Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-19 III. ÉSZAK-NYUGAT 13. forduló

2017.11.25 - 10:00

Balatonfüred, Balatonfüredi FC Sporttelep (BFC Sporttelep)

Győr-Moson-Sopron

MLSZ U-19 III. ÉSZAK-NYUGAT

Játékvezető
TAKÁCS GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FÜLÖP KRISTÓF, PILINGER KRISZTIÁN
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

15'

HORVÁTH BENCE

 

0 - 2

27'

HORVÁTH KRISZTIÁN

 

0 - 3

69'

HORVÁTH KRISZTIÁN
HENN MÁRK KRISZTIÁN

83'

1 - 3

 

KOLTAI TIBOR

85'

2 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 13 10 2 1 43 14 29 32 8
2 GYIRMÓT SE GYŐR  GYIRMÓT SE GYŐR "B" 13 10 1 2 71 18 53 31 7.9
3 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 13 9 1 3 44 22 22 28 7.8
4 CSORNAI SE CSORNAI SE 13 8 2 3 39 21 18 26 7.8
5 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 13 8 1 4 46 27 19 25 7.7
6 NAGYKANIZSAI ULE NAGYKANIZSAI ULE 13 7 1 5 50 34 16 22 7.6
7 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 13 7 1 5 26 26 0 22 7.5
8 FC AJKA FC AJKA 13 5 1 7 25 31 -6 16 7.5
9 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 13 5 0 8 26 43 -17 15 7.4
10 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 13 4 2 7 29 49 -20 14 7.3
11 BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS 13 4 1 8 41 42 -1 13 7.2
12 KIRÁLY SZE KIRÁLY SZE 13 4 1 8 23 37 -14 13 7.2
13 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 13 1 3 9 12 33 -21 6 7.1
14 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 13 0 1 12 11 89 -78 1 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ UFC PÁPAI ELC 8 7 0 1 14 5 9 21 5 4 0 1 13 3 10 12 13 11 0 2 27 8 19 33
2 LURKÓ UFC GYIRMÓT SE GYŐR "B" 8 7 1 0 26 3 23 22 5 3 1 1 11 2 9 10 13 10 2 1 37 5 32 32
3 LURKÓ UFC SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 3 3 0 0 12 0 12 9 10 6 2 2 10 5 5 20 13 9 2 2 22 5 17 29
4 LURKÓ UFC SÁRVÁR FC 7 3 2 2 6 4 2 11 6 4 0 2 6 7 -1 12 13 7 2 4 12 11 1 23
5 LURKÓ UFC MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 6 2 1 3 9 7 2 7 7 5 0 2 12 8 4 15 13 7 1 5 21 15 6 22
6 LURKÓ UFC FC AJKA 6 3 1 2 6 4 2 10 7 4 0 3 6 9 -3 12 13 7 1 5 12 13 -1 22
7 LURKÓ UFC CSORNAI SE 6 3 1 2 11 4 7 10 7 3 2 2 11 6 5 11 13 6 3 4 22 10 12 21
8 LURKÓ UFC NAGYKANIZSAI ULE 8 2 2 4 10 11 -1 8 5 4 0 1 12 6 6 12 13 6 2 5 22 17 5 20
9 LURKÓ UFC KIRÁLY SZE 6 2 2 2 7 5 2 8 7 1 2 4 3 10 -7 5 13 3 4 6 10 15 -5 13
10 LURKÓ UFC ANDRÁSHIDA SC 6 1 1 4 3 11 -8 4 7 2 2 3 6 14 -8 8 13 3 3 7 9 25 -16 12
11 LURKÓ UFC BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS 6 3 0 3 15 9 6 9 7 0 2 5 4 12 -8 2 13 3 2 8 19 21 -2 11
12 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 6 1 1 4 1 18 -17 4 7 1 0 6 4 28 -24 3 13 2 1 10 5 46 -41 7
13 LURKÓ UFC ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 7 1 2 4 7 10 -3 5 6 0 2 4 1 14 -13 2 13 1 4 8 8 24 -16 7
14 LURKÓ UFC HÉVÍZ SK 8 0 1 7 0 11 -11 1 5 1 2 2 3 3 0 5 13 1 3 9 3 14 -11 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ UFC SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 3 3 0 0 21 2 19 9 10 7 2 1 22 12 10 23 13 10 2 1 43 14 29 32
2 LURKÓ UFC GYIRMÓT SE GYŐR "B" 8 7 1 0 55 13 42 22 5 3 0 2 16 5 11 9 13 10 1 2 71 18 53 31
3 LURKÓ UFC PÁPAI ELC 8 6 0 2 21 11 10 18 5 3 1 1 23 11 12 10 13 9 1 3 44 22 22 28
4 LURKÓ UFC CSORNAI SE 6 5 0 1 22 7 15 15 7 3 2 2 17 14 3 11 13 8 2 3 39 21 18 26
5 LURKÓ UFC MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 6 4 1 1 27 11 16 13 7 4 0 3 19 16 3 12 13 8 1 4 46 27 19 25
6 LURKÓ UFC NAGYKANIZSAI ULE 8 4 1 3 28 21 7 13 5 3 0 2 22 13 9 9 13 7 1 5 50 34 16 22
7 LURKÓ UFC SÁRVÁR FC 7 4 1 2 10 9 1 13 6 3 0 3 16 17 -1 9 13 7 1 5 26 26 0 22
8 LURKÓ UFC FC AJKA 6 4 1 1 15 8 7 13 7 1 0 6 10 23 -13 3 13 5 1 7 25 31 -6 16
9 LURKÓ UFC ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 7 4 0 3 21 17 4 12 6 1 0 5 5 26 -21 3 13 5 0 8 26 43 -17 15
10 LURKÓ UFC ANDRÁSHIDA SC 6 3 1 2 15 20 -5 10 7 1 1 5 14 29 -15 4 13 4 2 7 29 49 -20 14
11 LURKÓ UFC BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS 6 3 1 2 29 15 14 10 7 1 0 6 12 27 -15 3 13 4 1 8 41 42 -1 13
12 LURKÓ UFC KIRÁLY SZE 6 3 0 3 13 13 0 9 7 1 1 5 10 24 -14 4 13 4 1 8 23 37 -14 13
13 LURKÓ UFC HÉVÍZ SK 8 0 1 7 4 25 -21 1 5 1 2 2 8 8 0 5 13 1 3 9 12 33 -21 6
14 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 6 0 1 5 3 30 -27 1 7 0 0 7 8 59 -51 0 13 0 1 12 11 89 -78 1
 
ANDRÁSHIDA SC
-2 - 3-3 - 20 - 9---4 - 23 - 3--3 - 1
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
5 - 14 - 4---3 - 22 - 313 - 2---2 - 3-
CSORNAI SE
--6 - 03 - 22 - 0-3 - 1--1 - 3--7 - 1
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
7 - 46 - 0---1 - 42 - 110 - 1---1 - 1-
FC AJKA
-1 - 0-3 - 2-1 - 14 - 15 - 1---1 - 3-
GYIRMÓT SE GYŐR
-7 - 4-4 - 08 - 1-2 - 214 - 1--10 - 42 - 08 - 1
HÉVÍZ SK
3 - 3-0 - 3--0 - 4--1 - 30 - 70 - 30 - 10 - 1
KIRÁLY SZE
4 - 1-----2 - 02 - 04 - 7-1 - 20 - 3-
LURKÓ UFC
1 - 4-1 - 6---1 - 1-0 - 70 - 80 - 4--
NAGYKANIZSAI ULE
-6 - 32 - 11 - 61 - 22 - 3---7 - 2-3 - 36 - 1
PÁPAI ELC
-3 - 2-1 - 33 - 11 - 0-5 - 0--4 - 22 - 32 - 0
SÁRVÁR FC
2 - 02 - 00 - 01 - 41 - 0----4 - 3-0 - 2-
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
7 - 1-5 - 0-----9 - 1----
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
-2 - 3-0 - 44 - 2--6 - 26 - 2--2 - 11 - 3

Meccsek

BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS

2017. 08. 31. 12:30
Perutz Stadion
2017. 08. 31. 12:30
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
2017. 09. 09. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2017. 09. 09. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
KIRÁLY SZE
2017. 09. 16. 13:00
ALCUFER Stadion
2017. 09. 16. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
2017. 09. 23. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2017. 09. 23. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
LURKÓ UFC
2017. 09. 28. 16:30
Bácsa FC SE sportpálya
2017. 09. 28. 16:30
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
2017. 10. 08. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2017. 10. 08. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
HÉVÍZ SK
2017. 10. 14. 10:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 10. 14. 10:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
2017. 11. 02. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2017. 11. 02. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
ANDRÁSHIDA SC
2017. 10. 27. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 10. 27. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
2017. 11. 04. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2017. 11. 04. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
CSORNAI SE
2017. 11. 11. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 11. 11. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
2017. 11. 17. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2017. 11. 17. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
NAGYKANIZSAI ULE
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
2017. 11. 25. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2017. 11. 25. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2018. 03. 12. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2018. 03. 12. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
PÁPAI ELC
2018. 05. 22. 17:00
Király Sportlétesítmény
2018. 05. 22. 17:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SZE
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
2018. 03. 24. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2018. 03. 24. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2018. 03. 31. 16:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2018. 03. 31. 16:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
2018. 04. 07. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2018. 04. 07. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2018. 04. 14. 12:30
Hévízi Sportpálya
2018. 04. 14. 12:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
2018. 04. 21. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2018. 04. 21. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
FC AJKA
2018. 04. 29. 10:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 04. 29. 10:30
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
2018. 05. 03. 18:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2018. 05. 03. 18:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 05. 13. 12:00
Csornai SE
2018. 05. 13. 12:00
Csornai SE
CSORNAI SE
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
2018. 05. 19. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2018. 05. 19. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
SÁRVÁR FC
2018. 05. 26. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2018. 05. 26. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
NAGYKANIZSAI ULE
2018. 06. 02. 11:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2018. 06. 02. 11:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE

2017. 09. 02. 11:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2017. 09. 02. 11:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
NAGYKANIZSAI ULE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2017. 09. 10. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 09. 10. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2017. 09. 15. 16:00
Perutz Stadion
2017. 09. 15. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2017. 09. 24. 10:00
Király Sportlétesítmény
2017. 09. 24. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SZE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2017. 10. 01. 10:00
ALCUFER Stadion
2017. 10. 01. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2017. 10. 07. 10:00
Városligeti Pálya
2017. 10. 07. 10:00
Városligeti Pálya
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
LURKÓ UFC
2017. 10. 14. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
2017. 10. 14. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2017. 10. 22. 16:00
Hévízi Sportpálya
2017. 10. 22. 16:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2017. 10. 28. 10:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 10. 28. 10:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2017. 11. 05. 10:00
Városligeti Pálya
2017. 11. 05. 10:00
Városligeti Pálya
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
ANDRÁSHIDA SC
2017. 11. 10. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 11. 10. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2017. 11. 18. 10:00
Sportcentrum Bük
2017. 11. 18. 10:00
Sportcentrum Bük
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
CSORNAI SE
2017. 11. 25. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2017. 11. 25. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2018. 03. 10. 14:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2018. 03. 10. 14:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
NAGYKANIZSAI ULE
2018. 03. 16. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2018. 03. 16. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
SÁRVÁR FC
2018. 03. 25. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2018. 03. 25. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
PÁPAI ELC
2018. 03. 31. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2018. 03. 31. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
KIRÁLY SZE
2018. 04. 08. 09:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2018. 04. 08. 09:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2018. 04. 15. 09:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2018. 04. 15. 09:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2018. 04. 21. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2018. 04. 21. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2018. 04. 28. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2018. 04. 28. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
HÉVÍZ SK
2018. 05. 05. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2018. 05. 05. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
FC AJKA
2018. 05. 13. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 05. 13. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2018. 05. 19. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2018. 05. 19. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 05. 27. 12:00
Csornai SE
2018. 05. 27. 12:00
Csornai SE
CSORNAI SE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2018. 06. 02. 11:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2018. 06. 02. 11:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom