Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 14. forduló

2017.11.18 - 15:00

Budapest, Budafoki MTE Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
GÁL PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GRÜNVALD GÁBOR, BARTKÓ DÁNIEL
BMTE II.
ÚJPEST FC. II.
90'
45'

Gólok

VINCZELLÉR GERGŐ

26'

1 - 0

 

 

1 - 1

77'

FILIPOVIC MARKO

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC REAC 14 11 2 1 50 8 42 35 9.1
2 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 14 9 5 0 31 10 21 32 8.6
3 ASR-GÁZGYÁR ASR-GÁZGYÁR 14 10 1 3 29 17 12 31 8.4
4 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 14 9 4 1 39 13 26 31 9
5 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 14 8 2 4 27 22 5 26 8.9
6 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 14 7 3 4 32 22 10 24 9
7 KELEN SC KELEN SC 14 6 4 4 22 20 2 22 8.9
8 UNIONE FC UNIONE FC 14 5 3 6 27 26 1 18 9.1
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 14 5 1 8 24 36 -12 16 8.3
10 RAFC RAFC 14 5 1 8 17 31 -14 16 8.1
11 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 14 4 4 6 20 22 -2 16 8.3
12 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 14 4 4 6 21 25 -4 16 8.1
13 BMTE II. BMTE II. 14 3 4 7 19 33 -14 13 7.7
14 TF SE TF SE 14 1 5 8 16 27 -11 8 8.6
15 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 14 1 2 11 19 41 -22 5 7.7
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 14 1 1 12 13 53 -40 4 8.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 II. KER. UFC ÚJPEST FC. II. 6 4 2 0 11 1 10 14 8 5 2 1 8 1 7 17 14 9 4 1 19 2 17 31
2 II. KER. UFC IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 7 5 1 1 11 1 10 16 7 2 5 0 9 4 5 11 14 7 6 1 20 5 15 27
3 II. KER. UFC REAC 8 4 3 1 10 1 9 15 6 3 2 1 6 2 4 11 14 7 5 2 16 3 13 26
4 II. KER. UFC ASR-GÁZGYÁR 7 3 3 1 8 3 5 12 7 4 1 2 6 4 2 13 14 7 4 3 14 7 7 25
5 II. KER. UFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 7 2 5 0 7 4 3 11 7 3 3 1 5 3 2 12 14 5 8 1 12 7 5 23
6 II. KER. UFC PESTSZENTIMREI SK 7 3 2 2 7 3 4 11 7 2 3 2 4 4 0 9 14 5 5 4 11 7 4 20
7 II. KER. UFC FŐV. VÍZMŰVEK SK 8 2 2 4 4 7 -3 8 6 3 2 1 4 2 2 11 14 5 4 5 8 9 -1 19
8 II. KER. UFC TESTVÉRISÉG SE 6 2 0 4 4 9 -5 6 8 3 4 1 7 5 2 13 14 5 4 5 11 14 -3 19
9 II. KER. UFC BMTE II. 8 4 1 3 7 5 2 13 6 1 2 3 5 8 -3 5 14 5 3 6 12 13 -1 18
10 II. KER. UFC KELEN SC 7 3 2 2 4 4 0 11 7 0 3 4 3 8 -5 3 14 3 5 6 7 12 -5 14
11 II. KER. UFC TF SE 8 3 3 2 7 6 1 12 6 0 2 4 2 9 -7 2 14 3 5 6 9 15 -6 14
12 II. KER. UFC ÚJBUDAI FC-VOYAGE 5 2 2 1 6 4 2 8 9 1 3 5 3 11 -8 6 14 3 5 6 9 15 -6 14
13 II. KER. UFC XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 7 0 5 2 4 9 -5 5 7 2 3 2 8 9 -1 9 14 2 8 4 12 18 -6 14
14 II. KER. UFC II. KER. UFC 6 3 0 3 5 6 -1 9 8 1 1 6 2 14 -12 4 14 4 1 9 7 20 -13 13
15 II. KER. UFC RAFC 8 2 4 2 3 5 -2 10 6 0 0 6 0 12 -12 0 14 2 4 8 3 17 -14 10
16 II. KER. UFC UNIONE FC 7 0 4 3 4 8 -4 4 7 1 3 3 4 6 -2 6 14 1 7 6 8 14 -6 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 II. KER. UFC REAC 8 6 1 1 36 4 32 19 6 5 1 0 14 4 10 16 14 11 2 1 50 8 42 35
2 II. KER. UFC ÚJPEST FC. II. 6 3 3 0 13 4 9 12 8 6 2 0 18 6 12 20 14 9 5 0 31 10 21 32
3 II. KER. UFC ASR-GÁZGYÁR 7 5 1 1 18 6 12 16 7 5 0 2 11 11 0 15 14 10 1 3 29 17 12 31
4 II. KER. UFC IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 7 5 1 1 22 4 18 16 7 4 3 0 17 9 8 15 14 9 4 1 39 13 26 31
5 II. KER. UFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 7 4 1 2 15 10 5 13 7 4 1 2 12 12 0 13 14 8 2 4 27 22 5 26
6 II. KER. UFC TESTVÉRISÉG SE 6 2 2 2 14 12 2 8 8 5 1 2 18 10 8 16 14 7 3 4 32 22 10 24
7 II. KER. UFC KELEN SC 7 3 1 3 12 10 2 10 7 3 3 1 10 10 0 12 14 6 4 4 22 20 2 22
8 II. KER. UFC UNIONE FC 7 2 1 4 12 18 -6 7 7 3 2 2 15 8 7 11 14 5 3 6 27 26 1 18
9 II. KER. UFC ÚJBUDAI FC-VOYAGE 5 3 0 2 13 10 3 9 9 2 1 6 11 26 -15 7 14 5 1 8 24 36 -12 16
10 II. KER. UFC RAFC 8 4 1 3 9 12 -3 13 6 1 0 5 8 19 -11 3 14 5 1 8 17 31 -14 16
11 II. KER. UFC PESTSZENTIMREI SK 7 3 1 3 13 13 0 10 7 1 3 3 7 9 -2 6 14 4 4 6 20 22 -2 16
12 II. KER. UFC FŐV. VÍZMŰVEK SK 8 3 2 3 14 12 2 11 6 1 2 3 7 13 -6 5 14 4 4 6 21 25 -4 16
13 II. KER. UFC BMTE II. 8 3 2 3 12 12 0 11 6 0 2 4 7 21 -14 2 14 3 4 7 19 33 -14 13
14 II. KER. UFC TF SE 8 1 5 2 11 11 0 8 6 0 0 6 5 16 -11 0 14 1 5 8 16 27 -11 8
15 II. KER. UFC XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 7 0 1 6 8 18 -10 1 7 1 1 5 11 23 -12 4 14 1 2 11 19 41 -22 5
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 6 1 0 5 7 21 -14 3 8 0 1 7 6 32 -26 1 14 1 1 12 13 53 -40 4
 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
---2 - 01 - 2----4 - 2-3 - 10 - 21 - 14 - 2
ASR-GÁZGYÁR
3 - 2---1 - 3-1 - 03 - 0-0 - 03 - 1---7 - 0
BMTE II.
0 - 10 - 11 - 13 - 2-1 - 23 - 2----3 - 21 - 1--
FŐV. VÍZMŰVEK SK
1 - 20 - 1-1 - 1-2 - 24 - 2---2 - 03 - 11 - 3--
II. KER. UFC
-----1 - 30 - 21 - 4--2 - 1--0 - 73 - 4
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
--1 - 03 - 15 - 04 - 0--0 - 1--8 - 11 - 1--
KELEN SC
-1 - 2----1 - 14 - 2-1 - 43 - 0--0 - 12 - 0
PESTSZENTIMREI SK
1 - 2----1 - 1-3 - 11 - 42 - 33 - 1--2 - 1-
RAFC
1 - 4-2 - 0--1 - 1--0 - 32 - 1-1 - 3-1 - 01 - 0
REAC
6 - 14 - 09 - 13 - 010 - 0-0 - 0----3 - 01 - 2--
TESTVÉRISÉG SE
--3 - 32 - 24 - 2----0 - 2-4 - 01 - 3--
TF SE
0 - 0-2 - 2--1 - 2--2 - 02 - 20 - 1--1 - 13 - 3
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-2 - 4--4 - 0-1 - 2----3 - 2--3 - 2
ÚJPEST FC. II.
-3 - 1--3 - 1-1 - 10 - 06 - 1---0 - 0--
UNIONE FC
-1 - 24 - 13 - 1-2 - 2----0 - 4-1 - 31 - 5-
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
---1 - 2-2 - 6-0 - 0-1 - 21 - 3--0 - 13 - 4

Meccsek

BMTE II.

2017. 09. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 08. 26. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
2017. 08. 26. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
BMTE II.
2017. 09. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
II. KER. UFC
2017. 09. 09. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2017. 09. 09. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
BMTE II.
2017. 09. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
KELEN SC
2017. 09. 24. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
BMTE II.
2017. 09. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ASR-GÁZGYÁR
2017. 10. 06. 19:00
Budai II. László Stadion
2017. 10. 06. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
BMTE II.
2017. 10. 14. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 10. 14. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
PESTSZENTIMREI SK
2017. 10. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 10. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 10. 27. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 10. 27. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
BMTE II.
2017. 11. 04. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 11. 04. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2017. 11. 11. 13:30
RAFC Sporttelep
2017. 11. 11. 13:30
RAFC Sporttelep
RAFC
BMTE II.
2017. 11. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 11. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJPEST FC. II.
2017. 11. 24. 20:30
Goldball Park
2017. 11. 24. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
BMTE II.
2018. 02. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 02. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
BMTE II.
2018. 03. 03. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 03. 03. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
UNIONE FC
2018. 03. 10. 19:00
Panoráma Sportközpont
2018. 03. 10. 19:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
BMTE II.
2018. 03. 16. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 03. 16. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 03. 25. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
BMTE II.
2018. 03. 30. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 03. 30. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 04. 07. 16:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 04. 07. 16:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
BMTE II.
2018. 04. 14. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 04. 14. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
REAC
2018. 04. 21. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 04. 21. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
BMTE II.
2018. 04. 29. 16:00
Vasas Sporttelep
2018. 04. 29. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BMTE II.
2018. 05. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 05. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
TF SE
2018. 05. 12. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2018. 05. 12. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
BMTE II.
2018. 05. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 05. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
RAFC
2018. 05. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 05. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
BMTE II.
2018. 06. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 06. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK

ÚJPEST FC. II.

2017. 08. 19. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2017. 08. 19. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ÚJPEST FC. II.
2017. 08. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 08. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
RAFC
2017. 09. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJPEST FC. II.
2017. 09. 08. 20:30
Goldball Park
2017. 09. 08. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
ÚJPEST FC. II.
2017. 09. 16. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 09. 16. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 09. 23. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
2017. 09. 23. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
ÚJPEST FC. II.
2017. 09. 30. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 09. 30. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
II. KER. UFC
2017. 10. 07. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
2017. 10. 07. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
ÚJPEST FC. II.
2017. 10. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 10. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
KELEN SC
2017. 10. 21. 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 10. 21. 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJPEST FC. II.
2017. 10. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 10. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
ASR-GÁZGYÁR
2017. 11. 04. 13:30
Budai II. László Stadion
2017. 11. 04. 13:30
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJPEST FC. II.
2017. 11. 11. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 11. 11. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
PESTSZENTIMREI SK
2017. 11. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 11. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJPEST FC. II.
2017. 11. 25. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 11. 25. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
TF SE
2018. 02. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 02. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 03. 03. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 03. 03. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
RAFC
ÚJPEST FC. II.
2018. 03. 10. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 03. 10. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 03. 14. 19:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 03. 14. 19:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2018. 03. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 03. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
ÚJPEST FC. II.
2018. 03. 31. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 03. 31. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
UNIONE FC
2018. 04. 07. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 07. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
ÚJPEST FC. II.
2018. 04. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 04. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 04. 22. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 04. 22. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ÚJPEST FC. II.
2018. 04. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 04. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 05. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 05. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
ÚJPEST FC. II.
2018. 05. 12. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 05. 12. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
REAC
2018. 05. 19. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ÚJPEST FC. II.
2018. 05. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 05. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
BMTE II.
2018. 06. 01. 20:45
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 06. 01. 20:45
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
ÚJPEST FC. II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->