Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 4. forduló

2017.09.23 - 18:00

Budapest, Panoráma Sportközpont (II. kerületi Sportcentrum - Kolozsvári u.)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
CSORBA SÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CZEGLÉDI BARNA, TÓTH ATTILA
BP. POLGÁRI SC
PALOTA SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

35'

TIGLMAN OLIVÉR
FEHÉR MÁRK

49'

1 - 1

 

JÁKÓ JÁNOS

58'

2 - 1

 

 

2 - 2

77'

BARCSAI GERGELY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 RUG-6 FC RUG-6 FC 4 4 0 0 25 2 23 12 8.5
2 LURKÓ SE LURKÓ SE 3 3 0 0 23 4 19 9 9.7
3 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 4 3 0 1 17 7 10 9 6.3
4 BP. POLGÁRI SC BP. POLGÁRI SC 4 2 1 1 17 9 8 7 8.5
5 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 4 2 0 2 12 9 3 6 8.8
6 TABÁNI LC TABÁNI LC 4 2 0 2 9 8 1 6 6.5
7 SIKETEK SC SIKETEK SC 4 2 0 2 10 10 0 6 6.3
8 RÓNA SC RÓNA SC 4 2 0 2 13 17 -4 6 5.8
9 PALOTA SE PALOTA SE 3 1 2 0 6 5 1 5 6.7
10 CSHC 94 FC II. CSHC 94 FC II. 3 1 0 2 6 12 -6 3 7
11 GAMMA LSE GAMMA LSE 4 0 1 3 7 20 -13 1 6.5
12 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 3 0 0 3 7 20 -13 0 6
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 4 0 0 4 3 32 -29 0 3.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. RUG-6 FC 3 2 1 0 10 1 9 7 1 1 0 0 4 0 4 3 4 3 1 0 14 1 13 10
2 KORMÁNYŐR SE II. LURKÓ SE 2 2 0 0 12 0 12 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 14 1 13 9
3 KORMÁNYŐR SE II. BP. POLGÁRI SC 2 1 0 1 2 1 1 3 2 2 0 0 7 0 7 6 4 3 0 1 9 1 8 9
4 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 1 0 5 2 3 7 4 2 1 1 6 4 2 7
5 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 5 3 2 7
6 KORMÁNYŐR SE II. TABÁNI LC 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 1 1 0 5 1 4 4 4 1 2 1 5 3 2 5
7 KORMÁNYŐR SE II. PALOTA SE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 3 2 1 5
8 KORMÁNYŐR SE II. CSHC 94 FC II. 2 1 0 1 4 7 -3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 4 7 -3 4
9 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 2 1 0 1 3 6 -3 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 1 2 6 10 -4 4
10 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 2 0 2 0 3 3 0 2 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 3 1 4 5 -1 3
11 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 0 2 1 12 -11 0 4 0 1 3 3 15 -12 1
12 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 0 2 0 12 -12 0 4 0 1 3 0 14 -14 1
13 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 0 0 3 3 10 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. RUG-6 FC 3 3 0 0 21 2 19 9 1 1 0 0 4 0 4 3 4 4 0 0 25 2 23 12
2 KORMÁNYŐR SE II. LURKÓ SE 2 2 0 0 19 2 17 6 1 1 0 0 4 2 2 3 3 3 0 0 23 4 19 9
3 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 2 2 0 0 12 4 8 6 2 1 0 1 5 3 2 3 4 3 0 1 17 7 10 9
4 KORMÁNYŐR SE II. BP. POLGÁRI SC 2 1 1 0 7 3 4 4 2 1 0 1 10 6 4 3 4 2 1 1 17 9 8 7
5 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 2 0 1 10 5 5 6 4 2 0 2 12 9 3 6
6 KORMÁNYŐR SE II. TABÁNI LC 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 1 0 1 7 5 2 3 4 2 0 2 9 8 1 6
7 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 2 1 0 1 6 6 0 3 2 1 0 1 4 4 0 3 4 2 0 2 10 10 0 6
8 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 2 1 0 1 8 7 1 3 2 1 0 1 5 10 -5 3 4 2 0 2 13 17 -4 6
9 KORMÁNYŐR SE II. PALOTA SE 1 1 0 0 3 2 1 3 2 0 2 0 3 3 0 2 3 1 2 0 6 5 1 5
10 KORMÁNYŐR SE II. CSHC 94 FC II. 2 1 0 1 6 10 -4 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 6 12 -6 3
11 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 0 2 4 16 -12 0 4 0 1 3 7 20 -13 1
12 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 1 0 0 1 3 7 -4 0 2 0 0 2 4 13 -9 0 3 0 0 3 7 20 -13 0
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 2 0 0 2 1 8 -7 0 2 0 0 2 2 24 -22 0 4 0 0 4 3 32 -29 0
 
2011 CHAMPION FC
-----------3 - 7-
BP. ERDÉRT SE II.
-5 - 3------7 - 1----
BP. POLGÁRI SC
5 - 1------2 - 2-----
CSHC 94 FC II.
--1 - 7-5 - 3--------
FC PIFU `04
-------------
GAMMA LSE
-------1 - 1----2 - 3
KORMÁNYŐR SE II.
----------1 - 3-0 - 5
LURKÓ SE
-----11 - 18 - 1------
PALOTA SE
------------3 - 2
RÓNA SC
8 - 3--------0 - 4---
RUG-6 FC
------16 - 1---3 - 12 - 0-
SIKETEK SC
-3 - 2-------3 - 4---
TABÁNI LC
-0 - 3-2 - 0---------
ULC VASLÓ
-------2 - 4-----

Meccsek

BP. POLGÁRI SC

2017. 09. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
BP. POLGÁRI SC
2017. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
2017. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
2011 CHAMPION FC
2017. 10. 11. 18:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2017. 10. 11. 18:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
CSHC 94 FC II.
FÉLBESZAKADT
BP. POLGÁRI SC
2017. 12. 02. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2017. 12. 02. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
CSHC 94 FC II.
BP. POLGÁRI SC
2017. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
2017. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
PALOTA SE
2017. 10. 01. 14:00
Budatétény SE
2017. 10. 01. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
BP. POLGÁRI SC
2017. 10. 08. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 10. 08. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
ULC VASLÓ
2017. 10. 14. 14:00
Csep-Gól FC
2017. 10. 14. 14:00
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
BP. POLGÁRI SC
2017. 10. 29. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 29. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
BP. POLGÁRI SC
2017. 11. 05. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 05. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
BP. POLGÁRI SC
2017. 11. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 11. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
RÓNA SC
2017. 11. 20. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 20. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
BP. POLGÁRI SC
2017. 11. 26. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 11. 26. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
RUG-6 FC
2018. 03. 11. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 03. 11. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 03. 18. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 18. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
BP. POLGÁRI SC
2018. 03. 24. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 03. 24. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
CSHC 94 FC II.
2018. 03. 28. 20:30
Ikarus BSE
2018. 03. 28. 20:30
Ikarus BSE
PALOTA SE
BP. POLGÁRI SC
2018. 04. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
LURKÓ SE
2018. 04. 14. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 14. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
BP. POLGÁRI SC
2018. 04. 22. 13:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 22. 13:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
GAMMA LSE
2018. 05. 05. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 05. 05. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
KORMÁNYŐR SE II.
2018. 05. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 05. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
TABÁNI LC
2018. 05. 19. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 19. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
BP. POLGÁRI SC
2018. 05. 27. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 05. 27. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
SIKETEK SC
2018. 06. 02. 14:00
Goldball Park
2018. 06. 02. 14:00
Goldball Park
RUG-6 FC
BP. POLGÁRI SC

PALOTA SE

2017. 09. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
ULC VASLÓ
2017. 09. 09. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 09. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
PALOTA SE
2017. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
2017. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
PALOTA SE
2017. 10. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
TABÁNI LC
2017. 10. 07. 19:00
Goldball Park
2017. 10. 07. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
PALOTA SE
2017. 10. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
SIKETEK SC
2017. 10. 21. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 21. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
PALOTA SE
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 03. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 03. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
PALOTA SE
2017. 11. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 11. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
CSHC 94 FC II.
2017. 11. 19. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 11. 19. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 11. 25. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2017. 11. 25. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
PALOTA SE
2018. 03. 09. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 09. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
PALOTA SE
2018. 04. 11. 19:30
Ikarus BSE
2018. 04. 11. 19:30
Ikarus BSE
PALOTA SE
GAMMA LSE
2018. 03. 28. 20:30
Ikarus BSE
2018. 03. 28. 20:30
Ikarus BSE
PALOTA SE
BP. POLGÁRI SC
2018. 04. 08. 18:00
Goldball Park
2018. 04. 08. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
PALOTA SE
2018. 04. 15. 17:00
Ikarus BSE
2018. 04. 15. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
RÓNA SC
2018. 04. 21. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 21. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
PALOTA SE
2018. 04. 29. 17:00
Ikarus BSE
2018. 04. 29. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
RUG-6 FC
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
PALOTA SE
2018. 05. 13. 17:00
Ikarus BSE
2018. 05. 13. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
2011 CHAMPION FC
2018. 05. 23. 18:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 05. 23. 18:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
PALOTA SE
2018. 05. 27. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 27. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
PALOTA SE
2018. 06. 03.
Ikarus BSE
2018. 06. 03.
Ikarus BSE
PALOTA SE
LURKÓ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol