Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-19 III. ÉSZAK-NYUGAT 1. forduló

2017.09.03 - 10:00

Szombathely, Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep

Győr-Moson-Sopron

MLSZ U-19 III. ÉSZAK-NYUGAT

Játékvezető
KÁRTYÁS KATALIN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZIBER TAMÁS, TÓTH CSABA JÁNOS
LURKÓ UFC
ANDRÁSHIDA SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

52'

HORVÁTH GYŐZŐ

 

0 - 2

57'

BAKÓ BARNABÁS
KOVÁCS GILBERT

67'

1 - 2

 

 

1 - 3

84'

SZABÓ MARTIN

 

1 - 4

90'

BAKÓ BARNABÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT SE GYŐR  GYIRMÓT SE GYŐR "B" 1 1 0 0 4 0 4 3 14
2 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 1 1 0 0 4 1 3 3 12
3 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 1 1 0 0 3 0 3 3 13
4 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 1 1 0 0 4 2 2 3 10
5 CSORNAI SE CSORNAI SE 1 1 0 0 3 1 2 3 11
6 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 1 1 0 0 3 2 1 3 9
7 NAGYKANIZSAI ULE NAGYKANIZSAI ULE 1 0 1 0 3 3 0 1 8
8 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 1 0 1 0 3 3 0 1 7
9 BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS 1 0 0 1 2 3 -1 0 6
10 FC AJKA FC AJKA 1 0 0 1 2 4 -2 0 4
11 KIRÁLY SZE KIRÁLY SZE 1 0 0 1 1 3 -2 0 5
12 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 1 0 0 1 1 4 -3 0 2
13 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 1 0 0 1 0 3 -3 0 3
14 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 0 1 0 4 -4 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR FC AJKA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
2 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR PÁPAI ELC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
3 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
4 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR CSORNAI SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR GYIRMÓT SE GYŐR "B" 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR SÁRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR ANDRÁSHIDA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
8 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR LURKÓ UFC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR NAGYKANIZSAI ULE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR HÉVÍZ SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR KIRÁLY SZE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR GYIRMÓT SE GYŐR "B" 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
2 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR ANDRÁSHIDA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
3 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR SÁRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
4 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 1 1 0 0 4 2 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3
5 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR CSORNAI SE 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
6 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR PÁPAI ELC 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
7 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR NAGYKANIZSAI ULE 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
8 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
9 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR FC AJKA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
11 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR KIRÁLY SZE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR LURKÓ UFC 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
13 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR HÉVÍZ SK 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
14 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
 
ANDRÁSHIDA SC
-------------
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
-------------
CSORNAI SE
------3 - 1------
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
-------------
FC AJKA
-------------
GYIRMÓT SE GYŐR
---4 - 0---------
HÉVÍZ SK
----------0 - 3--
KIRÁLY SZE
-------------
LURKÓ UFC
1 - 4------------
NAGYKANIZSAI ULE
-----------3 - 3-
PÁPAI ELC
-3 - 2-----------
SÁRVÁR FC
-------------
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
-------------
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
----4 - 2--------

Meccsek

LURKÓ UFC

2017. 09. 03. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2017. 09. 03. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ANDRÁSHIDA SC
2017. 09. 08. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 09. 08. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
LURKÓ UFC
2017. 09. 17. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2017. 09. 17. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
CSORNAI SE
2017. 09. 23. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2017. 09. 23. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
LURKÓ UFC
2017. 10. 01. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2017. 10. 01. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
NAGYKANIZSAI ULE
2017. 10. 07. 10:00
Városligeti Pálya
2017. 10. 07. 10:00
Városligeti Pálya
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
LURKÓ UFC
2017. 10. 15. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2017. 10. 15. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
PÁPAI ELC
2017. 11. 16. 18:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2017. 11. 16. 18:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
KIRÁLY SZE
LURKÓ UFC
2017. 10. 29. 09:30
ALCUFER Stadion
2017. 10. 29. 09:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
LURKÓ UFC
2017. 11. 03. 12:15
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2017. 11. 03. 12:15
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
SÁRVÁR FC
2017. 11. 11. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
2017. 11. 11. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
LURKÓ UFC
2017. 11. 19. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2017. 11. 19. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
HÉVÍZ SK
2017. 11. 25. 10:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 11. 25. 10:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
LURKÓ UFC
2018. 03. 29. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 03. 29. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
LURKÓ UFC
2018. 03. 20. 11:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2018. 03. 20. 11:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 03. 25. 12:00
Csornai SE
2018. 03. 25. 12:00
Csornai SE
CSORNAI SE
LURKÓ UFC
2018. 03. 31. 16:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2018. 03. 31. 16:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
2018. 04. 07. 10:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 04. 07. 10:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
NAGYKANIZSAI ULE
LURKÓ UFC
2018. 04. 15. 09:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2018. 04. 15. 09:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2018. 04. 20. 16:00
Perutz Stadion
2018. 04. 20. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
LURKÓ UFC
2018. 04. 29. 09:00
Király Sportlétesítmény
2018. 04. 29. 09:00
Király Sportlétesítmény
LURKÓ UFC
KIRÁLY SZE
2018. 05. 06. 09:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2018. 05. 06. 09:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2018. 05. 12. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 05. 12. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
LURKÓ UFC
2018. 05. 17. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2018. 05. 17. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2018. 05. 27. 12:00
Hévízi Sportpálya
2018. 05. 27. 12:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
LURKÓ UFC
2018. 05. 23. 19:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2018. 05. 23. 19:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
FC AJKA

ANDRÁSHIDA SC

2017. 09. 03. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2017. 09. 03. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ANDRÁSHIDA SC
2017. 09. 09. 10:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 09. 09. 10:30
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2017. 09. 17. 12:00
Hévízi Sportpálya
2017. 09. 17. 12:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
ANDRÁSHIDA SC
2017. 09. 24. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 09. 24. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
FC AJKA
2017. 09. 30. 12:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 09. 30. 12:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ANDRÁSHIDA SC
2017. 10. 07. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 10. 07. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
ANDRÁSHIDA SC
2017. 10. 15. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 10. 15. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
CSORNAI SE
2017. 11. 02. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2017. 11. 02. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
ANDRÁSHIDA SC
2017. 10. 27. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 10. 27. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
NAGYKANIZSAI ULE
2017. 11. 05. 10:00
Városligeti Pálya
2017. 11. 05. 10:00
Városligeti Pálya
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
ANDRÁSHIDA SC
2017. 11. 12. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 11. 12. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
PÁPAI ELC
2017. 11. 19. 10:00
Király Sportlétesítmény
2017. 11. 19. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SZE
ANDRÁSHIDA SC
2017. 11. 26. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2018. 03. 29. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 03. 29. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
LURKÓ UFC
2018. 04. 03. 11:00
Bácsa FC SE sportpálya
2018. 04. 03. 11:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
ANDRÁSHIDA SC
2018. 03. 25. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 03. 25. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
HÉVÍZ SK
2018. 03. 31. 10:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 03. 31. 10:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ANDRÁSHIDA SC
2018. 05. 16. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 05. 16. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
SÁRVÁR FC
2018. 04. 14. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 04. 14. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 04. 21. 11:00
Csornai SE
2018. 04. 21. 11:00
Csornai SE
CSORNAI SE
ANDRÁSHIDA SC
2018. 04. 29. 10:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 04. 29. 10:30
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
2018. 05. 02. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 05. 02. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
NAGYKANIZSAI ULE
ANDRÁSHIDA SC
2018. 05. 13. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 05. 13. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2018. 05. 18. 16:00
Perutz Stadion
2018. 05. 18. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ANDRÁSHIDA SC
2018. 05. 27. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 05. 27. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
KIRÁLY SZE
2018. 06. 02. 11:00
ALCUFER Stadion
2018. 06. 02. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
ANDRÁSHIDA SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom