Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 12. forduló

2018.11.19 - 20:45

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
SIPOS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
URGYÁN ANTAL, STREHÓ ERIK
REAC-SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
40'
20'

Gólok

KOLLÁR ZSOLT

2'

1 - 0

 

 

1 - 1

6'

SZAKMEISZTER JÁNOS

 

1 - 2

9'

NAGY TAMÁS
KOLLÁR ZSOLT

20'

2 - 2

 

ELEK DÁNIEL

23'

3 - 2

 

 

3 - 3

23'

HORVÁTH ELEMÉR

 

3 - 4

30'

NOVÁK LÁSZLÓ
KOLLÁR ZSOLT

37'

4 - 4

 

ELEK DÁNIEL

39'

5 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 12 10 2 0 63 27 36 32 7
2 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 12 8 1 3 66 47 19 25 6.9
3 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 10 7 2 1 68 25 43 23 6.6
4 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 12 7 0 5 51 42 9 21 6.7
5 TFSE TFSE 12 6 2 4 51 34 17 20 6.8
6 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 12 4 3 5 47 47 0 15 6.5
7 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 11 4 2 5 46 42 4 14 6.8
8 TIHANYI FC TIHANYI FC 12 3 4 5 36 44 -8 13 6.3
9 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 10 3 1 6 31 37 -6 10 6.2
10 REAC-SISE REAC-SISE 11 2 4 5 49 62 -13 10 5.9
11 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 12 2 2 8 39 75 -36 8 6.1
12 UTE UTE 12 1 1 10 34 99 -65 1 6 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 5 3 2 0 14 7 7 11 7 5 0 2 17 8 9 15 12 8 2 2 31 15 16 26
2 UTE MAGLÓDI TC 5 3 1 1 16 10 6 10 7 5 1 1 14 8 6 16 12 8 2 2 30 18 12 26
3 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 4 3 0 1 12 8 4 9 6 3 3 0 13 8 5 12 10 6 3 1 25 16 9 21
4 UTE TFSE 6 2 3 1 7 6 1 9 6 3 2 1 13 5 8 11 12 5 5 2 20 11 9 20
5 UTE ELTE-BEAC 6 3 1 2 18 8 10 10 6 2 3 1 12 10 2 9 12 5 4 3 30 18 12 19
6 UTE TIHANYI FC 7 2 3 2 5 6 -1 9 5 3 1 1 10 11 -1 10 12 5 4 3 15 17 -2 19
7 UTE AIRNERGY FC 7 2 2 3 11 11 0 8 5 2 3 0 13 6 7 9 12 4 5 3 24 17 7 17
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 6 2 4 0 13 11 2 10 5 0 2 3 5 11 -6 2 11 2 6 3 18 22 -4 12
9 UTE REAC-SISE 5 1 1 3 9 11 -2 4 6 1 3 2 14 18 -4 6 11 2 4 5 23 29 -6 10
10 UTE PTE PEAC R-BUS 6 1 3 2 10 13 -3 6 4 1 0 3 5 9 -4 3 10 2 3 5 15 22 -7 9
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 6 1 0 5 11 15 -4 3 6 1 1 4 7 18 -11 4 12 2 1 9 18 33 -15 7
12 UTE UTE 6 0 0 6 6 24 -18 0 6 0 1 5 7 20 -13 -2 12 0 1 11 13 44 -31 -2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 5 5 0 0 27 11 16 15 7 5 2 0 36 16 20 17 12 10 2 0 63 27 36 32
2 UTE MAGLÓDI TC 5 4 0 1 35 19 16 12 7 4 1 2 31 28 3 13 12 8 1 3 66 47 19 25
3 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 4 4 0 0 38 9 29 12 6 3 2 1 30 16 14 11 10 7 2 1 68 25 43 23
4 UTE AIRNERGY FC 7 4 0 3 34 28 6 12 5 3 0 2 17 14 3 9 12 7 0 5 51 42 9 21
5 UTE TFSE 6 3 2 1 20 17 3 11 6 3 0 3 31 17 14 9 12 6 2 4 51 34 17 20
6 UTE ELTE-BEAC 6 2 1 3 27 21 6 7 6 2 2 2 20 26 -6 8 12 4 3 5 47 47 0 15
7 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 6 4 2 0 32 20 12 14 5 0 0 5 14 22 -8 0 11 4 2 5 46 42 4 14
8 UTE TIHANYI FC 7 2 2 3 15 19 -4 8 5 1 2 2 21 25 -4 5 12 3 4 5 36 44 -8 13
9 UTE PTE PEAC R-BUS 6 2 1 3 20 21 -1 7 4 1 0 3 11 16 -5 3 10 3 1 6 31 37 -6 10
10 UTE REAC-SISE 5 1 2 2 19 25 -6 5 6 1 2 3 30 37 -7 5 11 2 4 5 49 62 -13 10
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 6 1 2 3 23 33 -10 5 6 1 0 5 16 42 -26 3 12 2 2 8 39 75 -36 8
12 UTE UTE 6 0 0 6 15 53 -38 0 6 1 1 4 19 46 -27 1 12 1 1 10 34 99 -65 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4---2 - 7-1 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
-6 - 30 - 13 - 5-1 - 3-6 - 6--11 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 3-5 - 2-2 - 14 - 4-10 - 6--4 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 3--5 - 41 - 4-2 - 45 - 85 - 3-
MAGLÓDI TC
10 - 3-5 - 36 - 2-5 - 8----9 - 3
TFSE
-2 - 3--5 - 3-3 - 25 - 43 - 32 - 2-
PAFC
5 - 1----3 - 18 - 38 - 43 - 2--
PTE PEAC R-BUS
-4 - 63 - 22 - 44 - 5-4 - 4---3 - 0
REAC-SISE
--5 - 4-3 - 3---1 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 2--7 - 3-----14 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 2-1 - 32 - 41 - 64 - 0-2 - 2-
UTE
1 - 6--1 - 85 - 93 - 140 - 7---5 - 9

Meccsek

REAC-SISE

2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
REAC-SISE
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
REAC-SISE
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
MAGLÓDI TC
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC-SISE
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
REAC-SISE
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 04. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
01. 04. 20:30
PTE PEAC R-BUS
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PAFC
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
12. 17. 20:30
REAC-SISE
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
01. 14. 20:45
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
01. 21. 18:30
REAC-SISE
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
01. 28. 21:00
REAC-SISE
2019. 02. 04.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 04.
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
02. 04.
AIRNERGY FC
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
02. 11. 20:45
TFSE
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
02. 18. 20:00
REAC-SISE

NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB

2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2018. 09. 07. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 09. 07. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2019. 01. 07. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 07. 19:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
01. 07. 19:30
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2018. 10. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PAFC
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 10. 29. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 29. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TFSE
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 12. 10. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 12. 10. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 17. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 17. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
12. 17. 19:30
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 01. 14. 20:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 01. 14. 20:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
01. 14. 20:00
PTE PEAC R-BUS
2019. 01. 21.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 21.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
01. 21.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 01. 28. 20:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 01. 28. 20:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
01. 28. 20:00
ELTE-BEAC
2019. 02. 04. 20:30
Érd Aréna
2019. 02. 04. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
02. 04. 20:30
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 02. 11. 20:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 02. 11. 20:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
02. 11. 20:00
MAGLÓDI TC
2019. 02. 18. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 02. 18. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
02. 18. 21:00
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol