Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 10. forduló

2018.11.05 - 20:00

Budapest, BEAC Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
CZENE-JOÓ ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TOLNAY ANNAMÁRIA, DOBÓ GÁBOR
ELTE-BEAC
UTE
40'
20'

Gólok

SZINI LÁSZLÓ

1'

1 - 0

 

 

1 - 1

2'

ALBIRT MÁTYÁS
KOVÁCS BÁLINT

7'

2 - 1

 

CSEH PÉTER

12'

3 - 1

 

ÁRENDÁS TAMÁS

12'

4 - 1

 

KOVÁCS BÁLINT

13'

5 - 1

 

KOVÁCS BÁLINT

17'

6 - 1

 

SZINI LÁSZLÓ

20'

7 - 1

 

APPL KRISTÓF

22'

8 - 1

 

 

8 - 2

26'

FEHÉRTÓI GERGŐ
ÁRENDÁS TAMÁS

30'

9 - 2

 

 

9 - 3

31'

RAKUSZ BENCE
SOLTÉSZ LEVENTE

36'

10 - 3

 

SPÁTH HENRIK MÁRTON

39'

11 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 10 9 1 0 55 22 33 28 7.3
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 10 7 2 1 62 24 38 23 7
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 10 6 1 3 54 41 13 19 6.8
4 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 10 6 0 4 43 35 8 18 7.3
5 TFSE TFSE 10 5 2 3 46 30 16 17 6.5
6 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 10 4 3 3 42 33 9 15 7
7 TIHANYI FC TIHANYI FC 10 3 4 3 33 37 -4 13 6.8
8 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 10 3 2 5 40 39 1 11 6.5
9 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 10 3 0 7 29 41 -12 9 5.9
10 REAC-SISE REAC-SISE 10 1 4 5 44 58 -14 7 5.9
11 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 10 1 2 7 32 64 -32 5 5.5
12 UTE UTE 10 1 1 8 28 84 -56 1 5.5 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 5 3 2 0 14 7 7 11 5 4 0 1 15 6 9 12 10 7 2 1 29 13 16 23
2 UTE MAGLÓDI TC 5 3 1 1 16 10 6 10 5 4 0 1 10 5 5 12 10 7 1 2 26 15 11 22
3 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 4 3 0 1 13 7 6 9 6 3 3 0 13 8 5 12 10 6 3 1 26 15 11 21
4 UTE TIHANYI FC 5 2 2 1 4 4 0 8 5 3 1 1 10 11 -1 10 10 5 3 2 14 15 -1 18
5 UTE AIRNERGY FC 5 2 2 1 11 9 2 8 5 2 3 0 13 6 7 9 10 4 5 1 24 15 9 17
6 UTE ELTE-BEAC 6 3 1 2 18 8 10 10 4 1 3 0 9 7 2 6 10 4 4 2 27 15 12 16
7 UTE TFSE 6 2 3 1 7 6 1 9 4 2 1 1 11 4 7 7 10 4 4 2 18 10 8 16
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 2 3 0 12 10 2 9 5 0 1 4 3 11 -8 1 10 2 4 4 15 21 -6 10
9 UTE REAC-SISE 4 1 0 3 7 9 -2 3 6 1 3 2 14 18 -4 6 10 2 3 5 21 27 -6 9
10 UTE PTE PEAC R-BUS 5 0 3 2 8 12 -4 3 5 1 0 4 7 14 -7 3 10 1 3 6 15 26 -11 6
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 6 1 0 5 11 15 -4 3 4 0 1 3 5 15 -10 1 10 1 1 8 16 30 -14 4
12 UTE UTE 4 0 0 4 4 20 -16 0 6 0 1 5 7 20 -13 -2 10 0 1 9 11 40 -29 -2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 5 5 0 0 27 11 16 15 5 4 1 0 28 11 17 13 10 9 1 0 55 22 33 28
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 4 4 0 0 32 8 24 12 6 3 2 1 30 16 14 11 10 7 2 1 62 24 38 23
3 UTE MAGLÓDI TC 5 4 0 1 35 19 16 12 5 2 1 2 19 22 -3 7 10 6 1 3 54 41 13 19
4 UTE AIRNERGY FC 5 3 0 2 26 21 5 9 5 3 0 2 17 14 3 9 10 6 0 4 43 35 8 18
5 UTE TFSE 6 3 2 1 20 17 3 11 4 2 0 2 26 13 13 6 10 5 2 3 46 30 16 17
6 UTE ELTE-BEAC 6 2 1 3 27 21 6 7 4 2 2 0 15 12 3 8 10 4 3 3 42 33 9 15
7 UTE TIHANYI FC 5 2 2 1 12 12 0 8 5 1 2 2 21 25 -4 5 10 3 4 3 33 37 -4 13
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 3 2 0 30 19 11 11 5 0 0 5 10 20 -10 0 10 3 2 5 40 39 1 11
9 UTE PTE PEAC R-BUS 5 2 0 3 16 17 -1 6 5 1 0 4 13 24 -11 3 10 3 0 7 29 41 -12 9
10 UTE REAC-SISE 4 0 2 2 14 21 -7 2 6 1 2 3 30 37 -7 5 10 1 4 5 44 58 -14 7
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 6 1 2 3 23 33 -10 5 4 0 0 4 9 31 -22 0 10 1 2 7 32 64 -32 5
12 UTE UTE 4 0 0 4 9 38 -29 0 6 1 1 4 19 46 -27 1 10 1 1 8 28 84 -56 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4---2 - 7-1 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
-6 - 30 - 13 - 5-1 - 3-6 - 6--11 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 3-5 - 2--4 - 4-10 - 6--4 - 4
AIRNERGY FC
9 - 2---5 - 4--2 - 45 - 85 - 3-
MAGLÓDI TC
10 - 3-5 - 36 - 2-5 - 8----9 - 3
TFSE
-2 - 3--5 - 3-3 - 25 - 43 - 32 - 2-
PAFC
5 - 1----3 - 18 - 38 - 43 - 2--
PTE PEAC R-BUS
-4 - 63 - 22 - 44 - 5-----3 - 0
REAC-SISE
----3 - 3---1 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
--3 - 0-7 - 3--8 - 2--14 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 2---1 - 64 - 0-2 - 2-
UTE
---1 - 8-3 - 140 - 7---5 - 9

Meccsek

ELTE-BEAC

2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
AIRNERGY FC
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ELTE-BEAC
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PAFC
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2018. 10. 01. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 01. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
MAGLÓDI TC
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 26. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
UTE
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 19. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ELTE-BEAC
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 03. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
ELTE-BEAC
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2018. 12. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ELTE-BEAC
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TFSE
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ELTE-BEAC
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ETO SZC FUTSAL CLUB

UTE

2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
UTE
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TFSE
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TIHANYI FC
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
UTE
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
AIRNERGY FC
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
PAFC
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
UTE
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
UTE
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC-SISE
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
UTE
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
UTE
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ELTE-BEAC
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
UTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom