Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 8. forduló

2017.10.08 - 15:00

Budapest, Kelen SC Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
APKÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
AGÓCS RÓBERT, NYEKITA BRÚNÓ LÁSZLÓ
KELEN SC
RAFC
90'
45'

Gólok

MOLDOVÁN DÁNIEL LUCIFER

34'

1 - 0

 

 

1 - 1

51'

TÉGLÁS MÁTÉ
KOÓS BÁLINT

62'

2 - 1

 

KÁDÁR MÁTÉ

63'

3 - 1

 

KOÓS BÁLINT

75'

4 - 1

 

 

4 - 2

85'

HÁMORY ZOLTÁN MIKLÓS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC REAC 8 7 1 0 36 3 33 22 9
2 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 8 7 1 0 23 5 18 22 9.6
3 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 8 6 1 1 16 6 10 19 8.8
4 ASR-GÁZGYÁR ASR-GÁZGYÁR 8 5 1 2 11 11 0 16 8.8
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 8 4 1 3 16 15 1 13 9.6
6 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 8 4 0 4 17 18 -1 12 6
7 RAFC RAFC 8 4 0 4 13 19 -6 12 8.8
8 KELEN SC KELEN SC 8 3 3 2 13 12 1 12 8.3
9 UNIONE FC UNIONE FC 8 3 1 4 15 17 -2 10 9.9
10 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 8 2 3 3 13 16 -3 9 8.4
11 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 8 2 3 3 11 14 -3 9 8.1
12 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 8 2 2 4 10 13 -3 8 7.1
13 BMTE II. BMTE II. 8 2 1 5 12 24 -12 7 7
14 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 8 1 1 6 15 21 -6 4 8.8
15 II. KER. UFC II. KER. UFC 8 1 1 6 10 28 -18 4 9.4
16 TF SE TF SE 8 0 2 6 9 18 -9 2 8.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TF SE REAC 5 4 1 0 10 0 10 13 3 2 1 0 3 0 3 7 8 6 2 0 13 0 13 20
2 TF SE ÚJPEST FC. II. 3 2 1 0 8 0 8 7 5 3 2 0 6 0 6 11 8 5 3 0 14 0 14 18
3 TF SE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 4 3 1 0 4 0 4 10 4 1 3 0 4 3 1 6 8 4 4 0 8 3 5 16
4 TF SE FŐV. VÍZMŰVEK SK 4 2 0 2 3 3 0 6 4 2 1 1 3 2 1 7 8 4 1 3 6 5 1 13
5 TF SE ASR-GÁZGYÁR 5 1 3 1 4 3 1 6 3 2 0 1 2 2 0 6 8 3 3 2 6 5 1 12
6 TF SE BMTE II. 4 2 1 1 4 2 2 7 4 1 1 2 3 5 -2 4 8 3 2 3 7 7 0 11
7 TF SE XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 3 0 2 1 2 3 -1 2 5 2 3 0 8 6 2 9 8 2 5 1 10 9 1 11
8 TF SE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 1 3 0 4 3 1 6 4 1 2 1 2 3 -1 5 8 2 5 1 6 6 0 11
9 TF SE II. KER. UFC 4 2 0 2 4 4 0 6 4 1 0 3 1 8 -7 3 8 3 0 5 5 12 -7 9
10 TF SE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 2 1 1 0 3 1 2 4 6 1 2 3 3 5 -2 5 8 2 3 3 6 6 0 9
11 TF SE PESTSZENTIMREI SK 5 1 2 2 3 3 0 5 3 1 1 1 1 1 0 4 8 2 3 3 4 4 0 9
12 TF SE KELEN SC 4 2 1 1 3 2 1 7 4 0 2 2 2 5 -3 2 8 2 3 3 5 7 -2 9
13 TF SE TESTVÉRISÉG SE 4 0 0 4 1 8 -7 0 4 1 3 0 2 1 1 6 8 1 3 4 3 9 -6 6
14 TF SE RAFC 5 1 3 1 2 3 -1 6 3 0 0 3 0 7 -7 0 8 1 3 4 2 10 -8 6
15 TF SE TF SE 4 1 1 2 3 4 -1 4 4 0 1 3 2 7 -5 1 8 1 2 5 5 11 -6 5
16 TF SE UNIONE FC 4 0 3 1 3 5 -2 3 4 0 1 3 2 6 -4 1 8 0 4 4 5 11 -6 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TF SE REAC 5 4 1 0 29 2 27 13 3 3 0 0 7 1 6 9 8 7 1 0 36 3 33 22
2 TF SE ÚJPEST FC. II. 3 2 1 0 9 2 7 7 5 5 0 0 14 3 11 15 8 7 1 0 23 5 18 22
3 TF SE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 4 3 0 1 8 2 6 9 4 3 1 0 8 4 4 10 8 6 1 1 16 6 10 19
4 TF SE ASR-GÁZGYÁR 5 3 1 1 8 6 2 10 3 2 0 1 3 5 -2 6 8 5 1 2 11 11 0 16
5 TF SE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 2 2 0 0 6 4 2 6 6 2 1 3 10 11 -1 7 8 4 1 3 16 15 1 13
6 TF SE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 2 0 2 8 7 1 6 4 2 0 2 9 11 -2 6 8 4 0 4 17 18 -1 12
7 TF SE RAFC 5 3 0 2 6 8 -2 9 3 1 0 2 7 11 -4 3 8 4 0 4 13 19 -6 12
8 TF SE KELEN SC 4 2 1 1 9 5 4 7 4 1 2 1 4 7 -3 5 8 3 3 2 13 12 1 12
9 TF SE UNIONE FC 4 2 0 2 9 10 -1 6 4 1 1 2 6 7 -1 4 8 3 1 4 15 17 -2 10
10 TF SE FŐV. VÍZMŰVEK SK 4 1 2 1 7 7 0 5 4 1 1 2 6 9 -3 4 8 2 3 3 13 16 -3 9
11 TF SE TESTVÉRISÉG SE 4 0 2 2 6 10 -4 2 4 2 1 1 5 4 1 7 8 2 3 3 11 14 -3 9
12 TF SE PESTSZENTIMREI SK 5 1 1 3 7 11 -4 4 3 1 1 1 3 2 1 4 8 2 2 4 10 13 -3 8
13 TF SE BMTE II. 4 2 0 2 7 7 0 6 4 0 1 3 5 17 -12 1 8 2 1 5 12 24 -12 7
14 TF SE XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 3 0 0 3 4 7 -3 0 5 1 1 3 11 14 -3 4 8 1 1 6 15 21 -6 4
15 TF SE II. KER. UFC 4 1 0 3 6 11 -5 3 4 0 1 3 4 17 -13 1 8 1 1 6 10 28 -18 4
16 TF SE TF SE 4 0 2 2 5 7 -2 2 4 0 0 4 4 11 -7 0 8 0 2 6 9 18 -9 2
 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
----1 - 2------3 - 10 - 2-4 - 2
ASR-GÁZGYÁR
3 - 2---1 - 3-1 - 0--0 - 03 - 1----
BMTE II.
-0 - 1-3 - 2-1 - 2-----3 - 2---
FŐV. VÍZMŰVEK SK
---1 - 1-2 - 2-----3 - 11 - 3--
II. KER. UFC
------0 - 21 - 4--2 - 1---3 - 4
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
--1 - 03 - 1-4 - 0--0 - 1------
KELEN SC
-1 - 2----1 - 14 - 2--3 - 0----
PESTSZENTIMREI SK
1 - 2----1 - 1--1 - 42 - 3---2 - 1-
RAFC
1 - 4--------2 - 1-1 - 3-1 - 01 - 0
REAC
6 - 14 - 09 - 1-10 - 0-0 - 0--------
TESTVÉRISÉG SE
--3 - 32 - 2-----0 - 2--1 - 3--
TF SE
-----1 - 2----0 - 1--1 - 13 - 3
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-----------3 - 2--3 - 2
ÚJPEST FC. II.
----3 - 1---6 - 1---0 - 0--
UNIONE FC
--4 - 13 - 1--------1 - 31 - 5-
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
---1 - 2---------0 - 13 - 4

Meccsek

KELEN SC

2017. 08. 19. 10:00
Ikarus BSE
2017. 08. 19. 10:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
KELEN SC
2017. 08. 27. 17:30
Kelen SC Sporttelep
2017. 08. 27. 17:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ASR-GÁZGYÁR
2017. 09. 02. 17:30
Budai II. László Stadion
2017. 09. 02. 17:30
Budai II. László Stadion
REAC
KELEN SC
2017. 09. 10. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2017. 09. 10. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
PESTSZENTIMREI SK
2017. 09. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
KELEN SC
2017. 09. 24. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
TF SE
2017. 09. 30. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
2017. 09. 30. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
KELEN SC
2017. 10. 08. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
RAFC
2017. 10. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 10. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
KELEN SC
2017. 10. 22. 14:30
Kelen SC Sporttelep
2017. 10. 22. 14:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 10. 27. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 10. 27. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
KELEN SC
2017. 11. 05. 13:30
Kelen SC Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
UNIONE FC
2017. 11. 11. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 11. 11. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
KELEN SC
2017. 11. 19. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
TESTVÉRISÉG SE
2017. 11. 25. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 11. 25. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KELEN SC
2018. 02. 25. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 02. 25. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 03. 03. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 03. 03. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
ASR-GÁZGYÁR
KELEN SC
2018. 03. 11. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 03. 11. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
REAC
2018. 03. 18. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 03. 18. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ELMARDT
KELEN SC
2018. 04. 18. 18:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 04. 18. 18:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
KELEN SC
2018. 03. 25. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
BMTE II.
2018. 03. 30. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 03. 30. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
KELEN SC
2018. 04. 08. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2018. 04. 08. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 04. 15. 18:30
Ikarus BSE
2018. 04. 15. 18:30
Ikarus BSE
RAFC
KELEN SC
2018. 04. 22. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 04. 22. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ÚJPEST FC. II.
2018. 04. 27. 20:30
Goldball Park
2018. 04. 27. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
KELEN SC
2018. 05. 06. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 05. 06. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 05. 12. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 05. 12. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
KELEN SC
2018. 05. 20. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
II. KER. UFC
2018. 05. 26. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
KELEN SC
2018. 06. 02. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK

RAFC

2017. 08. 19. 17:30
RAFC Sporttelep
2017. 08. 19. 17:30
RAFC Sporttelep
RAFC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 08. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 08. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
RAFC
2017. 09. 02. 17:30
RAFC Sporttelep
2017. 09. 02. 17:30
RAFC Sporttelep
RAFC
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 09. 08. 16:30
RAFC Sporttelep
2017. 09. 08. 16:30
RAFC Sporttelep
RAFC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 09. 16. 16:00
RAFC Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
RAFC Sporttelep
RAFC
UNIONE FC
2017. 09. 24. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 09. 24. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
RAFC
2017. 09. 30. 16:00
RAFC Sporttelep
2017. 09. 30. 16:00
RAFC Sporttelep
RAFC
TESTVÉRISÉG SE
2017. 10. 08. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
RAFC
2017. 10. 14. 15:00
RAFC Sporttelep
2017. 10. 14. 15:00
RAFC Sporttelep
RAFC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 10. 21. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 10. 21. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
RAFC
2017. 10. 28. 14:30
RAFC Sporttelep
2017. 10. 28. 14:30
RAFC Sporttelep
RAFC
REAC
2017. 11. 04. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
RAFC
2017. 11. 11. 13:30
RAFC Sporttelep
2017. 11. 11. 13:30
RAFC Sporttelep
RAFC
BMTE II.
2017. 11. 17. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 11. 17. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
RAFC
2017. 11. 25. 13:00
RAFC Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
RAFC Sporttelep
RAFC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 02. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 02. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
RAFC
2018. 03. 03. 13:00
Ikarus BSE
2018. 03. 03. 13:00
Ikarus BSE
RAFC
ÚJPEST FC. II.
2018. 03. 11. 19:00
Goldball Park
2018. 03. 11. 19:00
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
RAFC
2018. 03. 20. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 03. 20. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
RAFC
2018. 03. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 03. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
RAFC
2018. 04. 04. 19:30
Ikarus BSE
2018. 04. 04. 19:30
Ikarus BSE
RAFC
II. KER. UFC
2018. 04. 07. 15:30
Ikarus BSE
2018. 04. 07. 15:30
Ikarus BSE
TESTVÉRISÉG SE
RAFC
2018. 04. 15. 18:30
Ikarus BSE
2018. 04. 15. 18:30
Ikarus BSE
RAFC
KELEN SC
2018. 04. 22. 16:00
Ikarus BSE
2018. 04. 22. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
RAFC
2018. 04. 28. 17:30
Ikarus BSE
2018. 04. 28. 17:30
Ikarus BSE
RAFC
ASR-GÁZGYÁR
2018. 05. 05. 18:00
Budai II. László Stadion
2018. 05. 05. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
RAFC
2018. 05. 12. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 05. 12. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 05. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 05. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
RAFC
2018. 05. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 05. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
TF SE
2018. 06. 02. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 06. 02. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
RAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch