Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 6. forduló

2017.10.07 - 09:00

Budapest, Goldball '94 FC - Siketek - (Siketek pálya)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
GYANA GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HUSZÁR ÁKOS, ZSILKÓ GÁBOR
RUG-6 FC
2011 CHAMPION FC
90'
45'

Gólok

KOVÁCS DÁVID

4'

1 - 0

 

KOVÁCS DÁVID

5'

2 - 0

 

KOVÁCS DÁVID

18'

3 - 0

 

NAGY TAMÁS

48'

4 - 0

 

 

4 - 1

58'

KOVÁCS ÁDÁM
BORSOS BÁLINT ÁRON

66'

5 - 1

 

GOMBAI ZSOLT

83'

6 - 1

 

KOVÁCS DÁVID

88'

7 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 RUG-6 FC RUG-6 FC 6 6 0 0 35 3 32 18 9.2
2 LURKÓ SE LURKÓ SE 5 5 0 0 29 7 22 15 9
3 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 6 4 0 2 19 11 8 12 7.7
4 PALOTA SE PALOTA SE 5 3 2 0 13 6 7 11 8.4
5 BP. POLGÁRI SC BP. POLGÁRI SC 6 3 1 2 24 13 11 10 5.7
6 CSHC 94 FC II. CSHC 94 FC II. 5 3 0 2 15 15 0 9 8.6
7 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 5 2 0 3 12 14 -2 6 7
8 SIKETEK SC SIKETEK SC 6 2 0 4 13 16 -3 6 7.5
9 TABÁNI LC TABÁNI LC 6 2 0 4 10 14 -4 6 4.7
10 RÓNA SC RÓNA SC 6 2 0 4 15 25 -10 6 5.7
11 GAMMA LSE GAMMA LSE 5 1 1 3 13 20 -7 4 6.4
12 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 5 1 0 4 10 28 -18 3 6.6
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 6 0 0 6 4 40 -36 0 5.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. LURKÓ SE 3 3 0 0 15 1 14 9 2 2 0 0 4 2 2 6 5 5 0 0 19 3 16 15
2 KORMÁNYŐR SE II. RUG-6 FC 4 3 1 0 13 1 12 10 2 1 0 1 4 1 3 3 6 4 1 1 17 2 15 13
3 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 4 2 1 1 4 3 1 7 2 1 1 0 3 1 2 4 6 3 2 1 7 4 3 11
4 KORMÁNYŐR SE II. BP. POLGÁRI SC 3 1 1 1 2 1 1 4 3 2 0 1 8 3 5 6 6 3 1 2 10 4 6 10
5 KORMÁNYŐR SE II. PALOTA SE 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 2 0 3 2 1 5 5 2 3 0 6 3 3 9
6 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 2 2 0 5 2 3 8 5 2 2 1 6 4 2 8
7 KORMÁNYŐR SE II. CSHC 94 FC II. 3 1 1 1 4 7 -3 4 2 1 1 0 2 1 1 4 5 2 2 1 6 8 -2 8
8 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 3 1 1 1 4 7 -3 4 3 0 2 1 3 4 -1 2 6 1 3 2 7 11 -4 6
9 KORMÁNYŐR SE II. TABÁNI LC 3 0 1 2 1 4 -3 1 3 1 1 1 5 3 2 4 6 1 2 3 6 7 -1 5
10 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 0 2 4 12 -8 3 5 1 1 3 6 15 -9 4
11 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 2 1 0 1 3 6 -3 3 3 0 0 3 2 8 -6 0 5 1 0 4 5 14 -9 3
12 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 3 0 2 1 4 5 -1 2 3 0 1 2 2 4 -2 1 6 0 3 3 6 9 -3 3
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 3 0 1 2 0 5 -5 1 3 0 1 2 1 13 -12 1 6 0 2 4 1 18 -17 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. RUG-6 FC 4 4 0 0 28 3 25 12 2 2 0 0 7 0 7 6 6 6 0 0 35 3 32 18
2 KORMÁNYŐR SE II. LURKÓ SE 3 3 0 0 23 4 19 9 2 2 0 0 6 3 3 6 5 5 0 0 29 7 22 15
3 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 4 3 0 1 14 8 6 9 2 1 0 1 5 3 2 3 6 4 0 2 19 11 8 12
4 KORMÁNYŐR SE II. PALOTA SE 2 2 0 0 7 2 5 6 3 1 2 0 6 4 2 5 5 3 2 0 13 6 7 11
5 KORMÁNYŐR SE II. BP. POLGÁRI SC 3 2 1 0 12 3 9 7 3 1 0 2 12 10 2 3 6 3 1 2 24 13 11 10
6 KORMÁNYŐR SE II. CSHC 94 FC II. 3 2 0 1 11 11 0 6 2 1 0 1 4 4 0 3 5 3 0 2 15 15 0 9
7 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 1 0 0 1 2 4 -2 0 4 2 0 2 10 10 0 6 5 2 0 3 12 14 -2 6
8 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 3 1 0 2 8 10 -2 3 3 1 0 2 5 6 -1 3 6 2 0 4 13 16 -3 6
9 KORMÁNYŐR SE II. TABÁNI LC 3 1 0 2 3 5 -2 3 3 1 0 2 7 9 -2 3 6 2 0 4 10 14 -4 6
10 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 3 1 0 2 9 10 -1 3 3 1 0 2 6 15 -9 3 6 2 0 4 15 25 -10 6
11 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 1 0 2 10 16 -6 3 5 1 1 3 13 20 -7 4
12 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 2 1 0 1 5 8 -3 3 3 0 0 3 5 20 -15 0 5 1 0 4 10 28 -18 3
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 3 0 0 3 1 14 -13 0 3 0 0 3 3 26 -23 0 6 0 0 6 4 40 -36 0
 
2011 CHAMPION FC
----------2 - 13 - 7-
BP. ERDÉRT SE II.
-5 - 3---2 - 1--7 - 10 - 3---
BP. POLGÁRI SC
5 - 1------2 - 2----5 - 0
CSHC 94 FC II.
--1 - 7-5 - 3---5 - 1----
FC PIFU `04
-------------
GAMMA LSE
-------1 - 1----2 - 3
KORMÁNYŐR SE II.
-----0 - 6----1 - 3-0 - 5
LURKÓ SE
--4 - 2--11 - 18 - 1------
PALOTA SE
-----------4 - 03 - 2
RÓNA SC
8 - 3-------1 - 30 - 4---
RUG-6 FC
7 - 1-----16 - 1---3 - 12 - 0-
SIKETEK SC
-3 - 2-2 - 4-----3 - 4---
TABÁNI LC
-0 - 3-2 - 0---1 - 2-----
ULC VASLÓ
-------2 - 4-----

Meccsek

RUG-6 FC

2017. 09. 02. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 02. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
TABÁNI LC
2017. 09. 09. 19:00
Goldball Park
2017. 09. 09. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
RUG-6 FC
2017. 09. 16. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 16. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
SIKETEK SC
2017. 09. 24. 15:00
Goldball Park
2017. 09. 24. 15:00
Goldball Park
RUG-6 FC
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 09. 30. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 30. 14:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
RUG-6 FC
2017. 10. 07. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 07. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
2011 CHAMPION FC
2017. 10. 15. 16:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2017. 10. 15. 16:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
RUG-6 FC
2017. 10. 21. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 21. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
PALOTA SE
2017. 10. 29. 14:00
Budatétény SE
2017. 10. 29. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
RUG-6 FC
2017. 11. 04. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 04. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
ULC VASLÓ
2017. 11. 11. 14:00
Goldball Park
2017. 11. 11. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
RUG-6 FC
2017. 11. 26. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 11. 26. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
RUG-6 FC
2018. 03. 11. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 11. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
RUG-6 FC
2018. 03. 18. 13:00
Goldball Park
2018. 03. 18. 13:00
Goldball Park
RUG-6 FC
RÓNA SC
2018. 03. 24. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 24. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
RUG-6 FC
2018. 03. 30. 12:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 30. 12:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
RUG-6 FC
2018. 04. 08. 15:00
Goldball Park
2018. 04. 08. 15:00
Goldball Park
RUG-6 FC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 04. 15. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 15. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
RUG-6 FC
2018. 04. 22. 14:00
Goldball Park
2018. 04. 22. 14:00
Goldball Park
RUG-6 FC
CSHC 94 FC II.
2018. 04. 29. 17:00
Ikarus BSE
2018. 04. 29. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
RUG-6 FC
2018. 05. 06. 15:00
Goldball Park
2018. 05. 06. 15:00
Goldball Park
RUG-6 FC
LURKÓ SE
2018. 05. 11. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 11. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
RUG-6 FC
2018. 05. 21. 17:00
Goldball Park
2018. 05. 21. 17:00
Goldball Park
RUG-6 FC
GAMMA LSE
2018. 06. 02. 14:00
Goldball Park
2018. 06. 02. 14:00
Goldball Park
RUG-6 FC
BP. POLGÁRI SC

2011 CHAMPION FC

2017. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
2017. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
2011 CHAMPION FC
2017. 09. 17. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 17. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
TABÁNI LC
2017. 12. 02. 16:00
Goldball Park
2017. 12. 02. 16:00
Goldball Park
RÓNA SC
2011 CHAMPION FC
2017. 10. 01. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 01. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
SIKETEK SC
2017. 10. 07. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 07. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
2011 CHAMPION FC
2017. 10. 15. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 15. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 10. 20. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 20. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 11. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
CSHC 94 FC II.
2011 CHAMPION FC
2017. 11. 03. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 03. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
PALOTA SE
2017. 11. 12. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2017. 11. 12. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
2011 CHAMPION FC
2017. 11. 19. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 19. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
ULC VASLÓ
2017. 11. 25. 14:00
Goldball Park
2017. 11. 25. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
2011 CHAMPION FC
2018. 03. 18. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 18. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
BP. POLGÁRI SC
2018. 03. 25. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 25. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
2011 CHAMPION FC
2018. 03. 30. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 30. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
RÓNA SC
2018. 04. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
2011 CHAMPION FC
2018. 04. 15. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 15. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
RUG-6 FC
2018. 04. 20. 20:30
Goldball Park
2018. 04. 20. 20:30
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
2011 CHAMPION FC
2018. 04. 28. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 28. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
2011 CHAMPION FC
2018. 05. 05. 15:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 05. 05. 15:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
2011 CHAMPION FC
2018. 05. 13. 17:00
Ikarus BSE
2018. 05. 13. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
2011 CHAMPION FC
2018. 05. 18. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 18. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
LURKÓ SE
2018. 05. 25. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 25. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
2011 CHAMPION FC
2018. 06. 01. 20:45
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 06. 01. 20:45
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
GAMMA LSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom