Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 3. forduló

2017.09.16 - 18:00

Budapest, Goldball '94 FC - Siketek - (Siketek pálya)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
CSIKY LAJOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMA PÉTER, MEZEI ÁDÁM
BP. ERDÉRT SE II.
RÓNA SC
90'
45'

Gólok

TÖVISHÁTI DÁVID

11'

1 - 0

 

 

1 - 1

14'

MOLITORISZ PATRIK
TÖVISHÁTI DÁVID

23'

2 - 1

 

MAJOR JÁNOS

55'

3 - 1

 

LKHAGVASUREN JAVKHALANTUGS

73'

4 - 1

 

VÁRADI MÁRK ÁKOS

84'

5 - 1

 

REMPORT CSABA

87'

6 - 1

 

REMPORT CSABA

88'

7 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LURKÓ SE LURKÓ SE 3 3 0 0 23 4 19 9 10
2 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 3 3 0 0 15 4 11 9 7.3
3 RUG-6 FC RUG-6 FC 3 3 0 0 9 1 8 9 8.3
4 BP. POLGÁRI SC BP. POLGÁRI SC 3 2 0 1 15 7 8 6 7.7
5 PALOTA SE PALOTA SE 2 1 1 0 4 3 1 4 8.5
6 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 3 1 0 2 9 7 2 3 6.3
7 SIKETEK SC SIKETEK SC 3 1 0 2 7 8 -1 3 8.7
8 TABÁNI LC TABÁNI LC 3 1 0 2 7 8 -1 3 5.7
9 CSHC 94 FC II. CSHC 94 FC II. 2 1 0 1 6 10 -4 3 7.5
10 RÓNA SC RÓNA SC 3 1 0 2 5 14 -9 3 4
11 GAMMA LSE GAMMA LSE 3 0 1 2 5 17 -12 1 5
12 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 2 0 0 2 4 12 -8 0 6
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 3 0 0 3 2 16 -14 0 4.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. LURKÓ SE 2 2 0 0 12 0 12 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 14 1 13 9
2 KORMÁNYŐR SE II. BP. POLGÁRI SC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 7 0 7 6 3 3 0 0 9 0 9 9
3 KORMÁNYŐR SE II. RUG-6 FC 2 1 1 0 2 1 1 4 1 1 0 0 4 0 4 3 3 2 1 0 6 1 5 7
4 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 2 1 0 1 2 2 0 3 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 0 1 4 2 2 6
5 KORMÁNYŐR SE II. TABÁNI LC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 1 0 5 1 4 4 3 1 1 1 5 3 2 4
6 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 4 3 1 4
7 KORMÁNYŐR SE II. CSHC 94 FC II. 2 1 0 1 4 7 -3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 7 -3 3
8 KORMÁNYŐR SE II. PALOTA SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
9 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 2 1 3 4 -1 2
10 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 0 1 2 3 8 -5 1
11 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 0 1 2 0 6 -6 1
12 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 1 12 -11 0 3 0 1 2 2 13 -11 1
13 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. LURKÓ SE 2 2 0 0 19 2 17 6 1 1 0 0 4 2 2 3 3 3 0 0 23 4 19 9
2 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 2 2 0 0 12 4 8 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 15 4 11 9
3 KORMÁNYŐR SE II. RUG-6 FC 2 2 0 0 5 1 4 6 1 1 0 0 4 0 4 3 3 3 0 0 9 1 8 9
4 KORMÁNYŐR SE II. BP. POLGÁRI SC 1 1 0 0 5 1 4 3 2 1 0 1 10 6 4 3 3 2 0 1 15 7 8 6
5 KORMÁNYŐR SE II. PALOTA SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 3 1 4
6 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 7 3 4 3 3 1 0 2 9 7 2 3
7 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 1 0 1 4 4 0 3 3 1 0 2 7 8 -1 3
8 KORMÁNYŐR SE II. TABÁNI LC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 7 5 2 3 3 1 0 2 7 8 -1 3
9 KORMÁNYŐR SE II. CSHC 94 FC II. 2 1 0 1 6 10 -4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 6 10 -4 3
10 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 5 10 -5 3 3 1 0 2 5 14 -9 3
11 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 4 16 -12 0 3 0 1 2 5 17 -12 1
12 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 1 0 0 1 3 7 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 4 12 -8 0
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 2 0 0 2 1 8 -7 0 1 0 0 1 1 8 -7 0 3 0 0 3 2 16 -14 0
 
2011 CHAMPION FC
-----------3 - 7-
BP. ERDÉRT SE II.
-5 - 3------7 - 1----
BP. POLGÁRI SC
5 - 1------------
CSHC 94 FC II.
--1 - 7-5 - 3--------
FC PIFU `04
-------------
GAMMA LSE
-------1 - 1-----
KORMÁNYŐR SE II.
----------1 - 3-0 - 5
LURKÓ SE
-----11 - 18 - 1------
PALOTA SE
------------3 - 2
RÓNA SC
---------0 - 4---
RUG-6 FC
----------3 - 12 - 0-
SIKETEK SC
---------3 - 4---
TABÁNI LC
-0 - 3-----------
ULC VASLÓ
-------2 - 4-----

Meccsek

BP. ERDÉRT SE II.

2017. 09. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
BP. POLGÁRI SC
2017. 09. 10. 18:00
Goldball Park
2017. 09. 10. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
RÓNA SC
2017. 09. 23. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 23. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 09. 30. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 30. 14:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
RUG-6 FC
2017. 10. 07. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 07. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 10. 15. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 15. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 10. 21. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 21. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
CSHC 94 FC II.
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 04. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 04. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
LURKÓ SE
2017. 11. 10. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 10. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
GAMMA LSE
2018. 03. 11. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 03. 11. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 03. 22. 20:30
Goldball Park
2018. 03. 22. 20:30
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
TABÁNI LC
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
RÓNA SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 17. 18:45
Goldball Park
2018. 05. 17. 18:45
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
SIKETEK SC
2018. 04. 08. 15:00
Goldball Park
2018. 04. 08. 15:00
Goldball Park
RUG-6 FC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 04. 15. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 15. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 04. 20. 20:30
Goldball Park
2018. 04. 20. 20:30
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
2011 CHAMPION FC
2018. 04. 28.
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 04. 28.
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
PALOTA SE
2018. 05. 13. 16:00
Budatétény SE
2018. 05. 13. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 19. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 19. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
ULC VASLÓ
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
BP. ERDÉRT SE II.

RÓNA SC

2017. 09. 02. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 02. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
RÓNA SC
2017. 09. 09. 19:00
Goldball Park
2017. 09. 09. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
RUG-6 FC
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
RÓNA SC
2017. 12. 02. 16:00
Goldball Park
2017. 12. 02. 16:00
Goldball Park
RÓNA SC
2011 CHAMPION FC
2017. 10. 01. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2017. 10. 01. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
RÓNA SC
2017. 10. 07. 19:00
Goldball Park
2017. 10. 07. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
PALOTA SE
2017. 10. 15. 14:00
Budatétény SE
2017. 10. 15. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
RÓNA SC
2017. 10. 21. 19:00
Goldball Park
2017. 10. 21. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
ULC VASLÓ
2017. 10. 28. 14:00
Goldball Park
2017. 10. 28. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
RÓNA SC
2017. 11. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 11. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
RÓNA SC
2017. 11. 18. 19:00
Goldball Park
2017. 11. 18. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
TABÁNI LC
2017. 11. 26. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 26. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
RÓNA SC
2018. 03. 10. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 10. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
SIKETEK SC
2018. 03. 18. 13:00
Goldball Park
2018. 03. 18. 13:00
Goldball Park
RUG-6 FC
RÓNA SC
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
RÓNA SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 03. 30. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 30. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
RÓNA SC
2018. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
CSHC 94 FC II.
2018. 04. 15. 17:00
Ikarus BSE
2018. 04. 15. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
RÓNA SC
2018. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
LURKÓ SE
2018. 04. 27. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 27. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
RÓNA SC
2018. 05. 05. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 05. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
GAMMA LSE
2018. 05. 19. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 19. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
BP. POLGÁRI SC
2018. 05. 27. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 27. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
RÓNA SC
2018. 06. 02. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 06. 02. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
KORMÁNYŐR SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol