Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei I.o. férfi felnőtt 1. forduló

2017.08.13 - 17:00

Balatonalmádi, Balatonalmádi Sporttelep

Veszprém

MTD Hungária Megyei I.o. férfi felnőtt

Játékvezető
HORVÁTH PATRIK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GÁSPÁR ANDRÁS, MITÓK PATRIK
BALATONALMÁDI SE
SÜMEG VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

87'

MÁRKUS MÁRK MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TIHANYI FC TIHANYI FC 1 1 0 0 4 0 4 3 16
2 AJKA KRISTÁLY SE AJKA KRISTÁLY SE 1 1 0 0 4 1 3 3 15
3 DEVECSER SE DEVECSER SE 1 1 0 0 4 1 3 3 14
4 VÁRPALOTAI BSK VÁRPALOTAI BSK 1 1 0 0 3 1 2 3 12
5 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 13
6 GYULAFIRÁTÓT SE GYULAFIRÁTÓT SE 1 1 0 0 2 1 1 3 10
7 SÜMEG VSE SÜMEG VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 11
8 PÉTI MTE  PÉTI MTE  1 0 1 0 1 1 0 1 9
9 UGOD SE UGOD SE 1 0 1 0 1 1 0 1 8
10 KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 1 0 0 1 1 2 -1 0 6
11 BALATONALMÁDI SE BALATONALMÁDI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
12 CSETÉNY SE CSETÉNY SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 4
13 FŰZFŐI AK FŰZFŐI AK 1 0 0 1 0 2 -2 0 5
14 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 0 1 1 4 -3 0 3
15 ÚRKÚT SK ÚRKÚT SK 1 0 0 1 1 4 -3 0 2
16 FC ZIRC-DUDAR FC ZIRC-DUDAR 1 0 0 1 0 4 -4 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FC ZIRC-DUDAR TIHANYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
2 FC ZIRC-DUDAR AJKA KRISTÁLY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
3 FC ZIRC-DUDAR BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 FC ZIRC-DUDAR DEVECSER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 FC ZIRC-DUDAR KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 FC ZIRC-DUDAR VÁRPALOTAI BSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 FC ZIRC-DUDAR PÉTI MTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 FC ZIRC-DUDAR UGOD SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 FC ZIRC-DUDAR BALATONALMÁDI SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 FC ZIRC-DUDAR SÜMEG VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 FC ZIRC-DUDAR CSETÉNY SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 FC ZIRC-DUDAR FŰZFŐI AK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 FC ZIRC-DUDAR GYULAFIRÁTÓT SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 FC ZIRC-DUDAR PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 FC ZIRC-DUDAR ÚRKÚT SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 FC ZIRC-DUDAR FC ZIRC-DUDAR 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FC ZIRC-DUDAR TIHANYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
2 FC ZIRC-DUDAR AJKA KRISTÁLY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
3 FC ZIRC-DUDAR DEVECSER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
4 FC ZIRC-DUDAR VÁRPALOTAI BSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
5 FC ZIRC-DUDAR BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
6 FC ZIRC-DUDAR GYULAFIRÁTÓT SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
7 FC ZIRC-DUDAR SÜMEG VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 FC ZIRC-DUDAR PÉTI MTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 FC ZIRC-DUDAR UGOD SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 FC ZIRC-DUDAR KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 FC ZIRC-DUDAR BALATONALMÁDI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 FC ZIRC-DUDAR CSETÉNY SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 FC ZIRC-DUDAR FŰZFŐI AK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 FC ZIRC-DUDAR PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
15 FC ZIRC-DUDAR ÚRKÚT SK 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
16 FC ZIRC-DUDAR FC ZIRC-DUDAR 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
 
AJKA KRISTÁLY SE
---------------
BALATONALMÁDI SE
---------0 - 1-----
BALATONFÜREDI FC
----2 - 0----------
CSETÉNY SE
-------------1 - 3-
DEVECSER SE
---------------
FŰZFŐI AK
---------------
GYULAFIRÁTÓT SE
---------------
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
------1 - 2--------
PEREMARTON SC BERHIDA
----1 - 4----------
PÉTI MTE
---------------
SÜMEG VSE
---------------
TIHANYI FC
---------------
UGOD SE
---------1 - 1-----
ÚRKÚT SK
1 - 4--------------
VÁRPALOTAI BSK
---------------
FC ZIRC-DUDAR
-----------0 - 4---

Meccsek

BALATONALMÁDI SE

2017. 08. 13. 17:00
Balatonalmádi Sporttelep
2017. 08. 13. 17:00
Balatonalmádi Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
SÜMEG VSE
2017. 08. 19. 17:00
Balatonalmádi Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Balatonalmádi Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
PÉTI MTE
2017. 08. 27. 17:00
Balatonalmádi Sporttelep
2017. 08. 27. 17:00
Balatonalmádi Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
TIHANYI FC
2017. 09. 03. 16:30
Gyulafirátót Sport Egyesület
2017. 09. 03. 16:30
Gyulafirátót Sport Egyesület
GYULAFIRÁTÓT SE
BALATONALMÁDI SE
2017. 09. 10. 16:30
Balatonalmádi Sporttelep
2017. 09. 10. 16:30
Balatonalmádi Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
DEVECSER SE
2017. 09. 16. 16:00
Fűzfő Városi Stadion
2017. 09. 16. 16:00
Fűzfő Városi Stadion
FŰZFŐI AK
BALATONALMÁDI SE
2017. 09. 24. 16:00
Balatonalmádi Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Balatonalmádi Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
AJKA KRISTÁLY SE
2017. 09. 30. 15:30
Várpalotai Bányász Sporttelep
2017. 09. 30. 15:30
Várpalotai Bányász Sporttelep
VÁRPALOTAI BSK
BALATONALMÁDI SE
2017. 10. 08. 15:00
Balatonalmádi Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Balatonalmádi Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
CSETÉNY SE
2017. 10. 14. 15:00
Úrkút Sporttelep
2017. 10. 14. 15:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
BALATONALMÁDI SE
2017. 10. 22. 14:30
Balatonalmádi Sporttelep
2017. 10. 22. 14:30
Balatonalmádi Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
BALATONFÜREDI FC
2017. 10. 28. 14:00
Peremarton Sporttelep
2017. 10. 28. 14:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
BALATONALMÁDI SE
2017. 11. 05. 13:30
Balatonalmádi Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Balatonalmádi Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2017. 11. 12. 13:30
Zirci Sporttelep
2017. 11. 12. 13:30
Zirci Sporttelep
FC ZIRC-DUDAR
BALATONALMÁDI SE
2017. 11. 19. 13:30
Ugod SE
2017. 11. 19. 13:30
Ugod SE
UGOD SE
BALATONALMÁDI SE
2018. 04. 04. 17:00
Sümeg VSE
2018. 04. 04. 17:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
BALATONALMÁDI SE
2018. 03. 04. 14:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 03. 04. 14:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
BALATONALMÁDI SE
2018. 03. 11. 15:00
Tihanyi Sportpálya
2018. 03. 11. 15:00
Tihanyi Sportpálya
TIHANYI FC
BALATONALMÁDI SE
2018. 03. 18. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2018. 03. 18. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
GYULAFIRÁTÓT SE
2018. 03. 24. 18:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 03. 24. 18:00
Ajkai Városi Sportcentrum
DEVECSER SE
BALATONALMÁDI SE
2018. 04. 01. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2018. 04. 01. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
FŰZFŐI AK
2018. 04. 07. 16:30
Ajka Kristály SE
2018. 04. 07. 16:30
Ajka Kristály SE
AJKA KRISTÁLY SE
BALATONALMÁDI SE
2018. 04. 15. 16:30
Balatonalmádi Sporttelep
2018. 04. 15. 16:30
Balatonalmádi Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
VÁRPALOTAI BSK
2018. 04. 22. 17:00
Csetényi Sporttelep
2018. 04. 22. 17:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
BALATONALMÁDI SE
2018. 04. 29. 17:00
Balatonalmádi Sporttelep
2018. 04. 29. 17:00
Balatonalmádi Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
ÚRKÚT SK
2018. 05. 05. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2018. 05. 05. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BALATONALMÁDI SE
2018. 05. 13. 17:00
Balatonalmádi Sporttelep
2018. 05. 13. 17:00
Balatonalmádi Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 05. 20. 17:00
Községi SE
2018. 05. 20. 17:00
Községi SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
BALATONALMÁDI SE
2018. 05. 27. 17:00
Balatonalmádi Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Balatonalmádi Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
FC ZIRC-DUDAR
2018. 06. 02. 17:00
Balatonalmádi Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Balatonalmádi Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
UGOD SE

SÜMEG VSE

2017. 08. 13. 17:00
Balatonalmádi Sporttelep
2017. 08. 13. 17:00
Balatonalmádi Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
SÜMEG VSE
2017. 08. 19. 17:00
Sümeg VSE
2017. 08. 19. 17:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
CSETÉNY SE
2017. 08. 27. 17:00
Sümeg VSE
2017. 08. 27. 17:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
PÉTI MTE
2017. 09. 02. 12:30
Úrkút Sporttelep
2017. 09. 02. 12:30
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
SÜMEG VSE
2017. 09. 10. 16:30
Sümeg VSE
2017. 09. 10. 16:30
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
TIHANYI FC
2017. 09. 16. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SÜMEG VSE
2017. 09. 24. 16:00
Sümeg VSE
2017. 09. 24. 16:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
GYULAFIRÁTÓT SE
2017. 09. 30. 15:30
Peremarton Sporttelep
2017. 09. 30. 15:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
SÜMEG VSE
2017. 10. 08. 15:00
Sümeg VSE
2017. 10. 08. 15:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
DEVECSER SE
2017. 10. 15. 15:00
Községi SE
2017. 10. 15. 15:00
Községi SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
SÜMEG VSE
2017. 10. 22. 14:30
Sümeg VSE
2017. 10. 22. 14:30
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
FŰZFŐI AK
2017. 10. 29. 14:00
Zirci Sporttelep
2017. 10. 29. 14:00
Zirci Sporttelep
FC ZIRC-DUDAR
SÜMEG VSE
2017. 11. 05. 13:30
Sümeg VSE
2017. 11. 05. 13:30
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
AJKA KRISTÁLY SE
2017. 11. 12. 13:30
Ugod SE
2017. 11. 12. 13:30
Ugod SE
UGOD SE
SÜMEG VSE
2017. 11. 19. 13:30
Sümeg VSE
2017. 11. 19. 13:30
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
VÁRPALOTAI BSK
2018. 04. 04. 17:00
Sümeg VSE
2018. 04. 04. 17:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
BALATONALMÁDI SE
2018. 03. 04. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 03. 04. 17:00
Péti MTE Sporttelep
CSETÉNY SE
SÜMEG VSE
2018. 03. 11. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 03. 11. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SÜMEG VSE
2018. 05. 01. 17:00
Sümeg VSE
2018. 05. 01. 17:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
ÚRKÚT SK
2018. 03. 24. 15:00
Tihanyi Sportpálya
2018. 03. 24. 15:00
Tihanyi Sportpálya
TIHANYI FC
SÜMEG VSE
2018. 04. 01. 16:00
Sümeg VSE
2018. 04. 01. 16:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
BALATONFÜREDI FC
2018. 04. 08. 16:30
Gyulafirátót Sport Egyesület
2018. 04. 08. 16:30
Gyulafirátót Sport Egyesület
GYULAFIRÁTÓT SE
SÜMEG VSE
2018. 04. 15. 16:30
Sümeg VSE
2018. 04. 15. 16:30
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 04. 22. 17:00
Devecser SE
2018. 04. 22. 17:00
Devecser SE
DEVECSER SE
SÜMEG VSE
2018. 04. 29. 17:00
Sümeg VSE
2018. 04. 29. 17:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018. 05. 05. 17:00
Fűzfő Városi Stadion
2018. 05. 05. 17:00
Fűzfő Városi Stadion
FŰZFŐI AK
SÜMEG VSE
2018. 05. 13. 17:00
Sümeg VSE
2018. 05. 13. 17:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
FC ZIRC-DUDAR
2018. 05. 19. 17:00
Ajka Kristály SE
2018. 05. 19. 17:00
Ajka Kristály SE
AJKA KRISTÁLY SE
SÜMEG VSE
2018. 05. 27. 17:00
Sümeg VSE
2018. 05. 27. 17:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
UGOD SE
2018. 06. 02. 16:00
Várpalotai Bányász Sporttelep
2018. 06. 02. 16:00
Várpalotai Bányász Sporttelep
VÁRPALOTAI BSK
SÜMEG VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple