZŰCS ISTVÁN
FC Dabas
Mogyoród-Leányfalu
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

1'

BÁLINT DÁVID
BALOG BOTOND

9'

1 - 1

 

 

1 - 2

11'

BERECZKI PÉTER
DUHAJ ÁDÁM

13'

2 - 2

 

 

2 - 3

19'

BERECZKI PÉTER

 

2 - 4

25'

VARGA MÁTÉ
DUHAJ ÁDÁM

29'

3 - 4

 

DUHAJ ÁDÁM

30'

4 - 4

 

FODOR GERGŐ

35'

5 - 4

 

 

5 - 5

40'

BERECZKI PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Kartal SE Kartal SE 3 3 0 0 31 9 22 9 10.3
2 Maglódi TC Maglódi TC 3 2 1 0 19 13 6 7 9.7
3 Törökbálinti FSE Törökbálinti FSE 3 2 0 1 12 5 7 6 11.7
4 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 2 2 0 0 8 4 4 6 10
5 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 2 1 1 0 11 4 7 4 8
6 Asterix SC-Érd Asterix SC-Érd 3 1 1 1 21 15 6 4 10
7 TSE NAGYKÁTA FUTSAL TSE NAGYKÁTA FUTSAL 3 1 1 1 7 13 -6 4 3.3
8 SK Tóalmás SK Tóalmás 2 1 0 1 12 7 5 3 10
9 FŐNIX ISE FŐNIX ISE 2 1 0 1 3 4 -1 3 6
10 Üllő SE Üllő SE 3 1 0 2 18 24 -6 3 3
11 FC Dabas FC Dabas 3 0 1 2 13 21 -8 1 9
12 Viadukt SE-Biatorbágy Viadukt SE-Biatorbágy 2 0 0 2 4 17 -13 0 4.5
13 Garvittax Garvittax 3 0 0 3 11 31 -20 0 2.7
14 Mogyoród-Leányfalu Mogyoród-Leányfalu 2 0 1 1 5 8 -3 -2 7 (-3 pont)
15 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kartal SE 2 2 0 0 8 3 5 6 1 1 0 0 5 2 3 3 3 3 0 0 13 5 8 9
2 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Asterix SC-Érd 2 2 0 0 8 3 5 6 1 1 0 0 3 1 2 3 3 3 0 0 11 4 7 9
3 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) SK Tóalmás 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 5 3 2 6 2 2 0 0 5 3 2 6
4 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 2 2 6
5 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Törökbálinti FSE 2 0 2 0 1 1 0 2 1 1 0 0 4 0 4 3 3 1 2 0 5 1 4 5
6 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kistarcsai VSC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 3 0 3 4
7 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Üllő SE 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 0 1 6 6 0 3 3 1 0 2 8 11 -3 3
8 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Maglódi TC 2 0 0 2 3 7 -4 0 1 1 0 0 3 2 1 3 3 1 0 2 6 9 -3 3
9 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Mogyoród-Leányfalu 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 3 2 1 1 2 1 1 0 3 2 1 1
10 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) TSE NAGYKÁTA FUTSAL 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 2 5 -3 1
11 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Garvittax 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 3 7 -4 1 3 0 1 2 5 10 -5 1
12 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) FŐNIX ISE 2 0 0 2 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
14 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) FC Dabas 2 0 0 2 5 7 -2 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 0 0 3 7 10 -3 0
15 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Viadukt SE-Biatorbágy 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 1 9 -8 0
16 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) NBH-Futsal Vácduka (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kartal SE 2 2 0 0 24 6 18 6 1 1 0 0 7 3 4 3 3 3 0 0 31 9 22 9
2 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Maglódi TC 2 1 1 0 12 9 3 4 1 1 0 0 7 4 3 3 3 2 1 0 19 13 6 7
3 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Törökbálinti FSE 2 1 0 1 5 4 1 3 1 1 0 0 7 1 6 3 3 2 0 1 12 5 7 6
4 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 1 1 0 0 5 3 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 8 4 4 6
5 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kistarcsai VSC 1 1 0 0 8 1 7 3 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 1 0 11 4 7 4
6 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Asterix SC-Érd 2 1 0 1 18 12 6 3 1 0 1 0 3 3 0 1 3 1 1 1 21 15 6 4
7 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) TSE NAGYKÁTA FUTSAL 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 0 1 4 10 -6 3 3 1 1 1 7 13 -6 4
8 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) SK Tóalmás 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 12 7 5 3 2 1 0 1 12 7 5 3
9 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) FŐNIX ISE 2 1 0 1 3 4 -1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
10 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Üllő SE 1 0 0 1 3 7 -4 0 2 1 0 1 15 17 -2 3 3 1 0 2 18 24 -6 3
11 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) FC Dabas 2 0 1 1 10 16 -6 1 1 0 0 1 3 5 -2 0 3 0 1 2 13 21 -8 1
12 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Viadukt SE-Biatorbágy 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 3 10 -7 0 2 0 0 2 4 17 -13 0
14 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Garvittax 1 0 0 1 4 7 -3 0 2 0 0 2 7 24 -17 0 3 0 0 3 11 31 -20 0
15 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Mogyoród-Leányfalu 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 5 8 -3 -2 2 0 1 1 5 8 -3 -2
16 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) NBH-Futsal Vácduka (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Asterix SC-Érd
------------8 - 910 - 3
FC Dabas
-------5 - 5-5 - 11----
FŐNIX ISE
----1 - 3----2 - 1----
Garvittax
------4 - 7-------
Kartal SE
---16 - 6-------8 - 0--
Kincsem Lovaspark SE II.
-5 - 3------------
Kistarcsai VSC
---8 - 1----------
Maglódi TC
------3 - 3-----9 - 6-
Mogyoród-Leányfalu
--------------
NBH-Futsal Vácduka
--------------
SK Tóalmás
--------------
Törökbálinti FSE
--------3 - 0--2 - 4--
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
3 - 3-------------
Üllő SE
----3 - 7---------
Viadukt SE-Biatorbágy
-----------1 - 7--

Meccsek

FC Dabas

2017. 09. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2017. 09. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
SK Tóalmás
2017. 09. 25. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 09. 25. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
FC Dabas
2017. 10. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2017. 10. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Mogyoród-Leányfalu
2017. 10. 11. 21:30
Aréna Törökbálint
2017. 10. 11. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
FC Dabas
2017. 10. 17. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2017. 10. 17. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
2017. 10. 27.
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 10. 27.
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
FC Dabas
2017. 10. 31. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2017. 10. 31. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Garvittax
2017. 11. 07. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2017. 11. 07. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
Kistarcsai VSC
FC Dabas
2017. 11. 14. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2017. 11. 14. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Maglódi TC
2017. 11. 20. 19:00
Kartal Általános Iskola
2017. 11. 20. 19:00
Kartal Általános Iskola
Kartal SE
FC Dabas
2017. 11. 28. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2017. 11. 28. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Asterix SC-Érd
2017. 12. 04. 21:00
Aréna Törökbálint
2017. 12. 04. 21:00
Aréna Törökbálint
Törökbálinti FSE
FC Dabas
2018. 01. 09. 20:45
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 01. 09. 20:45
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
FŐNIX ISE
FC Dabas
2018. 01. 25. 20:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2018. 01. 25. 20:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
FC Dabas
2018. 01. 29. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 01. 29. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Viadukt SE-Biatorbágy
2018. 02. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 02. 08. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
FC Dabas
2018. 02. 12. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 02. 12. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Üllő SE
2018. 02. 23. 20:15
Vasas Sportcsarnok
2018. 02. 23. 20:15
Vasas Sportcsarnok
Garvittax
FC Dabas
2018. 02. 26. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 02. 26. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Kistarcsai VSC
2018. 03. 06. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2018. 03. 06. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
Maglódi TC
FC Dabas
2018. 03. 12. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 03. 12. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Kartal SE
2018. 03. 22. 21:15
Aréna Törökbálint
2018. 03. 22. 21:15
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
FC Dabas
2018. 03. 26. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 03. 26. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Törökbálinti FSE
2018. 04. 02.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 04. 02.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
FC Dabas
2018. 04. 09. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 04. 09. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 04. 16. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 04. 16. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
FŐNIX ISE

Mogyoród-Leányfalu

2017. 09. 18. 21:00
Aréna Törökbálint
2017. 09. 18. 21:00
Aréna Törökbálint
Törökbálinti FSE
Mogyoród-Leányfalu
2017. 10. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2017. 10. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Mogyoród-Leányfalu
2017. 10. 12. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2017. 10. 12. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
FŐNIX ISE
2017. 10. 16. 21:00
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2017. 10. 16. 21:00
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
SK Tóalmás
2017. 10. 26. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2017. 10. 26. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
Kincsem Lovaspark SE II.
2017. 11. 08. 21:30
Aréna Törökbálint
2017. 11. 08. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
Mogyoród-Leányfalu
2017. 11. 16. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2017. 11. 16. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
2017. 11. 23. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2017. 11. 23. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Üllő SE
Mogyoród-Leányfalu
2017. 11. 30. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2017. 11. 30. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
Garvittax
2017. 12. 05. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2017. 12. 05. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
Kistarcsai VSC
Mogyoród-Leányfalu
2017. 12. 14. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2017. 12. 14. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
Maglódi TC
2017. 12. 18. 19:00
Kartal Általános Iskola
2017. 12. 18. 19:00
Kartal Általános Iskola
Kartal SE
Mogyoród-Leányfalu
2018. 01. 11. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2018. 01. 11. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
Asterix SC-Érd
2018. 01. 25. 20:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2018. 01. 25. 20:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
FC Dabas
2018. 01. 30. 20:45
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 01. 30. 20:45
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
FŐNIX ISE
Mogyoród-Leányfalu
2018. 02. 05. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 02. 05. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Mogyoród-Leányfalu
2018. 02. 15. 20:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2018. 02. 15. 20:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
Viadukt SE-Biatorbágy
2018. 02. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 02. 26. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
Mogyoród-Leányfalu
2018. 02. 02. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 02. 02. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Mogyoród-Leányfalu
Üllő SE
2018. 03. 09. 20:15
Vasas Sportcsarnok
2018. 03. 09. 20:15
Vasas Sportcsarnok
Garvittax
Mogyoród-Leányfalu
2018. 04. 09. 20:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2018. 04. 09. 20:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
Kistarcsai VSC
2018. 03. 20. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2018. 03. 20. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
Maglódi TC
Mogyoród-Leányfalu
2018. 03. 29. 20:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2018. 03. 29. 20:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
Kartal SE
2018. 04. 05. 21:15
Aréna Törökbálint
2018. 04. 05. 21:15
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
Mogyoród-Leányfalu
2018. 04. 12.
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2018. 04. 12.
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
Törökbálinti FSE
2018. 04. 16. 20:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 04. 16. 20:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Mogyoród-Leányfalu
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol