Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 1. forduló

2018.09.03 - 20:00

Budapest, BEAC Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
TAMÁSI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IMRŐ JÁNOS, FRANK VIKTOR LÁSZLÓ
ELTE-BEAC
AIRNERGY FC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

30'

SZABÓ ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 1 1 0 0 9 3 6 3 11
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 1 1 0 0 8 2 6 3 12
3 PAFC PAFC 1 1 0 0 8 3 5 3 10
4 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 1 0 0 10 6 4 3 9
5 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 1 1 0 0 1 0 1 3 8
6 TFSE TFSE 1 0 1 0 2 2 0 1 7
7 TIHANYI FC TIHANYI FC 1 0 1 0 2 2 0 1 6
8 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 1 0 0 1 0 1 -1 0 5
9 REAC-SISE REAC-SISE 1 0 0 1 6 10 -4 0 4
10 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 1 0 0 1 3 8 -5 0 3
11 UTE UTE 1 0 0 1 3 9 -6 0 1
12 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 1 0 0 1 2 8 -6 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 5 STARS - ÉRDI VSE PAFC 1 1 0 0 4 2 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3
2 5 STARS - ÉRDI VSE ETO SZC FUTSAL CLUB 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
3 5 STARS - ÉRDI VSE MAGLÓDI TC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
4 5 STARS - ÉRDI VSE TIHANYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 5 STARS - ÉRDI VSE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
6 5 STARS - ÉRDI VSE REAC-SISE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
7 5 STARS - ÉRDI VSE AIRNERGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
8 5 STARS - ÉRDI VSE ELTE-BEAC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 5 STARS - ÉRDI VSE UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 5 STARS - ÉRDI VSE TFSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 5 STARS - ÉRDI VSE PTE PEAC R-BUS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 5 STARS - ÉRDI VSE MAGLÓDI TC 1 1 0 0 9 3 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 3 6 3
2 5 STARS - ÉRDI VSE ETO SZC FUTSAL CLUB 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 2 6 3 1 1 0 0 8 2 6 3
3 5 STARS - ÉRDI VSE PAFC 1 1 0 0 8 3 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 3 5 3
4 5 STARS - ÉRDI VSE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 1 0 0 10 6 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 10 6 4 3
5 5 STARS - ÉRDI VSE AIRNERGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 5 STARS - ÉRDI VSE TFSE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
7 5 STARS - ÉRDI VSE TIHANYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
8 5 STARS - ÉRDI VSE ELTE-BEAC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
9 5 STARS - ÉRDI VSE REAC-SISE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 6 10 -4 0 1 0 0 1 6 10 -4 0
10 5 STARS - ÉRDI VSE PTE PEAC R-BUS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 8 -5 0 1 0 0 1 3 8 -5 0
11 5 STARS - ÉRDI VSE UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 9 -6 0 1 0 0 1 3 9 -6 0
12 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 1 0 0 1 2 8 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 8 -6 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
--------2 - 8--
ELTE-BEAC
--0 - 1--------
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
-------10 - 6---
AIRNERGY FC
-----------
MAGLÓDI TC
----------9 - 3
TFSE
---------2 - 2-
PAFC
------8 - 3----
PTE PEAC R-BUS
-----------
REAC-SISE
-----------
ETO SZC FUTSAL CLUB
-----------
TIHANYI FC
-----------
UTE
-----------

Meccsek

ELTE-BEAC

2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
AIRNERGY FC
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ELTE-BEAC
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PAFC
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2018. 10. 01. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 01. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
MAGLÓDI TC
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
UTE
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ELTE-BEAC
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2018. 12. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ELTE-BEAC
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TFSE
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ELTE-BEAC
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ETO SZC FUTSAL CLUB

AIRNERGY FC

2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
AIRNERGY FC
2018. 10. 04. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 04. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
AIRNERGY FC
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TFSE
2018. 10. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2018. 10. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 08. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TIHANYI FC
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
AIRNERGY FC
2018. 10. 22. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 22. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC-SISE
2018. 11. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
AIRNERGY FC
2018. 11. 12. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 12. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PAFC
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 26. 20:30
Érd Aréna
2018. 11. 26. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
MAGLÓDI TC
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 17. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 17. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 01. 15. 19:00
Március 15 Sportcsarnok
2019. 01. 15. 19:00
Március 15 Sportcsarnok
TIHANYI FC
AIRNERGY FC
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
UTE
2019. 01. 28. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 28. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2019. 02. 01. 21:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 01. 21:15
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
AIRNERGY FC
2019. 02. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 02. 11. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
PTE PEAC R-BUS
2019. 02. 18. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2019. 02. 18. 20:30
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC
AIRNERGY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol