Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 11. forduló

2018.11.12 - 20:00

Nagykanizsa, Zsigmondy Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
VASS ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TOLNAY ANNAMÁRIA, HÉRA CSANÁD
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TFSE
40'
20'

Gólok

SCHULLER FERENC

14'

1 - 0

 

 

1 - 1

16'

HORVÁTH SZABOLCS
SCHULLER FERENC

27'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 11 10 1 0 59 23 36 31 7
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 11 8 2 1 69 26 43 26 6.9
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 11 7 1 3 57 42 15 22 6.8
4 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 11 6 0 5 44 39 5 18 6.7
5 TFSE TFSE 11 5 2 4 47 32 15 17 6.6
6 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 11 4 3 4 44 40 4 15 6.5
7 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 11 4 2 5 42 40 2 14 6.5
8 TIHANYI FC TIHANYI FC 11 3 4 4 34 40 -6 13 6.4
9 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 11 4 0 7 38 44 -6 12 6.3
10 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 11 2 2 7 38 65 -27 8 6.2
11 REAC-SISE REAC-SISE 11 1 4 6 47 67 -20 7 6.1
12 UTE UTE 11 1 1 9 29 90 -61 1 6 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 5 3 2 0 14 7 7 11 6 5 0 1 16 6 10 15 11 8 2 1 30 13 17 26
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 5 4 0 1 16 9 7 12 6 3 3 0 13 8 5 12 11 7 3 1 29 17 12 24
3 UTE MAGLÓDI TC 5 3 1 1 16 10 6 10 6 4 1 1 11 6 5 13 11 7 2 2 27 16 11 23
4 UTE TIHANYI FC 6 2 3 1 5 5 0 9 5 3 1 1 10 11 -1 10 11 5 4 2 15 16 -1 19
5 UTE AIRNERGY FC 6 2 2 2 11 10 1 8 5 2 3 0 13 6 7 9 11 4 5 2 24 16 8 17
6 UTE TFSE 6 2 3 1 7 6 1 9 5 2 2 1 12 5 7 8 11 4 5 2 19 11 8 17
7 UTE ELTE-BEAC 6 3 1 2 18 8 10 10 5 1 3 1 11 10 1 6 11 4 4 3 29 18 11 16
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 6 2 4 0 13 11 2 10 5 0 1 4 3 11 -8 1 11 2 5 4 16 22 -6 11
9 UTE REAC-SISE 5 1 0 4 8 12 -4 3 6 1 3 2 14 18 -4 6 11 2 3 6 22 30 -8 9
10 UTE PTE PEAC R-BUS 5 0 3 2 8 12 -4 3 6 2 0 4 10 15 -5 6 11 2 3 6 18 27 -9 9
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 6 1 0 5 11 15 -4 3 5 1 1 3 6 15 -9 4 11 2 1 8 17 30 -13 7
12 UTE UTE 5 0 0 5 4 21 -17 0 6 0 1 5 7 20 -13 -2 11 0 1 10 11 41 -30 -2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 5 5 0 0 27 11 16 15 6 5 1 0 32 12 20 16 11 10 1 0 59 23 36 31
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 5 5 0 0 39 10 29 15 6 3 2 1 30 16 14 11 11 8 2 1 69 26 43 26
3 UTE MAGLÓDI TC 5 4 0 1 35 19 16 12 6 3 1 2 22 23 -1 10 11 7 1 3 57 42 15 22
4 UTE AIRNERGY FC 6 3 0 3 27 25 2 9 5 3 0 2 17 14 3 9 11 6 0 5 44 39 5 18
5 UTE TFSE 6 3 2 1 20 17 3 11 5 2 0 3 27 15 12 6 11 5 2 4 47 32 15 17
6 UTE ELTE-BEAC 6 2 1 3 27 21 6 7 5 2 2 1 17 19 -2 8 11 4 3 4 44 40 4 15
7 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 6 4 2 0 32 20 12 14 5 0 0 5 10 20 -10 0 11 4 2 5 42 40 2 14
8 UTE TIHANYI FC 6 2 2 2 13 15 -2 8 5 1 2 2 21 25 -4 5 11 3 4 4 34 40 -6 13
9 UTE PTE PEAC R-BUS 5 2 0 3 16 17 -1 6 6 2 0 4 22 27 -5 6 11 4 0 7 38 44 -6 12
10 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 6 1 2 3 23 33 -10 5 5 1 0 4 15 32 -17 3 11 2 2 7 38 65 -27 8
11 UTE REAC-SISE 5 0 2 3 17 30 -13 2 6 1 2 3 30 37 -7 5 11 1 4 6 47 67 -20 7
12 UTE UTE 5 0 0 5 10 44 -34 0 6 1 1 4 19 46 -27 1 11 1 1 9 29 90 -61 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4---2 - 7-1 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
-6 - 30 - 13 - 5-1 - 3-6 - 6--11 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 3-5 - 2-2 - 14 - 4-10 - 6--4 - 4
AIRNERGY FC
9 - 2---5 - 41 - 4-2 - 45 - 85 - 3-
MAGLÓDI TC
10 - 3-5 - 36 - 2-5 - 8----9 - 3
TFSE
-2 - 3--5 - 3-3 - 25 - 43 - 32 - 2-
PAFC
5 - 1----3 - 18 - 38 - 43 - 2--
PTE PEAC R-BUS
-4 - 63 - 22 - 44 - 5-----3 - 0
REAC-SISE
----3 - 3--3 - 91 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
-7 - 23 - 0-7 - 3--8 - 2--14 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 2-1 - 3-1 - 64 - 0-2 - 2-
UTE
1 - 6--1 - 8-3 - 140 - 7---5 - 9

Meccsek

NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB

2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2018. 09. 07. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 09. 07. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2019. 01. 07. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 07. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2018. 10. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PAFC
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 29. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 12. 10. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 12. 10. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 17. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 17. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 01. 14. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 01. 14. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2019. 01. 21. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 21. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2019. 02. 04. 20:30
Érd Aréna
2019. 02. 04. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 02. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB

TFSE

2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
TIHANYI FC
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TFSE
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 09. 24. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TFSE
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PTE PEAC R-BUS
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TFSE
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
ELTE-BEAC
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 22. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TFSE
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
REAC-SISE
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 16. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
TFSE
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
UTE
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 12. 03. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
AIRNERGY FC
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 12. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TFSE
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
PAFC
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 21. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TFSE
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TFSE
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 02. 15. 21:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol