Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-19 III. ÉSZAK-NYUGAT 6. forduló

2017.10.07 - 11:00

Mosonmagyaróvár, MTE-1904 Sporttelep (MTE 1904 Sporttelep)

Győr-Moson-Sopron

MLSZ U-19 III. ÉSZAK-NYUGAT

Játékvezető
FUHRMANN JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GLÁSER CSABA, BALOGH ZOLTÁN
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
ANDRÁSHIDA SC
90'
45'

Gólok

WINKLER LEVENTE

1'

1 - 0

 

ÁRPÁSI ROLAND

3'

2 - 0

 

 

2 - 1

15'

BORONYÁK ÁRMIN

 

2 - 2

16'

BAKÓ BARNABÁS

 

2 - 3

26'

SZABÓ MARTIN

 

2 - 4

31'

FÜLÖP SOMA BALÁZS
WINKLER LEVENTE

43'

3 - 4

 

CSUTORA OLIVÉR

48'

4 - 4

 

JAKUSCH KRISTÓF

79'

5 - 4

 

SZALAY ÁDÁM

83'

6 - 4

 

SZIMHARDT MÁRK

90'

7 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSORNAI SE CSORNAI SE 6 6 0 0 24 5 19 18 10.7
2 NAGYKANIZSAI ULE NAGYKANIZSAI ULE 6 4 1 1 32 13 19 13 8.5
3 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 6 4 1 1 20 8 12 13 7.2
4 GYIRMÓT SE GYŐR  GYIRMÓT SE GYŐR "B" 6 4 0 2 16 9 7 12 4.7
5 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 6 4 0 2 17 14 3 12 5.8
6 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 6 4 0 2 10 7 3 12 8
7 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 6 3 1 2 17 16 1 10 10.5
8 BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS 6 3 0 3 27 19 8 9 9.7
9 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 6 3 0 3 24 16 8 9 9.8
10 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 6 1 2 3 10 14 -4 5 7
11 FC AJKA FC AJKA 6 1 1 4 10 14 -4 4 7.7
12 KIRÁLY SZE KIRÁLY SZE 6 1 0 5 9 22 -13 3 4.2
13 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 6 1 0 5 9 25 -16 3 6.3
14 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 6 0 0 6 6 49 -43 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ UFC PÁPAI ELC 5 5 0 0 9 3 6 15 1 0 0 1 0 3 -3 0 6 5 0 1 9 6 3 15
2 LURKÓ UFC CSORNAI SE 4 2 1 1 7 2 5 7 2 2 0 0 6 0 6 6 6 4 1 1 13 2 11 13
3 LURKÓ UFC GYIRMÓT SE GYŐR "B" 3 3 0 0 6 1 5 9 3 1 1 1 3 2 1 4 6 4 1 1 9 3 6 13
4 LURKÓ UFC SÁRVÁR FC 3 2 1 0 2 0 2 7 3 2 0 1 3 2 1 6 6 4 1 1 5 2 3 13
5 LURKÓ UFC SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 1 1 0 0 4 0 4 3 5 2 1 2 4 4 0 7 6 3 1 2 8 4 4 10
6 LURKÓ UFC FC AJKA 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 3 0 1 5 3 2 9 6 3 1 2 6 5 1 10
7 LURKÓ UFC NAGYKANIZSAI ULE 4 2 0 2 8 5 3 6 2 1 0 1 7 4 3 3 6 3 0 3 15 9 6 9
8 LURKÓ UFC MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 0 2 8 6 2 3 3 2 0 1 5 2 3 6 6 3 0 3 13 8 5 9
9 LURKÓ UFC ANDRÁSHIDA SC 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 2 1 1 5 4 1 7 6 2 2 2 5 5 0 8
10 LURKÓ UFC BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS 3 2 0 1 11 4 7 6 3 0 1 2 3 7 -4 1 6 2 1 3 14 11 3 7
11 LURKÓ UFC KIRÁLY SZE 3 1 0 2 4 4 0 3 3 1 0 2 2 4 -2 3 6 2 0 4 6 8 -2 6
12 LURKÓ UFC HÉVÍZ SK 3 0 0 3 0 5 -5 0 3 1 1 1 3 2 1 4 6 1 1 4 3 7 -4 4
13 LURKÓ UFC ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 3 0 1 2 2 6 -4 1 3 0 1 2 0 8 -8 1 6 0 2 4 2 14 -12 2
14 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 3 0 1 2 0 8 -8 1 3 0 0 3 1 17 -16 0 6 0 1 5 1 25 -24 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ UFC CSORNAI SE 4 4 0 0 15 4 11 12 2 2 0 0 9 1 8 6 6 6 0 0 24 5 19 18
2 LURKÓ UFC NAGYKANIZSAI ULE 4 2 1 1 18 9 9 7 2 2 0 0 14 4 10 6 6 4 1 1 32 13 19 13
3 LURKÓ UFC SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 1 1 0 0 9 1 8 3 5 3 1 1 11 7 4 10 6 4 1 1 20 8 12 13
4 LURKÓ UFC GYIRMÓT SE GYŐR "B" 3 3 0 0 13 4 9 9 3 1 0 2 3 5 -2 3 6 4 0 2 16 9 7 12
5 LURKÓ UFC PÁPAI ELC 5 4 0 1 15 7 8 12 1 0 0 1 2 7 -5 0 6 4 0 2 17 14 3 12
6 LURKÓ UFC SÁRVÁR FC 3 2 0 1 3 2 1 6 3 2 0 1 7 5 2 6 6 4 0 2 10 7 3 12
7 LURKÓ UFC ANDRÁSHIDA SC 2 2 0 0 6 3 3 6 4 1 1 2 11 13 -2 4 6 3 1 2 17 16 1 10
8 LURKÓ UFC BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS 3 2 0 1 18 7 11 6 3 1 0 2 9 12 -3 3 6 3 0 3 27 19 8 9
9 LURKÓ UFC MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 3 2 0 1 18 9 9 6 3 1 0 2 6 7 -1 3 6 3 0 3 24 16 8 9
10 LURKÓ UFC HÉVÍZ SK 3 0 1 2 3 9 -6 1 3 1 1 1 7 5 2 4 6 1 2 3 10 14 -4 5
11 LURKÓ UFC FC AJKA 2 1 1 0 4 3 1 4 4 0 0 4 6 11 -5 0 6 1 1 4 10 14 -4 4
12 LURKÓ UFC KIRÁLY SZE 3 0 0 3 5 12 -7 0 3 1 0 2 4 10 -6 3 6 1 0 5 9 22 -13 3
13 LURKÓ UFC ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 3 1 0 2 6 9 -3 3 3 0 0 3 3 16 -13 0 6 1 0 5 9 25 -16 3
14 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 3 0 0 3 2 17 -15 0 3 0 0 3 4 32 -28 0 6 0 0 6 6 49 -43 0
 
ANDRÁSHIDA SC
---3 - 2--------3 - 1
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
-----3 - 22 - 313 - 2-----
CSORNAI SE
---3 - 22 - 0-3 - 1-----7 - 1
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
7 - 4----1 - 4-10 - 1-----
FC AJKA
---3 - 2-1 - 1-------
GYIRMÓT SE GYŐR
-7 - 4-4 - 0-------2 - 0-
HÉVÍZ SK
3 - 3-0 - 3-------0 - 3--
KIRÁLY SZE
--------4 - 7-1 - 20 - 3-
LURKÓ UFC
1 - 4-1 - 6-----0 - 7----
NAGYKANIZSAI ULE
-----2 - 3---7 - 2-3 - 36 - 1
PÁPAI ELC
-3 - 2---1 - 0-5 - 0--4 - 22 - 3-
SÁRVÁR FC
2 - 0---1 - 0------0 - 2-
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
--------9 - 1----
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
-2 - 3-0 - 44 - 2--------

Meccsek

MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR

2017. 09. 02. 10:00
ALCUFER Stadion
2017. 09. 02. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 09. 08. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 09. 08. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
LURKÓ UFC
2017. 09. 15. 15:00
Bácsa FC SE sportpálya
2017. 09. 15. 15:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 10. 31. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 10. 31. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
HÉVÍZ SK
2017. 09. 30. 12:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 09. 30. 12:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 10. 07. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 10. 07. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
ANDRÁSHIDA SC
2017. 10. 13. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 10. 13. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 10. 22. 11:00
Csornai SE
2017. 10. 22. 11:00
Csornai SE
CSORNAI SE
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 10. 27. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 10. 27. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
2017. 11. 03. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2017. 11. 03. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
NAGYKANIZSAI ULE
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 11. 10. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 11. 10. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2017. 11. 17. 18:00
Perutz Stadion
2017. 11. 17. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 11. 25. 09:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 11. 25. 09:30
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
KIRÁLY SZE
2018. 03. 11. 09:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 03. 11. 09:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2018. 03. 20. 11:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2018. 03. 20. 11:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 03. 24. 12:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 03. 24. 12:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2018. 03. 29. 13:00
Hévízi Sportpálya
2018. 03. 29. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 04. 07. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 04. 07. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
FC AJKA
2018. 04. 14. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 04. 14. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 04. 20. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 04. 20. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
SÁRVÁR FC
2018. 04. 28. 10:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 04. 28. 10:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
CSORNAI SE
2018. 05. 03. 18:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2018. 05. 03. 18:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 05. 12. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 05. 12. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
NAGYKANIZSAI ULE
2018. 05. 19. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2018. 05. 19. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 05. 29. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 05. 29. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI ELC
2018. 06. 02. 12:00
Király Sportlétesítmény
2018. 06. 02. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SZE
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR

ANDRÁSHIDA SC

2017. 09. 03. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2017. 09. 03. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ANDRÁSHIDA SC
2017. 09. 09. 10:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 09. 09. 10:30
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2017. 09. 17. 12:00
Hévízi Sportpálya
2017. 09. 17. 12:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
ANDRÁSHIDA SC
2017. 09. 24. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 09. 24. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
FC AJKA
2017. 09. 30. 12:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 09. 30. 12:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ANDRÁSHIDA SC
2017. 10. 07. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 10. 07. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
ANDRÁSHIDA SC
2017. 10. 15. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 10. 15. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
CSORNAI SE
2017. 11. 02. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2017. 11. 02. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
ANDRÁSHIDA SC
2017. 10. 27. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 10. 27. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
NAGYKANIZSAI ULE
2017. 11. 05. 10:00
Városligeti Pálya
2017. 11. 05. 10:00
Városligeti Pálya
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
ANDRÁSHIDA SC
2017. 11. 12. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 11. 12. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
PÁPAI ELC
2017. 11. 19. 10:00
Király Sportlétesítmény
2017. 11. 19. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SZE
ANDRÁSHIDA SC
2017. 11. 26. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2018. 03. 29. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 03. 29. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
LURKÓ UFC
2018. 04. 03. 11:00
Bácsa FC SE sportpálya
2018. 04. 03. 11:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
ANDRÁSHIDA SC
2018. 03. 25. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 03. 25. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
HÉVÍZ SK
2018. 03. 31. 10:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 03. 31. 10:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ANDRÁSHIDA SC
2018. 05. 16. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 05. 16. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
SÁRVÁR FC
2018. 04. 14. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 04. 14. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 04. 21. 11:00
Csornai SE
2018. 04. 21. 11:00
Csornai SE
CSORNAI SE
ANDRÁSHIDA SC
2018. 04. 29. 10:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 04. 29. 10:30
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
2018. 05. 02. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 05. 02. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
NAGYKANIZSAI ULE
ANDRÁSHIDA SC
2018. 05. 13. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 05. 13. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2018. 05. 18. 16:00
Perutz Stadion
2018. 05. 18. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ANDRÁSHIDA SC
2018. 05. 27. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 05. 27. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
KIRÁLY SZE
2018. 06. 02. 11:00
ALCUFER Stadion
2018. 06. 02. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
ANDRÁSHIDA SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom