Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 19. forduló

2018.04.15 - 17:00

Budapest, Ikarus BSE

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
NAGY GÁBOR LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HAJNAL PÉTER, KISPÁL MÁRK
PALOTA SE
RÓNA SC
90'
45'

Gólok

GALLAI DÁVID

22'

1 - 0

 

GALLAI DÁVID

27'

2 - 0

 

BAZSÓ ANDRÁS

45'

3 - 0

 

 

3 - 1

51'

HENÉZI JÁNOS
BARCSAI GERGELY

59'

4 - 1

 

NAGY GERGŐ

61'

5 - 1

 

TIGLMAN OLIVÉR

64'

6 - 1

 

FÜREDI KRISZTIÁN

70'

7 - 1

 

 

7 - 2

75'

HENÉZI JÁNOS
RÓZSA ERNŐ SÁNDOR

85'

8 - 2

 

RÓZSA ERNŐ SÁNDOR

88'

9 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LURKÓ SE LURKÓ SE 17 14 1 2 68 20 48 43 7.8
2 RUG-6 FC RUG-6 FC 18 14 1 3 70 28 42 43 7.9
3 BP. POLGÁRI SC BP. POLGÁRI SC 18 13 1 4 74 28 46 40 7.3
4 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 18 11 4 3 62 31 31 37 7.2
5 PALOTA SE PALOTA SE 17 9 4 4 53 27 26 31 7.3
6 GAMMA LSE GAMMA LSE 17 7 2 8 52 50 2 23 7.2
7 SIKETEK SC SIKETEK SC 18 7 1 10 36 51 -15 22 7.3
8 RÓNA SC RÓNA SC 18 6 2 10 46 71 -25 20 6.8
9 CSHC 94 FC II. CSHC 94 FC II. 17 6 1 10 46 57 -11 19 6.8
10 TABÁNI LC TABÁNI LC 18 5 2 11 30 44 -14 17 6.4
11 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 17 4 2 11 29 58 -29 14 6.3
12 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 18 4 1 13 37 91 -54 13 6.1
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 17 2 2 13 26 73 -47 8 6.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 2011 CHAMPION FC BP. ERDÉRT SE II. 9 5 3 1 13 5 8 18 9 6 2 1 17 8 9 20 18 11 5 2 30 13 17 38
2 2011 CHAMPION FC LURKÓ SE 10 8 2 0 29 3 26 26 7 3 2 2 7 5 2 11 17 11 4 2 36 8 28 37
3 2011 CHAMPION FC BP. POLGÁRI SC 8 4 2 2 12 6 6 14 10 7 1 2 20 5 15 22 18 11 3 4 32 11 21 36
4 2011 CHAMPION FC RUG-6 FC 8 6 2 0 20 2 18 20 10 4 2 4 12 9 3 14 18 10 4 4 32 11 21 34
5 2011 CHAMPION FC PALOTA SE 9 3 3 3 9 9 0 12 8 3 4 1 7 4 3 13 17 6 7 4 16 13 3 25
6 2011 CHAMPION FC ULC VASLÓ 9 3 1 5 8 14 -6 10 8 3 3 2 9 6 3 12 17 6 4 7 17 20 -3 22
7 2011 CHAMPION FC GAMMA LSE 9 3 3 3 12 11 1 12 8 3 0 5 12 18 -6 9 17 6 3 8 24 29 -5 21
8 2011 CHAMPION FC CSHC 94 FC II. 8 4 3 1 12 12 0 15 9 1 2 6 4 13 -9 5 17 5 5 7 16 25 -9 20
9 2011 CHAMPION FC SIKETEK SC 9 3 3 3 11 13 -2 12 9 1 3 5 9 11 -2 6 18 4 6 8 20 24 -4 18
10 2011 CHAMPION FC RÓNA SC 8 4 1 3 8 14 -6 13 10 0 5 5 7 21 -14 5 18 4 6 8 15 35 -20 18
11 2011 CHAMPION FC KORMÁNYŐR SE II. 9 2 2 5 9 16 -7 8 9 2 3 4 11 23 -12 9 18 4 5 9 20 39 -19 17
12 2011 CHAMPION FC TABÁNI LC 9 1 4 4 5 11 -6 7 9 2 3 4 9 10 -1 9 18 3 7 8 14 21 -7 16
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 9 2 2 5 7 16 -9 8 8 0 1 7 8 22 -14 1 17 2 3 12 15 38 -23 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 2011 CHAMPION FC LURKÓ SE 10 9 1 0 50 10 40 28 7 5 0 2 18 10 8 15 17 14 1 2 68 20 48 43
2 2011 CHAMPION FC RUG-6 FC 8 7 1 0 43 9 34 22 10 7 0 3 27 19 8 21 18 14 1 3 70 28 42 43
3 2011 CHAMPION FC BP. POLGÁRI SC 8 5 1 2 30 13 17 16 10 8 0 2 44 15 29 24 18 13 1 4 74 28 46 40
4 2011 CHAMPION FC BP. ERDÉRT SE II. 9 6 1 2 30 16 14 19 9 5 3 1 32 15 17 18 18 11 4 3 62 31 31 37
5 2011 CHAMPION FC PALOTA SE 9 5 1 3 32 15 17 16 8 4 3 1 21 12 9 15 17 9 4 4 53 27 26 31
6 2011 CHAMPION FC GAMMA LSE 9 3 2 4 25 21 4 11 8 4 0 4 27 29 -2 12 17 7 2 8 52 50 2 23
7 2011 CHAMPION FC SIKETEK SC 9 3 0 6 16 30 -14 9 9 4 1 4 20 21 -1 13 18 7 1 10 36 51 -15 22
8 2011 CHAMPION FC RÓNA SC 8 4 0 4 24 24 0 12 10 2 2 6 22 47 -25 8 18 6 2 10 46 71 -25 20
9 2011 CHAMPION FC CSHC 94 FC II. 8 5 0 3 30 25 5 15 9 1 1 7 16 32 -16 4 17 6 1 10 46 57 -11 19
10 2011 CHAMPION FC TABÁNI LC 9 3 1 5 15 20 -5 10 9 2 1 6 15 24 -9 7 18 5 2 11 30 44 -14 17
11 2011 CHAMPION FC ULC VASLÓ 9 1 2 6 14 35 -21 5 8 3 0 5 15 23 -8 9 17 4 2 11 29 58 -29 14
12 2011 CHAMPION FC KORMÁNYŐR SE II. 9 0 1 8 13 45 -32 1 9 4 0 5 24 46 -22 12 18 4 1 13 37 91 -54 13
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 9 2 1 6 14 30 -16 7 8 0 1 7 12 43 -31 1 17 2 2 13 26 73 -47 8
 
2011 CHAMPION FC
2 - 20 - 6---3 - 5-2 - 41 - 00 - 12 - 13 - 71 - 4
BP. ERDÉRT SE II.
-5 - 36 - 1-4 - 32 - 13 - 0-7 - 10 - 31 - 22 - 2-
BP. POLGÁRI SC
5 - 12 - 34 - 3---3 - 12 - 21 - 28 - 1--5 - 0
CSHC 94 FC II.
3 - 2-1 - 7-5 - 39 - 4--5 - 11 - 22 - 54 - 1-
FC PIFU `04
-------------
GAMMA LSE
11 - 1-1 - 35 - 3-1 - 20 - 51 - 13 - 31 - 0--2 - 3
KORMÁNYŐR SE II.
-1 - 83 - 5--0 - 61 - 3-5 - 51 - 61 - 31 - 40 - 5
LURKÓ SE
4 - 1-4 - 24 - 1-11 - 18 - 13 - 37 - 13 - 0-3 - 03 - 0
PALOTA SE
-2 - 21 - 23 - 0-2 - 33 - 4-9 - 2-5 - 04 - 03 - 2
RÓNA SC
8 - 32 - 6-5 - 3----1 - 30 - 42 - 43 - 13 - 0
RUG-6 FC
7 - 10 - 0----16 - 1-3 - 26 - 33 - 12 - 06 - 1
SIKETEK SC
2 - 03 - 20 - 82 - 4-3 - 42 - 10 - 3-3 - 41 - 4--
TABÁNI LC
3 - 30 - 30 - 22 - 0-3 - 0-1 - 20 - 3-4 - 62 - 1-
ULC VASLÓ
-3 - 60 - 61 - 1-1 - 72 - 52 - 40 - 3--3 - 32 - 0

Meccsek

PALOTA SE

2017. 09. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
ULC VASLÓ
2017. 09. 09. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 09. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
PALOTA SE
2017. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
2017. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
PALOTA SE
2017. 10. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
TABÁNI LC
2017. 10. 07. 19:00
Goldball Park
2017. 10. 07. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
PALOTA SE
2017. 10. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
SIKETEK SC
2017. 10. 21. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 21. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
PALOTA SE
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 03. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 03. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
PALOTA SE
2017. 11. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 11. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
CSHC 94 FC II.
2017. 11. 19. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 11. 19. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 11. 25. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2017. 11. 25. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
PALOTA SE
2018. 03. 09. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 09. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
PALOTA SE
2018. 04. 11. 19:30
Ikarus BSE
2018. 04. 11. 19:30
Ikarus BSE
PALOTA SE
GAMMA LSE
2018. 03. 28. 20:30
Ikarus BSE
2018. 03. 28. 20:30
Ikarus BSE
PALOTA SE
BP. POLGÁRI SC
2018. 04. 08. 18:00
Goldball Park
2018. 04. 08. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
PALOTA SE
2018. 04. 15. 17:00
Ikarus BSE
2018. 04. 15. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
RÓNA SC
2018. 04. 21. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 21. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
PALOTA SE
2018. 04. 29. 17:00
Ikarus BSE
2018. 04. 29. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
RUG-6 FC
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
PALOTA SE
2018. 05. 13. 17:00
Ikarus BSE
2018. 05. 13. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
2011 CHAMPION FC
2018. 05. 23. 18:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 05. 23. 18:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
PALOTA SE
2018. 05. 27. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 27. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
PALOTA SE
2018. 06. 03.
Ikarus BSE
2018. 06. 03.
Ikarus BSE
PALOTA SE
LURKÓ SE

RÓNA SC

2017. 09. 02. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 02. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
RÓNA SC
2017. 09. 09. 19:00
Goldball Park
2017. 09. 09. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
RUG-6 FC
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
RÓNA SC
2017. 12. 02. 16:00
Goldball Park
2017. 12. 02. 16:00
Goldball Park
RÓNA SC
2011 CHAMPION FC
2017. 10. 01. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2017. 10. 01. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
RÓNA SC
2017. 10. 07. 19:00
Goldball Park
2017. 10. 07. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
PALOTA SE
2017. 10. 15. 14:00
Budatétény SE
2017. 10. 15. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
RÓNA SC
2017. 10. 21. 19:00
Goldball Park
2017. 10. 21. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
ULC VASLÓ
2017. 10. 28. 14:00
Goldball Park
2017. 10. 28. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
RÓNA SC
2017. 11. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 11. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
RÓNA SC
2017. 11. 18. 19:00
Goldball Park
2017. 11. 18. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
TABÁNI LC
2017. 11. 26. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 26. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
RÓNA SC
2018. 03. 10. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 10. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
SIKETEK SC
2018. 03. 18. 13:00
Goldball Park
2018. 03. 18. 13:00
Goldball Park
RUG-6 FC
RÓNA SC
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
RÓNA SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 03. 30. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 30. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
RÓNA SC
2018. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
CSHC 94 FC II.
2018. 04. 15. 17:00
Ikarus BSE
2018. 04. 15. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
RÓNA SC
2018. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
LURKÓ SE
2018. 04. 27. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 27. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
RÓNA SC
2018. 05. 05. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 05. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
GAMMA LSE
2018. 05. 19. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 19. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
BP. POLGÁRI SC
2018. 05. 27. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 27. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
RÓNA SC
2018. 06. 02. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 06. 02. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
KORMÁNYŐR SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom