Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 21. forduló

2018.04.28 - 14:00

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
SUDICKY BÁLINT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MIKNYIK BALÁZS, BARTKÓ JÓZSEF
GAMMA LSE
TABÁNI LC
90'
45'

Gólok

BÁNYAI JANI

37'

1 - 0

 

 

1 - 1

39'

TORBA MILÁN
BÁNYAI JANI

56'

2 - 1

 

TAMÁSI GYÖRGY

58'

3 - 1

 

BERTA NORBERT GÁBOR

76'

4 - 1

 

MÉSZÁROS ATTILA KÁROLY

79'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LURKÓ SE LURKÓ SE 19 16 1 2 77 22 55 49 7.7
2 RUG-6 FC RUG-6 FC 20 16 1 3 81 29 52 49 8
3 BP. POLGÁRI SC BP. POLGÁRI SC 19 14 1 4 81 29 52 43 7.1
4 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 20 13 4 3 68 32 36 43 7.7
5 PALOTA SE PALOTA SE 19 10 4 5 56 30 26 34 6.9
6 GAMMA LSE GAMMA LSE 19 8 2 9 58 58 0 26 7.1
7 SIKETEK SC SIKETEK SC 20 7 1 12 37 58 -21 22 7
8 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 19 6 2 11 34 60 -26 20 6.8
9 RÓNA SC RÓNA SC 20 6 2 12 47 78 -31 20 6.6
10 CSHC 94 FC II. CSHC 94 FC II. 19 6 1 12 47 68 -21 19 6.5
11 TABÁNI LC TABÁNI LC 20 5 2 13 33 52 -19 17 6.5
12 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 19 4 1 14 38 99 -61 13 6.3
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 19 3 2 14 35 77 -42 11 6.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 2011 CHAMPION FC LURKÓ SE 11 9 2 0 32 3 29 29 8 4 2 2 9 6 3 14 19 13 4 2 41 9 32 43
2 2011 CHAMPION FC BP. ERDÉRT SE II. 10 6 3 1 16 5 11 21 10 6 3 1 17 8 9 21 20 12 6 2 33 13 20 42
3 2011 CHAMPION FC BP. POLGÁRI SC 9 5 2 2 16 7 9 17 10 7 1 2 20 5 15 22 19 12 3 4 36 12 24 39
4 2011 CHAMPION FC RUG-6 FC 9 7 2 0 23 3 20 23 11 4 3 4 12 9 3 15 20 11 5 4 35 12 23 38
5 2011 CHAMPION FC PALOTA SE 10 3 4 3 9 9 0 13 9 3 5 1 7 4 3 14 19 6 9 4 16 13 3 27
6 2011 CHAMPION FC ULC VASLÓ 10 3 2 5 8 14 -6 11 9 4 3 2 11 7 4 15 19 7 5 7 19 21 -2 26
7 2011 CHAMPION FC GAMMA LSE 10 3 4 3 13 12 1 13 9 3 0 6 13 22 -9 9 19 6 4 9 26 34 -8 22
8 2011 CHAMPION FC CSHC 94 FC II. 9 4 4 1 12 12 0 16 10 1 2 7 5 16 -11 5 19 5 6 8 17 28 -11 21
9 2011 CHAMPION FC SIKETEK SC 10 3 4 3 11 13 -2 13 10 1 3 6 9 14 -5 6 20 4 7 9 20 27 -7 19
10 2011 CHAMPION FC RÓNA SC 9 4 1 4 9 16 -7 13 11 0 6 5 7 21 -14 6 20 4 7 9 16 37 -21 19
11 2011 CHAMPION FC KORMÁNYŐR SE II. 10 2 2 6 9 19 -10 8 9 2 3 4 11 23 -12 9 19 4 5 10 20 42 -22 17
12 2011 CHAMPION FC TABÁNI LC 10 1 4 5 6 13 -7 7 10 2 4 4 10 11 -1 10 20 3 8 9 16 24 -8 17
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 9 2 2 5 7 16 -9 8 10 1 1 8 11 25 -14 4 19 3 3 13 18 41 -23 12
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 2011 CHAMPION FC LURKÓ SE 11 10 1 0 54 11 43 31 8 6 0 2 23 11 12 18 19 16 1 2 77 22 55 49
2 2011 CHAMPION FC RUG-6 FC 9 8 1 0 51 10 41 25 11 8 0 3 30 19 11 24 20 16 1 3 81 29 52 49
3 2011 CHAMPION FC BP. POLGÁRI SC 9 6 1 2 37 14 23 19 10 8 0 2 44 15 29 24 19 14 1 4 81 29 52 43
4 2011 CHAMPION FC BP. ERDÉRT SE II. 10 7 1 2 33 17 16 22 10 6 3 1 35 15 20 21 20 13 4 3 68 32 36 43
5 2011 CHAMPION FC PALOTA SE 10 5 1 4 32 18 14 16 9 5 3 1 24 12 12 18 19 10 4 5 56 30 26 34
6 2011 CHAMPION FC GAMMA LSE 10 4 2 4 30 22 8 14 9 4 0 5 28 36 -8 12 19 8 2 9 58 58 0 26
7 2011 CHAMPION FC SIKETEK SC 10 3 0 7 16 33 -17 9 10 4 1 5 21 25 -4 13 20 7 1 12 37 58 -21 22
8 2011 CHAMPION FC ULC VASLÓ 10 2 2 6 16 35 -19 8 9 4 0 5 18 25 -7 12 19 6 2 11 34 60 -26 20
9 2011 CHAMPION FC RÓNA SC 9 4 0 5 25 29 -4 12 11 2 2 7 22 49 -27 8 20 6 2 12 47 78 -31 20
10 2011 CHAMPION FC CSHC 94 FC II. 9 5 0 4 30 28 2 15 10 1 1 8 17 40 -23 4 19 6 1 12 47 68 -21 19
11 2011 CHAMPION FC TABÁNI LC 10 3 1 6 17 23 -6 10 10 2 1 7 16 29 -13 7 20 5 2 13 33 52 -19 17
12 2011 CHAMPION FC KORMÁNYŐR SE II. 10 0 1 9 14 53 -39 1 9 4 0 5 24 46 -22 12 19 4 1 14 38 99 -61 13
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 9 2 1 6 14 30 -16 7 10 1 1 8 21 47 -26 4 19 3 2 14 35 77 -42 11
 
2011 CHAMPION FC
2 - 20 - 6---3 - 5-2 - 41 - 00 - 12 - 13 - 71 - 4
BP. ERDÉRT SE II.
3 - 15 - 36 - 1-4 - 32 - 13 - 0-7 - 10 - 31 - 22 - 2-
BP. POLGÁRI SC
5 - 12 - 34 - 3-7 - 1-3 - 12 - 21 - 28 - 1--5 - 0
CSHC 94 FC II.
3 - 20 - 31 - 7-5 - 39 - 4--5 - 11 - 22 - 54 - 1-
FC PIFU `04
-------------
GAMMA LSE
11 - 1-1 - 35 - 3-1 - 20 - 51 - 13 - 31 - 0-5 - 12 - 3
KORMÁNYŐR SE II.
1 - 81 - 83 - 5--0 - 61 - 3-5 - 51 - 61 - 31 - 40 - 5
LURKÓ SE
4 - 1-4 - 24 - 1-11 - 18 - 13 - 37 - 13 - 04 - 13 - 03 - 0
PALOTA SE
-2 - 21 - 23 - 0-2 - 33 - 4-9 - 20 - 35 - 04 - 03 - 2
RÓNA SC
8 - 32 - 6-5 - 3---1 - 51 - 30 - 42 - 43 - 13 - 0
RUG-6 FC
7 - 10 - 0-8 - 1--16 - 1-3 - 26 - 33 - 12 - 06 - 1
SIKETEK SC
2 - 03 - 20 - 82 - 4-3 - 42 - 10 - 30 - 33 - 41 - 4--
TABÁNI LC
3 - 30 - 30 - 22 - 0-3 - 0-1 - 20 - 3-4 - 62 - 12 - 3
ULC VASLÓ
-3 - 60 - 61 - 1-1 - 72 - 52 - 40 - 32 - 0-3 - 32 - 0

Meccsek

GAMMA LSE

2017. 09. 02. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2017. 09. 02. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
GAMMA LSE
2017. 09. 09. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 09. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
PALOTA SE
2017. 09. 17. 14:00
Budatétény SE
2017. 09. 17. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
GAMMA LSE
2017. 09. 23. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 23. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
ULC VASLÓ
2017. 10. 01. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 01. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
GAMMA LSE
2017. 10. 14. 14:00
Csep-Gól FC
2017. 10. 14. 14:00
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
BP. POLGÁRI SC
2017. 10. 22. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 22. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
GAMMA LSE
2017. 10. 28. 14:00
Goldball Park
2017. 10. 28. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
RÓNA SC
2017. 11. 04. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 04. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
GAMMA LSE
2017. 11. 11. 14:00
Goldball Park
2017. 11. 11. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
RUG-6 FC
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
GAMMA LSE
2017. 11. 25. 14:00
Goldball Park
2017. 11. 25. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
2011 CHAMPION FC
2018. 03. 11. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 11. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
GAMMA LSE
CSHC 94 FC II.
2018. 04. 11. 19:30
Ikarus BSE
2018. 04. 11. 19:30
Ikarus BSE
PALOTA SE
GAMMA LSE
2018. 03. 24. 14:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
FÉLBESZAKADT
LURKÓ SE
2018. 05. 29. 20:30
Goldball Park
2018. 05. 29. 20:30
Goldball Park
GAMMA LSE
LURKÓ SE
2018. 03. 30. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 30. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
GAMMA LSE
2018. 04. 07. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 07. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
GAMMA LSE
KORMÁNYŐR SE II.
2018. 04. 22. 13:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 22. 13:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
GAMMA LSE
2018. 04. 28. 14:00
Goldball Park
2018. 04. 28. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
TABÁNI LC
2018. 05. 05. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 05. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
GAMMA LSE
2018. 05. 12.
Goldball Park
2018. 05. 12.
Goldball Park
GAMMA LSE
SIKETEK SC
2018. 05. 21. 17:00
Goldball Park
2018. 05. 21. 17:00
Goldball Park
RUG-6 FC
GAMMA LSE
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 06. 01. 20:45
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 06. 01. 20:45
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
GAMMA LSE

TABÁNI LC

2017. 09. 02. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 02. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
TABÁNI LC
2017. 09. 10. 18:00
Goldball Park
2017. 09. 10. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 09. 17. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 17. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
TABÁNI LC
2017. 09. 24. 18:00
Goldball Park
2017. 09. 24. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
CSHC 94 FC II.
2017. 10. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
TABÁNI LC
2017. 10. 08. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 08. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
LURKÓ SE
2017. 10. 13. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 13. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
TABÁNI LC
2017. 10. 22. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 22. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
GAMMA LSE
2017. 11. 05. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 05. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
BP. POLGÁRI SC
2017. 11. 12. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 12. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
TABÁNI LC
2017. 11. 18. 19:00
Goldball Park
2017. 11. 18. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
TABÁNI LC
2017. 11. 26. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 26. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
SIKETEK SC
2018. 03. 11. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 11. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
RUG-6 FC
2018. 03. 22. 20:30
Goldball Park
2018. 03. 22. 20:30
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
TABÁNI LC
2018. 03. 25. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 25. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
2011 CHAMPION FC
2018. 03. 30. 10:00
Goldball Park
2018. 03. 30. 10:00
Goldball Park
CSHC 94 FC II.
TABÁNI LC
2018. 04. 08. 18:00
Goldball Park
2018. 04. 08. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
PALOTA SE
2018. 04. 15. 16:00
Budatétény SE
2018. 04. 15. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
TABÁNI LC
2018. 04. 22. 18:00
Goldball Park
2018. 04. 22. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
ULC VASLÓ
2018. 04. 28. 14:00
Goldball Park
2018. 04. 28. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
TABÁNI LC
2018. 05. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 05. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
TABÁNI LC
2018. 05. 21. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 21. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
TABÁNI LC
KORMÁNYŐR SE II.
2018. 05. 27. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 27. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
RÓNA SC
2018. 06. 02.
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 06. 02.
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
TABÁNI LC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom