Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-19 III. ÉSZAK-NYUGAT 10. forduló

2017.10.31 - 10:00

Győr, ALCUFER Stadion (-)

Győr-Moson-Sopron

MLSZ U-19 III. ÉSZAK-NYUGAT

Játékvezető
JUHÁSZ BÁLINT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MESTER ÁDÁM, NAGY ALEX
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

9'

FAZAKAS SOMA
KISS ÁBEL

10'

1 - 1

 

KISS ÁBEL

29'

2 - 1

 

PÁKAI NORBERT

33'

3 - 1

 

KISS ÁBEL

35'

4 - 1

 

VÖRÖS JÓZSEF

50'

5 - 1

 

KOVÁCS BÁLINT

72'

6 - 1

 

VÖRÖS JÓZSEF

76'

7 - 1

 

KUROLI KRISTÓF

81'

8 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSORNAI SE CSORNAI SE 10 8 2 0 37 11 26 26 9.3
2 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 10 8 1 1 34 11 23 25 8.9
3 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 10 8 0 2 37 15 22 24 8.7
4 GYIRMÓT SE GYŐR  GYIRMÓT SE GYŐR "B" 10 7 1 2 50 17 33 22 6.9
5 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 10 6 0 4 40 24 16 18 8.4
6 NAGYKANIZSAI ULE NAGYKANIZSAI ULE 10 5 1 4 39 26 13 16 8.3
7 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 10 5 1 4 19 21 -2 16 7.2
8 BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS 10 4 1 5 36 31 5 13 8.2
9 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 10 4 1 5 25 33 -8 13 7.8
10 FC AJKA FC AJKA 10 3 1 6 15 21 -6 10 6.6
11 KIRÁLY SZE KIRÁLY SZE 10 3 1 6 17 30 -13 10 7
12 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 10 2 0 8 17 40 -23 6 5.9
13 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 10 1 2 7 11 27 -16 5 6.2
14 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 10 0 0 10 7 77 -70 0 5.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ UFC PÁPAI ELC 7 7 0 0 13 3 10 21 3 2 0 1 10 3 7 6 10 9 0 1 23 6 17 27
2 LURKÓ UFC GYIRMÓT SE GYŐR "B" 7 6 1 0 22 3 19 19 3 1 1 1 3 2 1 4 10 7 2 1 25 5 20 23
3 LURKÓ UFC CSORNAI SE 5 3 1 1 11 2 9 10 5 3 1 1 10 3 7 10 10 6 2 2 21 5 16 20
4 LURKÓ UFC SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 2 2 0 0 10 0 10 6 8 4 2 2 7 5 2 14 10 6 2 2 17 5 12 20
5 LURKÓ UFC MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 4 2 0 2 9 6 3 6 6 4 0 2 10 7 3 12 10 6 0 4 19 13 6 18
6 LURKÓ UFC SÁRVÁR FC 5 2 2 1 3 2 1 8 5 3 0 2 5 7 -2 9 10 5 2 3 8 9 -1 17
7 LURKÓ UFC FC AJKA 4 1 1 2 2 3 -1 4 6 4 0 2 6 5 1 12 10 5 1 4 8 8 0 16
8 LURKÓ UFC NAGYKANIZSAI ULE 6 2 0 4 8 9 -1 6 4 3 0 1 10 5 5 9 10 5 0 5 18 14 4 15
9 LURKÓ UFC KIRÁLY SZE 5 2 1 2 6 4 2 7 5 1 1 3 3 8 -5 4 10 3 2 5 9 12 -3 11
10 LURKÓ UFC ANDRÁSHIDA SC 4 1 1 2 3 4 -1 4 6 2 1 3 5 13 -8 7 10 3 2 5 8 17 -9 11
11 LURKÓ UFC BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS 5 3 0 2 15 7 8 9 5 0 1 4 3 9 -6 1 10 3 1 6 18 16 2 10
12 LURKÓ UFC ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 5 1 2 2 6 7 -1 5 5 0 1 4 1 14 -13 1 10 1 3 6 7 21 -14 6
13 LURKÓ UFC HÉVÍZ SK 6 0 0 6 0 9 -9 0 4 1 2 1 3 2 1 5 10 1 2 7 3 11 -8 5
14 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 5 0 1 4 0 18 -18 1 5 0 0 5 1 25 -24 0 10 0 1 9 1 43 -42 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ UFC CSORNAI SE 5 5 0 0 21 4 17 15 5 3 2 0 16 7 9 11 10 8 2 0 37 11 26 26
2 LURKÓ UFC SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 2 2 0 0 16 2 14 6 8 6 1 1 18 9 9 19 10 8 1 1 34 11 23 25
3 LURKÓ UFC PÁPAI ELC 7 6 0 1 20 8 12 18 3 2 0 1 17 7 10 6 10 8 0 2 37 15 22 24
4 LURKÓ UFC GYIRMÓT SE GYŐR "B" 7 6 1 0 47 12 35 19 3 1 0 2 3 5 -2 3 10 7 1 2 50 17 33 22
5 LURKÓ UFC MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 4 3 0 1 24 9 15 9 6 3 0 3 16 15 1 9 10 6 0 4 40 24 16 18
6 LURKÓ UFC NAGYKANIZSAI ULE 6 2 1 3 20 17 3 7 4 3 0 1 19 9 10 9 10 5 1 4 39 26 13 16
7 LURKÓ UFC SÁRVÁR FC 5 2 1 2 4 6 -2 7 5 3 0 2 15 15 0 9 10 5 1 4 19 21 -2 16
8 LURKÓ UFC BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS 5 3 1 1 27 12 15 10 5 1 0 4 9 19 -10 3 10 4 1 5 36 31 5 13
9 LURKÓ UFC ANDRÁSHIDA SC 4 3 0 1 12 8 4 9 6 1 1 4 13 25 -12 4 10 4 1 5 25 33 -8 13
10 LURKÓ UFC FC AJKA 4 2 1 1 6 6 0 7 6 1 0 5 9 15 -6 3 10 3 1 6 15 21 -6 10
11 LURKÓ UFC KIRÁLY SZE 5 2 0 3 9 12 -3 6 5 1 1 3 8 18 -10 4 10 3 1 6 17 30 -13 10
12 LURKÓ UFC ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 5 2 0 3 13 14 -1 6 5 0 0 5 4 26 -22 0 10 2 0 8 17 40 -23 6
13 LURKÓ UFC HÉVÍZ SK 6 0 1 5 4 20 -16 1 4 1 1 2 7 7 0 4 10 1 2 7 11 27 -16 5
14 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 5 0 0 5 2 29 -27 0 5 0 0 5 5 48 -43 0 10 0 0 10 7 77 -70 0
 
ANDRÁSHIDA SC
-2 - 3-3 - 2----4 - 2---3 - 1
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
5 - 14 - 4---3 - 22 - 313 - 2-----
CSORNAI SE
--6 - 03 - 22 - 0-3 - 1-----7 - 1
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
7 - 46 - 0---1 - 4-10 - 1-----
FC AJKA
-1 - 0-3 - 2-1 - 1-----1 - 3-
GYIRMÓT SE GYŐR
-7 - 4-4 - 0--2 - 214 - 1--10 - 42 - 08 - 1
HÉVÍZ SK
3 - 3-0 - 3-----1 - 30 - 70 - 30 - 1-
KIRÁLY SZE
------2 - 02 - 04 - 7-1 - 20 - 3-
LURKÓ UFC
1 - 4-1 - 6-----0 - 70 - 80 - 4--
NAGYKANIZSAI ULE
---1 - 61 - 22 - 3---7 - 2-3 - 36 - 1
PÁPAI ELC
-3 - 2--3 - 11 - 0-5 - 0--4 - 22 - 32 - 0
SÁRVÁR FC
2 - 0-0 - 01 - 41 - 0------0 - 2-
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
7 - 1-------9 - 1----
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
-2 - 3-0 - 44 - 2--6 - 2----1 - 3

Meccsek

GYIRMÓT SE GYŐR "B"

2017. 09. 02. 10:00
ALCUFER Stadion
2017. 09. 02. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 09. 10. 10:00
Csornai SE
2017. 09. 10. 10:00
Csornai SE
CSORNAI SE
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2017. 09. 16. 13:00
ALCUFER Stadion
2017. 09. 16. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
2017. 09. 23. 10:15
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2017. 09. 23. 10:15
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
NAGYKANIZSAI ULE
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2017. 10. 01. 10:00
ALCUFER Stadion
2017. 10. 01. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2017. 10. 06. 16:00
Perutz Stadion
2017. 10. 06. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2017. 10. 14. 12:00
ALCUFER Stadion
2017. 10. 14. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
KIRÁLY SZE
2017. 10. 22. 09:30
ALCUFER Stadion
2017. 10. 22. 09:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
SÁRVÁR FC
2017. 10. 29. 09:30
ALCUFER Stadion
2017. 10. 29. 09:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
LURKÓ UFC
2017. 10. 31. 10:00
ALCUFER Stadion
2017. 10. 31. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2017. 11. 12. 13:00
Hévízi Sportpálya
2017. 11. 12. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2017. 11. 18. 10:00
ALCUFER Stadion
2017. 11. 18. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
FC AJKA
2017. 11. 26. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2018. 03. 11. 09:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 03. 11. 09:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2018. 03. 16. 16:00
ALCUFER Stadion
2018. 03. 16. 16:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
CSORNAI SE
2018. 03. 24. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2018. 03. 24. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2018. 03. 30. 13:00
ALCUFER Stadion
2018. 03. 30. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
NAGYKANIZSAI ULE
2018. 04. 08. 09:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2018. 04. 08. 09:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2018. 04. 14. 10:00
ALCUFER Stadion
2018. 04. 14. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
PÁPAI ELC
2018. 04. 22. 10:00
Király Sportlétesítmény
2018. 04. 22. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SZE
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2018. 04. 29. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 04. 29. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2018. 05. 06. 09:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2018. 05. 06. 09:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2018. 05. 12. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
2018. 05. 12. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2018. 05. 20. 11:00
ALCUFER Stadion
2018. 05. 20. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
HÉVÍZ SK
2018. 05. 27. 10:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 05. 27. 10:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2018. 06. 02. 11:00
ALCUFER Stadion
2018. 06. 02. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
ANDRÁSHIDA SC

ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE

2017. 11. 22. 11:00
Bácsa FC SE sportpálya
2017. 11. 22. 11:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
FC AJKA
2017. 09. 09. 10:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 09. 09. 10:30
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2017. 09. 15. 15:00
Bácsa FC SE sportpálya
2017. 09. 15. 15:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 09. 23. 10:00
Csornai SE
2017. 09. 23. 10:00
Csornai SE
CSORNAI SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2017. 09. 28. 16:30
Bácsa FC SE sportpálya
2017. 09. 28. 16:30
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
2017. 10. 07. 11:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2017. 10. 07. 11:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
NAGYKANIZSAI ULE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2017. 10. 14. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
2017. 10. 14. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2017. 10. 19. 16:00
Perutz Stadion
2017. 10. 19. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2017. 10. 28. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
2017. 10. 28. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
KIRÁLY SZE
2017. 10. 31. 10:00
ALCUFER Stadion
2017. 10. 31. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2017. 11. 11. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
2017. 11. 11. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
LURKÓ UFC
2017. 11. 18. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
2017. 11. 18. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
SÁRVÁR FC
2017. 11. 25. 15:00
Hévízi Sportpálya
2017. 11. 25. 15:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2018. 03. 10. 14:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 03. 10. 14:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2018. 04. 03. 11:00
Bácsa FC SE sportpálya
2018. 04. 03. 11:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
ANDRÁSHIDA SC
2018. 03. 24. 12:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 03. 24. 12:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2018. 03. 29. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
2018. 03. 29. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
CSORNAI SE
2018. 04. 07. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2018. 04. 07. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2018. 04. 14. 11:00
Bácsa FC SE sportpálya
2018. 04. 14. 11:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
NAGYKANIZSAI ULE
2018. 04. 21. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2018. 04. 21. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2018. 04. 26. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2018. 04. 26. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
PÁPAI ELC
2018. 05. 06. 10:00
Király Sportlétesítmény
2018. 05. 06. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SZE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2018. 05. 12. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
2018. 05. 12. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2018. 05. 17. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2018. 05. 17. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2018. 05. 25. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 05. 25. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2018. 06. 02. 11:00
Bácsa FC SE sportpálya
2018. 06. 02. 11:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
HÉVÍZ SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom