Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 2. forduló

2017.08.26 - 10:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
SZANYI ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÓDY BENJÁMIN, URGYÁN ANTAL
UNIONE FC
BMTE II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

34'

BAKÓ KRISZTIÁN
FREUD GÁBOR

43'

1 - 1

 

KAYALI VIKTOR

60'

2 - 1

 

WEISZ TAMÁS GYÖRGY

70'

3 - 1

 

KAYALI VIKTOR

78'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC REAC 2 2 0 0 12 0 12 6 14.5
2 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 2 2 0 0 9 2 7 6 12
3 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 2 2 0 0 6 1 5 6 10
4 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 2 2 0 0 4 1 3 6 11.5
5 ASR-GÁZGYÁR ASR-GÁZGYÁR 2 1 1 0 2 1 1 4 13.5
6 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 1 0 1 5 3 2 3 9
7 UNIONE FC UNIONE FC 2 1 0 1 5 3 2 3 7
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 2 1 0 1 5 5 0 3 10.5
9 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 2 1 0 1 3 4 -1 3 7
10 BMTE II. BMTE II. 2 1 0 1 4 6 -2 3 7.5
11 TF SE TF SE 2 0 1 1 5 6 -1 1 10
12 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 2 0 1 1 4 5 -1 1 10
13 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 2 0 1 1 0 2 -2 1 3
14 KELEN SC KELEN SC 2 0 0 2 1 6 -5 0 4
15 RAFC RAFC 2 0 0 2 2 10 -8 0 4
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 2 0 0 2 0 12 -12 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 II. KER. UFC REAC 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 6 0 6 6
2 II. KER. UFC ÚJPEST FC. II. 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 6 0 6 6
3 II. KER. UFC PESTSZENTIMREI SK 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
4 II. KER. UFC BMTE II. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
5 II. KER. UFC IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
6 II. KER. UFC ASR-GÁZGYÁR 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
7 II. KER. UFC ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3
8 II. KER. UFC XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3
9 II. KER. UFC FŐV. VÍZMŰVEK SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
10 II. KER. UFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
11 II. KER. UFC UNIONE FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
12 II. KER. UFC TESTVÉRISÉG SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
13 II. KER. UFC RAFC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 1 1 0 5 -5 1
14 II. KER. UFC TF SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
15 II. KER. UFC KELEN SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 II. KER. UFC REAC 1 1 0 0 10 0 10 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 12 0 12 6
2 II. KER. UFC ÚJPEST FC. II. 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 9 2 7 6
3 II. KER. UFC IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 6 1 5 6
4 II. KER. UFC PESTSZENTIMREI SK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6
5 II. KER. UFC ASR-GÁZGYÁR 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
6 II. KER. UFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 5 3 2 3
7 II. KER. UFC UNIONE FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 5 3 2 3
8 II. KER. UFC ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 5 5 0 3
9 II. KER. UFC FŐV. VÍZMŰVEK SK 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 3 4 -1 3
10 II. KER. UFC BMTE II. 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 4 6 -2 3
11 II. KER. UFC TF SE 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 5 6 -1 1
12 II. KER. UFC XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 4 5 -1 1
13 II. KER. UFC TESTVÉRISÉG SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
14 II. KER. UFC KELEN SC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
15 II. KER. UFC RAFC 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 2 10 -8 0
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 10 -10 0 2 0 0 2 0 12 -12 0
 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
----1 - 2----------
ASR-GÁZGYÁR
---------0 - 0-----
BMTE II.
-----------3 - 2---
FŐV. VÍZMŰVEK SK
------------1 - 3--
II. KER. UFC
------0 - 2--------
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
-----4 - 0---------
KELEN SC
-1 - 2-------------
PESTSZENTIMREI SK
-------------2 - 1-
RAFC
1 - 4--------------
REAC
----10 - 0----------
TESTVÉRISÉG SE
---------0 - 2-----
TF SE
--------------3 - 3
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-----------3 - 2---
ÚJPEST FC. II.
--------6 - 1------
UNIONE FC
--4 - 1------------
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
---1 - 2-----------

Meccsek

UNIONE FC

2017. 08. 19. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 08. 19. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
UNIONE FC
2017. 08. 26. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 08. 26. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
BMTE II.
2017. 09. 01. 19:30
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 09. 01. 19:30
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
UNIONE FC
2017. 09. 09. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 09. 09. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2017. 09. 16. 16:00
RAFC Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
RAFC Sporttelep
RAFC
UNIONE FC
2017. 09. 23. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 09. 23. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ÚJPEST FC. II.
2017. 09. 29. 20:30
Goldball Park
2017. 09. 29. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
UNIONE FC
2017. 10. 07. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 10. 07. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 10. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
UNIONE FC
2017. 10. 21. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 10. 21. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
UNIONE FC
2017. 10. 28. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 10. 28. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG SE
2017. 11. 05. 13:30
Kelen SC
2017. 11. 05. 13:30
Kelen SC
KELEN SC
UNIONE FC
2017. 11. 11. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 11. 11. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 11. 21. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 11. 21. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ASR-GÁZGYÁR
2017. 11. 25. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 11. 25. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
REAC
2018. 02. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 02. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 03. 03. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 03. 03. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
UNIONE FC
2018. 03. 10. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 03. 10. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
TF SE
2018. 03. 17. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 03. 17. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ELMARDT
UNIONE FC
2018. 04. 11. 17:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 04. 11. 17:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
UNIONE FC
2018. 03. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 03. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
RAFC
2018. 03. 31. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 03. 31. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
UNIONE FC
2018. 04. 07. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 04. 07. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2018. 04. 13. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 04. 13. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
UNIONE FC
2018. 05. 23. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 05. 23. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 04. 28. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 04. 28. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
II. KER. UFC
2018. 05. 05. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 05. 05. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
UNIONE FC
2018. 05. 12. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 05. 12. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
KELEN SC
2018. 05. 19. 17:00
Ikarus BSE
2018. 05. 19. 17:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
UNIONE FC
2018. 05. 26. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 05. 26. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
UNIONE FC
2018. 05. 31. 19:00
Budai II. László Stadion
2018. 05. 31. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC

BMTE II.

2017. 09. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 08. 26. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 08. 26. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
BMTE II.
2017. 09. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
II. KER. UFC
2017. 09. 09. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2017. 09. 09. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
BMTE II.
2017. 09. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
KELEN SC
2017. 09. 24. 16:00
Ikarus BSE
2017. 09. 24. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
BMTE II.
2017. 09. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ASR-GÁZGYÁR
2017. 10. 06. 19:00
Budai II. László Stadion
2017. 10. 06. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
BMTE II.
2017. 10. 14. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 10. 14. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
PESTSZENTIMREI SK
2017. 10. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 10. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 10. 27. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 10. 27. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
BMTE II.
2017. 11. 04. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 11. 04. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2017. 11. 11. 13:30
RAFC Sporttelep
2017. 11. 11. 13:30
RAFC Sporttelep
RAFC
BMTE II.
2017. 11. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 11. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJPEST FC. II.
2017. 11. 24. 20:30
Goldball Park
2017. 11. 24. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
BMTE II.
2018. 02. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 02. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
BMTE II.
2018. 03. 03. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 03. 03. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
UNIONE FC
2018. 03. 10. 19:00
Panoráma Sportközpont
2018. 03. 10. 19:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
BMTE II.
2018. 03. 16. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 03. 16. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 03. 25. 15:00
Kelen SC
2018. 03. 25. 15:00
Kelen SC
KELEN SC
BMTE II.
2018. 03. 30. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 03. 30. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 04. 07. 16:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 04. 07. 16:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
BMTE II.
2018. 04. 14. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 04. 14. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
REAC
2018. 04. 21. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 04. 21. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
BMTE II.
2018. 04. 29. 16:00
Vasas Sporttelep
2018. 04. 29. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BMTE II.
2018. 05. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 05. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
TF SE
2018. 05. 12. 16:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 05. 12. 16:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
BMTE II.
2018. 05. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 05. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
RAFC
2018. 05. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 05. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
BMTE II.
2018. 06. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 06. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple