Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 12. forduló

2018.11.19 - 20:30

Kistarcsa, Kistarcsai Városi Sportközpont

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
DEME RAJMUND
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR RÉKA, BOROS RÓBERT
UTE
MAGLÓDI TC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

3'

RÁBOLD RICHÁRD
RAKUSZ BENCE

5'

1 - 1

 

 

1 - 2

6'

SEREGY TAMÁS ISTVÁN
GERHARDT ÁDÁM

14'

2 - 2

 

 

2 - 3

18'

SIMON ZSOLT

 

2 - 4

22'

HORVÁTH RICHÁRD

 

2 - 5

22'

RÁBOLD RICHÁRD

 

2 - 6

26'

SIMON ZSOLT

 

2 - 7

28'

TOTIKA BÉLA

 

2 - 8

31'

CAMIN RÓBERT
GERHARDT ÁDÁM

35'

3 - 8

 

 

3 - 9

39'

HORVÁTH RICHÁRD
GERHARDT ÁDÁM

39'

4 - 9

 

RAKUSZ BENCE

40'

5 - 9

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC PAFC 12 10 2 0 63 27 36 32 7.1
2 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 12 9 2 1 79 27 52 29 7.2
3 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 12 8 1 3 66 47 19 25 7.3
4 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 12 7 0 5 51 42 9 21 6.7
5 TFSE TFSE 12 6 2 4 51 34 17 20 6.8
6 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 12 4 3 5 47 47 0 15 6.3
7 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 12 4 2 6 46 45 1 14 6.8
8 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 12 4 1 7 42 48 -6 13 6.3
9 TIHANYI FC TIHANYI FC 12 3 4 5 36 44 -8 13 6.2
10 REAC-SISE REAC-SISE 12 2 4 6 52 71 -19 10 6.3
11 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 12 2 2 8 39 75 -36 8 5.8
12 UTE UTE 12 1 1 10 34 99 -65 1 5.8 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 6 5 0 1 19 10 9 15 6 3 3 0 13 8 5 12 12 8 3 1 32 18 14 27
2 UTE PAFC 5 3 2 0 14 7 7 11 7 5 0 2 17 8 9 15 12 8 2 2 31 15 16 26
3 UTE MAGLÓDI TC 5 3 1 1 16 10 6 10 7 5 1 1 14 8 6 16 12 8 2 2 30 18 12 26
4 UTE TFSE 6 2 3 1 7 6 1 9 6 3 2 1 13 5 8 11 12 5 5 2 20 11 9 20
5 UTE ELTE-BEAC 6 3 1 2 18 8 10 10 6 2 3 1 12 10 2 9 12 5 4 3 30 18 12 19
6 UTE TIHANYI FC 7 2 3 2 5 6 -1 9 5 3 1 1 10 11 -1 10 12 5 4 3 15 17 -2 19
7 UTE AIRNERGY FC 7 2 2 3 11 11 0 8 5 2 3 0 13 6 7 9 12 4 5 3 24 17 7 17
8 UTE PTE PEAC R-BUS 6 1 3 2 10 13 -3 6 6 2 0 4 10 15 -5 6 12 3 3 6 20 28 -8 12
9 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 6 2 4 0 13 11 2 10 6 0 2 4 5 13 -8 2 12 2 6 4 18 24 -6 12
10 UTE REAC-SISE 6 1 1 4 10 14 -4 4 6 1 3 2 14 18 -4 6 12 2 4 6 24 32 -8 10
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 6 1 0 5 11 15 -4 3 6 1 1 4 7 18 -11 4 12 2 1 9 18 33 -15 7
12 UTE UTE 6 0 0 6 6 24 -18 0 6 0 1 5 7 20 -13 -2 12 0 1 11 13 44 -31 -2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 5 5 0 0 27 11 16 15 7 5 2 0 36 16 20 17 12 10 2 0 63 27 36 32
2 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 6 6 0 0 49 11 38 18 6 3 2 1 30 16 14 11 12 9 2 1 79 27 52 29
3 UTE MAGLÓDI TC 5 4 0 1 35 19 16 12 7 4 1 2 31 28 3 13 12 8 1 3 66 47 19 25
4 UTE AIRNERGY FC 7 4 0 3 34 28 6 12 5 3 0 2 17 14 3 9 12 7 0 5 51 42 9 21
5 UTE TFSE 6 3 2 1 20 17 3 11 6 3 0 3 31 17 14 9 12 6 2 4 51 34 17 20
6 UTE ELTE-BEAC 6 2 1 3 27 21 6 7 6 2 2 2 20 26 -6 8 12 4 3 5 47 47 0 15
7 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 6 4 2 0 32 20 12 14 6 0 0 6 14 25 -11 0 12 4 2 6 46 45 1 14
8 UTE PTE PEAC R-BUS 6 2 1 3 20 21 -1 7 6 2 0 4 22 27 -5 6 12 4 1 7 42 48 -6 13
9 UTE TIHANYI FC 7 2 2 3 15 19 -4 8 5 1 2 2 21 25 -4 5 12 3 4 5 36 44 -8 13
10 UTE REAC-SISE 6 1 2 3 22 34 -12 5 6 1 2 3 30 37 -7 5 12 2 4 6 52 71 -19 10
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 6 1 2 3 23 33 -10 5 6 1 0 5 16 42 -26 3 12 2 2 8 39 75 -36 8
12 UTE UTE 6 0 0 6 15 53 -38 0 6 1 1 4 19 46 -27 1 12 1 1 10 34 99 -65 1
 
5 STARS - ÉRDI VSE
4 - 4---2 - 7-1 - 66 - 62 - 88 - 2-
ELTE-BEAC
-6 - 30 - 13 - 5-1 - 3-6 - 6--11 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
7 - 3-5 - 2-2 - 14 - 4-10 - 6--4 - 4
AIRNERGY FC
9 - 27 - 3--5 - 41 - 4-2 - 45 - 85 - 3-
MAGLÓDI TC
10 - 3-5 - 36 - 2-5 - 8----9 - 3
TFSE
-2 - 3--5 - 3-3 - 25 - 43 - 32 - 2-
PAFC
5 - 1----3 - 18 - 38 - 43 - 2--
PTE PEAC R-BUS
-4 - 63 - 22 - 44 - 5-4 - 4---3 - 0
REAC-SISE
--5 - 4-3 - 3--3 - 91 - 75 - 55 - 6
ETO SZC FUTSAL CLUB
10 - 17 - 23 - 0-7 - 3--8 - 2--14 - 3
TIHANYI FC
-2 - 23 - 2-1 - 32 - 41 - 64 - 0-2 - 2-
UTE
1 - 6--1 - 85 - 93 - 140 - 7---5 - 9

Meccsek

UTE

2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
UTE
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 10. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TFSE
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 09. 24. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
TIHANYI FC
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 10. 08. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
UTE
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 15. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
AIRNERGY FC
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 22. 18:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
PAFC
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
UTE
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
UTE
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 03. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 12. 07. 17:30
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC-SISE
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 01. 14. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2019. 01. 21. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
UTE
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 01. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 04. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
UTE
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 02. 11. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ELTE-BEAC
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
2019. 02. 18. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
INFO
UTE

MAGLÓDI TC

2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
2018. 09. 03. 21:30
Gyömrői Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
UTE
2018. 09. 10. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2018. 09. 10. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 09. 17. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
AIRNERGY FC
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
MAGLÓDI TC
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PAFC
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 08. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
MAGLÓDI TC
2018. 10. 15. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 15. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
MAGLÓDI TC
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
MAGLÓDI TC
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 11. 19. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
MAGLÓDI TC
2018. 11. 26. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 11. 26. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 12. 03. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
MAGLÓDI TC
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 17. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
MAGLÓDI TC
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
ELTE-BEAC
2019. 01. 21. 20:30
Érd Aréna
2019. 01. 21. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
MAGLÓDI TC
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
REAC-SISE
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 04. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
TFSE
2019. 02. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
MAGLÓDI TC
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 18. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
INFO
TIHANYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol