Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 24. forduló

2018.05.21 - 17:00

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
HORVÁTH BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SÖRÖS ATTILA, NAGY JÓZSEF
RUG-6 FC
GAMMA LSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

FARKAS MIKLÓS
GOMBAI ZSOLT

18'

1 - 1

 

PERINGER FERENC

26'

2 - 1

 

CSERVÁK BALÁZS

41'

3 - 1

 

KOVÁCS MÁTÉ

76'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 RUG-6 FC RUG-6 FC 23 19 1 3 91 31 60 58 7.7
2 LURKÓ SE LURKÓ SE 22 17 2 3 84 26 58 53 7.5
3 BP. POLGÁRI SC BP. POLGÁRI SC 22 17 1 4 98 33 65 52 7.6
4 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 23 14 4 5 74 39 35 46 7.3
5 PALOTA SE PALOTA SE 22 12 4 6 62 36 26 40 7.2
6 GAMMA LSE GAMMA LSE 22 9 2 11 64 66 -2 29 7
7 CSHC 94 FC II. CSHC 94 FC II. 22 9 1 12 58 71 -13 28 7
8 SIKETEK SC SIKETEK SC 22 8 1 13 41 63 -22 25 7
9 RÓNA SC RÓNA SC 22 7 2 13 52 85 -33 23 6.5
10 TABÁNI LC TABÁNI LC 22 6 2 14 40 60 -20 20 6.6
11 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 22 6 2 14 36 72 -36 20 6.4
12 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 22 4 1 17 42 114 -72 13 6.5
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 22 3 3 16 38 84 -46 12 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 2011 CHAMPION FC BP. POLGÁRI SC 11 7 2 2 22 8 14 23 11 8 1 2 25 5 20 25 22 15 3 4 47 13 34 48
2 2011 CHAMPION FC LURKÓ SE 12 10 2 0 33 3 30 32 10 4 3 3 9 8 1 15 22 14 5 3 42 11 31 47
3 2011 CHAMPION FC RUG-6 FC 11 9 2 0 28 4 24 29 12 5 3 4 14 9 5 18 23 14 5 4 42 13 29 47
4 2011 CHAMPION FC BP. ERDÉRT SE II. 12 7 3 2 18 6 12 24 11 6 3 2 17 9 8 21 23 13 6 4 35 15 20 45
5 2011 CHAMPION FC PALOTA SE 11 4 4 3 10 9 1 16 11 4 5 2 8 6 2 17 22 8 9 5 18 15 3 33
6 2011 CHAMPION FC CSHC 94 FC II. 11 6 4 1 16 12 4 22 11 2 2 7 7 16 -9 8 22 8 6 8 23 28 -5 30
7 2011 CHAMPION FC ULC VASLÓ 11 3 2 6 8 16 -8 11 11 4 3 4 11 10 1 15 22 7 5 10 19 26 -7 26
8 2011 CHAMPION FC GAMMA LSE 11 3 5 3 13 12 1 14 11 3 0 8 15 27 -12 9 22 6 5 11 28 39 -11 23
9 2011 CHAMPION FC SIKETEK SC 11 4 4 3 12 13 -1 16 11 1 4 6 9 14 -5 7 22 5 8 9 21 27 -6 23
10 2011 CHAMPION FC RÓNA SC 11 5 1 5 11 22 -11 16 11 0 6 5 7 21 -14 6 22 5 7 10 18 43 -25 22
11 2011 CHAMPION FC KORMÁNYŐR SE II. 11 2 2 7 9 21 -12 8 11 2 4 5 12 25 -13 10 22 4 6 12 21 46 -25 18
12 2011 CHAMPION FC TABÁNI LC 11 1 5 5 7 14 -7 8 11 2 4 5 11 16 -5 10 22 3 9 10 18 30 -12 18
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 10 2 3 5 7 16 -9 9 12 1 1 10 11 28 -17 4 22 3 4 15 18 44 -26 13
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 2011 CHAMPION FC RUG-6 FC 11 10 1 0 57 12 45 31 12 9 0 3 34 19 15 27 23 19 1 3 91 31 60 58
2 2011 CHAMPION FC LURKÓ SE 12 11 1 0 59 12 47 34 10 6 1 3 25 14 11 19 22 17 2 3 84 26 58 53
3 2011 CHAMPION FC BP. POLGÁRI SC 11 8 1 2 49 17 32 25 11 9 0 2 49 16 33 27 22 17 1 4 98 33 65 52
4 2011 CHAMPION FC BP. ERDÉRT SE II. 12 8 1 3 38 19 19 25 11 6 3 2 36 20 16 21 23 14 4 5 74 39 35 46
5 2011 CHAMPION FC PALOTA SE 11 6 1 4 35 19 16 19 11 6 3 2 27 17 10 21 22 12 4 6 62 36 26 40
6 2011 CHAMPION FC GAMMA LSE 11 5 2 4 33 22 11 17 11 4 0 7 31 44 -13 12 22 9 2 11 64 66 -2 29
7 2011 CHAMPION FC CSHC 94 FC II. 11 7 0 4 37 30 7 21 11 2 1 8 21 41 -20 7 22 9 1 12 58 71 -13 28
8 2011 CHAMPION FC SIKETEK SC 11 4 0 7 20 35 -15 12 11 4 1 6 21 28 -7 13 22 8 1 13 41 63 -22 25
9 2011 CHAMPION FC RÓNA SC 11 5 0 6 30 36 -6 15 11 2 2 7 22 49 -27 8 22 7 2 13 52 85 -33 23
10 2011 CHAMPION FC TABÁNI LC 11 4 1 6 22 25 -3 13 11 2 1 8 18 35 -17 7 22 6 2 14 40 60 -20 20
11 2011 CHAMPION FC ULC VASLÓ 11 2 2 7 16 39 -23 8 11 4 0 7 20 33 -13 12 22 6 2 14 36 72 -36 20
12 2011 CHAMPION FC KORMÁNYŐR SE II. 11 0 1 10 15 57 -42 1 11 4 0 7 27 57 -30 12 22 4 1 17 42 114 -72 13
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 10 2 2 6 15 31 -16 8 12 1 1 10 23 53 -30 4 22 3 3 16 38 84 -46 12
 
2011 CHAMPION FC
2 - 20 - 6---3 - 51 - 12 - 41 - 00 - 12 - 13 - 71 - 4
BP. ERDÉRT SE II.
3 - 15 - 36 - 1-4 - 32 - 13 - 01 - 27 - 10 - 31 - 22 - 24 - 0
BP. POLGÁRI SC
5 - 12 - 34 - 3-7 - 16 - 13 - 12 - 21 - 28 - 1-6 - 25 - 0
CSHC 94 FC II.
3 - 10 - 31 - 7-5 - 39 - 4-4 - 15 - 11 - 22 - 54 - 1-
FC PIFU `04
-------------
GAMMA LSE
11 - 1-1 - 35 - 3-1 - 20 - 51 - 13 - 31 - 03 - 05 - 12 - 3
KORMÁNYŐR SE II.
1 - 81 - 83 - 51 - 4-0 - 61 - 3-5 - 51 - 61 - 31 - 40 - 5
LURKÓ SE
4 - 15 - 14 - 24 - 1-11 - 18 - 13 - 37 - 13 - 04 - 13 - 03 - 0
PALOTA SE
3 - 12 - 21 - 23 - 0-2 - 33 - 4-9 - 20 - 35 - 04 - 03 - 2
RÓNA SC
8 - 32 - 61 - 55 - 3-4 - 2-1 - 51 - 30 - 42 - 43 - 13 - 0
RUG-6 FC
7 - 10 - 0-8 - 1-4 - 116 - 12 - 13 - 26 - 33 - 12 - 06 - 1
SIKETEK SC
2 - 03 - 20 - 82 - 4-3 - 42 - 10 - 30 - 33 - 41 - 4-4 - 2
TABÁNI LC
3 - 30 - 30 - 22 - 0-3 - 05 - 21 - 20 - 3-4 - 62 - 12 - 3
ULC VASLÓ
-3 - 60 - 61 - 1-1 - 72 - 52 - 40 - 32 - 00 - 43 - 32 - 0

Meccsek

RUG-6 FC

2017. 09. 02. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 02. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
TABÁNI LC
2017. 09. 09. 19:00
Goldball Park
2017. 09. 09. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
RUG-6 FC
2017. 09. 16. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 16. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
SIKETEK SC
2017. 09. 24. 15:00
Goldball Park
2017. 09. 24. 15:00
Goldball Park
RUG-6 FC
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 09. 30. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 30. 14:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
RUG-6 FC
2017. 10. 07. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 07. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
2011 CHAMPION FC
2017. 10. 15. 16:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2017. 10. 15. 16:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
RUG-6 FC
2017. 10. 21. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 21. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
PALOTA SE
2017. 10. 29. 14:00
Budatétény SE
2017. 10. 29. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
RUG-6 FC
2017. 11. 04. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 04. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
ULC VASLÓ
2017. 11. 11. 14:00
Goldball Park
2017. 11. 11. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
RUG-6 FC
2017. 11. 26. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 11. 26. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
RUG-6 FC
2018. 03. 11. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 11. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
RUG-6 FC
2018. 03. 18. 13:00
Goldball Park
2018. 03. 18. 13:00
Goldball Park
RUG-6 FC
RÓNA SC
2018. 03. 24. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 24. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
RUG-6 FC
2018. 03. 30. 12:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 30. 12:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
RUG-6 FC
2018. 04. 08. 15:00
Goldball Park
2018. 04. 08. 15:00
Goldball Park
RUG-6 FC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 04. 15. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 15. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
RUG-6 FC
2018. 04. 22. 14:00
Goldball Park
2018. 04. 22. 14:00
Goldball Park
RUG-6 FC
CSHC 94 FC II.
2018. 04. 29. 17:00
Ikarus BSE
2018. 04. 29. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
RUG-6 FC
2018. 05. 06. 15:00
Goldball Park
2018. 05. 06. 15:00
Goldball Park
RUG-6 FC
LURKÓ SE
2018. 05. 11. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 11. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
RUG-6 FC
2018. 05. 21. 17:00
Goldball Park
2018. 05. 21. 17:00
Goldball Park
RUG-6 FC
GAMMA LSE
2018. 06. 02. 14:00
Goldball Park
2018. 06. 02. 14:00
Goldball Park
RUG-6 FC
BP. POLGÁRI SC

GAMMA LSE

2017. 09. 02. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2017. 09. 02. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
GAMMA LSE
2017. 09. 09. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 09. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
PALOTA SE
2017. 09. 17. 14:00
Budatétény SE
2017. 09. 17. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
GAMMA LSE
2017. 09. 23. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 23. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
ULC VASLÓ
2017. 10. 01. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 01. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
GAMMA LSE
2017. 10. 14. 14:00
Csep-Gól FC
2017. 10. 14. 14:00
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
BP. POLGÁRI SC
2017. 10. 22. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 22. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
GAMMA LSE
2017. 10. 28. 14:00
Goldball Park
2017. 10. 28. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
RÓNA SC
2017. 11. 04. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 04. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
GAMMA LSE
2017. 11. 11. 14:00
Goldball Park
2017. 11. 11. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
RUG-6 FC
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
GAMMA LSE
2017. 11. 25. 14:00
Goldball Park
2017. 11. 25. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
2011 CHAMPION FC
2018. 03. 11. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 11. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
GAMMA LSE
CSHC 94 FC II.
2018. 04. 11. 19:30
Ikarus BSE
2018. 04. 11. 19:30
Ikarus BSE
PALOTA SE
GAMMA LSE
2018. 03. 24. 14:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
FÉLBESZAKADT
LURKÓ SE
2018. 05. 29. 20:30
Goldball Park
2018. 05. 29. 20:30
Goldball Park
GAMMA LSE
LURKÓ SE
2018. 03. 30. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 30. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
GAMMA LSE
2018. 04. 07. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 07. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
GAMMA LSE
KORMÁNYŐR SE II.
2018. 04. 22. 13:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 22. 13:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
GAMMA LSE
2018. 04. 28. 14:00
Goldball Park
2018. 04. 28. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
TABÁNI LC
2018. 05. 05. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 05. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
GAMMA LSE
2018. 05. 12.
Goldball Park
2018. 05. 12.
Goldball Park
GAMMA LSE
SIKETEK SC
2018. 05. 21. 17:00
Goldball Park
2018. 05. 21. 17:00
Goldball Park
RUG-6 FC
GAMMA LSE
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 06. 01. 20:45
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 06. 01. 20:45
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
GAMMA LSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom