Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-19 III. ÉSZAK-NYUGAT 7. forduló

2017.10.13 - 15:30

Sárvár, Sárvár FC Sporttelep

Győr-Moson-Sopron

MLSZ U-19 III. ÉSZAK-NYUGAT

Játékvezető
MÓNOS JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PAPP JÁNOS, DRASKOVITS NORBERT
SÁRVÁR FC
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

29'

CSUTORA OLIVÉR

 

0 - 2

36'

KOVÁCS BÁLINT
PÁZSI MÁTÉ IMRE

39'

1 - 2

 

 

1 - 3

64'

GLÁZER ÁDÁM

 

1 - 4

78'

SZARKA KRISTÓF GYÖRGY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSORNAI SE CSORNAI SE 7 7 0 0 27 7 20 21 10.4
2 NAGYKANIZSAI ULE NAGYKANIZSAI ULE 7 5 1 1 35 14 21 16 8.9
3 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 7 5 1 1 23 9 14 16 8.1
4 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 7 5 0 2 25 14 11 15 7.4
5 GYIRMÓT SE GYŐR  GYIRMÓT SE GYŐR "B" 7 4 1 2 18 11 7 13 5.3
6 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 7 4 0 3 28 17 11 12 9.7
7 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 7 4 0 3 11 11 0 12 7.7
8 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 7 3 1 3 19 19 0 10 8.9
9 BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS 7 3 0 4 27 20 7 9 9.9
10 FC AJKA FC AJKA 7 2 1 4 11 14 -3 7 7.9
11 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 7 1 2 4 11 17 -6 5 6.1
12 KIRÁLY SZE KIRÁLY SZE 7 1 1 5 11 24 -13 4 4.4
13 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 7 1 0 6 10 28 -18 3 5.6
14 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 7 0 0 7 6 57 -51 0 4.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ UFC PÁPAI ELC 5 5 0 0 9 3 6 15 2 1 0 1 8 3 5 3 7 6 0 1 17 6 11 18
2 LURKÓ UFC GYIRMÓT SE GYŐR "B" 4 3 1 0 7 2 5 10 3 1 1 1 3 2 1 4 7 4 2 1 10 4 6 14
3 LURKÓ UFC CSORNAI SE 4 2 1 1 7 2 5 7 3 2 0 1 7 2 5 6 7 4 1 2 14 4 10 13
4 LURKÓ UFC FC AJKA 3 1 1 1 2 2 0 4 4 3 0 1 5 3 2 9 7 4 1 2 7 5 2 13
5 LURKÓ UFC SÁRVÁR FC 4 2 1 1 3 2 1 7 3 2 0 1 3 2 1 6 7 4 1 2 6 4 2 13
6 LURKÓ UFC NAGYKANIZSAI ULE 4 2 0 2 8 5 3 6 3 2 0 1 8 4 4 6 7 4 0 3 16 9 7 12
7 LURKÓ UFC MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 0 2 8 6 2 3 4 3 0 1 7 3 4 9 7 4 0 3 15 9 6 12
8 LURKÓ UFC SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 1 1 0 0 4 0 4 3 6 2 2 2 5 5 0 8 7 3 2 2 9 5 4 11
9 LURKÓ UFC ANDRÁSHIDA SC 3 1 1 1 2 2 0 4 4 2 1 1 5 4 1 7 7 3 2 2 7 6 1 11
10 LURKÓ UFC BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS 3 2 0 1 11 4 7 6 4 0 1 3 3 8 -5 1 7 2 1 4 14 12 2 7
11 LURKÓ UFC KIRÁLY SZE 3 1 0 2 4 4 0 3 4 1 1 2 3 5 -2 4 7 2 1 4 7 9 -2 7
12 LURKÓ UFC HÉVÍZ SK 4 0 0 4 0 6 -6 0 3 1 1 1 3 2 1 4 7 1 1 5 3 8 -5 4
13 LURKÓ UFC ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 4 0 2 2 3 7 -4 2 3 0 1 2 0 8 -8 1 7 0 3 4 3 15 -12 3
14 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 4 0 1 3 0 16 -16 1 3 0 0 3 1 17 -16 0 7 0 1 6 1 33 -32 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ UFC CSORNAI SE 4 4 0 0 15 4 11 12 3 3 0 0 12 3 9 9 7 7 0 0 27 7 20 21
2 LURKÓ UFC NAGYKANIZSAI ULE 4 2 1 1 18 9 9 7 3 3 0 0 17 5 12 9 7 5 1 1 35 14 21 16
3 LURKÓ UFC SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 1 1 0 0 9 1 8 3 6 4 1 1 14 8 6 13 7 5 1 1 23 9 14 16
4 LURKÓ UFC PÁPAI ELC 5 4 0 1 15 7 8 12 2 1 0 1 10 7 3 3 7 5 0 2 25 14 11 15
5 LURKÓ UFC GYIRMÓT SE GYŐR "B" 4 3 1 0 15 6 9 10 3 1 0 2 3 5 -2 3 7 4 1 2 18 11 7 13
6 LURKÓ UFC MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 3 2 0 1 18 9 9 6 4 2 0 2 10 8 2 6 7 4 0 3 28 17 11 12
7 LURKÓ UFC SÁRVÁR FC 4 2 0 2 4 6 -2 6 3 2 0 1 7 5 2 6 7 4 0 3 11 11 0 12
8 LURKÓ UFC ANDRÁSHIDA SC 3 2 0 1 8 6 2 6 4 1 1 2 11 13 -2 4 7 3 1 3 19 19 0 10
9 LURKÓ UFC BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS 3 2 0 1 18 7 11 6 4 1 0 3 9 13 -4 3 7 3 0 4 27 20 7 9
10 LURKÓ UFC FC AJKA 3 2 1 0 5 3 2 7 4 0 0 4 6 11 -5 0 7 2 1 4 11 14 -3 7
11 LURKÓ UFC HÉVÍZ SK 4 0 1 3 4 12 -8 1 3 1 1 1 7 5 2 4 7 1 2 4 11 17 -6 5
12 LURKÓ UFC KIRÁLY SZE 3 0 0 3 5 12 -7 0 4 1 1 2 6 12 -6 4 7 1 1 5 11 24 -13 4
13 LURKÓ UFC ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 4 1 0 3 7 12 -5 3 3 0 0 3 3 16 -13 0 7 1 0 6 10 28 -18 3
14 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 4 0 0 4 2 25 -23 0 3 0 0 3 4 32 -28 0 7 0 0 7 6 57 -51 0
 
ANDRÁSHIDA SC
-2 - 3-3 - 2--------3 - 1
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
-----3 - 22 - 313 - 2-----
CSORNAI SE
---3 - 22 - 0-3 - 1-----7 - 1
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
7 - 4----1 - 4-10 - 1-----
FC AJKA
-1 - 0-3 - 2-1 - 1-------
GYIRMÓT SE GYŐR
-7 - 4-4 - 0--2 - 2----2 - 0-
HÉVÍZ SK
3 - 3-0 - 3-----1 - 3-0 - 3--
KIRÁLY SZE
--------4 - 7-1 - 20 - 3-
LURKÓ UFC
1 - 4-1 - 6-----0 - 70 - 8---
NAGYKANIZSAI ULE
-----2 - 3---7 - 2-3 - 36 - 1
PÁPAI ELC
-3 - 2---1 - 0-5 - 0--4 - 22 - 3-
SÁRVÁR FC
2 - 0--1 - 41 - 0------0 - 2-
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
--------9 - 1----
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
-2 - 3-0 - 44 - 2-------1 - 3

Meccsek

SÁRVÁR FC

2017. 09. 03. 12:00
Hévízi Sportpálya
2017. 09. 03. 12:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
SÁRVÁR FC
2017. 09. 10. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 09. 10. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2017. 09. 17. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 09. 17. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
FC AJKA
2017. 09. 22. 18:00
Perutz Stadion
2017. 09. 22. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
SÁRVÁR FC
2017. 09. 30. 12:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 09. 30. 12:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ANDRÁSHIDA SC
2017. 10. 07. 10:00
Király Sportlétesítmény
2017. 10. 07. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SZE
SÁRVÁR FC
2017. 10. 13. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 10. 13. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 10. 22. 09:30
ALCUFER Stadion
2017. 10. 22. 09:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
SÁRVÁR FC
2017. 10. 27. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 10. 27. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
CSORNAI SE
2017. 11. 03. 12:15
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2017. 11. 03. 12:15
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
SÁRVÁR FC
2017. 11. 11. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 11. 11. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
2017. 11. 18. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
2017. 11. 18. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
SÁRVÁR FC
2017. 10. 31. 11:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 10. 31. 11:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
NAGYKANIZSAI ULE
2018. 05. 29. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 05. 29. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
HÉVÍZ SK
2018. 03. 16. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2018. 03. 16. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
SÁRVÁR FC
2018. 03. 24. 10:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 03. 24. 10:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
SÁRVÁR FC
2018. 03. 29. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 03. 29. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PÁPAI ELC
2018. 05. 16. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 05. 16. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
SÁRVÁR FC
2018. 04. 03. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 04. 03. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
KIRÁLY SZE
2018. 04. 20. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 04. 20. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
SÁRVÁR FC
2018. 04. 29. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 04. 29. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2018. 05. 02. 16:00
Csornai SE
2018. 05. 02. 16:00
Csornai SE
CSORNAI SE
SÁRVÁR FC
2018. 05. 12. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 05. 12. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
LURKÓ UFC
2018. 05. 19. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2018. 05. 19. 10:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
SÁRVÁR FC
2018. 05. 25. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 05. 25. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2018. 06. 02. 10:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 06. 02. 10:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
NAGYKANIZSAI ULE
SÁRVÁR FC

MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR

2017. 09. 02. 10:00
ALCUFER Stadion
2017. 09. 02. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 09. 08. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 09. 08. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
LURKÓ UFC
2017. 09. 15. 15:00
Bácsa FC SE sportpálya
2017. 09. 15. 15:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 10. 31. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 10. 31. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
HÉVÍZ SK
2017. 09. 30. 12:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 09. 30. 12:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 10. 07. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 10. 07. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
ANDRÁSHIDA SC
2017. 10. 13. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 10. 13. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 10. 22. 11:00
Csornai SE
2017. 10. 22. 11:00
Csornai SE
CSORNAI SE
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 10. 27. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 10. 27. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
2017. 11. 03. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2017. 11. 03. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
NAGYKANIZSAI ULE
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 11. 10. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 11. 10. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2017. 11. 17. 18:00
Perutz Stadion
2017. 11. 17. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 11. 25. 09:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 11. 25. 09:30
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
KIRÁLY SZE
2018. 03. 11. 09:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 03. 11. 09:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2018. 03. 20. 11:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2018. 03. 20. 11:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 03. 24. 12:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 03. 24. 12:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2018. 03. 29. 13:00
Hévízi Sportpálya
2018. 03. 29. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 04. 07. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 04. 07. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
FC AJKA
2018. 04. 14. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 04. 14. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 04. 20. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 04. 20. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
SÁRVÁR FC
2018. 04. 28. 10:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 04. 28. 10:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
CSORNAI SE
2018. 05. 03. 18:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2018. 05. 03. 18:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI UTÁNPÓTLÁS
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 05. 12. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 05. 12. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
NAGYKANIZSAI ULE
2018. 05. 19. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2018. 05. 19. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 05. 29. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 05. 29. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI ELC
2018. 06. 02. 12:00
Király Sportlétesítmény
2018. 06. 02. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SZE
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom