Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 2.csop. 7. forduló

2017.10.15 - 18:15

Budapest, Pokorny József Sport és Szabadidő központ (Hidegkúti SC)

Budapest

BLSZ IV. osztály 2.csop.

Játékvezető
BALOG ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GUTYÁN KRISZTIÁN ÁDÁM, CSEPREGI BALÁZS DÁNIEL
ROMHÁNY SE
BEAC II.
90'
45'

Gólok

VARGA LÁSZLÓ

16'

1 - 0

 

 

1 - 1

45'

SZCZERBINSKI ANDRÁS
VARGA LÁSZLÓ

85'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HENGER VL FC HENGER VL FC 6 3 2 1 15 9 6 11 5.8
2 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 3 3 0 0 7 2 5 9 4.7
3 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 5 2 2 1 10 7 3 8 6.4
4 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 5 2 1 2 25 17 8 7 6.8
5 ROMHÁNY SE ROMHÁNY SE 4 2 1 1 15 11 4 7 5
6 BEAC II. BEAC II. 5 2 1 2 10 11 -1 7 6.6
7 MUN SE II. MUN SE II. 4 1 2 1 10 11 -1 5 5
8 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 5 1 1 3 10 13 -3 4 4.6
9 MAC MAC 4 1 0 3 7 21 -14 3 4.8
10 KÜLKER SC KÜLKER SC 5 0 2 3 9 16 -7 2 4.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLKER SC UNIONE FC II. 3 2 1 0 5 3 2 7 2 2 0 0 5 2 3 6 5 4 1 0 10 5 5 13
2 KÜLKER SC BEAC II. 2 1 1 0 4 3 1 4 3 1 1 1 2 2 0 4 5 2 2 1 6 5 1 8
3 KÜLKER SC ROMHÁNY SE 3 1 1 1 3 3 0 4 1 1 0 0 3 1 2 3 4 2 1 1 6 4 2 7
4 KÜLKER SC BUDATÉTÉNY SE II. 3 1 2 0 2 1 1 5 2 0 2 0 2 2 0 2 5 1 4 0 4 3 1 7
5 KÜLKER SC MUN SE II. 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 5 4 1 5 4 1 3 0 6 5 1 6
6 KÜLKER SC CSABAGYÖNGYE SE 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 1 1 4 4 0 4 5 1 3 1 5 5 0 6
7 KÜLKER SC HENGER VL FC 3 0 1 2 1 3 -2 1 3 1 1 1 5 2 3 4 6 1 2 3 6 5 1 5
8 KÜLKER SC DINAMO TORPEDO KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 1 1 1 1 0 4
9 KÜLKER SC MAC 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 2 1 1 2 -1 2 4 0 2 2 2 5 -3 2
10 KÜLKER SC KÜLKER SC 4 0 0 4 2 10 -8 0 1 0 1 0 0 0 0 1 5 0 1 4 2 10 -8 1
11 KÜLKER SC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLKER SC HENGER VL FC 3 1 1 1 6 5 1 4 3 2 1 0 9 4 5 7 6 3 2 1 15 9 6 11
2 KÜLKER SC DINAMO TORPEDO KSE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 2 3 6 3 3 0 0 7 2 5 9
3 KÜLKER SC BUDATÉTÉNY SE II. 3 1 1 1 5 3 2 4 2 1 1 0 5 4 1 4 5 2 2 1 10 7 3 8
4 KÜLKER SC UNIONE FC II. 3 1 0 2 14 11 3 3 2 1 1 0 11 6 5 4 5 2 1 2 25 17 8 7
5 KÜLKER SC ROMHÁNY SE 3 1 1 1 5 9 -4 4 1 1 0 0 10 2 8 3 4 2 1 1 15 11 4 7
6 KÜLKER SC BEAC II. 2 1 1 0 6 5 1 4 3 1 0 2 4 6 -2 3 5 2 1 2 10 11 -1 7
7 KÜLKER SC MUN SE II. 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 1 1 8 9 -1 4 4 1 2 1 10 11 -1 5
8 KÜLKER SC CSABAGYÖNGYE SE 2 0 0 2 2 6 -4 0 3 1 1 1 8 7 1 4 5 1 1 3 10 13 -3 4
9 KÜLKER SC MAC 1 0 0 1 2 10 -8 0 3 1 0 2 5 11 -6 3 4 1 0 3 7 21 -14 3
10 KÜLKER SC KÜLKER SC 4 0 1 3 8 15 -7 1 1 0 1 0 1 1 0 1 5 0 2 3 9 16 -7 2
11 KÜLKER SC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BEAC II.
--1 - 0----5 - 5-----
BUDAI FC
-------------
BUDATÉTÉNY SE II.
3 - 0---1 - 21 - 1-------
CSABAGYÖNGYE SE
--2 - 3---0 - 3------
DINAMO TORPEDO KSE
------2 - 0------
HENGER VL FC
---2 - 21 - 2--3 - 1-----
KÜLKER SC
1 - 3----1 - 5-1 - 2----5 - 5
MAC
----------2 - 10--
MUN SE II.
--2 - 2----------
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ II.
-------------
REND-ŐR 07 FC
-------------
ROMHÁNY SE
2 - 1----2 - 2------1 - 6
THÁN KÁROLY SE
-------------
UNIONE FC II.
---4 - 61 - 3--9 - 2-----

Meccsek

ROMHÁNY SE

2017. 09. 09. 18:00
Kocsis Sándor Sportközpont
2017. 09. 09. 18:00
Kocsis Sándor Sportközpont
MAC
ROMHÁNY SE
2017. 09. 17. 18:20
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 09. 17. 18:20
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
ROMHÁNY SE
UNIONE FC II.
2017. 10. 01. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 10. 01. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
ROMHÁNY SE
HENGER VL FC
2017. 10. 15. 18:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 10. 15. 18:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
ROMHÁNY SE
BEAC II.
2017. 10. 22. 13:00
Budatétény Sporttelep
2017. 10. 22. 13:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
ROMHÁNY SE
2017. 10. 29. 18:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 10. 29. 18:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
ROMHÁNY SE
MUN SE II.
2017. 11. 04. 13:30
Külker SC
2017. 11. 04. 13:30
Külker SC
KÜLKER SC
ROMHÁNY SE
2017. 11. 12. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 11. 12. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
ROMHÁNY SE
CSABAGYÖNGYE SE
2017. 11. 25. 15:00
Elektromos SE Sportcentrum
2017. 11. 25. 15:00
Elektromos SE Sportcentrum
DINAMO TORPEDO KSE
ROMHÁNY SE
2018. 03. 18. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 03. 18. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
ROMHÁNY SE
MAC
2018. 03. 24. 18:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2018. 03. 24. 18:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC II.
ROMHÁNY SE
2018. 04. 07. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 04. 07. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
ROMHÁNY SE
2018. 04. 22.
Varga Zoltán Sporttelep
2018. 04. 22.
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
ROMHÁNY SE
2018. 05. 31. 19:00
Budatétény Sporttelep
2018. 05. 31. 19:00
Budatétény Sporttelep
ROMHÁNY SE
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 05. 05. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 05. 05. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
ROMHÁNY SE
2018. 05. 13. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 05. 13. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
ROMHÁNY SE
KÜLKER SC
2018. 05. 23. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 05. 23. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
ROMHÁNY SE
2018. 06. 03. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 06. 03. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
ROMHÁNY SE
DINAMO TORPEDO KSE

BEAC II.

2017. 09. 16. 17:00
Budatétény Sporttelep
2017. 09. 16. 17:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
BEAC II.
2017. 09. 23. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 09. 23. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
MUN SE II.
2017. 09. 30. 15:00
Külker SC
2017. 09. 30. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
BEAC II.
2017. 10. 07. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
CSABAGYÖNGYE SE
2017. 10. 15. 18:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 10. 15. 18:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
ROMHÁNY SE
BEAC II.
2017. 10. 21. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 10. 21. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
DINAMO TORPEDO KSE
2017. 11. 04. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 11. 04. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
MAC
2017. 11. 15. 19:30
III. Ker. TVE Sporttelep
2017. 11. 15. 19:30
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC II.
BEAC II.
2017. 11. 25. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 25. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
HENGER VL FC
BEAC II.
2018. 03. 24. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 04. 03. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 04. 03. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
BEAC II.
2018. 04. 07. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2018. 04. 07. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
KÜLKER SC
2018. 04. 15. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 15. 17:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
BEAC II.
2018. 04. 22.
Varga Zoltán Sporttelep
2018. 04. 22.
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
ROMHÁNY SE
2018. 04. 29. 17:00
Elektromos SE Sportcentrum
2018. 04. 29. 17:00
Elektromos SE Sportcentrum
DINAMO TORPEDO KSE
BEAC II.
2018. 05. 12. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
2018. 05. 12. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
MAC
BEAC II.
2018. 05. 19. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2018. 05. 19. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
UNIONE FC II.
2018. 06. 03. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
HENGER VL FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple