Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 20. forduló

2018.04.22 - 13:00

Budapest, Panoráma Sportközpont (II. kerületi Sportcentrum - Kolozsvári u.)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
ILINSZKY GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KURTEJ JÁNOS, VÁRHEGYI KÁROLY
BP. POLGÁRI SC
GAMMA LSE
90'
45'

Gólok

EMRI ATTILA

9'

1 - 0

 

JÁKÓ JÁNOS

11'

2 - 0

 

 

2 - 1

31'

BÁNYAI JANI
EMRI ATTILA

36'

3 - 1

 

EMRI ATTILA

42'

4 - 1

 

JÁKÓ JÁNOS

65'

5 - 1

 

EMRI ATTILA

70'

6 - 1

 

JÁKÓ JÁNOS

85'

7 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LURKÓ SE LURKÓ SE 18 15 1 2 73 21 52 46 7.8
2 RUG-6 FC RUG-6 FC 19 15 1 3 78 29 49 46 8
3 BP. POLGÁRI SC BP. POLGÁRI SC 19 14 1 4 81 29 52 43 7.2
4 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 19 12 4 3 65 32 33 40 7.5
5 PALOTA SE PALOTA SE 18 10 4 4 56 27 29 34 7.3
6 GAMMA LSE GAMMA LSE 18 7 2 9 53 57 -4 23 7
7 SIKETEK SC SIKETEK SC 19 7 1 11 36 54 -18 22 7.2
8 RÓNA SC RÓNA SC 19 6 2 11 47 76 -29 20 6.5
9 CSHC 94 FC II. CSHC 94 FC II. 18 6 1 11 47 65 -18 19 6.6
10 TABÁNI LC TABÁNI LC 19 5 2 12 32 47 -15 17 6.6
11 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 18 5 2 11 32 60 -28 17 6.5
12 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 18 4 1 13 37 91 -54 13 6.1
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 18 2 2 14 27 76 -49 8 6.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 2011 CHAMPION FC BP. ERDÉRT SE II. 10 6 3 1 16 5 11 21 9 6 2 1 17 8 9 20 19 12 5 2 33 13 20 41
2 2011 CHAMPION FC LURKÓ SE 10 8 2 0 29 3 26 26 8 4 2 2 9 6 3 14 18 12 4 2 38 9 29 40
3 2011 CHAMPION FC BP. POLGÁRI SC 9 5 2 2 16 7 9 17 10 7 1 2 20 5 15 22 19 12 3 4 36 12 24 39
4 2011 CHAMPION FC RUG-6 FC 9 7 2 0 23 3 20 23 10 4 2 4 12 9 3 14 19 11 4 4 35 12 23 37
5 2011 CHAMPION FC PALOTA SE 9 3 3 3 9 9 0 12 9 3 5 1 7 4 3 14 18 6 8 4 16 13 3 26
6 2011 CHAMPION FC ULC VASLÓ 9 3 1 5 8 14 -6 10 9 4 3 2 11 7 4 15 18 7 4 7 19 21 -2 25
7 2011 CHAMPION FC GAMMA LSE 9 3 3 3 12 11 1 12 9 3 0 6 13 22 -9 9 18 6 3 9 25 33 -8 21
8 2011 CHAMPION FC CSHC 94 FC II. 8 4 3 1 12 12 0 15 10 1 2 7 5 16 -11 5 18 5 5 8 17 28 -11 20
9 2011 CHAMPION FC SIKETEK SC 10 3 4 3 11 13 -2 13 9 1 3 5 9 11 -2 6 19 4 7 8 20 24 -4 19
10 2011 CHAMPION FC RÓNA SC 9 4 1 4 9 16 -7 13 10 0 5 5 7 21 -14 5 19 4 6 9 16 37 -21 18
11 2011 CHAMPION FC KORMÁNYŐR SE II. 9 2 2 5 9 16 -7 8 9 2 3 4 11 23 -12 9 18 4 5 9 20 39 -19 17
12 2011 CHAMPION FC TABÁNI LC 10 1 4 5 6 13 -7 7 9 2 3 4 9 10 -1 9 19 3 7 9 15 23 -8 16
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 9 2 2 5 7 16 -9 8 9 0 1 8 8 25 -17 1 18 2 3 13 15 41 -26 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 2011 CHAMPION FC LURKÓ SE 10 9 1 0 50 10 40 28 8 6 0 2 23 11 12 18 18 15 1 2 73 21 52 46
2 2011 CHAMPION FC RUG-6 FC 9 8 1 0 51 10 41 25 10 7 0 3 27 19 8 21 19 15 1 3 78 29 49 46
3 2011 CHAMPION FC BP. POLGÁRI SC 9 6 1 2 37 14 23 19 10 8 0 2 44 15 29 24 19 14 1 4 81 29 52 43
4 2011 CHAMPION FC BP. ERDÉRT SE II. 10 7 1 2 33 17 16 22 9 5 3 1 32 15 17 18 19 12 4 3 65 32 33 40
5 2011 CHAMPION FC PALOTA SE 9 5 1 3 32 15 17 16 9 5 3 1 24 12 12 18 18 10 4 4 56 27 29 34
6 2011 CHAMPION FC GAMMA LSE 9 3 2 4 25 21 4 11 9 4 0 5 28 36 -8 12 18 7 2 9 53 57 -4 23
7 2011 CHAMPION FC SIKETEK SC 10 3 0 7 16 33 -17 9 9 4 1 4 20 21 -1 13 19 7 1 11 36 54 -18 22
8 2011 CHAMPION FC RÓNA SC 9 4 0 5 25 29 -4 12 10 2 2 6 22 47 -25 8 19 6 2 11 47 76 -29 20
9 2011 CHAMPION FC CSHC 94 FC II. 8 5 0 3 30 25 5 15 10 1 1 8 17 40 -23 4 18 6 1 11 47 65 -18 19
10 2011 CHAMPION FC TABÁNI LC 10 3 1 6 17 23 -6 10 9 2 1 6 15 24 -9 7 19 5 2 12 32 47 -15 17
11 2011 CHAMPION FC ULC VASLÓ 9 1 2 6 14 35 -21 5 9 4 0 5 18 25 -7 12 18 5 2 11 32 60 -28 17
12 2011 CHAMPION FC KORMÁNYŐR SE II. 9 0 1 8 13 45 -32 1 9 4 0 5 24 46 -22 12 18 4 1 13 37 91 -54 13
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 9 2 1 6 14 30 -16 7 9 0 1 8 13 46 -33 1 18 2 2 14 27 76 -49 8
 
2011 CHAMPION FC
2 - 20 - 6---3 - 5-2 - 41 - 00 - 12 - 13 - 71 - 4
BP. ERDÉRT SE II.
3 - 15 - 36 - 1-4 - 32 - 13 - 0-7 - 10 - 31 - 22 - 2-
BP. POLGÁRI SC
5 - 12 - 34 - 3-7 - 1-3 - 12 - 21 - 28 - 1--5 - 0
CSHC 94 FC II.
3 - 2-1 - 7-5 - 39 - 4--5 - 11 - 22 - 54 - 1-
FC PIFU `04
-------------
GAMMA LSE
11 - 1-1 - 35 - 3-1 - 20 - 51 - 13 - 31 - 0--2 - 3
KORMÁNYŐR SE II.
-1 - 83 - 5--0 - 61 - 3-5 - 51 - 61 - 31 - 40 - 5
LURKÓ SE
4 - 1-4 - 24 - 1-11 - 18 - 13 - 37 - 13 - 0-3 - 03 - 0
PALOTA SE
-2 - 21 - 23 - 0-2 - 33 - 4-9 - 2-5 - 04 - 03 - 2
RÓNA SC
8 - 32 - 6-5 - 3---1 - 51 - 30 - 42 - 43 - 13 - 0
RUG-6 FC
7 - 10 - 0-8 - 1--16 - 1-3 - 26 - 33 - 12 - 06 - 1
SIKETEK SC
2 - 03 - 20 - 82 - 4-3 - 42 - 10 - 30 - 33 - 41 - 4--
TABÁNI LC
3 - 30 - 30 - 22 - 0-3 - 0-1 - 20 - 3-4 - 62 - 12 - 3
ULC VASLÓ
-3 - 60 - 61 - 1-1 - 72 - 52 - 40 - 3--3 - 32 - 0

Meccsek

BP. POLGÁRI SC

2017. 09. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
BP. POLGÁRI SC
2017. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
2017. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
2011 CHAMPION FC
2017. 10. 11. 18:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2017. 10. 11. 18:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
CSHC 94 FC II.
FÉLBESZAKADT
BP. POLGÁRI SC
2017. 12. 02. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2017. 12. 02. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
CSHC 94 FC II.
BP. POLGÁRI SC
2017. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
2017. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
PALOTA SE
2017. 10. 01. 14:00
Budatétény SE
2017. 10. 01. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
BP. POLGÁRI SC
2017. 10. 08. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 10. 08. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
ULC VASLÓ
2017. 10. 14. 14:00
Csep-Gól FC
2017. 10. 14. 14:00
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
BP. POLGÁRI SC
2017. 10. 29. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 29. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
BP. POLGÁRI SC
2017. 11. 05. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 05. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
BP. POLGÁRI SC
2017. 11. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 11. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
RÓNA SC
2017. 11. 20. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 20. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
BP. POLGÁRI SC
2017. 11. 26. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 11. 26. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
RUG-6 FC
2018. 03. 11. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 03. 11. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 03. 18. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 18. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
BP. POLGÁRI SC
2018. 03. 24. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 03. 24. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
CSHC 94 FC II.
2018. 03. 28. 20:30
Ikarus BSE
2018. 03. 28. 20:30
Ikarus BSE
PALOTA SE
BP. POLGÁRI SC
2018. 04. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
LURKÓ SE
2018. 04. 14. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 14. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
BP. POLGÁRI SC
2018. 04. 22. 13:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 22. 13:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
GAMMA LSE
2018. 05. 05. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 05. 05. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
KORMÁNYŐR SE II.
2018. 05. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 05. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
TABÁNI LC
2018. 05. 19. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 19. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
BP. POLGÁRI SC
2018. 05. 27. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 05. 27. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
SIKETEK SC
2018. 06. 02. 14:00
Goldball Park
2018. 06. 02. 14:00
Goldball Park
RUG-6 FC
BP. POLGÁRI SC

GAMMA LSE

2017. 09. 02. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2017. 09. 02. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
GAMMA LSE
2017. 09. 09. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 09. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
PALOTA SE
2017. 09. 17. 14:00
Budatétény SE
2017. 09. 17. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
GAMMA LSE
2017. 09. 23. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 23. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
ULC VASLÓ
2017. 10. 01. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 01. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
GAMMA LSE
2017. 10. 14. 14:00
Csep-Gól FC
2017. 10. 14. 14:00
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
BP. POLGÁRI SC
2017. 10. 22. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 22. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
GAMMA LSE
2017. 10. 28. 14:00
Goldball Park
2017. 10. 28. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
RÓNA SC
2017. 11. 04. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 04. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
GAMMA LSE
2017. 11. 11. 14:00
Goldball Park
2017. 11. 11. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
RUG-6 FC
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
GAMMA LSE
2017. 11. 25. 14:00
Goldball Park
2017. 11. 25. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
2011 CHAMPION FC
2018. 03. 11. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 11. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
GAMMA LSE
CSHC 94 FC II.
2018. 04. 11. 19:30
Ikarus BSE
2018. 04. 11. 19:30
Ikarus BSE
PALOTA SE
GAMMA LSE
2018. 03. 24. 14:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
FÉLBESZAKADT
LURKÓ SE
2018. 05. 29. 20:30
Goldball Park
2018. 05. 29. 20:30
Goldball Park
GAMMA LSE
LURKÓ SE
2018. 03. 30. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 30. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
GAMMA LSE
2018. 04. 07. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 07. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
GAMMA LSE
KORMÁNYŐR SE II.
2018. 04. 22. 13:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 22. 13:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
GAMMA LSE
2018. 04. 28. 14:00
Goldball Park
2018. 04. 28. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
TABÁNI LC
2018. 05. 05. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 05. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
GAMMA LSE
2018. 05. 12.
Goldball Park
2018. 05. 12.
Goldball Park
GAMMA LSE
SIKETEK SC
2018. 05. 21. 17:00
Goldball Park
2018. 05. 21. 17:00
Goldball Park
RUG-6 FC
GAMMA LSE
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 06. 01. 20:45
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 06. 01. 20:45
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
GAMMA LSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom