Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság 9. forduló

2017.11.13 - 21:30

Tápiószentmárton, Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)

Pest

Regionális futsalbajnokság

Játékvezető
BÁTORI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FUTÓ TAMÁS, KISS TIBOR ZOLTÁN
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllő SE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

3'

HUNYA KRISZTIÁN
GABAI PATRIK

6'

1 - 1

 

 

1 - 2

7'

HUNYA KRISZTIÁN

 

1 - 3

9'

SIMON ZSOLT
KISGYÖRGY RÓBERT

13'

2 - 3

 

MÁTÉ RÓBERT

17'

3 - 3

 

 

3 - 4

20'

DÁNYI RÓBERT

 

3 - 5

24'

SIMON ZSOLT

 

3 - 6

24'

SIMON ZSOLT
KOSZTOLÁNYI BALÁZS

27'

4 - 6

 

 

4 - 7

28'

HEPP KRISZTIÁN ZSOLT

 

4 - 8

29'

SIMON ZSOLT
KISGYÖRGY RÓBERT

30'

5 - 8

 

 

5 - 9

34'

HUNYA KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Maglódi TC Maglódi TC 7 6 1 0 57 23 34 19 7.6
2 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 7 6 1 0 38 12 26 19 8.1
3 Üllő SE Üllő SE 8 6 0 2 53 42 11 18 7.4
4 Kartal SE Kartal SE 7 5 0 2 60 21 39 15 6.9
5 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 7 5 0 2 61 30 31 15 9
6 SK Tóalmás SK Tóalmás 8 5 0 3 56 41 15 15 8.9
7 Mogyoród-Leányfalu Mogyoród-Leányfalu 7 4 1 2 45 37 8 10 10 (-3 pont)
8 FŐNIX ISE FŐNIX ISE 8 3 0 5 38 30 8 9 7.3
9 Garvittax Garvittax 8 3 0 5 53 76 -23 9 7
10 Asterix SC-Érd Asterix SC-Érd 8 2 1 5 41 47 -6 7 7.1
11 TSE NAGYKÁTA FUTSAL TSE NAGYKÁTA FUTSAL 8 2 1 5 28 46 -18 7 8.1
12 Törökbálinti FSE Törökbálinti FSE 9 3 0 6 43 69 -26 6 6.9 (-3 pont)
13 FC Dabas FC Dabas 9 1 1 7 34 61 -27 4 6.6
14 Viadukt SE-Biatorbágy Viadukt SE-Biatorbágy 7 0 0 7 16 88 -72 0 8.7
15 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 4 2 1 1 18 7 11 7 3 3 0 0 16 4 12 9 7 5 1 1 34 11 23 16
2 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kartal SE 4 3 1 0 17 4 13 10 3 2 0 1 6 3 3 6 7 5 1 1 23 7 16 16
3 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kistarcsai VSC 4 1 2 1 4 2 2 5 3 3 0 0 8 2 6 9 7 4 2 1 12 4 8 14
4 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) SK Tóalmás 2 1 0 1 7 6 1 3 6 3 2 1 17 13 4 11 8 4 2 2 24 19 5 14
5 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Üllő SE 4 2 1 1 11 9 2 7 4 2 1 1 10 9 1 7 8 4 2 2 21 18 3 14
6 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Maglódi TC 3 1 0 2 4 7 -3 3 4 3 1 0 16 5 11 10 7 4 1 2 20 12 8 13
7 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Asterix SC-Érd 4 3 0 1 11 6 5 9 4 1 1 2 6 10 -4 4 8 4 1 3 17 16 1 13
8 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Mogyoród-Leányfalu 4 2 1 1 11 11 0 7 3 2 1 0 7 5 2 4 7 4 2 1 18 16 2 11
9 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Garvittax 3 0 2 1 7 8 -1 2 5 2 1 2 21 23 -2 7 8 2 3 3 28 31 -3 9
10 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) FC Dabas 5 1 0 4 9 18 -9 3 4 1 1 2 6 8 -2 4 9 2 1 6 15 26 -11 7
11 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Törökbálinti FSE 5 1 2 2 17 19 -2 5 4 1 1 2 6 12 -6 1 9 2 3 4 23 31 -8 6
12 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) FŐNIX ISE 5 1 1 3 9 4 5 4 3 0 2 1 5 8 -3 2 8 1 3 4 14 12 2 6
13 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) TSE NAGYKÁTA FUTSAL 3 0 1 2 5 12 -7 1 5 1 1 3 5 8 -3 4 8 1 2 5 10 20 -10 5
14 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Viadukt SE-Biatorbágy 4 0 0 4 5 17 -12 0 3 0 0 3 1 25 -24 0 7 0 0 7 6 42 -36 0
16 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) NBH-Futsal Vácduka (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Maglódi TC 3 2 1 0 18 9 9 7 4 4 0 0 39 14 25 12 7 6 1 0 57 23 34 19
2 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kistarcsai VSC 4 4 0 0 22 6 16 12 3 2 1 0 16 6 10 7 7 6 1 0 38 12 26 19
3 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Üllő SE 4 3 0 1 24 18 6 9 4 3 0 1 29 24 5 9 8 6 0 2 53 42 11 18
4 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kartal SE 4 3 0 1 47 13 34 9 3 2 0 1 13 8 5 6 7 5 0 2 60 21 39 15
5 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 4 2 0 2 32 21 11 6 3 3 0 0 29 9 20 9 7 5 0 2 61 30 31 15
6 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) SK Tóalmás 2 2 0 0 15 8 7 6 6 3 0 3 41 33 8 9 8 5 0 3 56 41 15 15
7 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Mogyoród-Leányfalu 4 3 0 1 26 23 3 9 3 1 1 1 19 14 5 1 7 4 1 2 45 37 8 10
8 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) FŐNIX ISE 5 2 0 3 28 12 16 6 3 1 0 2 10 18 -8 3 8 3 0 5 38 30 8 9
9 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Garvittax 3 1 0 2 17 21 -4 3 5 2 0 3 36 55 -19 6 8 3 0 5 53 76 -23 9
10 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Asterix SC-Érd 4 1 0 3 23 26 -3 3 4 1 1 2 18 21 -3 4 8 2 1 5 41 47 -6 7
11 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) TSE NAGYKÁTA FUTSAL 3 0 1 2 11 20 -9 1 5 2 0 3 17 26 -9 6 8 2 1 5 28 46 -18 7
12 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Törökbálinti FSE 5 2 0 3 31 40 -9 6 4 1 0 3 12 29 -17 0 9 3 0 6 43 69 -26 6
13 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) FC Dabas 5 0 1 4 22 41 -19 1 4 1 0 3 12 20 -8 3 9 1 1 7 34 61 -27 4
14 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) Viadukt SE-Biatorbágy 4 0 0 4 13 36 -23 0 3 0 0 3 3 52 -49 0 7 0 0 7 16 88 -72 0
16 NBH-Futsal Vácduka  (Kizárva) NBH-Futsal Vácduka (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Asterix SC-Érd
---2 - 4-3 - 10------8 - 910 - 3
FC Dabas
--6 - 8---1 - 115 - 5-5 - 11-5 - 6--
FŐNIX ISE
----1 - 30 - 3---2 - 1--2 - 523 - 0
Garvittax
4 - 9-9 - 5---4 - 7-------
Kartal SE
---16 - 6--5 - 7---18 - 08 - 0--
Kincsem Lovaspark SE II.
-5 - 3-------3 - 9--5 - 919 - 0
Kistarcsai VSC
-8 - 3-8 - 13 - 2-----3 - 0---
Maglódi TC
6 - 0-----3 - 3-----9 - 6-
Mogyoród-Leányfalu
--6 - 1--3 - 13---10 - 5-7 - 4--
NBH-Futsal Vácduka
--------------
SK Tóalmás
---11 - 5-------4 - 3--
Törökbálinti FSE
8 - 6--14 - 16---4 - 143 - 0--2 - 4--
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
3 - 3-3 - 4--5 - 13--------
Üllő SE
-3 - 0--3 - 7-----11 - 67 - 5--
Viadukt SE-Biatorbágy
-4 - 6------6 - 14-2 - 91 - 7--

Meccsek

Kincsem Lovaspark SE II.

2017. 09. 25. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 09. 25. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
FC Dabas
2017. 10. 03. 20:45
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2017. 10. 03. 20:45
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
FŐNIX ISE
Kincsem Lovaspark SE II.
2017. 10. 09. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 10. 09. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
SK Tóalmás
2017. 10. 26. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2017. 10. 26. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród-Leányfalu
Kincsem Lovaspark SE II.
2017. 10. 30. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 10. 30. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Viadukt SE-Biatorbágy
2017. 11. 09. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2017. 11. 09. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
Kincsem Lovaspark SE II.
2017. 11. 13. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 11. 13. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllő SE
2017. 11. 24. 20:15
Vasas Sportcsarnok
2017. 11. 24. 20:15
Vasas Sportcsarnok
Garvittax
Kincsem Lovaspark SE II.
2017. 11. 27. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 11. 27. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Kistarcsai VSC
2017. 12. 05. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2017. 12. 05. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
Maglódi TC
Kincsem Lovaspark SE II.
2017. 12. 11. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 11. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Kartal SE
2017. 12. 21. 20:50
Aréna Törökbálint
2017. 12. 21. 20:50
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 01. 08. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 08. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Törökbálinti FSE
2018. 01. 22. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 22. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
FŐNIX ISE
2018. 01. 29. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 29. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Maglódi TC
2018. 02. 05. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 02. 05. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Mogyoród-Leányfalu
2018. 02. 12. 19:00
Kartal Általános Iskola
2018. 02. 12. 19:00
Kartal Általános Iskola
Kartal SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 02. 21. 21:30
Aréna Törökbálint
2018. 02. 21. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 02. 26. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 02. 26. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Asterix SC-Érd
2018. 03. 05. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 03. 05. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
2018. 03. 12. 21:00
Aréna Törökbálint
2018. 03. 12. 21:00
Aréna Törökbálint
Törökbálinti FSE
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 03. 23. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 03. 23. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 03. 26. 20:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 03. 26. 20:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 04. 02. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 04. 02. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Garvittax
2018. 04. 09. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 04. 09. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 04. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 04. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
Kistarcsai VSC
Kincsem Lovaspark SE II.

Üllő SE

2017. 09. 19. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2017. 09. 19. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
Maglódi TC
Üllő SE
2017. 09. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 09. 29. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Kartal SE
2017. 10. 05. 21:00
Aréna Törökbálint
2017. 10. 05. 21:00
Aréna Törökbálint
Asterix SC-Érd
Üllő SE
2017. 10. 13. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 10. 13. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Törökbálinti FSE
2017. 10. 27.
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 10. 27.
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
FC Dabas
2017. 10. 31. 20:45
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2017. 10. 31. 20:45
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
FŐNIX ISE
Üllő SE
2017. 11. 10. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 11. 10. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
SK Tóalmás
2017. 11. 13. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 11. 13. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
Üllő SE
2017. 11. 23. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2017. 11. 23. 20:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Üllő SE
Mogyoród-Leányfalu
2017. 11. 29. 21:30
Aréna Törökbálint
2017. 11. 29. 21:30
Aréna Törökbálint
Viadukt SE-Biatorbágy
Üllő SE
2017. 12. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2017. 12. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
2017. 12. 22. 20:15
Vasas Sportcsarnok
2017. 12. 22. 20:15
Vasas Sportcsarnok
Garvittax
Üllő SE
2018. 01. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 12. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Kistarcsai VSC
2018. 01. 26.
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 26.
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Asterix SC-Érd
2018. 01. 29. 21:00
Aréna Törökbálint
2018. 01. 29. 21:00
Aréna Törökbálint
Törökbálinti FSE
Üllő SE
2018. 02. 05. 20:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 02. 05. 20:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
Üllő SE
2018. 02. 12. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 02. 12. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Üllő SE
2018. 02. 23. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 02. 23. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
FŐNIX ISE
2018. 02. 02. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 02. 02. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Mogyoród-Leányfalu
Üllő SE
2018. 03. 09. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 03. 09. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Viadukt SE-Biatorbágy
2018. 03. 13. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 03. 13. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
TSE NAGYKÁTA FUTSAL
Üllő SE
2018. 03. 23. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 03. 23. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2018. 03. 30. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 03. 30. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Garvittax
2018. 04. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 04. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
Kistarcsai VSC
Üllő SE
2018. 01. 19. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 19. 20:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllő SE
Maglódi TC
2018. 04. 16. 19:00
Kartal Általános Iskola
2018. 04. 16. 19:00
Kartal Általános Iskola
Kartal SE
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol