Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 22. forduló

2018.05.05 - 18:00

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
GAJZÁGÓ IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENEDEK CSABA, HORVÁTH BALÁZS
BP. ERDÉRT SE II.
PALOTA SE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 RUG-6 FC RUG-6 FC 21 17 1 3 83 30 53 52 7.7
2 LURKÓ SE LURKÓ SE 20 16 1 3 78 24 54 49 7.4
3 BP. POLGÁRI SC BP. POLGÁRI SC 20 15 1 4 87 30 57 46 7.5
4 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 21 13 4 4 69 34 35 43 7.4
5 PALOTA SE PALOTA SE 20 11 4 5 58 31 27 37 6.8
6 GAMMA LSE GAMMA LSE 20 8 2 10 60 62 -2 26 7.3
7 SIKETEK SC SIKETEK SC 21 8 1 12 41 60 -19 25 7
8 RÓNA SC RÓNA SC 21 7 2 12 51 80 -29 23 6.7
9 CSHC 94 FC II. CSHC 94 FC II. 20 7 1 12 50 69 -19 22 6.8
10 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 20 6 2 12 36 64 -28 20 6.8
11 TABÁNI LC TABÁNI LC 20 5 2 13 33 52 -19 17 6.5
12 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 20 4 1 15 39 105 -66 13 6.3
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 20 3 2 15 36 80 -44 11 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 2011 CHAMPION FC LURKÓ SE 11 9 2 0 32 3 29 29 9 4 2 3 9 8 1 14 20 13 4 3 41 11 30 43
2 2011 CHAMPION FC BP. POLGÁRI SC 10 6 2 2 17 7 10 20 10 7 1 2 20 5 15 22 20 13 3 4 37 12 25 42
3 2011 CHAMPION FC BP. ERDÉRT SE II. 11 6 3 2 16 6 10 21 10 6 3 1 17 8 9 21 21 12 6 3 33 14 19 42
4 2011 CHAMPION FC RUG-6 FC 10 8 2 0 25 3 22 26 11 4 3 4 12 9 3 15 21 12 5 4 37 12 25 41
5 2011 CHAMPION FC PALOTA SE 10 3 4 3 9 9 0 13 10 4 5 1 8 4 4 17 20 7 9 4 17 13 4 30
6 2011 CHAMPION FC ULC VASLÓ 10 3 2 5 8 14 -6 11 10 4 3 3 11 8 3 15 20 7 5 8 19 22 -3 26
7 2011 CHAMPION FC CSHC 94 FC II. 10 5 4 1 14 12 2 19 10 1 2 7 5 16 -11 5 20 6 6 8 19 28 -9 24
8 2011 CHAMPION FC GAMMA LSE 10 3 4 3 13 12 1 13 10 3 0 7 14 24 -10 9 20 6 4 10 27 36 -9 22
9 2011 CHAMPION FC SIKETEK SC 11 4 4 3 12 13 -1 16 10 1 3 6 9 14 -5 6 21 5 7 9 21 27 -6 22
10 2011 CHAMPION FC RÓNA SC 10 5 1 4 11 17 -6 16 11 0 6 5 7 21 -14 6 21 5 7 9 18 38 -20 22
11 2011 CHAMPION FC KORMÁNYŐR SE II. 10 2 2 6 9 19 -10 8 10 2 3 5 11 24 -13 9 20 4 5 11 20 43 -23 17
12 2011 CHAMPION FC TABÁNI LC 10 1 4 5 6 13 -7 7 10 2 4 4 10 11 -1 10 20 3 8 9 16 24 -8 17
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 9 2 2 5 7 16 -9 8 11 1 1 9 11 27 -16 4 20 3 3 14 18 43 -25 12
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 2011 CHAMPION FC RUG-6 FC 10 9 1 0 53 11 42 28 11 8 0 3 30 19 11 24 21 17 1 3 83 30 53 52
2 2011 CHAMPION FC LURKÓ SE 11 10 1 0 54 11 43 31 9 6 0 3 24 13 11 18 20 16 1 3 78 24 54 49
3 2011 CHAMPION FC BP. POLGÁRI SC 10 7 1 2 43 15 28 22 10 8 0 2 44 15 29 24 20 15 1 4 87 30 57 46
4 2011 CHAMPION FC BP. ERDÉRT SE II. 11 7 1 3 34 19 15 22 10 6 3 1 35 15 20 21 21 13 4 4 69 34 35 43
5 2011 CHAMPION FC PALOTA SE 10 5 1 4 32 18 14 16 10 6 3 1 26 13 13 21 20 11 4 5 58 31 27 37
6 2011 CHAMPION FC GAMMA LSE 10 4 2 4 30 22 8 14 10 4 0 6 30 40 -10 12 20 8 2 10 60 62 -2 26
7 2011 CHAMPION FC SIKETEK SC 11 4 0 7 20 35 -15 12 10 4 1 5 21 25 -4 13 21 8 1 12 41 60 -19 25
8 2011 CHAMPION FC RÓNA SC 10 5 0 5 29 31 -2 15 11 2 2 7 22 49 -27 8 21 7 2 12 51 80 -29 23
9 2011 CHAMPION FC CSHC 94 FC II. 10 6 0 4 33 29 4 18 10 1 1 8 17 40 -23 4 20 7 1 12 50 69 -19 22
10 2011 CHAMPION FC ULC VASLÓ 10 2 2 6 16 35 -19 8 10 4 0 6 20 29 -9 12 20 6 2 12 36 64 -28 20
11 2011 CHAMPION FC TABÁNI LC 10 3 1 6 17 23 -6 10 10 2 1 7 16 29 -13 7 20 5 2 13 33 52 -19 17
12 2011 CHAMPION FC KORMÁNYŐR SE II. 10 0 1 9 14 53 -39 1 10 4 0 6 25 52 -27 12 20 4 1 15 39 105 -66 13
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 9 2 1 6 14 30 -16 7 11 1 1 9 22 50 -28 4 20 3 2 15 36 80 -44 11
 
2011 CHAMPION FC
2 - 20 - 6---3 - 5-2 - 41 - 00 - 12 - 13 - 71 - 4
BP. ERDÉRT SE II.
3 - 15 - 36 - 1-4 - 32 - 13 - 01 - 27 - 10 - 31 - 22 - 2-
BP. POLGÁRI SC
5 - 12 - 34 - 3-7 - 16 - 13 - 12 - 21 - 28 - 1--5 - 0
CSHC 94 FC II.
3 - 10 - 31 - 7-5 - 39 - 4--5 - 11 - 22 - 54 - 1-
FC PIFU `04
-------------
GAMMA LSE
11 - 1-1 - 35 - 3-1 - 20 - 51 - 13 - 31 - 0-5 - 12 - 3
KORMÁNYŐR SE II.
1 - 81 - 83 - 5--0 - 61 - 3-5 - 51 - 61 - 31 - 40 - 5
LURKÓ SE
4 - 1-4 - 24 - 1-11 - 18 - 13 - 37 - 13 - 04 - 13 - 03 - 0
PALOTA SE
-2 - 21 - 23 - 0-2 - 33 - 4-9 - 20 - 35 - 04 - 03 - 2
RÓNA SC
8 - 32 - 6-5 - 3-4 - 2-1 - 51 - 30 - 42 - 43 - 13 - 0
RUG-6 FC
7 - 10 - 0-8 - 1--16 - 12 - 13 - 26 - 33 - 12 - 06 - 1
SIKETEK SC
2 - 03 - 20 - 82 - 4-3 - 42 - 10 - 30 - 33 - 41 - 4-4 - 2
TABÁNI LC
3 - 30 - 30 - 22 - 0-3 - 0-1 - 20 - 3-4 - 62 - 12 - 3
ULC VASLÓ
-3 - 60 - 61 - 1-1 - 72 - 52 - 40 - 32 - 0-3 - 32 - 0

Meccsek

BP. ERDÉRT SE II.

2017. 09. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
BP. POLGÁRI SC
2017. 09. 10. 18:00
Goldball Park
2017. 09. 10. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
RÓNA SC
2017. 09. 23. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 23. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 09. 30. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 30. 14:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
RUG-6 FC
2017. 10. 07. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 07. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 10. 15. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 15. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 10. 21. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 21. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
CSHC 94 FC II.
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 04. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 04. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
LURKÓ SE
2017. 11. 10. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 10. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
GAMMA LSE
2018. 03. 11. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 03. 11. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 03. 22. 20:30
Goldball Park
2018. 03. 22. 20:30
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
TABÁNI LC
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
RÓNA SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 17. 18:45
Goldball Park
2018. 05. 17. 18:45
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
SIKETEK SC
2018. 04. 08. 15:00
Goldball Park
2018. 04. 08. 15:00
Goldball Park
RUG-6 FC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 04. 15. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 15. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 04. 20. 20:30
Goldball Park
2018. 04. 20. 20:30
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
2011 CHAMPION FC
2018. 04. 28.
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 04. 28.
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
PALOTA SE
2018. 05. 13. 16:00
Budatétény SE
2018. 05. 13. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 19. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 19. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
ULC VASLÓ
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
BP. ERDÉRT SE II.

PALOTA SE

2017. 09. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
ULC VASLÓ
2017. 09. 09. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 09. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
PALOTA SE
2017. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
2017. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
PALOTA SE
2017. 10. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
TABÁNI LC
2017. 10. 07. 19:00
Goldball Park
2017. 10. 07. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
PALOTA SE
2017. 10. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
SIKETEK SC
2017. 10. 21. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 21. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
PALOTA SE
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 03. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 03. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
PALOTA SE
2017. 11. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 11. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
CSHC 94 FC II.
2017. 11. 19. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 11. 19. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 11. 25. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2017. 11. 25. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
PALOTA SE
2018. 03. 09. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 09. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
PALOTA SE
2018. 04. 11. 19:30
Ikarus BSE
2018. 04. 11. 19:30
Ikarus BSE
PALOTA SE
GAMMA LSE
2018. 03. 28. 20:30
Ikarus BSE
2018. 03. 28. 20:30
Ikarus BSE
PALOTA SE
BP. POLGÁRI SC
2018. 04. 08. 18:00
Goldball Park
2018. 04. 08. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
PALOTA SE
2018. 04. 15. 17:00
Ikarus BSE
2018. 04. 15. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
RÓNA SC
2018. 04. 21. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 21. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
PALOTA SE
2018. 04. 29. 17:00
Ikarus BSE
2018. 04. 29. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
RUG-6 FC
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
PALOTA SE
2018. 05. 13. 17:00
Ikarus BSE
2018. 05. 13. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
2011 CHAMPION FC
2018. 05. 23. 18:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 05. 23. 18:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
PALOTA SE
2018. 05. 27. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 27. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
PALOTA SE
2018. 06. 03.
Ikarus BSE
2018. 06. 03.
Ikarus BSE
PALOTA SE
LURKÓ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom