Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ IFJÚSÁGI U-19 III. OSZT. KÖZ. A. 13. forduló

2017.11.25 - 12:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

Budapest

MLSZ IFJÚSÁGI U-19 III. OSZT. KÖZ. A.

Játékvezető
GELB TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KERÉK ÁDÁM, SZÍJJÁRTÓ ZSOLT
III. KER. TVE
BUDAÖRS
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

15'

PANAIT SOMA

 

0 - 2

32'

MOLNÁR ÁKOS
TURÓCZI DOMINIK

43'

1 - 2

 

MARJÁN GYÖRGY

51'

2 - 2

 

 

2 - 3

58'

KOVÁCS MILÁN
HÁMORI ÁKOS

90'

3 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁC VLSE VÁC VLSE 13 11 1 1 47 7 40 34 8
2 SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 13 9 2 2 44 18 26 29 7.9
3 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 13 8 0 5 39 24 15 24 7.8
4 II. KER. UFC II. KER. UFC 13 7 2 4 36 23 13 23 7.8
5 BUDAÖRS BUDAÖRS 13 7 2 4 26 25 1 23 7.7
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 13 7 1 5 28 25 3 22 7.6
7 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 13 6 2 5 29 27 2 20 7.5
8 TATABÁNYA TFCE TATABÁNYA TFCE 13 5 5 3 42 24 18 20 7.5
9 MONORI SE MONORI SE 13 5 3 5 39 29 10 18 7.4
10 ESMTK ESMTK 13 4 3 6 26 29 -3 15 7.3
11 1908 SZAC 1908 SZAC 13 3 2 8 22 26 -4 11 7.2
12 GERRZO KFT. GERRZO KFT. 13 2 2 9 14 35 -21 8 7.2
13 MÉSZÖLY FOCISULI SE MÉSZÖLY FOCISULI SE 13 2 1 10 16 61 -45 7 7.1
14 GOLDBALL `94. FC GOLDBALL `94. FC 13 2 0 11 17 72 -55 6 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GOLDBALL `94. FC VÁC VLSE 6 6 0 0 15 0 15 18 7 4 2 1 11 5 6 14 13 10 2 1 26 5 21 32
2 GOLDBALL `94. FC SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 7 6 1 0 11 2 9 19 6 3 0 3 6 8 -2 9 13 9 1 3 17 10 7 28
3 GOLDBALL `94. FC SOROKSÁR SC 6 3 2 1 6 3 3 11 7 4 2 1 12 4 8 14 13 7 4 2 18 7 11 25
4 GOLDBALL `94. FC BUDAÖRS 7 5 1 1 12 1 11 16 6 2 0 4 4 8 -4 6 13 7 1 5 16 9 7 22
5 GOLDBALL `94. FC III. KER. TVE 6 2 2 2 8 7 1 8 7 4 2 1 10 3 7 14 13 6 4 3 18 10 8 22
6 GOLDBALL `94. FC ESMTK 8 4 2 2 10 6 4 14 5 2 2 1 3 2 1 8 13 6 4 3 13 8 5 22
7 GOLDBALL `94. FC TATABÁNYA TFCE 6 3 2 1 9 5 4 11 7 3 1 3 7 5 2 10 13 6 3 4 16 10 6 21
8 GOLDBALL `94. FC II. KER. UFC 5 2 1 2 6 5 1 7 8 3 2 3 11 6 5 11 13 5 3 5 17 11 6 18
9 GOLDBALL `94. FC RÁKOSMENTI KSK 7 4 1 2 10 7 3 13 6 0 4 2 4 9 -5 4 13 4 5 4 14 16 -2 17
10 GOLDBALL `94. FC MONORI SE 6 1 3 2 8 8 0 6 7 3 1 3 11 11 0 10 13 4 4 5 19 19 0 16
11 GOLDBALL `94. FC 1908 SZAC 6 1 3 2 5 4 1 6 7 1 2 4 4 10 -6 5 13 2 5 6 9 14 -5 11
12 GOLDBALL `94. FC MÉSZÖLY FOCISULI SE 7 0 2 5 2 16 -14 2 6 2 0 4 4 11 -7 6 13 2 2 9 6 27 -21 8
13 GOLDBALL `94. FC GERRZO KFT. 7 0 1 6 2 10 -8 1 6 1 3 2 5 7 -2 6 13 1 4 8 7 17 -10 7
14 GOLDBALL `94. FC GOLDBALL `94. FC 7 1 0 6 5 18 -13 3 6 0 0 6 0 20 -20 0 13 1 0 12 5 38 -33 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GOLDBALL `94. FC VÁC VLSE 6 6 0 0 27 1 26 18 7 5 1 1 20 6 14 16 13 11 1 1 47 7 40 34
2 GOLDBALL `94. FC SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 7 6 0 1 28 6 22 18 6 3 2 1 16 12 4 11 13 9 2 2 44 18 26 29
3 GOLDBALL `94. FC SOROKSÁR SC 6 3 0 3 12 11 1 9 7 5 0 2 27 13 14 15 13 8 0 5 39 24 15 24
4 GOLDBALL `94. FC II. KER. UFC 5 2 1 2 11 10 1 7 8 5 1 2 25 13 12 16 13 7 2 4 36 23 13 23
5 GOLDBALL `94. FC BUDAÖRS 7 5 1 1 16 5 11 16 6 2 1 3 10 20 -10 7 13 7 2 4 26 25 1 23
6 GOLDBALL `94. FC III. KER. TVE 6 3 1 2 15 13 2 10 7 4 0 3 13 12 1 12 13 7 1 5 28 25 3 22
7 GOLDBALL `94. FC RÁKOSMENTI KSK 7 4 1 2 20 15 5 13 6 2 1 3 9 12 -3 7 13 6 2 5 29 27 2 20
8 GOLDBALL `94. FC TATABÁNYA TFCE 6 4 1 1 28 10 18 13 7 1 4 2 14 14 0 7 13 5 5 3 42 24 18 20
9 GOLDBALL `94. FC MONORI SE 6 3 2 1 20 11 9 11 7 2 1 4 19 18 1 7 13 5 3 5 39 29 10 18
10 GOLDBALL `94. FC ESMTK 8 3 2 3 19 17 2 11 5 1 1 3 7 12 -5 4 13 4 3 6 26 29 -3 15
11 GOLDBALL `94. FC 1908 SZAC 6 3 1 2 16 6 10 10 7 0 1 6 6 20 -14 1 13 3 2 8 22 26 -4 11
12 GOLDBALL `94. FC GERRZO KFT. 7 0 2 5 4 15 -11 2 6 2 0 4 10 20 -10 6 13 2 2 9 14 35 -21 8
13 GOLDBALL `94. FC MÉSZÖLY FOCISULI SE 7 1 1 5 7 34 -27 4 6 1 0 5 9 27 -18 3 13 2 1 10 16 61 -45 7
14 GOLDBALL `94. FC GOLDBALL `94. FC 7 2 0 5 15 33 -18 6 6 0 0 6 2 39 -37 0 13 2 0 11 17 72 -55 6
 
1908 SZAC
--2 - 08 - 00 - 13 - 1---2 - 21 - 2--
BUDAÖRS
2 - 12 - 1-3 - 0--6 - 0-2 - 1--1 - 10 - 1
ESMTK
3 - 0-2 - 43 - 11 - 4-6 - 3--2 - 3-2 - 20 - 0
GERRZO KFT.
-0 - 2--1 - 10 - 30 - 23 - 3-0 - 10 - 3--
GOLDBALL `94. FC
---4 - 23 - 83 - 42 - 10 - 5-0 - 63 - 7--
II. KER. UFC
-4 - 0-----5 - 11 - 1--1 - 50 - 3
III. KER. TVE
-3 - 34 - 0--1 - 3-3 - 22 - 5---2 - 0
MÉSZÖLY FOCISULI SE
2 - 1----3 - 70 - 10 - 6--0 - 102 - 20 - 7
MONORI SE
3 - 36 - 12 - 0-----3 - 0--3 - 33 - 4
RÁKOSMENTI KSK
3 - 1-2 - 22 - 37 - 1--3 - 2---2 - 11 - 5
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
-4 - 0---2 - 14 - 010 - 13 - 14 - 01 - 3--
SOROKSÁR SC
-3 - 42 - 4--2 - 01 - 0-4 - 10 - 2---
TATABÁNYA TFCE
5 - 0--4 - 010 - 0-1 - 4---4 - 44 - 2-
VÁC VLSE
2 - 0--6 - 18 - 0-----4 - 04 - 03 - 0

Meccsek

III. KER. TVE

2017. 09. 02. 17:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 09. 02. 17:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
GERRZO KFT.
III. KER. TVE
2017. 09. 09. 12:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 09. 09. 12:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
RÁKOSMENTI KSK
2017. 09. 16. 10:00
Siófok Városi Stadion
2017. 09. 16. 10:00
Siófok Városi Stadion
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
III. KER. TVE
2017. 09. 23. 12:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 09. 23. 12:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ESMTK
2017. 09. 30. 10:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 09. 30. 10:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
III. KER. TVE
2017. 10. 07. 12:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 10. 07. 12:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VÁC VLSE
2017. 10. 15. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 10. 15. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
MÉSZÖLY FOCISULI SE
III. KER. TVE
2017. 10. 21. 10:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 10. 21. 10:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYA TFCE
III. KER. TVE
2017. 10. 29. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 10. 29. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
II. KER. UFC
2017. 11. 04. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2017. 11. 04. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC
III. KER. TVE
2017. 11. 12. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 11. 12. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MONORI SE
2017. 11. 18. 10:00
Goldball Park
2017. 11. 18. 10:00
Goldball Park
GOLDBALL `94. FC
III. KER. TVE
2017. 11. 25. 12:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 11. 25. 12:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BUDAÖRS
2018. 03. 10. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 03. 10. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GERRZO KFT.
2018. 03. 18. 10:00
Rákosmenti KSK Sporttelep
2018. 03. 18. 10:00
Rákosmenti KSK Sporttelep
RÁKOSMENTI KSK
ELMARDT
III. KER. TVE
2018. 05. 24. 18:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 05. 24. 18:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
III. KER. TVE
2018. 03. 24. 12:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 03. 24. 12:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2018. 03. 31. 13:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2018. 03. 31. 13:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK
III. KER. TVE
2018. 04. 07. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 04. 07. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SOROKSÁR SC
2018. 04. 14. 10:00
Vác Városi Stadion
2018. 04. 14. 10:00
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
III. KER. TVE
2018. 04. 21. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 04. 21. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MÉSZÖLY FOCISULI SE
2018. 04. 28. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 04. 28. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TATABÁNYA TFCE
2018. 05. 06. 11:00
Panoráma Sportközpont
2018. 05. 06. 11:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
III. KER. TVE
2018. 05. 11. 17:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 05. 11. 17:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
1908 SZAC
2018. 05. 19. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 05. 19. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
III. KER. TVE
2018. 05. 26. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 05. 26. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GOLDBALL `94. FC
2018. 06. 02. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2018. 06. 02. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
III. KER. TVE

BUDAÖRS

2017. 09. 02. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2017. 09. 02. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
TATABÁNYA TFCE
2017. 09. 10. 10:00
Panoráma Sportközpont
2017. 09. 10. 10:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
BUDAÖRS
2017. 09. 16. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2017. 09. 16. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
1908 SZAC
2017. 09. 24. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2017. 09. 24. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
BUDAÖRS
2017. 09. 30. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2017. 09. 30. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
GOLDBALL `94. FC
2017. 10. 07. 13:00
Budaörsi Városi Stadion
2017. 10. 07. 13:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
MÉSZÖLY FOCISULI SE
2017. 10. 14. 17:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 10. 14. 17:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
GERRZO KFT.
BUDAÖRS
2017. 10. 21. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2017. 10. 21. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
RÁKOSMENTI KSK
2017. 10. 29. 16:00
Siófok Városi Stadion
2017. 10. 29. 16:00
Siófok Városi Stadion
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
FÉLBESZAKADT
BUDAÖRS
2017. 12. 01. 10:00
Siófok Városi Stadion
2017. 12. 01. 10:00
Siófok Városi Stadion
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
BUDAÖRS
2017. 11. 04. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2017. 11. 04. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
ESMTK
2017. 11. 11. 10:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 11. 11. 10:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2017. 11. 18. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2017. 11. 18. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
VÁC VLSE
2017. 11. 25. 12:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 11. 25. 12:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BUDAÖRS
2018. 03. 11. 10:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 03. 11. 10:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYA TFCE
BUDAÖRS
2018. 03. 17. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2018. 03. 17. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
II. KER. UFC
2018. 03. 25. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 03. 25. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC
BUDAÖRS
2018. 03. 31. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2018. 03. 31. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
MONORI SE
2018. 04. 07. 12:00
Goldball Park
2018. 04. 07. 12:00
Goldball Park
GOLDBALL `94. FC
BUDAÖRS
2018. 04. 15. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 04. 15. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
MÉSZÖLY FOCISULI SE
BUDAÖRS
2018. 04. 21. 14:00
Budaörsi Városi Stadion
2018. 04. 21. 14:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
GERRZO KFT.
2018. 04. 29. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 04. 29. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
BUDAÖRS
2018. 05. 05. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2018. 05. 05. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2018. 05. 12. 13:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2018. 05. 12. 13:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK
BUDAÖRS
2018. 05. 17. 18:00
Budaörsi Városi Stadion
2018. 05. 17. 18:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
SOROKSÁR SC
2018. 05. 26. 10:00
Vác Városi Stadion
2018. 05. 26. 10:00
Vác Városi Stadion
VÁC VLSE
BUDAÖRS
2018. 06. 02. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2018. 06. 02. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
III. KER. TVE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple