Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 18. forduló

2018.03.11 - 14:00

Budapest, Ikarus BSE

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
ZIMONYI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOBÓ GÁBOR, MÓRÉ BALÁZS
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ASR-GÁZGYÁR
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC REAC 18 15 2 1 59 10 49 47 9.1
2 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 18 13 5 0 49 13 36 44 8.8
3 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 18 11 4 3 47 19 28 37 8.3
4 ASR-GÁZGYÁR ASR-GÁZGYÁR 18 11 1 6 35 28 7 34 8.2
5 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 18 10 3 5 34 30 4 33 8.2
6 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 18 9 3 6 38 28 10 30 8.2
7 KELEN SC KELEN SC 18 8 5 5 29 23 6 29 7.6
8 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 18 7 4 7 29 29 0 25 8.6
9 UNIONE FC UNIONE FC 18 7 3 8 39 37 2 24 9.2
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 18 7 2 9 37 47 -10 23 8.9
11 BMTE II. BMTE II. 18 5 5 8 33 45 -12 20 8.9
12 RAFC RAFC 18 5 1 12 21 47 -26 16 8.1
13 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 18 4 4 10 26 35 -9 16 8.6
14 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 18 4 2 12 26 46 -20 14 8.7
15 TF SE TF SE 18 1 5 12 19 38 -19 8 8.6
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 18 2 1 15 18 64 -46 7 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 II. KER. UFC ÚJPEST FC. II. 9 5 4 0 15 2 13 19 9 6 2 1 12 2 10 20 18 11 6 1 27 4 23 39
2 II. KER. UFC IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 9 6 2 1 14 2 12 20 9 3 5 1 10 5 5 14 18 9 7 2 24 7 17 34
3 II. KER. UFC REAC 9 5 3 1 12 1 11 18 9 4 3 2 8 4 4 15 18 9 6 3 20 5 15 33
4 II. KER. UFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 3 6 0 10 4 6 15 9 3 4 2 5 6 -1 13 18 6 10 2 15 10 5 28
5 II. KER. UFC ASR-GÁZGYÁR 8 3 3 2 8 5 3 12 10 4 3 3 9 9 0 15 18 7 6 5 17 14 3 27
6 II. KER. UFC FŐV. VÍZMŰVEK SK 9 2 3 4 4 7 -3 9 9 4 4 1 6 3 3 16 18 6 7 5 10 10 0 25
7 II. KER. UFC BMTE II. 9 5 1 3 11 7 4 16 9 1 5 3 8 11 -3 8 18 6 6 6 19 18 1 24
8 II. KER. UFC TESTVÉRISÉG SE 9 3 1 5 7 11 -4 10 9 3 4 2 7 7 0 13 18 6 5 7 14 18 -4 23
9 II. KER. UFC KELEN SC 9 4 3 2 5 4 1 15 9 1 4 4 5 8 -3 7 18 5 7 6 10 12 -2 22
10 II. KER. UFC PESTSZENTIMREI SK 8 3 2 3 7 5 2 11 10 2 3 5 5 9 -4 9 18 5 5 8 12 14 -2 20
11 II. KER. UFC UNIONE FC 10 3 4 3 10 9 1 13 8 1 3 4 6 10 -4 6 18 4 7 7 16 19 -3 19
12 II. KER. UFC ÚJBUDAI FC-VOYAGE 8 3 3 2 9 7 2 12 10 1 4 5 4 12 -8 7 18 4 7 7 13 19 -6 19
13 II. KER. UFC II. KER. UFC 9 3 2 4 7 9 -2 11 9 2 1 6 4 14 -10 7 18 5 3 10 11 23 -12 18
14 II. KER. UFC XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 10 0 8 2 6 11 -5 8 8 2 4 2 8 9 -1 10 18 2 12 4 14 20 -6 18
15 II. KER. UFC TF SE 9 3 4 2 8 7 1 13 9 0 4 5 3 13 -10 4 18 3 8 7 11 20 -9 17
16 II. KER. UFC RAFC 10 2 5 3 5 10 -5 11 8 0 1 7 1 16 -15 1 18 2 6 10 6 26 -20 12
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 II. KER. UFC REAC 9 7 1 1 38 4 34 22 9 8 1 0 21 6 15 25 18 15 2 1 59 10 49 47
2 II. KER. UFC ÚJPEST FC. II. 9 6 3 0 25 5 20 21 9 7 2 0 24 8 16 23 18 13 5 0 49 13 36 44
3 II. KER. UFC IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 9 6 1 2 27 6 21 19 9 5 3 1 20 13 7 18 18 11 4 3 47 19 28 37
4 II. KER. UFC ASR-GÁZGYÁR 8 5 1 2 18 9 9 16 10 6 0 4 17 19 -2 18 18 11 1 6 35 28 7 34
5 II. KER. UFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 5 2 2 21 11 10 17 9 5 1 3 13 19 -6 16 18 10 3 5 34 30 4 33
6 II. KER. UFC TESTVÉRISÉG SE 9 4 2 3 20 16 4 14 9 5 1 3 18 12 6 16 18 9 3 6 38 28 10 30
7 II. KER. UFC KELEN SC 9 4 1 4 15 12 3 13 9 4 4 1 14 11 3 16 18 8 5 5 29 23 6 29
8 II. KER. UFC FŐV. VÍZMŰVEK SK 9 4 2 3 16 12 4 14 9 3 2 4 13 17 -4 11 18 7 4 7 29 29 0 25
9 II. KER. UFC UNIONE FC 10 4 1 5 19 22 -3 13 8 3 2 3 20 15 5 11 18 7 3 8 39 37 2 24
10 II. KER. UFC ÚJBUDAI FC-VOYAGE 8 4 1 3 22 19 3 13 10 3 1 6 15 28 -13 10 18 7 2 9 37 47 -10 23
11 II. KER. UFC BMTE II. 9 4 2 3 19 17 2 14 9 1 3 5 14 28 -14 6 18 5 5 8 33 45 -12 20
12 II. KER. UFC RAFC 10 4 1 5 12 20 -8 13 8 1 0 7 9 27 -18 3 18 5 1 12 21 47 -26 16
13 II. KER. UFC PESTSZENTIMREI SK 8 3 1 4 14 15 -1 10 10 1 3 6 12 20 -8 6 18 4 4 10 26 35 -9 16
14 II. KER. UFC XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 10 3 1 6 15 21 -6 10 8 1 1 6 11 25 -14 4 18 4 2 12 26 46 -20 14
15 II. KER. UFC TF SE 9 1 5 3 13 15 -2 8 9 0 0 9 6 23 -17 0 18 1 5 12 19 38 -19 8
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 9 1 0 8 10 31 -21 3 9 1 1 7 8 33 -25 4 18 2 1 15 18 64 -46 7
 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
---2 - 01 - 21 - 1-5 - 0-4 - 2-3 - 10 - 21 - 14 - 2
ASR-GÁZGYÁR
3 - 2---1 - 30 - 31 - 03 - 0-0 - 03 - 1---7 - 0
BMTE II.
0 - 10 - 11 - 13 - 2-1 - 23 - 2----3 - 21 - 17 - 5-
FŐV. VÍZMŰVEK SK
1 - 20 - 1-1 - 1-2 - 24 - 2---2 - 03 - 11 - 3-2 - 0
II. KER. UFC
-1 - 42 - 3--1 - 30 - 21 - 40 - 3-2 - 1--0 - 73 - 4
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
0 - 15 - 11 - 03 - 15 - 04 - 0--0 - 1--8 - 11 - 1--
KELEN SC
-1 - 2---3 - 11 - 14 - 20 - 11 - 43 - 0--0 - 12 - 0
PESTSZENTIMREI SK
1 - 2---1 - 21 - 1-3 - 11 - 42 - 33 - 1--2 - 1-
RAFC
1 - 4-2 - 01 - 2-1 - 1--0 - 32 - 1-1 - 32 - 61 - 01 - 0
REAC
6 - 14 - 09 - 13 - 010 - 0-0 - 0--2 - 0-3 - 01 - 2--
TESTVÉRISÉG SE
-2 - 13 - 32 - 24 - 21 - 2-3 - 1-0 - 2-4 - 01 - 3--
TF SE
0 - 0-2 - 2--1 - 2--2 - 02 - 20 - 12 - 4-1 - 13 - 3
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-2 - 42 - 21 - 44 - 0-1 - 26 - 3---3 - 2--3 - 2
ÚJPEST FC. II.
7 - 03 - 1-2 - 03 - 1-1 - 10 - 06 - 1--3 - 10 - 0--
UNIONE FC
-1 - 24 - 13 - 1-2 - 2-2 - 1-2 - 30 - 43 - 01 - 31 - 5-
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
--3 - 21 - 2-2 - 6-0 - 03 - 11 - 21 - 31 - 0-0 - 13 - 4

Meccsek

IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.

2017. 08. 19. 10:00
Ikarus BSE
2017. 08. 19. 10:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
KELEN SC
2017. 08. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 08. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 09. 02. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2017. 09. 02. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 09. 09. 16:30
Ikarus BSE
2017. 09. 09. 16:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
REAC
2017. 09. 16. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 09. 24. 16:00
Ikarus BSE
2017. 09. 24. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
BMTE II.
2017. 09. 30. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 09. 30. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
2017. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2017. 10. 14. 15:00
RAFC Sporttelep
2017. 10. 14. 15:00
RAFC Sporttelep
RAFC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 10. 21. 14:30
Ikarus BSE
2017. 10. 21. 14:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJPEST FC. II.
2017. 10. 28. 19:00
Goldball Park
2017. 10. 28. 19:00
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 11. 04. 13:30
Ikarus BSE
2017. 11. 04. 13:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 11. 11. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 11. 11. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 11. 18. 13:00
Ikarus BSE
2017. 11. 18. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
II. KER. UFC
2017. 11. 25. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2017. 11. 25. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
TESTVÉRISÉG SE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 02. 25. 15:00
Kelen SC
2018. 02. 25. 15:00
Kelen SC
KELEN SC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 03. 03. 14:00
Ikarus BSE
2018. 03. 03. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 03. 11. 14:00
Ikarus BSE
2018. 03. 11. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ASR-GÁZGYÁR
2018. 03. 17. 16:00
Budai II. László Stadion
2018. 03. 17. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 03. 24. 15:00
Ikarus BSE
2018. 03. 24. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
PESTSZENTIMREI SK
2018. 03. 30. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 03. 30. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 04. 07. 16:00
Ikarus BSE
2018. 04. 07. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
TF SE
2018. 04. 14. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 04. 14. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 04. 22. 16:00
Ikarus BSE
2018. 04. 22. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
RAFC
2018. 04. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 04. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 05. 05. 16:00
Ikarus BSE
2018. 05. 05. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2018. 05. 13. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 05. 13. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 05. 19. 17:00
Ikarus BSE
2018. 05. 19. 17:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
UNIONE FC
2018. 05. 26. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 05. 26. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 06. 01. 18:00
Ikarus BSE
2018. 06. 01. 18:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
TESTVÉRISÉG SE

ASR-GÁZGYÁR

2017. 08. 19. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2017. 08. 19. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG SE
2017. 08. 27. 17:30
Kelen SC
2017. 08. 27. 17:30
Kelen SC
KELEN SC
ASR-GÁZGYÁR
2017. 09. 02. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2017. 09. 02. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 09. 09. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2017. 09. 09. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 09. 16. 16:00
Budai II. László Stadion
2017. 09. 16. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
ASR-GÁZGYÁR
2017. 09. 23. 14:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2017. 09. 23. 14:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
PESTSZENTIMREI SK
2017. 09. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ASR-GÁZGYÁR
2017. 10. 07. 14:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2017. 10. 07. 14:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
TF SE
2017. 10. 14. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
2017. 10. 14. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ASR-GÁZGYÁR
2017. 10. 21. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2017. 10. 21. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
RAFC
2017. 10. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 10. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
ASR-GÁZGYÁR
2017. 11. 04. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2017. 11. 04. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 11. 10. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 11. 10. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
ASR-GÁZGYÁR
2017. 11. 21. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 11. 21. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ASR-GÁZGYÁR
2017. 11. 25. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 11. 25. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
ASR-GÁZGYÁR
2018. 02. 25. 11:00
Ikarus BSE
2018. 02. 25. 11:00
Ikarus BSE
TESTVÉRISÉG SE
ASR-GÁZGYÁR
2018. 03. 03. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 03. 03. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
ASR-GÁZGYÁR
KELEN SC
2018. 03. 11. 14:00
Ikarus BSE
2018. 03. 11. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ASR-GÁZGYÁR
2018. 03. 18. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 03. 18. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ASR-GÁZGYÁR
2018. 03. 24. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 03. 24. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
REAC
2018. 03. 31. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 03. 31. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ASR-GÁZGYÁR
2018. 04. 07. 16:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 04. 07. 16:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
BMTE II.
2018. 04. 13. 20:45
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 04. 13. 20:45
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
ASR-GÁZGYÁR
2018. 04. 22. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 04. 22. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 04. 28. 17:30
Ikarus BSE
2018. 04. 28. 17:30
Ikarus BSE
RAFC
ASR-GÁZGYÁR
2018. 05. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 05. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
ÚJPEST FC. II.
2018. 05. 11. 20:30
Goldball Park
2018. 05. 11. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
ASR-GÁZGYÁR
2018. 05. 21. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 05. 21. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 05. 26. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 05. 26. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
UNIONE FC
2018. 06. 02. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 06. 02. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
II. KER. UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple