Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság 3. forduló

2017.10.05 - 21:00

Törökbálint, Aréna Törökbálint (Törökbálinti Futsal Aréna)

Pest

Regionális futsalbajnokság

Játékvezető
GAÁL BENCE KRISTÓF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR PÉTER, LIEBHARDT ANDRÁS
Asterix SC-Érd
Üllő SE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

8'

BOLLA FERENC
CSÖNGEI RUDOLF PÁL

9'

1 - 1

 

 

1 - 2

12'

PAPP KRISZTIÁN
CSÖNGEI RUDOLF PÁL

17'

2 - 2

 

LÉGRÁDY ATTILA JÁNOS

18'

3 - 2

 

BANU TIBOR

21'

4 - 2

 

 

4 - 3

23'

LANTOS ISTVÁN

 

4 - 4

25'

NYUL ZOLTÁN

 

4 - 5

26'

NYULÁSZ KRISZTIÁN

 

4 - 6

29'

PAPP KRISZTIÁN
SZALAI GÁBOR

30'

5 - 6

 

 

5 - 7

32'

LANTOS ISTVÁN
KOZÁK TAMÁS

34'

6 - 7

 

LÉGRÁDY ATTILA JÁNOS

37'

7 - 7

 

 

7 - 8

38'

MAGYAR TAMÁS
KOZÁK TAMÁS

39'

8 - 8

 

 

8 - 9

40'

NYUL ZOLTÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Kartal SE Kartal SE 3 3 0 0 31 9 22 9 10.3
2 Maglódi TC Maglódi TC 3 2 1 0 19 13 6 7 9.7
3 Törökbálinti FSE Törökbálinti FSE 3 2 0 1 12 5 7 6 11.7
4 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 2 2 0 0 8 4 4 6 10
5 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 2 1 1 0 11 4 7 4 8
6 Asterix SC-Érd Asterix SC-Érd 3 1 1 1 21 15 6 4 10
7 TSE NAGYKÁTA FUTSAL TSE NAGYKÁTA FUTSAL 3 1 1 1 7 13 -6 4 3.3
8 SK Tóalmás SK Tóalmás 2 1 0 1 12 7 5 3 10
9 FŐNIX ISE FŐNIX ISE 2 1 0 1 3 4 -1 3 6
10 Üllő SE Üllő SE 3 1 0 2 18 24 -6 3 3
11 FC Dabas FC Dabas 3 0 1 2 13 21 -8 1 9
12 Viadukt SE-Biatorbágy Viadukt SE-Biatorbágy 2 0 0 2 4 17 -13 0 4.5
13 Garvittax Garvittax 3 0 0 3 11 31 -20 0 2.7
14 Mogyoród-Leányfalu Mogyoród-Leányfalu 2 0 1 1 5 8 -3 -2 7 (-3 pont)
15 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kartal SE 2 2 0 0 8 3 5 6 1 1 0 0 5 2 3 3 3 3 0 0 13 5 8 9
2 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Asterix SC-Érd 2 2 0 0 8 3 5 6 1 1 0 0 3 1 2 3 3 3 0 0 11 4 7 9
3 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) SK Tóalmás 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 5 3 2 6 2 2 0 0 5 3 2 6
4 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 2 2 6
5 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Törökbálinti FSE 2 0 2 0 1 1 0 2 1 1 0 0 4 0 4 3 3 1 2 0 5 1 4 5
6 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kistarcsai VSC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 3 0 3 4
7 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Üllő SE 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 0 1 6 6 0 3 3 1 0 2 8 11 -3 3
8 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Maglódi TC 2 0 0 2 3 7 -4 0 1 1 0 0 3 2 1 3 3 1 0 2 6 9 -3 3
9 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Mogyoród-Leányfalu 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 3 2 1 1 2 1 1 0 3 2 1 1
10 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) TSE NAGYKÁTA FUTSAL 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 2 5 -3 1
11 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Garvittax 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 3 7 -4 1 3 0 1 2 5 10 -5 1
12 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) FŐNIX ISE 2 0 0 2 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
14 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) FC Dabas 2 0 0 2 5 7 -2 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 0 0 3 7 10 -3 0
15 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Viadukt SE-Biatorbágy 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 1 9 -8 0
16 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) NBH-Futsal Vácduka (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kartal SE 2 2 0 0 24 6 18 6 1 1 0 0 7 3 4 3 3 3 0 0 31 9 22 9
2 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Maglódi TC 2 1 1 0 12 9 3 4 1 1 0 0 7 4 3 3 3 2 1 0 19 13 6 7
3 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Törökbálinti FSE 2 1 0 1 5 4 1 3 1 1 0 0 7 1 6 3 3 2 0 1 12 5 7 6
4 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 1 1 0 0 5 3 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 8 4 4 6
5 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kistarcsai VSC 1 1 0 0 8 1 7 3 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 1 0 11 4 7 4
6 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Asterix SC-Érd 2 1 0 1 18 12 6 3 1 0 1 0 3 3 0 1 3 1 1 1 21 15 6 4
7 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) TSE NAGYKÁTA FUTSAL 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 0 1 4 10 -6 3 3 1 1 1 7 13 -6 4
8 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) SK Tóalmás 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 12 7 5 3 2 1 0 1 12 7 5 3
9 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) FŐNIX ISE 2 1 0 1 3 4 -1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
10 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Üllő SE 1 0 0 1 3 7 -4 0 2 1 0 1 15 17 -2 3 3 1 0 2 18 24 -6 3
11 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) FC Dabas 2 0 1 1 10 16 -6 1 1 0 0 1 3 5 -2 0 3 0 1 2 13 21 -8 1
12 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Viadukt SE-Biatorbágy 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 3 10 -7 0 2 0 0 2 4 17 -13 0
14 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Garvittax 1 0 0 1 4 7 -3 0 2 0 0 2 7 24 -17 0 3 0 0 3 11 31 -20 0
15 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Mogyoród-Leányfalu 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 5 8 -3 -2 2 0 1 1 5 8 -3 -2
16 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) NBH-Futsal Vácduka (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Asterix SC-Érd
------------8 - 910 - 3
FC Dabas
-------5 - 5-5 - 11----
FŐNIX ISE
----1 - 3----2 - 1----
Garvittax
------4 - 7-------
Kartal SE
---16 - 6-------8 - 0--
Kincsem Lovaspark SE II.
-5 - 3------------
Kistarcsai VSC
---8 - 1----------
Maglódi TC
------3 - 3-----9 - 6-
Mogyoród-Leányfalu
--------------
NBH-Futsal Vácduka
--------------
SK Tóalmás
--------------
Törökbálinti FSE
--------3 - 0--2 - 4--
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
3 - 3-------------
Üllő SE
----3 - 7---------
Viadukt SE-Biatorbágy
-----------1 - 7--

Meccsek

Asterix SC-Érd

2017. 09. 21. 20:50
Aréna Törökbálint
2017. 09. 21. 20:50
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
Viadukt SE-Biatorbágy
2017. 09. 28. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2017. 09. 28. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
Asterix SC-Érd
2017. 10. 05. 21:00
Aréna Törökbálint
2017. 10. 05. 21:00
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
Üllő SE
2017. 10. 13. 20:15
Vasas Sportcsarnok
2017. 10. 13. 20:15
Vasas Sportcsarnok
Garvittax
Asterix SC-Érd
2017. 10. 19. 20:50
Aréna Törökbálint
2017. 10. 19. 20:50
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
Kistarcsai VSC
2017. 10. 24. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2017. 10. 24. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
Maglódi TC
Asterix SC-Érd
2017. 11. 02. 20:50
Aréna Törökbálint
2017. 11. 02. 20:50
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
Kartal SE
2017. 11. 13. 21:00
Aréna Törökbálint
2017. 11. 13. 21:00
Aréna Törökbálint
Törökbálinti FSE
Asterix SC-Érd
2017. 11. 28. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2017. 11. 28. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Asterix SC-Érd
2017. 12. 07. 20:50
Aréna Törökbálint
2017. 12. 07. 20:50
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
FŐNIX ISE
2017. 12. 11. 20:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2017. 12. 11. 20:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Asterix SC-Érd
2017. 12. 21. 20:50
Aréna Törökbálint
2017. 12. 21. 20:50
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 01. 11. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2018. 01. 11. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
Asterix SC-Érd
2018. 01. 26.
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 26.
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Asterix SC-Érd
2018. 02. 01. 21:15
Aréna Törökbálint
2018. 02. 01. 21:15
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
Garvittax
2018. 02. 06. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 02. 06. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
Kistarcsai VSC
Asterix SC-Érd
2018. 02. 15. 21:15
Aréna Törökbálint
2018. 02. 15. 21:15
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
Maglódi TC
2018. 02. 19. 19:00
Kartal Általános Iskola
2018. 02. 19. 19:00
Kartal Általános Iskola
Kartal SE
Asterix SC-Érd
2018. 02. 26. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 02. 26. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Asterix SC-Érd
2018. 03. 08. 21:15
Aréna Törökbálint
2018. 03. 08. 21:15
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
Törökbálinti FSE
2018. 03. 13. 21:45
Aréna Törökbálint
2018. 03. 13. 21:45
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
SK Tóalmás
2018. 03. 22. 21:15
Aréna Törökbálint
2018. 03. 22. 21:15
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
FC Dabas
2018. 03. 27. 20:45
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 03. 27. 20:45
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
FŐNIX ISE
Asterix SC-Érd
2018. 04. 05. 21:15
Aréna Törökbálint
2018. 04. 05. 21:15
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
Mogyoród-Leányfalu
2018. 04. 11. 21:30
Aréna Törökbálint
2018. 04. 11. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
Asterix SC-Érd
2018. 04. 19. 21:15
Aréna Törökbálint
2018. 04. 19. 21:15
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
TSE NAGYKÁTA FUTSAL

Üllő SE

2017. 09. 19. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2017. 09. 19. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
Maglódi TC
Üllő SE
2017. 09. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 09. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Kartal SE
2017. 10. 05. 21:00
Aréna Törökbálint
2017. 10. 05. 21:00
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
Üllő SE
2017. 10. 13. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 10. 13. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Törökbálinti FSE
2017. 10. 27.
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 10. 27.
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
FC Dabas
2017. 10. 31. 20:45
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2017. 10. 31. 20:45
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
FŐNIX ISE
Üllő SE
2017. 11. 10. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 11. 10. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
SK Tóalmás
2017. 11. 13. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 11. 13. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllő SE
2017. 11. 23. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2017. 11. 23. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Üllő SE
Mogyoród-Leányfalu
2017. 11. 29. 21:30
Aréna Törökbálint
2017. 11. 29. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
Üllő SE
2017. 12. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 12. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
2017. 12. 22. 20:15
Vasas Sportcsarnok
2017. 12. 22. 20:15
Vasas Sportcsarnok
Garvittax
Üllő SE
2018. 01. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Kistarcsai VSC
2018. 01. 26.
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 26.
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Asterix SC-Érd
2018. 01. 29. 21:00
Aréna Törökbálint
2018. 01. 29. 21:00
Aréna Törökbálint
Törökbálinti FSE
Üllő SE
2018. 02. 05. 20:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 02. 05. 20:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Üllő SE
2018. 02. 12. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 02. 12. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Üllő SE
2018. 02. 23. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 02. 23. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
FŐNIX ISE
2018. 02. 02. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 02. 02. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Mogyoród-Leányfalu
Üllő SE
2018. 03. 09. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 03. 09. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Viadukt SE-Biatorbágy
2018. 03. 13. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 03. 13. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
Üllő SE
2018. 03. 23. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 03. 23. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 03. 30. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 03. 30. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Garvittax
2018. 04. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 04. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
Kistarcsai VSC
Üllő SE
2018. 01. 19. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 19. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Maglódi TC
2018. 04. 16. 19:00
Kartal Általános Iskola
2018. 04. 16. 19:00
Kartal Általános Iskola
Kartal SE
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol