Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB I. 16. forduló

2019.01.11 - 19:00

Dunaújváros, Dunaújvárosi Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB I.

Játékvezető
KOVÁCS GÁBOR (1980)
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
APKÓ TAMÁS, NYEKITA BENJAMIN
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
40'
20'

Gólok

SÁHÓ KRISTÓF

10'

1 - 0

 

KLACSÁK BENCE

22'

2 - 0

 

SZEGHY SZABOLCS GÉZA

23'

3 - 0

 

 

3 - 1

26'

VARGA DÁNIEL
PÁL PATRIK KRISZTIÁN

27'

4 - 1

 

PÁL PATRIK KRISZTIÁN

29'

5 - 1

 

 

5 - 2

35'

TÓTH ATTILA
KLACSÁK BENCE

40'

6 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 16 14 2 0 85 29 56 44 6
2 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 16 12 1 3 90 50 40 37 6.1
3 FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM 15 12 0 3 70 43 27 36 5.7
4 KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE 15 11 2 2 68 35 33 35 5.7
5 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 15 6 0 9 41 61 -20 18 5.1
6 ARAMIS SE ARAMIS SE 15 5 1 9 53 66 -13 16 5.5
7 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 16 5 1 10 59 82 -23 16 5.6
8 NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE 15 4 1 10 39 58 -19 13 5.5
9 BME-BT FC BME-BT FC 15 2 0 13 34 80 -46 6 4.7
10 RUBEOLA FC CSÖMÖR RUBEOLA FC CSÖMÖR 16 1 2 13 34 69 -35 5 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RUBEOLA FC CSÖMÖR DUNAFERR DUE DUTRADE FC 8 7 0 1 27 7 20 21 8 5 2 1 22 7 15 17 16 12 2 2 49 14 35 38
2 RUBEOLA FC CSÖMÖR MVFC BERETTYÓÚJFALU 8 4 3 1 14 6 8 15 8 7 1 0 21 8 13 22 16 11 4 1 35 14 21 37
3 RUBEOLA FC CSÖMÖR KÚTHÁZ HALADÁS VSE 7 3 2 2 11 12 -1 11 8 5 2 1 19 7 12 17 15 8 4 3 30 19 11 28
4 RUBEOLA FC CSÖMÖR FUTSAL CLUB VESZPRÉM 8 2 4 2 15 13 2 10 7 5 1 1 14 8 6 16 15 7 5 3 29 21 8 26
5 RUBEOLA FC CSÖMÖR NYÍRGYULAJ KSE 8 4 1 3 9 9 0 13 7 1 1 5 7 19 -12 4 15 5 2 8 16 28 -12 17
6 RUBEOLA FC CSÖMÖR BME-BT FC 7 2 1 4 7 15 -8 7 8 2 3 3 7 11 -4 9 15 4 4 7 14 26 -12 16
7 RUBEOLA FC CSÖMÖR DEBRECENI EGYETEMI AC 8 2 4 2 10 13 -3 10 7 0 4 3 6 10 -4 4 15 2 8 5 16 23 -7 14
8 RUBEOLA FC CSÖMÖR SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 8 2 0 6 16 21 -5 6 8 2 1 5 11 18 -7 7 16 4 1 11 27 39 -12 13
9 RUBEOLA FC CSÖMÖR RUBEOLA FC CSÖMÖR 8 1 3 4 4 8 -4 6 8 2 1 5 7 17 -10 7 16 3 4 9 11 25 -14 13
10 RUBEOLA FC CSÖMÖR ARAMIS SE 7 1 1 5 10 18 -8 4 8 1 3 4 8 18 -10 6 15 2 4 9 18 36 -18 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RUBEOLA FC CSÖMÖR MVFC BERETTYÓÚJFALU 8 7 1 0 40 12 28 22 8 7 1 0 45 17 28 22 16 14 2 0 85 29 56 44
2 RUBEOLA FC CSÖMÖR DUNAFERR DUE DUTRADE FC 8 6 1 1 50 28 22 19 8 6 0 2 40 22 18 18 16 12 1 3 90 50 40 37
3 RUBEOLA FC CSÖMÖR FUTSAL CLUB VESZPRÉM 8 7 0 1 39 25 14 21 7 5 0 2 31 18 13 15 15 12 0 3 70 43 27 36
4 RUBEOLA FC CSÖMÖR KÚTHÁZ HALADÁS VSE 7 4 1 2 30 21 9 13 8 7 1 0 38 14 24 22 15 11 2 2 68 35 33 35
5 RUBEOLA FC CSÖMÖR DEBRECENI EGYETEMI AC 8 4 0 4 20 28 -8 12 7 2 0 5 21 33 -12 6 15 6 0 9 41 61 -20 18
6 RUBEOLA FC CSÖMÖR ARAMIS SE 7 3 1 3 27 32 -5 10 8 2 0 6 26 34 -8 6 15 5 1 9 53 66 -13 16
7 RUBEOLA FC CSÖMÖR SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 8 4 0 4 29 34 -5 12 8 1 1 6 30 48 -18 4 16 5 1 10 59 82 -23 16
8 RUBEOLA FC CSÖMÖR NYÍRGYULAJ KSE 8 4 0 4 26 28 -2 12 7 0 1 6 13 30 -17 1 15 4 1 10 39 58 -19 13
9 RUBEOLA FC CSÖMÖR BME-BT FC 7 2 0 5 21 36 -15 6 8 0 0 8 13 44 -31 0 15 2 0 13 34 80 -46 6
10 RUBEOLA FC CSÖMÖR RUBEOLA FC CSÖMÖR 8 1 1 6 19 28 -9 4 8 0 1 7 15 41 -26 1 16 1 2 13 34 69 -35 5
 
ARAMIS SE
-6 - 42 - 6--1 - 62 - 75 - 15 - 26 - 6
BME-BT FC
2 - 3-1 - 6-4 - 72 - 82 - 75 - 2-5 - 3
DEBRECENI EGYETEMI AC
2 - 05 - 21 - 6-1 - 40 - 20 - 7-3 - 18 - 6
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
9 - 46 - 26 - 2-5 - 34 - 74 - 44 - 212 - 4-
RÁBA ETO
----------
FUTSAL CLUB VESZPRÉM
5 - 43 - 26 - 24 - 3--3 - 64 - 34 - 110 - 4
KÚTHÁZ HALADÁS VSE
-8 - 45 - 27 - 2-2 - 63 - 4-2 - 23 - 1
MVFC BERETTYÓÚJFALU
3 - 17 - 04 - 1--4 - 21 - 14 - 28 - 29 - 3
NYÍRGYULAJ KSE
5 - 46 - 13 - 61 - 4--1 - 21 - 73 - 06 - 4
RUBEOLA FC CSÖMÖR
2 - 86 - 03 - 41 - 2-2 - 52 - 4-2 - 21 - 3
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
6 - 23 - 2-5 - 11-0 - 43 - 82 - 36 - 14 - 3

Meccsek

DUNAFERR DUE DUTRADE FC

2018. 09. 03. 20:30
Mafc Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:30
Mafc Sportcsarnok
BME-BT FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 09. 07. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
2018. 09. 07. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
KÚTHÁZ HALADÁS VSE
2018. 09. 17. 18:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 18:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 10. 01. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
FUTSAL CLUB VESZPRÉM
2018. 10. 08. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 10. 08. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 10. 12. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
2018. 10. 12. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
RUBEOLA FC CSÖMÖR
2018. 10. 19. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2018. 10. 19. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 11. 05. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 11. 05. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 11. 12. 20:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 11. 16. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
2018. 11. 16. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
BME-BT FC
2018. 11. 20. 20:15
Haladás Sportcsarnok
2018. 11. 20. 20:15
Haladás Sportcsarnok
KÚTHÁZ HALADÁS VSE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 12. 10. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
NYÍRGYULAJ KSE
2018. 12. 13. 20:00
Március 15 Sportcsarnok
2018. 12. 13. 20:00
Március 15 Sportcsarnok
FUTSAL CLUB VESZPRÉM
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 12. 20. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
2018. 12. 20. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ARAMIS SE
2019. 01. 04. 18:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 04. 18:45
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC CSÖMÖR
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 01. 11. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
2019. 01. 11. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 18. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
2019. 01. 18. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
INFO
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 02. 08. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2019. 02. 08. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
02. 08. 18:30
DUNAFERR DUE DUTRADE FC

DEBRECENI EGYETEMI AC

2018. 09. 03. 18:30
Március 15 Sportcsarnok
2018. 09. 03. 18:30
Március 15 Sportcsarnok
FUTSAL CLUB VESZPRÉM
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 09. 10. 18:00
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2018. 09. 10. 18:00
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018. 09. 14. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2018. 09. 14. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC
ARAMIS SE
2018. 10. 01. 18:00
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 18:00
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC
FÉLBESZAKADT
BME-BT FC
2018. 12. 14. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2018. 12. 14. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC
BME-BT FC
2018. 10. 05. 20:15
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2018. 10. 05. 20:15
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
RUBEOLA FC CSÖMÖR
2018. 10. 15. 18:15
Haladás Sportcsarnok
2018. 10. 15. 18:15
Haladás Sportcsarnok
KÚTHÁZ HALADÁS VSE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 10. 19. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2018. 10. 19. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018. 11. 05. 18:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 11. 05. 18:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 10. 31. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2018. 10. 31. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2018. 11. 16. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2018. 11. 16. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC
FUTSAL CLUB VESZPRÉM
2018. 11. 23. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2018. 11. 23. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
DEBRECENI EGYETEMI AC
2018. 12. 07. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2018. 12. 07. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 28. 20:30
Mafc Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:30
Mafc Sportcsarnok
BME-BT FC
01. 28. 20:30
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 07. 18:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 07. 18:15
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC CSÖMÖR
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 04. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2019. 01. 04. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC
KÚTHÁZ HALADÁS VSE
2019. 01. 11. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
2019. 01. 11. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 01. 18. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2019. 01. 18. 18:30
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC
INFO
NYÍRGYULAJ KSE
2019. 02. 11. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 02. 11. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
02. 11. 20:30
DEBRECENI EGYETEMI AC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol