Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 26. forduló

2018.06.03 - 00:00

Budapest, Ikarus BSE

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PALOTA SE
LURKÓ SE
90'
30'
60'

Gólok

Csapatok

CSERÉK
VEZETŐEDZŐ
CSERÉK
VEZETŐEDZŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LURKÓ SE LURKÓ SE 24 19 2 3 92 28 64 59 7.5
2 BP. POLGÁRI SC BP. POLGÁRI SC 24 19 1 4 108 34 74 58 7.4
3 RUG-6 FC RUG-6 FC 24 19 1 4 92 34 58 58 7.3
4 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 24 14 4 6 78 46 32 46 7.3
5 PALOTA SE PALOTA SE 24 13 4 7 65 40 25 43 7.2
6 GAMMA LSE GAMMA LSE 24 11 2 11 73 71 2 35 7.1
7 CSHC 94 FC II. CSHC 94 FC II. 24 10 1 13 70 77 -7 31 7
8 SIKETEK SC SIKETEK SC 24 9 1 14 44 70 -26 28 6.9
9 RÓNA SC RÓNA SC 24 8 3 13 64 88 -24 27 6.8
10 TABÁNI LC TABÁNI LC 24 6 3 15 42 65 -23 21 6.8
11 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 24 6 2 16 39 85 -46 20 6.7
12 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 24 4 3 17 42 88 -46 15 6.6
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 24 4 1 19 44 127 -83 13 6.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. BP. POLGÁRI SC 12 8 2 2 24 8 16 26 12 8 2 2 26 6 20 26 24 16 4 4 50 14 36 52
2 KORMÁNYŐR SE II. LURKÓ SE 13 10 3 0 34 4 30 33 11 4 4 3 9 8 1 16 24 14 7 3 43 12 31 49
3 KORMÁNYŐR SE II. RUG-6 FC 12 9 3 0 29 5 24 30 12 5 3 4 14 9 5 18 24 14 6 4 43 14 29 48
4 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 12 7 3 2 18 6 12 24 12 6 4 2 20 12 8 22 24 13 7 4 38 18 20 46
5 KORMÁNYŐR SE II. PALOTA SE 12 4 5 3 10 9 1 17 12 5 5 2 10 7 3 20 24 9 10 5 20 16 4 37
6 KORMÁNYŐR SE II. CSHC 94 FC II. 12 7 4 1 18 13 5 25 12 2 3 7 8 17 -9 9 24 9 7 8 26 30 -4 34
7 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 12 3 3 6 8 16 -8 12 12 4 3 5 12 12 0 15 24 7 6 11 20 28 -8 27
8 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 12 6 1 5 15 23 -8 19 12 0 6 6 8 23 -15 6 24 6 7 11 23 46 -23 25
9 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 12 3 6 3 16 15 1 15 12 3 0 9 15 28 -13 9 24 6 6 12 31 43 -12 24
10 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 12 4 5 3 12 13 -1 17 12 1 4 7 9 16 -7 7 24 5 9 10 21 29 -8 24
11 KORMÁNYŐR SE II. TABÁNI LC 12 2 5 5 9 15 -6 11 12 2 5 5 11 16 -5 11 24 4 10 10 20 31 -11 22
12 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 12 2 2 8 10 23 -13 8 12 2 4 6 13 29 -16 10 24 4 6 14 23 52 -29 18
13 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 11 3 3 5 8 16 -8 12 13 1 2 10 11 28 -17 5 24 4 5 15 19 44 -25 17
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. LURKÓ SE 13 12 1 0 64 14 50 37 11 7 1 3 28 14 14 22 24 19 2 3 92 28 64 59
2 KORMÁNYŐR SE II. BP. POLGÁRI SC 12 9 1 2 56 17 39 28 12 10 0 2 52 17 35 30 24 19 1 4 108 34 74 58
3 KORMÁNYŐR SE II. RUG-6 FC 12 10 1 1 58 15 43 31 12 9 0 3 34 19 15 27 24 19 1 4 92 34 58 58
4 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 12 8 1 3 38 19 19 25 12 6 3 3 40 27 13 21 24 14 4 6 78 46 32 46
5 KORMÁNYŐR SE II. PALOTA SE 12 6 1 5 35 22 13 19 12 7 3 2 30 18 12 24 24 13 4 7 65 40 25 43
6 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 12 6 2 4 40 26 14 20 12 5 0 7 33 45 -12 15 24 11 2 11 73 71 2 35
7 KORMÁNYŐR SE II. CSHC 94 FC II. 12 8 0 4 47 31 16 24 12 2 1 9 23 46 -23 7 24 10 1 13 70 77 -7 31
8 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 12 5 0 7 23 35 -12 15 12 4 1 7 21 35 -14 13 24 9 1 14 44 70 -26 28
9 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 12 6 0 6 40 37 3 18 12 2 3 7 24 51 -27 9 24 8 3 13 64 88 -24 27
10 KORMÁNYŐR SE II. TABÁNI LC 12 4 2 6 24 27 -3 14 12 2 1 9 18 38 -20 7 24 6 3 15 42 65 -23 21
11 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 12 2 2 8 18 42 -24 8 12 4 0 8 21 43 -22 12 24 6 2 16 39 85 -46 20
12 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 11 2 2 7 16 33 -17 8 13 2 1 10 26 55 -29 7 24 4 3 17 42 88 -46 15
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 12 0 1 11 16 60 -44 1 12 4 0 8 28 67 -39 12 24 4 1 19 44 127 -83 13
 
2011 CHAMPION FC
2 - 20 - 6--1 - 23 - 51 - 12 - 41 - 00 - 12 - 13 - 71 - 4
BP. ERDÉRT SE II.
3 - 15 - 36 - 1-4 - 32 - 13 - 01 - 27 - 10 - 31 - 22 - 24 - 0
BP. POLGÁRI SC
5 - 12 - 34 - 3-7 - 16 - 13 - 12 - 21 - 28 - 17 - 06 - 25 - 0
CSHC 94 FC II.
3 - 10 - 31 - 7-5 - 39 - 4-4 - 15 - 11 - 22 - 54 - 110 - 1
FC PIFU `04
-------------
GAMMA LSE
11 - 17 - 41 - 35 - 3-1 - 20 - 51 - 13 - 31 - 03 - 05 - 12 - 3
KORMÁNYŐR SE II.
1 - 81 - 83 - 51 - 4-0 - 61 - 31 - 35 - 51 - 61 - 31 - 40 - 5
LURKÓ SE
4 - 15 - 14 - 25 - 2-11 - 18 - 13 - 37 - 13 - 04 - 13 - 03 - 0
PALOTA SE
3 - 12 - 21 - 23 - 0-2 - 33 - 40 - 39 - 20 - 35 - 04 - 03 - 2
RÓNA SC
8 - 32 - 61 - 55 - 3-4 - 210 - 11 - 51 - 30 - 42 - 43 - 13 - 0
RUG-6 FC
7 - 10 - 01 - 38 - 1-4 - 116 - 12 - 13 - 26 - 33 - 12 - 06 - 1
SIKETEK SC
2 - 03 - 20 - 82 - 4-3 - 42 - 10 - 30 - 33 - 41 - 43 - 04 - 2
TABÁNI LC
3 - 30 - 30 - 22 - 0-3 - 05 - 21 - 20 - 32 - 24 - 62 - 12 - 3
ULC VASLÓ
2 - 33 - 60 - 61 - 1-1 - 72 - 52 - 40 - 32 - 00 - 43 - 32 - 0

Meccsek

PALOTA SE

2017. 09. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
ULC VASLÓ
2017. 09. 09. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 09. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
PALOTA SE
2017. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
2017. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
PALOTA SE
2017. 10. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
TABÁNI LC
2017. 10. 07. 19:00
Goldball Park
2017. 10. 07. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
PALOTA SE
2017. 10. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
SIKETEK SC
2017. 10. 21. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 21. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
PALOTA SE
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 03. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 03. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
PALOTA SE
2017. 11. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 11. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
CSHC 94 FC II.
2017. 11. 19. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 11. 19. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 11. 25. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2017. 11. 25. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
PALOTA SE
2018. 03. 09. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 09. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
PALOTA SE
2018. 04. 11. 19:30
Ikarus BSE
2018. 04. 11. 19:30
Ikarus BSE
PALOTA SE
GAMMA LSE
2018. 03. 28. 20:30
Ikarus BSE
2018. 03. 28. 20:30
Ikarus BSE
PALOTA SE
BP. POLGÁRI SC
2018. 04. 08. 18:00
Goldball Park
2018. 04. 08. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
PALOTA SE
2018. 04. 15. 17:00
Ikarus BSE
2018. 04. 15. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
RÓNA SC
2018. 04. 21. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 21. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
PALOTA SE
2018. 04. 29. 17:00
Ikarus BSE
2018. 04. 29. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
RUG-6 FC
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
PALOTA SE
2018. 05. 13. 17:00
Ikarus BSE
2018. 05. 13. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
2011 CHAMPION FC
2018. 05. 23. 18:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 05. 23. 18:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
PALOTA SE
2018. 05. 27. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 27. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
PALOTA SE
2018. 06. 03.
Ikarus BSE
2018. 06. 03.
Ikarus BSE
PALOTA SE
LURKÓ SE

LURKÓ SE

2017. 09. 03. 14:00
Budatétény SE
2017. 09. 03. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 09. 08. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 08. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
LURKÓ SE
2017. 09. 17. 14:00
Budatétény SE
2017. 09. 17. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
GAMMA LSE
2017. 10. 01. 14:00
Budatétény SE
2017. 10. 01. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
BP. POLGÁRI SC
2017. 10. 08. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 08. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
LURKÓ SE
2017. 10. 15. 14:00
Budatétény SE
2017. 10. 15. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
RÓNA SC
2017. 10. 21.
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 21.
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
LURKÓ SE
2017. 10. 29. 14:00
Budatétény SE
2017. 10. 29. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
RUG-6 FC
2017. 11. 04. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 04. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
LURKÓ SE
2017. 11. 12. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2017. 11. 12. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
2011 CHAMPION FC
2017. 11. 18. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2017. 11. 18. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
CSHC 94 FC II.
2017. 11. 25. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2017. 11. 25. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
PALOTA SE
2018. 03. 11. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 11. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
LURKÓ SE
2018. 06. 30.
2018. 06. 30.
LURKÓ SE
ULC VASLÓ
2018. 03. 24. 14:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
FÉLBESZAKADT
LURKÓ SE
2018. 05. 29. 20:30
Goldball Park
2018. 05. 29. 20:30
Goldball Park
GAMMA LSE
LURKÓ SE
2018. 04. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
LURKÓ SE
2018. 04. 15. 16:00
Budatétény SE
2018. 04. 15. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
TABÁNI LC
2018. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
LURKÓ SE
2018. 04. 29. 16:00
Budatétény SE
2018. 04. 29. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
SIKETEK SC
2018. 05. 06. 15:00
Goldball Park
2018. 05. 06. 15:00
Goldball Park
RUG-6 FC
LURKÓ SE
2018. 05. 13. 16:00
Budatétény SE
2018. 05. 13. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 18. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 18. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
LURKÓ SE
2018. 05. 26. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 05. 26. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
LURKÓ SE
CSHC 94 FC II.
2018. 06. 03.
Ikarus BSE
2018. 06. 03.
Ikarus BSE
PALOTA SE
LURKÓ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol