Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 10. forduló

2017.11.03 - 20:30

Budapest, Goldball '94 FC - Siketek - (Siketek pálya)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
BARANYI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH GERGELY, HOMOKI ZOLTÁN
2011 CHAMPION FC
PALOTA SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

20'

TÓTHFALUSSY BALÁZS

 

0 - 2

32'

TIGLMAN OLIVÉR
MIKLÓS GERGŐ

52'

1 - 2

 

ORSZÁGH PÉTER

60'

2 - 2

 

 

2 - 3

77'

SINDLER GÁBOR

 

2 - 4

86'

TIGLMAN OLIVÉR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 RUG-6 FC RUG-6 FC 10 9 0 1 46 10 36 27 7.6
2 LURKÓ SE LURKÓ SE 9 8 0 1 42 11 31 24 7.3
3 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 10 6 2 2 32 16 16 20 7.1
4 BP. POLGÁRI SC BP. POLGÁRI SC 9 6 1 2 34 17 17 19 7.4
5 PALOTA SE PALOTA SE 9 5 3 1 26 13 13 18 7.2
6 CSHC 94 FC II. CSHC 94 FC II. 9 5 0 4 29 29 0 15 7.9
7 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 9 3 1 5 18 26 -8 10 7
8 RÓNA SC RÓNA SC 9 3 1 5 22 35 -13 10 6.3
9 TABÁNI LC TABÁNI LC 9 3 0 6 13 18 -5 9 5.6
10 GAMMA LSE GAMMA LSE 9 2 2 5 21 32 -11 8 7.2
11 SIKETEK SC SIKETEK SC 10 2 1 7 19 31 -12 7 6.7
12 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 9 1 1 7 19 42 -23 4 6.7
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 9 1 0 8 16 57 -41 3 6.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. LURKÓ SE 5 5 0 0 21 1 20 15 4 2 1 1 4 3 1 7 9 7 1 1 25 4 21 22
2 KORMÁNYŐR SE II. RUG-6 FC 6 5 1 0 17 1 16 16 4 1 1 2 4 2 2 4 10 6 2 2 21 3 18 20
3 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 6 4 1 1 9 3 6 13 4 2 1 1 5 4 1 7 10 6 2 2 14 7 7 20
4 KORMÁNYŐR SE II. BP. POLGÁRI SC 3 1 1 1 2 1 1 4 6 4 0 2 12 5 7 12 9 5 1 3 14 6 8 16
5 KORMÁNYŐR SE II. PALOTA SE 4 2 1 1 5 3 2 7 5 2 2 1 5 3 2 8 9 4 3 2 10 6 4 15
6 KORMÁNYŐR SE II. CSHC 94 FC II. 6 3 2 1 9 10 -1 11 3 1 1 1 2 5 -3 4 9 4 3 2 11 15 -4 15
7 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 3 2 0 1 4 2 2 6 6 2 2 2 5 6 -1 8 9 4 2 3 9 8 1 14
8 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 4 2 1 1 5 7 -2 7 5 0 3 2 4 10 -6 3 9 2 4 3 9 17 -8 10
9 KORMÁNYŐR SE II. TABÁNI LC 5 1 1 3 2 6 -4 4 4 1 1 2 5 4 1 4 9 2 2 5 7 10 -3 8
10 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 4 1 1 2 2 6 -4 4 5 1 1 3 5 17 -12 4 9 2 2 5 7 23 -16 8
11 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 5 1 3 1 7 7 0 6 5 0 1 4 2 7 -5 1 10 1 4 5 9 14 -5 7
12 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 5 2 0 3 7 11 -4 6 4 0 0 4 4 11 -7 0 9 2 0 7 11 22 -11 6
13 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 4 0 2 2 3 5 -2 2 5 1 0 4 6 16 -10 3 9 1 2 6 9 21 -12 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. RUG-6 FC 6 6 0 0 37 6 31 18 4 3 0 1 9 4 5 9 10 9 0 1 46 10 36 27
2 KORMÁNYŐR SE II. LURKÓ SE 5 5 0 0 33 5 28 15 4 3 0 1 9 6 3 9 9 8 0 1 42 11 31 24
3 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 6 5 0 1 23 9 14 15 4 1 2 1 9 7 2 5 10 6 2 2 32 16 16 20
4 KORMÁNYŐR SE II. BP. POLGÁRI SC 3 2 1 0 12 3 9 7 6 4 0 2 22 14 8 12 9 6 1 2 34 17 17 19
5 KORMÁNYŐR SE II. PALOTA SE 4 3 1 0 14 4 10 10 5 2 2 1 12 9 3 8 9 5 3 1 26 13 13 18
6 KORMÁNYŐR SE II. CSHC 94 FC II. 6 4 0 2 24 19 5 12 3 1 0 2 5 10 -5 3 9 5 0 4 29 29 0 15
7 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 3 1 1 1 7 7 0 4 6 2 0 4 11 19 -8 6 9 3 1 5 18 26 -8 10
8 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 4 2 0 2 12 10 2 6 5 1 1 3 10 25 -15 4 9 3 1 5 22 35 -13 10
9 KORMÁNYŐR SE II. TABÁNI LC 5 2 0 3 6 7 -1 6 4 1 0 3 7 11 -4 3 9 3 0 6 13 18 -5 9
10 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 4 0 2 2 7 10 -3 2 5 2 0 3 14 22 -8 6 9 2 2 5 21 32 -11 8
11 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 5 1 0 4 11 17 -6 3 5 1 1 3 8 14 -6 4 10 2 1 7 19 31 -12 7
12 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 5 1 1 3 12 19 -7 4 4 0 0 4 7 23 -16 0 9 1 1 7 19 42 -23 4
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 4 0 0 4 4 19 -15 0 5 1 0 4 12 38 -26 3 9 1 0 8 16 57 -41 3
 
2011 CHAMPION FC
2 - 2----3 - 5-2 - 4--2 - 13 - 7-
BP. ERDÉRT SE II.
-5 - 36 - 1--2 - 13 - 0-7 - 10 - 3---
BP. POLGÁRI SC
5 - 1------2 - 2----5 - 0
CSHC 94 FC II.
3 - 2-1 - 7-5 - 39 - 4--5 - 11 - 2---
FC PIFU `04
-------------
GAMMA LSE
--1 - 3----1 - 13 - 3---2 - 3
KORMÁNYŐR SE II.
--3 - 5--0 - 6----1 - 3-0 - 5
LURKÓ SE
--4 - 2--11 - 18 - 1-7 - 13 - 0---
PALOTA SE
-2 - 2--------5 - 04 - 03 - 2
RÓNA SC
8 - 3-------1 - 30 - 4--3 - 0
RUG-6 FC
7 - 1-----16 - 1-3 - 2-3 - 12 - 06 - 1
SIKETEK SC
-3 - 2-2 - 4-3 - 4-0 - 3-3 - 4---
TABÁNI LC
-0 - 30 - 22 - 0-3 - 0-1 - 2-----
ULC VASLÓ
-------2 - 4---3 - 32 - 0

Meccsek

2011 CHAMPION FC

2017. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
2017. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
2011 CHAMPION FC
2017. 09. 17. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 17. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
TABÁNI LC
2017. 12. 02. 16:00
Goldball Park
2017. 12. 02. 16:00
Goldball Park
RÓNA SC
2011 CHAMPION FC
2017. 10. 01. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 01. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
SIKETEK SC
2017. 10. 07. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 07. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
2011 CHAMPION FC
2017. 10. 15. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 15. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 10. 20. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 20. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 11. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
CSHC 94 FC II.
2011 CHAMPION FC
2017. 11. 03. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 03. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
PALOTA SE
2017. 11. 12. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2017. 11. 12. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
2011 CHAMPION FC
2017. 11. 19. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 19. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
ULC VASLÓ
2017. 11. 25. 14:00
Goldball Park
2017. 11. 25. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
2011 CHAMPION FC
2018. 03. 18. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 18. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
BP. POLGÁRI SC
2018. 03. 25. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 25. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
2011 CHAMPION FC
2018. 03. 30. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 30. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
RÓNA SC
2018. 04. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
2011 CHAMPION FC
2018. 04. 15. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 15. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
RUG-6 FC
2018. 04. 20. 20:30
Goldball Park
2018. 04. 20. 20:30
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
2011 CHAMPION FC
2018. 04. 28. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 28. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
2011 CHAMPION FC
2018. 05. 05. 15:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 05. 05. 15:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
2011 CHAMPION FC
2018. 05. 13. 17:00
Ikarus BSE
2018. 05. 13. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
2011 CHAMPION FC
2018. 05. 18. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 18. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
LURKÓ SE
2018. 05. 25. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 25. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
2011 CHAMPION FC
2018. 06. 01. 20:45
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 06. 01. 20:45
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
GAMMA LSE

PALOTA SE

2017. 09. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
ULC VASLÓ
2017. 09. 09. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 09. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
PALOTA SE
2017. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
2017. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
PALOTA SE
2017. 10. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
TABÁNI LC
2017. 10. 07. 19:00
Goldball Park
2017. 10. 07. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
PALOTA SE
2017. 10. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
SIKETEK SC
2017. 10. 21. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 21. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
PALOTA SE
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 03. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 03. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
PALOTA SE
2017. 11. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 11. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
CSHC 94 FC II.
2017. 11. 19. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 11. 19. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 11. 25. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2017. 11. 25. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
PALOTA SE
2018. 03. 09. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 09. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
PALOTA SE
2018. 04. 11. 19:30
Ikarus BSE
2018. 04. 11. 19:30
Ikarus BSE
PALOTA SE
GAMMA LSE
2018. 03. 28. 20:30
Ikarus BSE
2018. 03. 28. 20:30
Ikarus BSE
PALOTA SE
BP. POLGÁRI SC
2018. 04. 08. 18:00
Goldball Park
2018. 04. 08. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
PALOTA SE
2018. 04. 15. 17:00
Ikarus BSE
2018. 04. 15. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
RÓNA SC
2018. 04. 21. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 21. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
PALOTA SE
2018. 04. 29. 17:00
Ikarus BSE
2018. 04. 29. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
RUG-6 FC
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
PALOTA SE
2018. 05. 13. 17:00
Ikarus BSE
2018. 05. 13. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
2011 CHAMPION FC
2018. 05. 23. 18:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 05. 23. 18:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
PALOTA SE
2018. 05. 27. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 27. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
PALOTA SE
2018. 06. 03.
Ikarus BSE
2018. 06. 03.
Ikarus BSE
PALOTA SE
LURKÓ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol